ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Nations Cup vQ3 TDM - Polska vs. Szwajcaria !

sob, 04 czerwiec 2005 12:33:26 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już jutro okaże się kto wystąpi w finale "Pucharu Narodów" - ClanBase NationsCup vQ3 TDM ! Nasza reprezentacja będzie walczyła w półfinale z bardzo dobrze radzącą sobie, ekipą Szwajcarii. Oba zespoły będą z pewnością walczyć ze wszystkich sił, aby osiągnąć sukces. Szanse są wyrównane, dlatego też, będziemy mogli obserwować bardzo zacięte spotkanie. My oczywiście liczymy na zwycięstwo Polski. Jeśli nasi gracze dostaną się do finału, będziemy mogli świętować wielki sukces.

Trzeba nadmienić, iż Polska jeszcze nigdy w historii rozgrywek Nations Cup, nie zagrała w finale. Co więcej.... Polska jeszcze nigdy nie dostała się do półfinału ! Więc można mówić już o sukcesie naszych rodaków. Ostatnie poczynania naszej ekipy mogą napawać optymizmem, jednak teraz poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko i ciężko będzie powalczyć o jeszcze wyższą lokatę. Lecz najważniejsze jest to, że Polacy są w pierwszej czwórce w Europie ! Jutro okaże się, czy polscy będą w stanie zaspokoić nasze "zachcianki" i zagrają w finale... Tym razem spotkają się z drużyną ze Szwajcarii. Będzie to duże wyzwanie dla naszych rodaków. Polska i Szwajcaria radziły sobie bardzo dobrze w NC. W fazie grupowej obie ekipy pokonywały znakomite drużyny, między innymi Francję, czy też Rosję. W playoffach radzili sobie równie dobrze, jak w fazie grupowej. Szwajcaria w ćwierćfinale wyeliminowała Finlandię, a Polska wykluczyła z dalszej gry Holandię. A oto wszystkie dotychczasowe spotkania obu reprezentacji :

.:: Polska :
vs. Holandia - 3:1
vs. Rosja - 2:0
vs. Słowacja - 2:0
vs. Serbia i Czarnogóra - w/o

.:: Szwajcaria :
vs. Finlandia - 3:0
vs. Hiszpania - 2:1
vs. Francja - 2:0
vs. Belgia - 2:0

Tak przedstawiają się mecze obu drużyn. Jak widać wszystkie spotkania rozegrały się, z jednym wyjątkiem. Ekipa z Serbii i Czarnogóry oddała mecz walkowerem (swoje drugie spotkanie też) i została wykluczona z rozgrywek. Obie reprezentacje stoczyły bardzo ładne spotkania, pokonując "faworytów". Można powiedzieć, że Polska i Szwajcaria sprawiły innym (zagranicznym) rywalom niespodziankę, dostając się do półfinału. Pokonali teoretycznie lepszych od siebie przeciwników. Teraz stoczą pojedynek między sobą... Już jutro zobaczymy kto zostanie pierwszym finalistą "Pucharu Narodów". A oto małe info o meczu :

Reprezentacja Polski w finale ClanBase Nations Cup VIII !!!

Polska [ 3 : 1 ] Szwajcaria

.:: Skład reprezentacji Polski : av3k, detal, zik, scar, cmx (coach)

.:: Skład reprezentacji Szwajcarii : hirni, cobs, mNg, kNa, zephyr (coach)

.::Raport ClanBase::.

.:: Dema (av3k) : ospdm5 | q3dm14tmp | q3dm7 | pro-q3dm6

Jest jeszcze jedna informacja, o której zapomniałem napisać :) Ostatnio doszedł do reprezentacji Polski nowy zawodnik. Grał on w takich klanach, jak Fear Factory i the h00ligans. Teraz jest to gracz nowopowstałego teamu Dinhz... Mowa tutaj oczywiście o playerze, który "lata" po serverach z nickiem eekz. Chyba nie muszę bliżej przedstawiać tej osoby. Zadałem mu dwa proste pytania :

  • Jak dostałeś się do TP ? Uważasz się za gracza, który pomoże naszej reprezentacji w odniesieniu sukcesu ?

