ClanBase Nations Cup vQ3 TDM - Polska vs. Szwajcaria !
sob, 04 czerwiec 2005 12:33:26 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Już jutro okaże się kto wystąpi w finale "Pucharu Narodów" - ClanBase NationsCup vQ3 TDM ! Nasza reprezentacja będzie walczyła w półfinale z bardzo dobrze radzącą sobie, ekipą
Szwajcarii. Oba zespoły będą z pewnością walczyć ze wszystkich sił, aby osiągnąć sukces. Szanse są wyrównane, dlatego też, będziemy mogli obserwować bardzo zacięte spotkanie. My oczywiście liczymy na zwycięstwo
Polski. Jeśli nasi gracze dostaną się do finału, będziemy mogli świętować wielki sukces.
Trzeba nadmienić, iż
Polska jeszcze nigdy w historii rozgrywek Nations Cup, nie zagrała w finale. Co więcej.... Polska jeszcze nigdy nie dostała się do półfinału ! Więc można mówić już o sukcesie naszych rodaków. Ostatnie poczynania naszej ekipy mogą napawać optymizmem, jednak teraz poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko i ciężko będzie powalczyć o jeszcze wyższą lokatę. Lecz najważniejsze jest to, że Polacy są w pierwszej czwórce w Europie ! Jutro okaże się, czy polscy będą w stanie zaspokoić nasze "zachcianki" i zagrają w finale... Tym razem spotkają się z drużyną ze
Szwajcarii. Będzie to duże wyzwanie dla naszych rodaków. Polska i Szwajcaria radziły sobie bardzo dobrze w NC. W fazie grupowej obie ekipy pokonywały znakomite drużyny, między innymi
Francję, czy też
Rosję. W playoffach radzili sobie równie dobrze, jak w fazie grupowej. Szwajcaria w ćwierćfinale wyeliminowała
Finlandię, a Polska wykluczyła z dalszej gry
Holandię. A oto wszystkie dotychczasowe spotkania obu reprezentacji :
.::
Polska :
vs.
Holandia - 3:1
vs.
Rosja - 2:0
vs.
Słowacja - 2:0
vs.
Serbia i Czarnogóra - w/o
.::
Szwajcaria :
vs.
Finlandia - 3:0
vs.
Hiszpania - 2:1
vs.
Francja - 2:0
vs.
Belgia - 2:0
Tak przedstawiają się mecze obu drużyn. Jak widać wszystkie spotkania rozegrały się, z jednym wyjątkiem. Ekipa z Serbii i Czarnogóry oddała mecz walkowerem (swoje drugie spotkanie też) i została wykluczona z rozgrywek. Obie reprezentacje stoczyły bardzo ładne spotkania, pokonując "faworytów". Można powiedzieć, że Polska i Szwajcaria sprawiły innym (zagranicznym) rywalom niespodziankę, dostając się do półfinału. Pokonali teoretycznie lepszych od siebie przeciwników. Teraz stoczą pojedynek między sobą... Już jutro zobaczymy kto zostanie pierwszym finalistą "Pucharu Narodów". A oto małe info o meczu :
Reprezentacja Polski w finale ClanBase Nations Cup VIII !!!
Polska [ 3 : 1 ]
Szwajcaria
.:: Skład reprezentacji Polski : av3k, detal, zik, scar, cmx (coach)
.:: Skład reprezentacji Szwajcarii : hirni, cobs, mNg, kNa, zephyr (coach)
.::Raport ClanBase::.
.:: Dema (av3k) : ospdm5 | q3dm14tmp | q3dm7 | pro-q3dm6
Jest jeszcze jedna informacja, o której zapomniałem napisać :) Ostatnio doszedł do reprezentacji Polski nowy zawodnik. Grał on w takich klanach, jak Fear Factory i the h00ligans. Teraz jest to gracz nowopowstałego teamu
Dinhz... Mowa tutaj oczywiście o playerze, który "lata" po serverach z nickiem
eekz. Chyba nie muszę bliżej przedstawiać tej osoby. Zadałem mu dwa proste pytania :
- Jak dostałeś się do TP ? Uważasz się za gracza, który pomoże naszej reprezentacji w odniesieniu sukcesu ?
