ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup

wto, 04 listopad 2003 21:42:09 | Autor: ognos | Quake 3 Arena

Chcialbym wam przyblizyc mecze naszych rodakow w CB OpenCupie, nie przedluzajac przejde do sedna sprawy ;)

sYnth vs. fatal - 0:2

Wyzej wymieniony mecz miał miejsce na GamePoincie. Mapą wybraną przez sYnth była ospdm6, przez f cpm4. Na mapie Polakow od poczatku f zdobylo kilkunasto fragową przewage i nie oddało jej aż do końca. Druga mapa byla bardzo podobna do pierwszej, z tym, ze wieksza byla przewaga fragowa f.

666 vs. elite - 0:2

666 nie pojawiło się na wyznaczoną datę.

dx vs. Xp - 0:2

Dx nie pojawiło się na wyznaczoną datę.

n3 vs. LG - 0:2

Mecz został rozegrany na Gameservers, odziwo na 'home serverze' klanu LG, nie znam przyczyn czemu tak zostal server wybrany, zwazywszy na to, iz pingi nie byly wyrownane. Na mapie wybranej przez lg - pro-q3dm6 - gra byla bardzo zamknieta i wynik byl wyrownany, az do ostatnich minut gdzie LG zdobylo kilkanascie fragów i w rezulatcie wygrali ową mapę. Na mapie wybranej przez n3 - ospdm6 - od poczatku ich przeciwnik przejal cala mape i fragowal. Taka sytuacja miala miejsce az do konca mapy. Mysle, iz gdyby zostal wybrany server z rownymi pingami, koncowy wynik bylby wygraną n3.

FF vs. rM - 2:0

Mecz odbyl się na DaMadGod TDM. Pomimo o 20-30 pingowej przewagi rM nie udalo sie wygrac z ff. Od poczatku do konca prowadzenie naszych rodakow.

ATi | 2003-11-04 21:44:07 +0100

pierwszy :P

SAI4H | 2003-11-04 21:44:07 +0100

polskie fonty !!

SAI4H | 2003-11-04 21:44:39 +0100

chyba jednak bylem szybszy :>:>

obni | 2003-11-04 21:45:24 +0100

no z lepszymi niemamy szans :( tylko ff w gorszej lidze sobie radzą :P

ognos | 2003-11-04 21:52:13 +0100

sai4h - to dopisz "ogonki" bo ja nie mam ochoty, dwa razy tego newsa pisalem, za pierwszym razem "internet explorer - error" wszystkie okna mi pozamykal a to co skopiowalem okazalo sie pustką :P

ognos | 2003-11-04 21:53:53 +0100

n3 tez jest w tej lidze, gdyby dx wlozylo troche pracy w tego oc to by spokojnie przeszli do play offow ;p

dinhkertal | 2003-11-04 21:54:57 +0100

ogon wez no podepnij po ludzku te linki :o i gra jest zacieta nie "zamknieta" :)

ognos | 2003-11-04 22:00:22 +0100

juz ;p

ash | 2003-11-04 22:11:56 +0100

a 3M?:>
chyba najlepiej radzacy sobie klan na arenie eu, bowiem awansowal do playoffow w 2 lidze. Fakt ze teraz gra tam tylko 1 polak, ale w sumie 90% spotkan 3M to w duzej mierze rozegrala polska ekipa:>

Gravatar

PYTON | 2003-11-04 22:21:18 +0100

jest blad w meczu n3 vs LG link do spotkania na ospdm6 prowadzi do q3dm6 wiec wprowadzcie mala poprawke

Mad | 2003-11-04 23:17:28 +0100

Na mapie Polakow od poczatku f zdobylo kilkunasto fragową przewage i nie oddało "ją" aż do końca.

"jej"
;]

Mad | 2003-11-04 23:18:42 +0100

ash dziekuje za wsparcie ;] ...

bfr_aka_pablonzo | 2003-11-04 23:41:02 +0100

n3 nie mialo szans przy tak duzej roznicy pingu :/

[yarazz] | 2003-11-05 07:56:03 +0100

Ojej :o

MateoMartinezz | 2003-11-05 09:00:46 +0100

może i szans nie było, ale widać że obecnie jedynym klanem aktywnie działającym jest FF. Aż mi szkoda że szóstki i dx dały ciała. Ich czas już chyba przemija, a może się mylę?

ice | 2003-11-05 10:14:18 +0100

zalosne jest to ze screeny znowu sa poucinane , wezcie najlepiej nety pozakrywajcie zeby nie bylo widac jak mastahy swietnie sobie radza ... pffff zenada

bryan | 2003-11-05 10:59:11 +0100

screeny sa z raportow CB wziete , a tam wlasnie tak admini je robia ... i bardzo dobrze - raport krocej sie laduje , a to co trzeba widac . Ludzie juz sami nie wiecie do czego sie przyczepic.

Gravatar

vTm | 2003-11-05 13:58:37 +0100

mecz n3 vs LG odbył sie na holenderskim serwie ponieważ sedzia byl holenderski a na niemieckich serwach my mialiesmy 50-60 a oni 40-50 i sedzia stwierdzil ze gra bedzie nierowna . ale tak bywa .... w PLAY OFFach napewno lepiej sobie poradzimy bo 1 mecz gramy z ruskami .. czyli taki ping jak my beda mieli ... prawda ze lol co :)

Mad | 2003-11-05 17:44:55 +0100

malo wiesz... nie bedzie taki sam ping bo pewnie zagracie na serwerze skandynawskim na waszym pingu 60-100 i ich 50-70... a zreszta co mnie to ;]

Gravatar

vTm | 2003-11-06 17:54:48 +0100

:D na finlandzkich mam 60 to mozna grac:]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63