eekz: Jeżeli chodzi o TP to nie było by mnie w nim, gdyby nie kertal, który to polecił mnie dla Lecha (po bananie dla obu). Podczas drafta szło mi całkiem znośnie i w sumie po pierwszych 4 meczach zostałem doczepiony wraz z wise'm na listę rezerwowych. Czemu rezerwa? Z bardzo prostego powodu... zdechła mi mysz. Całkiem niedawno przysłali mi nowy sprzed (mysz, pad i surfery) i znów zacząłem grac. Ot cala historyjka. Czy pomogę reprezentacji? Myślę, ze gdyby Lecho i Stingu nie widzieli we mnie nic poza urokiem osobistym to by mnie nie dopisali do składu :ASD

  • Co myślisz o reprezentacji Szwajcarii i jak oceniasz szansę polskiej ekipy ?

eekz: Hmm... szczerze mówiąc to ja się nigdy nie interesowałem scena Q3 ani w Polsce, ani na świecie. Jedyne co mogę więc powiedzieć to to, że słynąca z precyzji i zegarków ekipa teoretycznie powinna dobrze time'owac itemy... jeżeli nie to znaczy, ze są przereklamowani. Szansę polskiej ekipy są tak samo stale, jak kurs złotówki. Wszystko zależy od woli walki, wiary w siebie i zaufania każdego gracza do reszty drużyny.

Więcej informacji możecie znaleźć na kanale reprezentacji Polski - #team-pol.q3. Życzymy naszym rodakom, jak największej ilości fragów i wiele szczęścia, które z pewnością się przyda. Mamy nadzieję, że będziemy jutro świętować awans do finału. GL i HF !

cocaine | 2005-06-04 12:38:48 +0200

bedzie ciężko... ale damy rade :)
gl :)

d00mer | 2005-06-04 12:42:39 +0200

Zrobcie im ser szwjacarski z dupy!!

GL :)

ramm | 2005-06-04 12:49:19 +0200

damn 17 lul :D i jak wy chcecie w niedziele :D -> gorace nastki na czatch, grac to ja @#$% nie wiem ;) ale mimo wszystko GL ! :>

ehm fakt nie kazdy ma tak zajebane łącze jak ja ;D hi scar :D

ATi | 2005-06-04 12:52:15 +0200

Macie @#$% wygrac xD

dinhkertal | 2005-06-04 13:17:42 +0200

trzymam kciuki za polaków. Macie potencjał,macie skilla,macie stajla :) wygracie,pamiętajcie o tym.

rav | 2005-06-04 13:29:37 +0200

POLSKA DO BOJU POLSKA! TERAZ WYGRAMY KAZDY MECZ!

JEDZIESZ SCAR!

Gravatar

vTm | 2005-06-04 13:37:33 +0200

na rumaku a:SD:AS:D

SL4VE | 2005-06-04 13:39:46 +0200

gl Poland.

MaS... bardzo dużo informacji przekazałeś i to mi się podoba, ale stylistycznie do bani :Asd

MaS | 2005-06-04 14:06:10 +0200

E tam ;) Zapomniałem napisać o ekzzie :D

gu4rd | 2005-06-04 14:09:04 +0200

Nie ma bata na Polaka :D

STING | 2005-06-04 14:18:00 +0200

Jedziemy ich ;]

Pawuj | 2005-06-04 14:19:37 +0200

jazda! :b

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-04 14:26:01 +0200

mhm... jam jest eekz a nie ekzz... mi to nie przeszkadza ale co na to moje fanki? (hi abs) :D

Mav_8217 | 2005-06-04 14:34:56 +0200

fajnie napisane eekziu :]

cocaine | 2005-06-04 14:35:45 +0200

zapewne sie załamią...:D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-04 14:45:30 +0200

bedzie bardzo ciezko , szwajcaria na pro-dm6 naprawde wymiata
gl TP ( bo licza sie jedynie zwyciescy)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-04 14:49:20 +0200

w tym momencie juz jestesmy zwyciezcami... czy wczesniej TP wyszlo z playoff ?