eekz: Jeżeli chodzi o TP to nie było by mnie w nim, gdyby nie kertal, który to polecił mnie dla Lecha (po bananie dla obu). Podczas drafta szło mi całkiem znośnie i w sumie po pierwszych 4 meczach zostałem doczepiony wraz z wise'm na listę rezerwowych. Czemu rezerwa? Z bardzo prostego powodu... zdechła mi mysz. Całkiem niedawno przysłali mi nowy sprzed (mysz, pad i surfery) i znów zacząłem grac. Ot cala historyjka. Czy pomogę reprezentacji? Myślę, ze gdyby Lecho i Stingu nie widzieli we mnie nic poza urokiem osobistym to by mnie nie dopisali do składu :ASD
- Co myślisz o reprezentacji Szwajcarii i jak oceniasz szansę polskiej ekipy ?
eekz: Hmm... szczerze mówiąc to ja się nigdy nie interesowałem scena Q3 ani w Polsce, ani na świecie. Jedyne co mogę więc powiedzieć to to, że słynąca z precyzji i zegarków ekipa teoretycznie powinna dobrze time'owac itemy... jeżeli nie to znaczy, ze są przereklamowani. Szansę polskiej ekipy są tak samo stale, jak kurs złotówki. Wszystko zależy od woli walki, wiary w siebie i zaufania każdego gracza do reszty drużyny.
Więcej informacji możecie znaleźć na kanale reprezentacji Polski - #team-pol.q3. Życzymy naszym rodakom, jak największej ilości fragów i wiele szczęścia, które z pewnością się przyda. Mamy nadzieję, że będziemy jutro świętować awans do finału. GL i HF !









cocaine | 2005-06-04 12:38:48 +0200
bedzie ciężko... ale damy rade :)
gl :)
#717806
d00mer | 2005-06-04 12:42:39 +0200
Zrobcie im ser szwjacarski z dupy!!
GL :)
#717807
ramm | 2005-06-04 12:49:19 +0200
damn 17 lul :D i jak wy chcecie w niedziele :D -> gorace nastki na czatch, grac to ja @#$% nie wiem ;) ale mimo wszystko GL ! :>
ehm fakt nie kazdy ma tak zajebane łącze jak ja ;D hi scar :D
#717808
ATi | 2005-06-04 12:52:15 +0200
Macie @#$% wygrac xD
#717809
dinhkertal | 2005-06-04 13:17:42 +0200
trzymam kciuki za polaków. Macie potencjał,macie skilla,macie stajla :) wygracie,pamiętajcie o tym.
#717810
rav | 2005-06-04 13:29:37 +0200
POLSKA DO BOJU POLSKA! TERAZ WYGRAMY KAZDY MECZ!
JEDZIESZ SCAR!
#717811
vTm | 2005-06-04 13:37:33 +0200
na rumaku a:SD:AS:D
#717812
SL4VE | 2005-06-04 13:39:46 +0200
gl Poland.
MaS... bardzo dużo informacji przekazałeś i to mi się podoba, ale stylistycznie do bani :Asd
#717813
MaS | 2005-06-04 14:06:10 +0200
E tam ;) Zapomniałem napisać o ekzzie :D
#717816
gu4rd | 2005-06-04 14:09:04 +0200
Nie ma bata na Polaka :D
#717817
STING | 2005-06-04 14:18:00 +0200
Jedziemy ich ;]
#717818
Pawuj | 2005-06-04 14:19:37 +0200
jazda! :b
#717819
tęczowa.zemsta | 2005-06-04 14:26:01 +0200
mhm... jam jest eekz a nie ekzz... mi to nie przeszkadza ale co na to moje fanki? (hi abs) :D
#717821
Mav_8217 | 2005-06-04 14:34:56 +0200
fajnie napisane eekziu :]
#717822
cocaine | 2005-06-04 14:35:45 +0200
zapewne sie załamią...:D
#717823
VooDoo-atix | 2005-06-04 14:45:30 +0200
bedzie bardzo ciezko , szwajcaria na pro-dm6 naprawde wymiata
gl TP ( bo licza sie jedynie zwyciescy)
#717824
tęczowa.zemsta | 2005-06-04 14:49:20 +0200
w tym momencie juz jestesmy zwyciezcami... czy wczesniej TP wyszlo z playoff ?
