ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup VIII - Polska vs. Serbia i Czarnogóra

nie, 01 maj 2005 10:14:36 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz naszej reprezentacji, w tegorocznym ClanBase Nations Cup VIII Q3 TDM. Tydzień temu miało być rozegrane spotkanie przeciwko Rosji, jednak rywale Polaków nie pojawili się na meczu... Wszyscy chyba już wiedzą, że mecz ten ma być powtórzony - jeszcze nie wiadomo kiedy. Dziś naszym przeciwnikiem będzie silna reprezentacja Serbi i Czarnogóry, w której zagrają między innymi tacy gracze, jak : ANAKiN czy doo, gracze klanu Eyeballers. Polskę czeka kolejne, ciężkie wyzwanie...

Według ClanBase, większe szanse na wygraną ma reprezentacja Serbi i Czarnogóry. Procentowo wygląda to niezbyt ciekawie dla nas : Polska 40% | Serbia i Czarnogóra 60%. Jest to silna reprezentacja, która ma w swoich szeregach bardzo dobrych graczy. Jednak ekipa ta jest do oczywiście do pokonania... Z pewnością zobaczymy bardzo dobre widowisko oraz wiele ciekawych rozwiązań, które przygotował na to spotkanie nasz kapitan - lecho. Wszyscy przed tym meczem są optymistycznie nastawieni. Polscy gracze, będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Tym bardziej, że Serbowie będą (zapewne) mocno walczyć o zwycięstwo...

Polska wygrała 2 : 0 z Jugosławią - w/o !

Polska [ 2 : 0 ] Serbia i Czarnogóra

Data: 1.05.2005r. (niedziela)

Godzina: 19:00

GTV: da-sv.one.pl:20000

Shoutcast: http://games-2.clanbase.com:8100/listen.pls

Więcej informacji odnośnie meczu można znaleźć na kanale naszej reprezentacji : #team-pol.q3. Tak więc dzisiaj zobaczymy po raz pierwszy w akcji naszą drużynę narodową. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie wyrównane i zobaczymy w nim mnóstwo wspaniałych akcji. Oby nie powtórzyła się sytuacja z pierwszej kolejki - jest to mało prawdopodobne. Życzymy graczom TP jak największej ilości fragów i szczęścia, które z pewnością się przyda... GL i HF !

Niestety... znowu nie zobaczyliśmy naszej reprezentacji w akcji :( Ekipa Serbi i Czarnogóry oddała mecz, z powodu braku zawodników. Zaszła podczas meczu jakaś dziwna sytuacja, ponieważ jeden z graczy Serbskich - ANAKiN odmówił gry dla (byłej) Jugosławii. Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna, ale to już nie nasza sprawa... ANAKiN postanowił przejść do reprezentacji Szwecji. W ogóle nie pojmuję takiego zachowania... Ale dzięki temu, Polska zarobiła swoje pierwsze punkty w "Pucharze Narodów" ! Teraz tylko możemy się modlić, żeby w spotkaniu ze Słowakami nie było takich problemów :/

gr. | 2005-05-01 10:26:50 +0200

ale anakin zdaje sie jest Jugoslowianinem a nie Szwedem

MaS | 2005-05-01 10:47:50 +0200

Jest Szwedem, ale gra w reprezentacji Jugosławii... i nie tylko :P

pepz | 2005-05-01 10:50:41 +0200

coś mi tu śmierdzi i bynajmniej nie moje skarpety ;b

Mav_8217 | 2005-05-01 11:16:01 +0200

anakin jest serbem. Co do doo, to nie wiem, ale pewnie nie znalazł się tam bez celu. Za to oboje na pewno mieszkają w Szwecji.

Będzie ciężko... ale będzie dobrze ;)

bryan | 2005-05-01 11:24:27 +0200

"Z pewnością Solar będzie relacjonował mecz na żywo... chociaż tego też nie jesteśmy pewni :| "

Maslo maslane a czarne jest biale ;)))
ps. Wiem, ze sie czepiam :P

MaS | 2005-05-01 11:55:31 +0200

Hmmm... Anakin i doo to Serbowie...

Gravatar

_riper_ | 2005-05-01 12:02:26 +0200

Anakin i doo grali w reprezentacji Yugo juz kilka razy dlatego tez nie mogli grac w team Sweden i tak juz pozostaja . Co do meczu POL-RUS- odbedzie sie na koniec fazy grupowej jako ostatni mecz.

k3m | 2005-05-01 12:29:45 +0200

GL!