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-04 14:55:47 +0200

eekz dla nas to sukces ale zeby byc zauwazony w europie to trzeba jeszcze troche; a ze szwajcaria to trzeba naprawde druzynowo swietnie zagrac oni mi przypominaja belgow z ubieglego roq

pepz | 2005-06-04 14:57:20 +0200

at1x Polska została zauwazóna w Europie już po zwycięstwie z Rosją :P

gg

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-04 15:00:45 +0200

hmm racja ale w tym przyslowiu cos jest ze licza sie jedynie zwyciescy bo tak naprawde tylko ich sie zapamietuje na dluzej:P

cmn | 2005-06-04 15:01:46 +0200

trzymam kciuki i mocno wierze w sukces, jednak jakieś mam dziwne przeczucie, ze ze szwajcarami polegniemy =(

PeterSchiff | 2005-06-04 15:17:27 +0200

GL TP!!!! macie im zrobic z dupy jezioro genewskie :D

MateoMartinezz | 2005-06-04 15:24:58 +0200

GL Team Poland - zróbcie im z doopy jesień średniowiecza :D

kaboom | 2005-06-04 15:37:48 +0200

zróbcie im z jaj słupy telegraficzne :D

eekz w tamtym sezonie też bylismy w playoff, odpalismy ćwiercfinałach

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-04 15:42:22 +0200

a. nie znam sie jak juz mowilem :D

kos | 2005-06-04 15:45:15 +0200

będzie ciężko ;o

sYnth|Bubu | 2005-06-04 15:49:33 +0200

GL.
Co do nowego gracza to sie dosc dziwie...
Bo zmienianie 5 zik detal av3k scar/rav to bylaby glupota :>
3:2 dla nas :>

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-04 15:52:09 +0200

pol i szwaj :D to sa podobne druzyny skillowo wiec jest 50/50 kto wygra a wyniki bede w stylu 120-121 :D GL macie ich pojechac w kako YO!

d00mer | 2005-06-04 15:53:47 +0200

z dupy to mozecie nawet im zrobic płyty cdrw

MaS | 2005-06-04 15:55:25 +0200

sor eekz :ASD Twoje fanki wiedzą o kogo chodzi :D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-04 16:05:10 +0200

zadecyduje zgranie; polacy trenuja do tego meczu??

matr0x | 2005-06-04 16:52:26 +0200

at1x jasne, ze trenuja. Co tydzien wysylamy im 20 kg skrzynek Absolwentow wiec nie martw sie :SSSSSSS

STING | 2005-06-04 16:53:45 +0200

3:1 dla nas bedzie ;)

eng | 2005-06-04 17:10:09 +0200

:-|

d00mer | 2005-06-04 17:15:06 +0200

a jak chcecie to mozecie im z dupy zrobic nawet nagrywarki dvd i mi podeslac jedną :D

ziemba | 2005-06-04 17:54:07 +0200

dla spostowania eekz (@#$% jakos tak) czy jak kto woli canpa (ja osobisie wole to ksywe) nigdy nie byl w h00ls :D a to ze biegal z h :D to chyba cos canpie odje.balo i sie z nami bawil :P zreszta nie raz mu odje.balo :)

pozdro :P

MaS | 2005-06-04 18:25:57 +0200

No ale biegał z h` :D

sYnth|baal | 2005-06-04 18:32:47 +0200

c4 raczej byłw six’s:>

szłem | 2005-06-04 18:57:11 +0200

o ja eekz i wise w tp :D

L1ghtn1ng | 2005-06-04 19:21:32 +0200

Siatkarze 3:0, pilkarze 3:0, no chlopaki - nie mozecie byc gorsi! :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-04 19:55:29 +0200

ziemba no to ja cie sprostuje... lesio wzial mnie do hools i bylem tam ze 2 miesiace... pojawiles sie ty i raptem kazales mi zmienic nicka... no cuz. nie bede sie klucil i zmienilem. ask lesiu, lysy.

gr. | 2005-06-04 20:02:11 +0200

dopisz jeszcze:
Polska - Grecja 3:0
Polska - Azerbejdżan 3:0
:D

MaS | 2005-06-04 20:08:34 +0200

Mam nadzieję, że będzie jesio :