#717825
VooDoo-atix | 2005-06-04 14:55:47 +0200
eekz dla nas to sukces ale zeby byc zauwazony w europie to trzeba jeszcze troche; a ze szwajcaria to trzeba naprawde druzynowo swietnie zagrac oni mi przypominaja belgow z ubieglego roq
#717826
pepz | 2005-06-04 14:57:20 +0200
at1x Polska została zauwazóna w Europie już po zwycięstwie z Rosją :P
gg
#717827
VooDoo-atix | 2005-06-04 15:00:45 +0200
hmm racja ale w tym przyslowiu cos jest ze licza sie jedynie zwyciescy bo tak naprawde tylko ich sie zapamietuje na dluzej:P
#717828
cmn | 2005-06-04 15:01:46 +0200
trzymam kciuki i mocno wierze w sukces, jednak jakieś mam dziwne przeczucie, ze ze szwajcarami polegniemy =(
#717829
PeterSchiff | 2005-06-04 15:17:27 +0200
GL TP!!!! macie im zrobic z dupy jezioro genewskie :D
#717830
MateoMartinezz | 2005-06-04 15:24:58 +0200
GL Team Poland - zróbcie im z doopy jesień średniowiecza :D
#717831
kaboom | 2005-06-04 15:37:48 +0200
zróbcie im z jaj słupy telegraficzne :D
eekz w tamtym sezonie też bylismy w playoff, odpalismy ćwiercfinałach
#717832
tęczowa.zemsta | 2005-06-04 15:42:22 +0200
a. nie znam sie jak juz mowilem :D
#717833
kos | 2005-06-04 15:45:15 +0200
będzie ciężko ;o
#717834
sYnth|Bubu | 2005-06-04 15:49:33 +0200
GL.
Co do nowego gracza to sie dosc dziwie...
Bo zmienianie 5 zik detal av3k scar/rav to bylaby glupota :>
3:2 dla nas :>
#717835
voodoo|seRious | 2005-06-04 15:52:09 +0200
pol i szwaj :D to sa podobne druzyny skillowo wiec jest 50/50 kto wygra a wyniki bede w stylu 120-121 :D GL macie ich pojechac w kako YO!
#717836
d00mer | 2005-06-04 15:53:47 +0200
z dupy to mozecie nawet im zrobic płyty cdrw
#717837
MaS | 2005-06-04 15:55:25 +0200
sor eekz :ASD Twoje fanki wiedzą o kogo chodzi :D
#717838
VooDoo-atix | 2005-06-04 16:05:10 +0200
zadecyduje zgranie; polacy trenuja do tego meczu??
#717839
matr0x | 2005-06-04 16:52:26 +0200
at1x jasne, ze trenuja. Co tydzien wysylamy im 20 kg skrzynek Absolwentow wiec nie martw sie :SSSSSSS
#717842
STING | 2005-06-04 16:53:45 +0200
3:1 dla nas bedzie ;)
#717843
eng | 2005-06-04 17:10:09 +0200
:-|
#717846
d00mer | 2005-06-04 17:15:06 +0200
a jak chcecie to mozecie im z dupy zrobic nawet nagrywarki dvd i mi podeslac jedną :D
#717848
ziemba | 2005-06-04 17:54:07 +0200
dla spostowania eekz (@#$% jakos tak) czy jak kto woli canpa (ja osobisie wole to ksywe) nigdy nie byl w h00ls :D a to ze biegal z h :D to chyba cos canpie odje.balo i sie z nami bawil :P zreszta nie raz mu odje.balo :)
pozdro :P
#717849
MaS | 2005-06-04 18:25:57 +0200
No ale biegał z h` :D
#717851
sYnth|baal | 2005-06-04 18:32:47 +0200
c4 raczej byłw six’s:>
#717853
szłem | 2005-06-04 18:57:11 +0200
o ja eekz i wise w tp :D
#717854
L1ghtn1ng | 2005-06-04 19:21:32 +0200
Siatkarze 3:0, pilkarze 3:0, no chlopaki - nie mozecie byc gorsi! :D
#717856
tęczowa.zemsta | 2005-06-04 19:55:29 +0200
ziemba no to ja cie sprostuje... lesio wzial mnie do hools i bylem tam ze 2 miesiace... pojawiles sie ty i raptem kazales mi zmienic nicka... no cuz. nie bede sie klucil i zmienilem. ask lesiu, lysy.