3x...word mode on proponuje :/

s|f1x | 2005-05-01 12:31:53 +0200

GL TP!

Ps. To tam tez graja w q3 :P?

MaS | 2005-05-01 12:38:34 +0200

Shoutcastu raczej nie będzie... :(

cocaine | 2005-05-01 12:49:25 +0200

a dżitivi ? ja chce to widziec kurfa :o

wishoza | 2005-05-01 13:08:24 +0200

Widze ze wywalony fragment nt. SC ;

lecho | 2005-05-01 13:24:19 +0200

anakin i doo to serbowie, nie wiem po jaka cholere wszyscy przez dlugi czas dostawiali anakinowi szwedzka flage :D

MaS | 2005-05-01 13:50:15 +0200

GTV będzie zapodane... jakąś 1h przed meczem...

gr. | 2005-05-01 14:27:59 +0200

(...) wiec jak czegos nie wiesz to nie wytrzasaj sie na mnie gdy nie masz racji

rAko | 2005-05-01 14:30:13 +0200

G! T! V!

kos | 2005-05-01 14:42:36 +0200

Trzeba przygotować browarka i czipsy :P jeśli gtv będzie działać :o

cocaine | 2005-05-01 14:51:37 +0200

chorym :( to poogladam chetnie :)

viltZz | 2005-05-01 15:00:26 +0200

omg anakin i doo to bracia, serbowie mieszkajacy w szwecji :O

MaS | 2005-05-01 15:49:25 +0200

Jest GTV :]

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-01 15:52:16 +0200

Oby nie było kichy jak Poland vs Russia (No show) :(

soil | 2005-05-01 16:06:55 +0200

w jakim squadzie TP gra?

EDIT: dobra, juz wiem ;)

cocaine | 2005-05-01 16:20:58 +0200

no z takim skladem powalczymy ostro :] niech sie boja :o
a mayhem ?

lecho | 2005-05-01 16:45:53 +0200

a mayhem zrezygnowal z gry w tp :E

pepz | 2005-05-01 16:48:59 +0200

ale pipaaaaaa :D
gl!

MaS | 2005-05-01 17:04:35 +0200

Jest i shoutcast :D

teo | 2005-05-01 17:21:09 +0200

miłego fragowania :F

matr0x | 2005-05-01 18:26:29 +0200

sklad tp na dzis: Grzesio, Czeszek, Jebcygłów i Karmazynowy :D

Gravatar

nxs.izap | 2005-05-01 19:11:17 +0200

behhehe behehe bhehehheh

znowu /wo !

kos | 2005-05-01 19:15:46 +0200

W/o @#$% znowu ;/

k3m | 2005-05-01 19:25:03 +0200

lecho jak na razie ladnie sie spisuje. Oby tak dalej. GL!

rod1c | 2005-05-01 19:27:47 +0200

czyzby nas olewali ,a moze sie nas boją... paranoja

MaS | 2005-05-01 19:32:07 +0200

eehhh... :/ Anakin poleciał sobie w ch... :E

eXe|Korol | 2005-05-01 19:37:08 +0200

ooo widze, ze znowu good game :D

L1ghtn1ng | 2005-05-01 20:06:08 +0200

Jak tak dalej pojdzie to jeszcze wygramy ClanBase Nations Cup VIII :D.

cocaine | 2005-05-01 20:09:55 +0200

to samo miałem napisac ;d

Pawuj | 2005-05-01 20:46:30 +0200

jebcygłów :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

lecho | 2005-05-01 23:18:41 +0200

to alter ego Mateusza, nie wiedziales? :DDDDD

gu4rd | 2005-05-02 10:17:07 +0200

Niezle przekrety, w ostatniej chwili zmienia reprezentacje LoL

Gravatar

one | 2005-05-02 10:22:23 +0200

boja sie wszyscy tp i nikt niechce z nimi grac =D

pepz | 2005-05-02 10:33:26 +0200

wiedzialem ze smierdzi ;ddddddddd!

gr. | 2005-05-02 13:19:15 +0200

anakin to juz od jakiegos czasu jest w reprezentacji Szwecji dla mnie to zadne zaskoczenie

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-05-02 19:01:30 +0200

@#$% mac :D lecho zrobil taki squad ze wszyscy przed nami spierdalaja ;D:D:D:D

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-02 22:22:48 +0200

@#$% mówiłem, że tak będzie! :( Hm... a może tak dojdziemy i wygramy finał? (każdy mecz przez w/o) :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63