Polska vs. Szwajcaria - 3:0 :DDDDDD To już byłby OWN :E

dinhkertal | 2005-06-04 22:04:55 +0200

eekz mimo wszystko pozostanie w ścisłej rezerwie imho gdyby jednak koniecznością byłoby go wystawić to ręcze że nie zawiedzie :) Nie kłóćcie się panowie, powinniśmy się cieszyć z sukcesów innych graczy ! Go go Poland !: )

PeterSchiff | 2005-06-04 22:44:17 +0200

moge potrenowac z TP ?:P oczywiscie tym matroxowym sposobem ;d

[M]aniek | 2005-06-04 23:05:48 +0200

i gitara

Pionier | 2005-06-05 00:00:26 +0200

hymm dziwna decyzja wogole po ostatnich meczach jest na pewno kilku zawodnikow ktorzy graja lepiej od niego ! i bardziej by sie to im nalezalo! a i lepiej graja od scara na pewno i lacze lepsze maja!

bubu sorki ale nie zgadzam sie z toba maim zdaniem scara mozna tam spokojnie zastapic kims lepszym skilowo i z lepszym laczem!

STING | 2005-06-05 01:01:42 +0200

Pionier, ale to nie zmienia faktu, ze trzeba potrafiec dobrze grac teamowo. Co z tego, ze wezme z lechem takiego np Coollera? Nasi chlopcy graja juz troche ze soba i potrafia to robic, co zreszta widac po meczach z Rosja czy Holandia. Scar jest bardzo dobrym graczem i mimo tego, ze czasem nie zdobedzie super duzej ilosci fragow udawadnia, ze gra zespolowa to podstawa do zwyciestwa, a nie NETY, czy ilosc FRAGOW. Ja jestem zadowolony z gry ich wszystkich, a to ze komus sie bardziej nalezy bo ma lepsze lacze, czy lepszego skilla, to juz akurat mnie nie obchodzi. Eekzz jest graczem rezerwowym, jak juz tak sie jego kleisz;) btw: kogo dalbys w jego miejsce? Prosze tu pisac konkretnie, a nie " ja bym", "to bym", "gdybym", "innego dalbym" ;)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 01:36:57 +0200

pionier moze ty masz lepsze lacze od mojego? :D
pingi na wszystkie polskie serwy od 0 (!) do 10ms
niemcy,czechy - 15-20
UK - 35
francja, szwecja - 40-45

a pozatym przed chwilka gralismy to jakos ty tez nie blyszczysz :>

Pionier | 2005-06-05 03:00:05 +0200

sting : uksz gra duzo lepiej od scara ma wiekszego skilla a do jego tdm’a nie mozna miec najmniejszego ale
eekz : mam lepsze lacze od ciebie!:>

moim zdaniem kolega kertal ma cos jednak z ognosa jednak to ff cos robi z czlowiekiem :> kolega zawsze bedzie lepszy od gracza ktory moze pomoc!

dinhkertal | 2005-06-05 03:11:33 +0200

pionier,uksz jest bez wątpienia super graczem i już teraz jest lepszy od wielu z nas ale jesio brakuje mu troszeczke może nie aima/skilla po powrocie na scene ani ogrania w tdm a ... równych meczy tj, grania na jednakowym poziomie. To właśnie powinno charakteryzować gracza tp. Imho uksz jest super graczem i w NC powinien pykać :)

Pionier | 2005-06-05 03:42:57 +0200

eee tak sie sklada ze widze jak uksz gra:) i zapewniam cie ze gra rowno i kara wszystkich :> a jego mg i lg nie ma sobie rownych w polsce!:> nie zgadzam sie z twierdzeniem jakoby nie gral rowno

ramb!ak | 2005-06-05 08:08:47 +0200

... Pionier znawco mam pytanie - co jest wyznacznikiem lepszej gry uksza niz scara ? jestes rzecznikiem praw uksza czy jak ? a nie sorry , pewnie kolega z klanu ; a jak juz tak patrzysz na nety , to nie graj lepiej w pain bo z tym czesto nie za ostro u ciebie ;/ ...