#717862
gr. | 2005-06-04 20:02:11 +0200
dopisz jeszcze:
Polska - Grecja 3:0
Polska - Azerbejdżan 3:0
:D
#717863
MaS | 2005-06-04 20:08:34 +0200
Mam nadzieję, że będzie jesio :
Polska vs. Szwajcaria - 3:0 :DDDDDD To już byłby OWN :E
#717865
dinhkertal | 2005-06-04 22:04:55 +0200
eekz mimo wszystko pozostanie w ścisłej rezerwie imho gdyby jednak koniecznością byłoby go wystawić to ręcze że nie zawiedzie :) Nie kłóćcie się panowie, powinniśmy się cieszyć z sukcesów innych graczy ! Go go Poland !: )
#717883
PeterSchiff | 2005-06-04 22:44:17 +0200
moge potrenowac z TP ?:P oczywiscie tym matroxowym sposobem ;d
#717892
[M]aniek | 2005-06-04 23:05:48 +0200
i gitara
#717894
Pionier | 2005-06-05 00:00:26 +0200
hymm dziwna decyzja wogole po ostatnich meczach jest na pewno kilku zawodnikow ktorzy graja lepiej od niego ! i bardziej by sie to im nalezalo! a i lepiej graja od scara na pewno i lacze lepsze maja!
bubu sorki ale nie zgadzam sie z toba maim zdaniem scara mozna tam spokojnie zastapic kims lepszym skilowo i z lepszym laczem!
#717900
STING | 2005-06-05 01:01:42 +0200
Pionier, ale to nie zmienia faktu, ze trzeba potrafiec dobrze grac teamowo. Co z tego, ze wezme z lechem takiego np Coollera? Nasi chlopcy graja juz troche ze soba i potrafia to robic, co zreszta widac po meczach z Rosja czy Holandia. Scar jest bardzo dobrym graczem i mimo tego, ze czasem nie zdobedzie super duzej ilosci fragow udawadnia, ze gra zespolowa to podstawa do zwyciestwa, a nie NETY, czy ilosc FRAGOW. Ja jestem zadowolony z gry ich wszystkich, a to ze komus sie bardziej nalezy bo ma lepsze lacze, czy lepszego skilla, to juz akurat mnie nie obchodzi. Eekzz jest graczem rezerwowym, jak juz tak sie jego kleisz;) btw: kogo dalbys w jego miejsce? Prosze tu pisac konkretnie, a nie " ja bym", "to bym", "gdybym", "innego dalbym" ;)
#717904
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 01:36:57 +0200
pionier moze ty masz lepsze lacze od mojego? :D
pingi na wszystkie polskie serwy od 0 (!) do 10ms
niemcy,czechy - 15-20
UK - 35
francja, szwecja - 40-45
a pozatym przed chwilka gralismy to jakos ty tez nie blyszczysz :>
#717908
Pionier | 2005-06-05 03:00:05 +0200
sting : uksz gra duzo lepiej od scara ma wiekszego skilla a do jego tdm’a nie mozna miec najmniejszego ale
eekz : mam lepsze lacze od ciebie!:>
moim zdaniem kolega kertal ma cos jednak z ognosa jednak to ff cos robi z czlowiekiem :> kolega zawsze bedzie lepszy od gracza ktory moze pomoc!
#717909
dinhkertal | 2005-06-05 03:11:33 +0200
pionier,uksz jest bez wątpienia super graczem i już teraz jest lepszy od wielu z nas ale jesio brakuje mu troszeczke może nie aima/skilla po powrocie na scene ani ogrania w tdm a ... równych meczy tj, grania na jednakowym poziomie. To właśnie powinno charakteryzować gracza tp. Imho uksz jest super graczem i w NC powinien pykać :)
#717910
Pionier | 2005-06-05 03:42:57 +0200
eee tak sie sklada ze widze jak uksz gra:) i zapewniam cie ze gra rowno i kara wszystkich :> a jego mg i lg nie ma sobie rownych w polsce!:> nie zgadzam sie z twierdzeniem jakoby nie gral rowno
#717912
ramb!ak | 2005-06-05 08:08:47 +0200
... Pionier znawco mam pytanie - co jest wyznacznikiem lepszej gry uksza niz scara ? jestes rzecznikiem praw uksza czy jak ? a nie sorry , pewnie kolega z klanu ; a jak juz tak patrzysz na nety , to nie graj lepiej w pain bo z tym czesto nie za ostro u ciebie ;/ ...