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 10:00:45 +0200

pionier... wiedzialem ze powiesz ze uksz. tylko nie zapominaj ze uksz jest moim padawanem :D a twoj komentarz co do najlepszego w polsce mg i lg to pomine :]
oczywiscie nie twierdze ze lukasz ma slabego aima, ale nie przesadzajmy ;)

PeterSchiff | 2005-06-05 10:16:44 +0200

no uksz jest spox....i fajnie bedzie siekal z reila na moim filmie ;p

pio: odpusc... powinnismy sie cieszyc ze nasze TP odnosi jak narazie same sukcesy w tej edycji NC a nie klocic sie o glupie squady :)

nsx | 2005-06-05 10:26:29 +0200

avek, detal, zik, rav (scar)
po co im teraz mieszac? chlopaki sa zgrani co udowodnili w kilku meczach, uczeszczali na treningi. Wiesz co by sie dzialo gdyby teraz wywalic 2 graczy z podstawowego skladu i zamienic ich kims innym. Wielkie gowno!

Ps. GL TEAM PROland!:D dacie rade!

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-05 10:28:29 +0200

heh pioner mylisz sie i to bardzo wazna jest gra pod zespol a nie inwidualizm i serio z tym najleprzym lg przesadziles; uwazam ze scar jest bardzo dobrym graczem mimo ze moze nie ma az tak wymiatajacego aima jak mar1o ale powiem tak ze on poprostu potrafi grac dla druzyny a to liczy sie najbardziej

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 10:49:27 +0200

nsx, ale tu nikt nie miesza :> poprostu czasami jest tak ze potrzeba jakiejs rezerwy bo kogos niema z podstawowego skladu i tyle

SL4VE | 2005-06-05 11:06:33 +0200

Nie odmawiam skilla ukszowi, bo wiem jak potrafi Karać plebs, ale wiem też, że pionier promuje kolege z akademika ;).

Co do teamowej gry scara to zawsze jak go widziałem to grał na maxa pod siebie. Podobno w TP gra inaczej, więc nie będę się wypowiadał. Wierzę, że nasi selekcjonerzy odwalają swoją robotę najlepiej jak się da ;-).

Logitechr4 | 2005-06-05 11:15:52 +0200

dobra, ale i tak uksz ma najlepsze lg w Polsce :P

nsx | 2005-06-05 11:21:04 +0200

wiecie juz jaki bedzie adres gtv?

eng | 2005-06-05 11:24:24 +0200

jak dla mnie to najlepszym spawaczem byl pogrom i matrox, mimo wszystko.
No juz nie lansujmy tak uksza, bo jeszcze sie zawstydzi i co bedzie?
Moze abs do tp ? na dm6 w sam raz :XXXXX

Pionier | 2005-06-05 12:08:04 +0200

rambiak tak sie sklada ze sporo gram i wiem jak gra kazdy z tp :) i wiem ze uksz bije scara pod kazdym wzgledem!
eekz :) z tym lg to nie ma lepszego :)
+ posiada lacze z 20ms za granica:)

ale kit tam robta co chceta fakt faktem obiektywizmu w tp nigdy nie bylo!

sYnth|Bubu | 2005-06-05 12:19:02 +0200

scar jest najlepszy i H U J ! ! !

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-05 12:33:14 +0200

pioner czlowieku ty nie wiesz co mowisz najleprze lg i co jeszcze ;matroxa bronia najleprza napewno nie bylo lg; chyba najleprze lg z tego co pamietam mial soo albo mar1o

Pionier | 2005-06-05 12:40:17 +0200

atix sprawdz czy cie nie ma gdzies w pokoju obok

bubu :) chyba snisz!!!

spożywczy | 2005-06-05 12:43:27 +0200

najlepże sie pisrze pszez zed z kropkom ułomku!

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-05 12:48:02 +0200

najlepsza soryr pomylilem sie i tez nie ż:P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 13:06:10 +0200

LG najlepsze mial SOOTAH i to bezapelacyjnie.
jeszcze niedawno z LG kosil Celnik...
matroxa LG to nie musimy przedstawiac.
do tego dodalbym jeszcze LG krg.
no i oczywiscie Para...

baxowy | 2005-06-05 13:09:10 +0200

Za pozno na zmiany w skladzie, pionier nie siej zametu i pozdrow uksza od "brudnych dzikich swin" :D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-05 13:16:56 +0200

ja nie wiem wogle w czym problem i tak juz skladu nikt nie zmieni jest i tak dobrze a teraz sklad zmieniac to czysta glupota; nasi i tak bardzo daleko doszli wiec jest ok

ramb!ak | 2005-06-05 13:22:13 +0200

... hmm Pionier sporo grasz ? ok - ale gdzie ? na pikapy ? i co ? scar np ma net o 1 gorszy od ciebie i co ? jest slabszy nie ? ;o bo nie sadze zebys uczestniczyl w treningach tp ; ja tez mniej-wiecej wiem jak kto gra i co ? moge juz kandydowac na kapitana TP ? ...

Pionier | 2005-06-05 13:32:59 +0200

nie mowie o zmianach w skladzie:) tylko o powolywanie osob odpowiednich :) fakt faktem nie ma po co zminiac juz w tej chwili skladu...
co do tego lg to chyba nikt z wymienionych przez eekza juz czynie nie gra czy sie myle?:)

rambiak ciebie mi sie niechce komentowac szkoda czasu

rav | 2005-06-05 13:38:17 +0200

Co do teamowej gry scara to zawsze jak go widziałem to grał na maxa pod siebie. Podobno w TP gra inaczej.

slave wg mnie to za duzo siedzisz na spekcie podczas pikapu :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 13:45:26 +0200

owned by rav :D

dinhkertal | 2005-06-05 13:51:06 +0200

rav podczas pickupu gra dokładnie tak czyli chamsko wrednie i po plebejsku. Nawet zdarza mu się tak chujowo grać w 2v2 w sparach z dobrymi klanami (widziałem jakieś t5 vs death w składach zik i mj chyba kontra bal i scar) i napewno nie był to pokaz skilla czy tdma ze strony scara. Fakt że po takich meczach trudno oceniać gracza bo w t5 dobrze mu sie tam wiodło imho scar to nie jest gracz który Ci pierwszy pójdzie w ogień i zrobi miejsce mate’owi z teamu zeby tylko pomoc partnerom or sth. O to chodzi. Takich graczy juz w Polsce nie ma chyba. Nie mowcie mi teraz o jego super tdmie bo skoro nie potrafi sie poswiecic to jest @#$% nie gracz tmp :P Co do uksza i jego lg... owszem dobre ma lg ale czuje że wszystko okazałoby się w duelu. co z tego że taki uksz np. najebie sobie +10 procent na gościu z jumppada a ja nie moge trafić z lg w spawnującego się warpera i mam gorsze statsy? Dobre lg to skuteczne lg remember. I jestem pewien że w takich pojedyneczkach przy redzie na lg na ztn np. mozna ocenic czyjegos skilla z tej broni or not. Ja osobiscie mam dosc slabe lg procentowo bo 27-35 ale np. mam lg skuteczne -> zadaje duże dmg wtedy kiedy po prostu muszę :)

nsx | 2005-06-05 13:59:53 +0200

jakby tak was dluzej posluchac to mozna sie tylko cieszyc z tego iz dzisiejsza mlodziesz nie ma wiekszych problemoof ;ppppppp

baxowy | 2005-06-05 14:08:20 +0200

jak nizej (nsx)

pepz | 2005-06-05 14:35:37 +0200

Grał on w takich klanach, jak Fear Factory i the h00ligans.