#717913
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 10:00:45 +0200
pionier... wiedzialem ze powiesz ze uksz. tylko nie zapominaj ze uksz jest moim padawanem :D a twoj komentarz co do najlepszego w polsce mg i lg to pomine :]
oczywiscie nie twierdze ze lukasz ma slabego aima, ale nie przesadzajmy ;)
#717915
PeterSchiff | 2005-06-05 10:16:44 +0200
no uksz jest spox....i fajnie bedzie siekal z reila na moim filmie ;p
pio: odpusc... powinnismy sie cieszyc ze nasze TP odnosi jak narazie same sukcesy w tej edycji NC a nie klocic sie o glupie squady :)
#717916
nsx | 2005-06-05 10:26:29 +0200
avek, detal, zik, rav (scar)
po co im teraz mieszac? chlopaki sa zgrani co udowodnili w kilku meczach, uczeszczali na treningi. Wiesz co by sie dzialo gdyby teraz wywalic 2 graczy z podstawowego skladu i zamienic ich kims innym. Wielkie gowno!
Ps. GL TEAM PROland!:D dacie rade!
#717918
VooDoo-atix | 2005-06-05 10:28:29 +0200
heh pioner mylisz sie i to bardzo wazna jest gra pod zespol a nie inwidualizm i serio z tym najleprzym lg przesadziles; uwazam ze scar jest bardzo dobrym graczem mimo ze moze nie ma az tak wymiatajacego aima jak mar1o ale powiem tak ze on poprostu potrafi grac dla druzyny a to liczy sie najbardziej
#717919
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 10:49:27 +0200
nsx, ale tu nikt nie miesza :> poprostu czasami jest tak ze potrzeba jakiejs rezerwy bo kogos niema z podstawowego skladu i tyle
#717921
SL4VE | 2005-06-05 11:06:33 +0200
Nie odmawiam skilla ukszowi, bo wiem jak potrafi Karać plebs, ale wiem też, że pionier promuje kolege z akademika ;).
Co do teamowej gry scara to zawsze jak go widziałem to grał na maxa pod siebie. Podobno w TP gra inaczej, więc nie będę się wypowiadał. Wierzę, że nasi selekcjonerzy odwalają swoją robotę najlepiej jak się da ;-).
#717922
Logitechr4 | 2005-06-05 11:15:52 +0200
dobra, ale i tak uksz ma najlepsze lg w Polsce :P
#717923
nsx | 2005-06-05 11:21:04 +0200
wiecie juz jaki bedzie adres gtv?
#717924
eng | 2005-06-05 11:24:24 +0200
jak dla mnie to najlepszym spawaczem byl pogrom i matrox, mimo wszystko.
No juz nie lansujmy tak uksza, bo jeszcze sie zawstydzi i co bedzie?
Moze abs do tp ? na dm6 w sam raz :XXXXX
#717925
Pionier | 2005-06-05 12:08:04 +0200
rambiak tak sie sklada ze sporo gram i wiem jak gra kazdy z tp :) i wiem ze uksz bije scara pod kazdym wzgledem!
eekz :) z tym lg to nie ma lepszego :)
+ posiada lacze z 20ms za granica:)
ale kit tam robta co chceta fakt faktem obiektywizmu w tp nigdy nie bylo!
#717931
sYnth|Bubu | 2005-06-05 12:19:02 +0200
scar jest najlepszy i H U J ! ! !
#717932
VooDoo-atix | 2005-06-05 12:33:14 +0200
pioner czlowieku ty nie wiesz co mowisz najleprze lg i co jeszcze ;matroxa bronia najleprza napewno nie bylo lg; chyba najleprze lg z tego co pamietam mial soo albo mar1o
#717933
Pionier | 2005-06-05 12:40:17 +0200
atix sprawdz czy cie nie ma gdzies w pokoju obok
bubu :) chyba snisz!!!
#717935
spożywczy | 2005-06-05 12:43:27 +0200
najlepże sie pisrze pszez zed z kropkom ułomku!
#717936
VooDoo-atix | 2005-06-05 12:48:02 +0200
najlepsza soryr pomylilem sie i tez nie ż:P
#717939
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 13:06:10 +0200
LG najlepsze mial SOOTAH i to bezapelacyjnie.
jeszcze niedawno z LG kosil Celnik...
matroxa LG to nie musimy przedstawiac.
do tego dodalbym jeszcze LG krg.
no i oczywiscie Para...