Przede wszystkim grał w 666 i be! :d

ramb!ak | 2005-06-05 14:35:40 +0200

... spoko ; jak sie nie wie co napisac to sie olewa ;o ...

atOm_1 | 2005-06-05 14:43:47 +0200

Powodzenia TP !! Kiedy bedzie adres GTV ?? z miłą chęcią bym popatrzył na gre naszych rodaków. A co do kłótni na temat składu to osobiście uważam, że obecny skład jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory wystawiliśmy w NC. W końcu nie przypadkowo TP jest w półfinale. Jak narazie nasi chłopcy zaszli najwyżej ze wszystkich składów jakie grały w TP. Więc po co dodawac nowe elementy (graczy) do czegoś co bardzo dobrze działa?? Ja nie widze w tym najmniejszego sensu.
End of transmission.

Quote of the day by atOm:
Drogi chłopcze chcesz byc chwatem z wody morskiej pij herbate!

MaS | 2005-06-05 15:21:15 +0200

Nie wiadomo jesio jaki GTV będzie...

hunter.splatterworl.de albo da-sv.one.pl:20000

eng | 2005-06-05 15:31:46 +0200

znam lepszy link o_O
www.geeteevee.com

STING | 2005-06-05 15:41:17 +0200

at0m: po to sie dodaje nowych graczy, bo nie wszyscy z podstawowego skladu zawsze sa dostepni ;) A jak juz kogos dodajemy, to wiedz ze nie jest to tak na "chybil trafil" :)

atOm_1 | 2005-06-05 16:24:21 +0200

sting: z tym sie zgadzam w 100%.
Pisząc mój poprzedni komentarz miałem na myśli wypowiedzi pioniera żeby zastąpic scar’a uksz’em. W tym nie widze sensu gdyż jak narazie scar radzi sobie w Tp bardzo dobrze (moim zdaniem).

MaS | 2005-06-05 17:08:06 +0200

... jest już GTV :]

Pionier | 2005-06-05 18:22:15 +0200

Dopisano 5.6.2005 o godzinie 15:41 [ sting ]

at0m: po to sie dodaje nowych graczy, bo nie wszyscy z podstawowego skladu zawsze sa dostepni ;) A jak juz kogos dodajemy, to wiedz ze nie jest to tak na "chybil trafil" :)

tylko kogo bardziej lubie:) albo kogo lubi moj kolega:)

dinhkertal | 2005-06-05 18:41:54 +0200

uksz i scar to dwóch równorzędnych graczy przy czym łukasz ma napewno większe doświadczenie w grze q3 (wiele finałów,lany,ważne mecze,super gra na osp6 (!!!)) co przemawia za nim. Imho scar gra b.równo i rzadko ma słabszą formę.

eXe|Korol | 2005-06-05 19:46:35 +0200

lepszy nielepszy, zwycieskiego skladu sie nie zmienia

wygraja to :)

Gravatar

cin | 2005-06-05 19:54:45 +0200

gg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! owned na dm7 !!!!!!!!!

d00mer | 2005-06-05 19:54:57 +0200

brawo :DD

kos | 2005-06-05 19:58:45 +0200

WIN!

Gravatar

_riper_ | 2005-06-05 19:59:28 +0200

gss:)

PeterSchiff | 2005-06-05 20:00:01 +0200

yeaaaaah poloczki wymiataja w tym sezonie:D

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-05 20:02:19 +0200

szwajcaria : fuck... damn ...

polska : ziefff...

:ASD
gg tp

cocaine | 2005-06-05 20:02:59 +0200

dm7.... ahahaha :D najs dżab TP !

k3m | 2005-06-05 20:03:08 +0200

VGG!
dm7 own :D
Jak zwykle na demka poczekamy do jutra (jak dobrze pojdzie) ;x

krig | 2005-06-05 20:08:12 +0200

GoooooooD GaaaaaaammmE !!! :))

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-05 20:09:04 +0200

ale dm7 to byla poezja...

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-05 20:10:35 +0200

swietna gra poprostu gg dla was hehe dobrze typowalem 3-1 dla nas i ze na dm6 przegramy jedynie piwo dla dzika:P
tak dalej chlopacy:P

cocaine | 2005-06-05 20:10:45 +0200

na dm7 to niewiem kto był najlepszy... kogo nie pospektowałes to rzucał po ścianach zegarkiem, ino furczało...

matr0x | 2005-06-05 20:13:12 +0200

wiedzialem ze na dm7 wygramy bo przeciez mamy takich skilowcow w teamie ze szok. NO ja tez :PPPPP gg :> wspieralem ich duchowo i Oni to wiedza ;pppp

MaS | 2005-06-05 20:13:39 +0200

No pięknie :D Finał z udziałem polskiej reprezentacji :) NICE :D

Ale najlepsza akcja była na dm7 ... no nie zapomnę jej do końca życia chyba :D Akcja toczyłą się na 10 sekund przed kładem, kiedy to zik miał 14hp i plasme ... wszyscy już byli na quadzie (Polacy), a zik widząc w jakiej jest sytuacji, zabił się i zostawiając plasme ! No own ... potem scar wziął quada i tą pozostawioną plasme "E

Respect zik :D

GG i powodzenia w finale TP ! :)

cocaine | 2005-06-05 20:16:09 +0200

Mas to samo miałem napisac... pierwszy raz widziałem taką sytuacje i jestem pełen podziwu dla zika, ze strzelił sobie pod nogi pare razy z pg :] naprawde zaskoczył mnie totalnie... jeszcze raz respect :]
ps. scar miał tylko pare naboi w mg, ale miał fula zycia, a zik pg i 14 hp... :)

dx-set | 2005-06-05 20:16:28 +0200

mas: teamplay no nie ;)
/zik

cocaine | 2005-06-05 20:18:42 +0200

swoją drogą... avek ownuje na huya... dobra robota :]

Pionier | 2005-06-05 20:26:34 +0200

fart:P
a faktycznie zik respek za poswiecenie:)

szłem | 2005-06-05 21:13:24 +0200

hhmmm ja tam nie mam nic do scara ale mam to eekza i wise’a ;OOO

slawek czy uksz to moim zdaniem gracze przynajmniej 2x lepsi

co do sytuacji z zikiem, pav mi tez kiedys tak zrobil :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-05 22:17:46 +0200

niektore wypowiedzi sa wrecz zalosne (patrz psychic) :d
najpierw poczytaj to co jest nizej, pozniej przemysl, a na koncu kliknij ’dodaj komentarz’

dinhkertal | 2005-06-06 00:03:13 +0200

motyw z oddawaniem broni sam praktykuje od dłuższego czasu, wg mnie to dobry pomysł a zik jest graczem który się może poświęcić dla teamu ;) Btw: psychic masz chyba kompleks co do ff :) a wiesz co? ja myśle że eekz i wise są 4x lepsi od sławka ! I co teraz? :| zatkauo kakauo ?:D

Pionier | 2005-06-06 00:42:57 +0200

wiesz kertal akurat myslesz moze :) ale fakt faktem i lukasz i slawek lepiej graja od eekz’a i scara! taka prawda ale co tam nie maja koneksji to nie ma co liczyc :)

Gravatar

scar | 2005-06-06 01:28:28 +0200

taki kraj ... bez kolegow pozostaje zostac ciota komputerowa :Q

sYnth|Bubu | 2005-06-06 01:37:39 +0200

Znajomosci to podstawa!

"nawet jesli grasz konkret mozesz miec problem jak nie jestes czyims ziomkiem"
;]

szłem | 2005-06-06 08:26:38 +0200

a bo avek jest ziomkiem bubu.

dinhkertal | 2005-06-06 09:01:28 +0200

a psychic jest poziomkiem :|

Gravatar

avek | 2005-06-06 13:10:45 +0200

a kertal to jest gupi :SSSS

ren | 2005-06-06 13:21:58 +0200

----------------!

szłem | 2005-06-06 14:39:09 +0200

;asd poziomka

nie no akurat kertal jest fajny ; ]

slawek | 2005-06-06 17:07:59 +0200

To prawda, slawek i uksz są 2 x lepsi od każdego.
Z tym, że slawek od uksza też ze dwa razy.

dinhkertal | 2005-06-06 22:31:02 +0200

a ja od was jestem chujowiejszy i brzytsiejszy :((((

slawek | 2005-06-07 12:37:49 +0200

Ano prawda, kertal.

dinhkertal | 2005-06-07 15:40:50 +0200

sorry

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63