#717940
baxowy | 2005-06-05 13:09:10 +0200
Za pozno na zmiany w skladzie, pionier nie siej zametu i pozdrow uksza od "brudnych dzikich swin" :D
#717942
VooDoo-atix | 2005-06-05 13:16:56 +0200
ja nie wiem wogle w czym problem i tak juz skladu nikt nie zmieni jest i tak dobrze a teraz sklad zmieniac to czysta glupota; nasi i tak bardzo daleko doszli wiec jest ok
#717943
ramb!ak | 2005-06-05 13:22:13 +0200
... hmm Pionier sporo grasz ? ok - ale gdzie ? na pikapy ? i co ? scar np ma net o 1 gorszy od ciebie i co ? jest slabszy nie ? ;o bo nie sadze zebys uczestniczyl w treningach tp ; ja tez mniej-wiecej wiem jak kto gra i co ? moge juz kandydowac na kapitana TP ? ...
#717944
Pionier | 2005-06-05 13:32:59 +0200
nie mowie o zmianach w skladzie:) tylko o powolywanie osob odpowiednich :) fakt faktem nie ma po co zminiac juz w tej chwili skladu...
co do tego lg to chyba nikt z wymienionych przez eekza juz czynie nie gra czy sie myle?:)
rambiak ciebie mi sie niechce komentowac szkoda czasu
#717946
rav | 2005-06-05 13:38:17 +0200
Co do teamowej gry scara to zawsze jak go widziałem to grał na maxa pod siebie. Podobno w TP gra inaczej.
slave wg mnie to za duzo siedzisz na spekcie podczas pikapu :D
#717947
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 13:45:26 +0200
owned by rav :D
#717948
dinhkertal | 2005-06-05 13:51:06 +0200
rav podczas pickupu gra dokładnie tak czyli chamsko wrednie i po plebejsku. Nawet zdarza mu się tak chujowo grać w 2v2 w sparach z dobrymi klanami (widziałem jakieś t5 vs death w składach zik i mj chyba kontra bal i scar) i napewno nie był to pokaz skilla czy tdma ze strony scara. Fakt że po takich meczach trudno oceniać gracza bo w t5 dobrze mu sie tam wiodło imho scar to nie jest gracz który Ci pierwszy pójdzie w ogień i zrobi miejsce mate’owi z teamu zeby tylko pomoc partnerom or sth. O to chodzi. Takich graczy juz w Polsce nie ma chyba. Nie mowcie mi teraz o jego super tdmie bo skoro nie potrafi sie poswiecic to jest @#$% nie gracz tmp :P Co do uksza i jego lg... owszem dobre ma lg ale czuje że wszystko okazałoby się w duelu. co z tego że taki uksz np. najebie sobie +10 procent na gościu z jumppada a ja nie moge trafić z lg w spawnującego się warpera i mam gorsze statsy? Dobre lg to skuteczne lg remember. I jestem pewien że w takich pojedyneczkach przy redzie na lg na ztn np. mozna ocenic czyjegos skilla z tej broni or not. Ja osobiscie mam dosc slabe lg procentowo bo 27-35 ale np. mam lg skuteczne -> zadaje duże dmg wtedy kiedy po prostu muszę :)
#717949
nsx | 2005-06-05 13:59:53 +0200
jakby tak was dluzej posluchac to mozna sie tylko cieszyc z tego iz dzisiejsza mlodziesz nie ma wiekszych problemoof ;ppppppp
#717950
baxowy | 2005-06-05 14:08:20 +0200
jak nizej (nsx)
#717951
pepz | 2005-06-05 14:35:37 +0200
Grał on w takich klanach, jak Fear Factory i the h00ligans.
Przede wszystkim grał w 666 i be! :d
#717953
ramb!ak | 2005-06-05 14:35:40 +0200
... spoko ; jak sie nie wie co napisac to sie olewa ;o ...
#717954
atOm_1 | 2005-06-05 14:43:47 +0200
Powodzenia TP !! Kiedy bedzie adres GTV ?? z miłą chęcią bym popatrzył na gre naszych rodaków. A co do kłótni na temat składu to osobiście uważam, że obecny skład jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory wystawiliśmy w NC. W końcu nie przypadkowo TP jest w półfinale. Jak narazie nasi chłopcy zaszli najwyżej ze wszystkich składów jakie grały w TP. Więc po co dodawac nowe elementy (graczy) do czegoś co bardzo dobrze działa?? Ja nie widze w tym najmniejszego sensu.
End of transmission.
Quote of the day by atOm:
Drogi chłopcze chcesz byc chwatem z wody morskiej pij herbate!
#717956
MaS | 2005-06-05 15:21:15 +0200
Nie wiadomo jesio jaki GTV będzie...
hunter.splatterworl.de albo da-sv.one.pl:20000
#717959
eng | 2005-06-05 15:31:46 +0200
znam lepszy link o_O
www.geeteevee.com
#717962
STING | 2005-06-05 15:41:17 +0200
at0m: po to sie dodaje nowych graczy, bo nie wszyscy z podstawowego skladu zawsze sa dostepni ;) A jak juz kogos dodajemy, to wiedz ze nie jest to tak na "chybil trafil" :)
#717963
atOm_1 | 2005-06-05 16:24:21 +0200
sting: z tym sie zgadzam w 100%.
Pisząc mój poprzedni komentarz miałem na myśli wypowiedzi pioniera żeby zastąpic scar’a uksz’em. W tym nie widze sensu gdyż jak narazie scar radzi sobie w Tp bardzo dobrze (moim zdaniem).
#717965
MaS | 2005-06-05 17:08:06 +0200
... jest już GTV :]
#717967
Pionier | 2005-06-05 18:22:15 +0200
Dopisano 5.6.2005 o godzinie 15:41 [ sting ]
at0m: po to sie dodaje nowych graczy, bo nie wszyscy z podstawowego skladu zawsze sa dostepni ;) A jak juz kogos dodajemy, to wiedz ze nie jest to tak na "chybil trafil" :)
tylko kogo bardziej lubie:) albo kogo lubi moj kolega:)
#717968
dinhkertal | 2005-06-05 18:41:54 +0200
uksz i scar to dwóch równorzędnych graczy przy czym łukasz ma napewno większe doświadczenie w grze q3 (wiele finałów,lany,ważne mecze,super gra na osp6 (!!!)) co przemawia za nim. Imho scar gra b.równo i rzadko ma słabszą formę.
#717970
eXe|Korol | 2005-06-05 19:46:35 +0200
lepszy nielepszy, zwycieskiego skladu sie nie zmienia
wygraja to :)
#717972
cin | 2005-06-05 19:54:45 +0200
gg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! owned na dm7 !!!!!!!!!
#717973
d00mer | 2005-06-05 19:54:57 +0200
brawo :DD
#717974
kos | 2005-06-05 19:58:45 +0200
WIN!
#717975
_riper_ | 2005-06-05 19:59:28 +0200
gss:)
#717976
PeterSchiff | 2005-06-05 20:00:01 +0200
yeaaaaah poloczki wymiataja w tym sezonie:D
#717977
voodoo|seRious | 2005-06-05 20:02:19 +0200
szwajcaria : fuck... damn ...
polska : ziefff...
:ASD
gg tp
#717978
cocaine | 2005-06-05 20:02:59 +0200
dm7.... ahahaha :D najs dżab TP !
#717979
k3m | 2005-06-05 20:03:08 +0200
VGG!
dm7 own :D
Jak zwykle na demka poczekamy do jutra (jak dobrze pojdzie) ;x
#717980
krig | 2005-06-05 20:08:12 +0200
GoooooooD GaaaaaaammmE !!! :))
#717981
voodoo|seRious | 2005-06-05 20:09:04 +0200
ale dm7 to byla poezja...
#717982
VooDoo-atix | 2005-06-05 20:10:35 +0200
swietna gra poprostu gg dla was hehe dobrze typowalem 3-1 dla nas i ze na dm6 przegramy jedynie piwo dla dzika:P
tak dalej chlopacy:P
#717983
cocaine | 2005-06-05 20:10:45 +0200
na dm7 to niewiem kto był najlepszy... kogo nie pospektowałes to rzucał po ścianach zegarkiem, ino furczało...
#717984
matr0x | 2005-06-05 20:13:12 +0200
wiedzialem ze na dm7 wygramy bo przeciez mamy takich skilowcow w teamie ze szok. NO ja tez :PPPPP gg :> wspieralem ich duchowo i Oni to wiedza ;pppp
#717985
MaS | 2005-06-05 20:13:39 +0200
No pięknie :D Finał z udziałem polskiej reprezentacji :) NICE :D
Ale najlepsza akcja była na dm7 ... no nie zapomnę jej do końca życia chyba :D Akcja toczyłą się na 10 sekund przed kładem, kiedy to zik miał 14hp i plasme ... wszyscy już byli na quadzie (Polacy), a zik widząc w jakiej jest sytuacji, zabił się i zostawiając plasme ! No own ... potem scar wziął quada i tą pozostawioną plasme "E
Respect zik :D
GG i powodzenia w finale TP ! :)
#717986
cocaine | 2005-06-05 20:16:09 +0200
Mas to samo miałem napisac... pierwszy raz widziałem taką sytuacje i jestem pełen podziwu dla zika, ze strzelił sobie pod nogi pare razy z pg :] naprawde zaskoczył mnie totalnie... jeszcze raz respect :]
ps. scar miał tylko pare naboi w mg, ale miał fula zycia, a zik pg i 14 hp... :)
#717987
dx-set | 2005-06-05 20:16:28 +0200
mas: teamplay no nie ;)
/zik
#717988
cocaine | 2005-06-05 20:18:42 +0200
swoją drogą... avek ownuje na huya... dobra robota :]
#717990
Pionier | 2005-06-05 20:26:34 +0200
fart:P
a faktycznie zik respek za poswiecenie:)
#717994
szłem | 2005-06-05 21:13:24 +0200
hhmmm ja tam nie mam nic do scara ale mam to eekza i wise’a ;OOO
slawek czy uksz to moim zdaniem gracze przynajmniej 2x lepsi
co do sytuacji z zikiem, pav mi tez kiedys tak zrobil :D
#718018
tęczowa.zemsta | 2005-06-05 22:17:46 +0200
niektore wypowiedzi sa wrecz zalosne (patrz psychic) :d
najpierw poczytaj to co jest nizej, pozniej przemysl, a na koncu kliknij ’dodaj komentarz’
#718048
dinhkertal | 2005-06-06 00:03:13 +0200
motyw z oddawaniem broni sam praktykuje od dłuższego czasu, wg mnie to dobry pomysł a zik jest graczem który się może poświęcić dla teamu ;) Btw: psychic masz chyba kompleks co do ff :) a wiesz co? ja myśle że eekz i wise są 4x lepsi od sławka ! I co teraz? :| zatkauo kakauo ?:D
#718075
Pionier | 2005-06-06 00:42:57 +0200
wiesz kertal akurat myslesz moze :) ale fakt faktem i lukasz i slawek lepiej graja od eekz’a i scara! taka prawda ale co tam nie maja koneksji to nie ma co liczyc :)
#718079
scar | 2005-06-06 01:28:28 +0200
taki kraj ... bez kolegow pozostaje zostac ciota komputerowa :Q
#718080
sYnth|Bubu | 2005-06-06 01:37:39 +0200
Znajomosci to podstawa!
"nawet jesli grasz konkret mozesz miec problem jak nie jestes czyims ziomkiem"
;]
#718081
szłem | 2005-06-06 08:26:38 +0200
a bo avek jest ziomkiem bubu.
#718086
dinhkertal | 2005-06-06 09:01:28 +0200
a psychic jest poziomkiem :|
#718088
avek | 2005-06-06 13:10:45 +0200
a kertal to jest gupi :SSSS
#718102
ren | 2005-06-06 13:21:58 +0200
----------------!
#718104
szłem | 2005-06-06 14:39:09 +0200
;asd poziomka
nie no akurat kertal jest fajny ; ]
#718113
slawek | 2005-06-06 17:07:59 +0200
To prawda, slawek i uksz są 2 x lepsi od każdego.
Z tym, że slawek od uksza też ze dwa razy.
#718131
dinhkertal | 2005-06-06 22:31:02 +0200
a ja od was jestem chujowiejszy i brzytsiejszy :((((
#718163
slawek | 2005-06-07 12:37:49 +0200
Ano prawda, kertal.
#718191
dinhkertal | 2005-06-07 15:40:50 +0200
sorry
#718204
Zaloguj się by dodać komentarz.