ClanBase Open Cup
wto, 04 listopad 2003 21:42:09 | Autor: ognos | Quake 3 Arena
Chcialbym wam przyblizyc mecze naszych rodakow w CB OpenCupie, nie przedluzajac przejde do sedna sprawy ;)
sYnth vs.
fatal - 0:2
Wyzej wymieniony mecz miał miejsce na
GamePoincie. Mapą wybraną przez sYnth była ospdm6, przez f cpm4. Na mapie Polakow od poczatku f zdobylo kilkunasto fragową przewage i nie oddało jej aż do końca. Druga mapa byla bardzo podobna do pierwszej, z tym, ze wieksza byla przewaga fragowa f.
666 vs.
elite - 0:2
666 nie pojawiło się na wyznaczoną datę.
dx vs.
Xp - 0:2
Dx nie pojawiło się na wyznaczoną datę.
n3 vs.
LG - 0:2
Mecz został rozegrany na
Gameservers, odziwo na 'home serverze' klanu LG, nie znam przyczyn czemu tak zostal server wybrany, zwazywszy na to, iz pingi nie byly wyrownane. Na mapie wybranej przez lg - pro-q3dm6 - gra byla bardzo zamknieta i wynik byl wyrownany, az do ostatnich minut gdzie LG zdobylo kilkanascie fragów i w rezulatcie wygrali ową mapę. Na mapie wybranej przez n3 - ospdm6 - od poczatku ich przeciwnik przejal cala mape i fragowal. Taka sytuacja miala miejsce az do konca mapy. Mysle, iz gdyby zostal wybrany server z rownymi pingami, koncowy wynik bylby wygraną n3.
FF vs.
rM - 2:0
Mecz odbyl się na
DaMadGod TDM. Pomimo o 20-30 pingowej przewagi rM nie udalo sie wygrac z ff. Od poczatku do konca prowadzenie naszych rodakow.





ATi | 2003-11-04 21:44:07 +0100
pierwszy :P
#659743
SAI4H | 2003-11-04 21:44:07 +0100
polskie fonty !!
#659744
SAI4H | 2003-11-04 21:44:39 +0100
chyba jednak bylem szybszy :>:>
#659745
obni | 2003-11-04 21:45:24 +0100
no z lepszymi niemamy szans :( tylko ff w gorszej lidze sobie radzą :P
#659746
ognos | 2003-11-04 21:52:13 +0100
sai4h - to dopisz "ogonki" bo ja nie mam ochoty, dwa razy tego newsa pisalem, za pierwszym razem "internet explorer - error" wszystkie okna mi pozamykal a to co skopiowalem okazalo sie pustką :P
#659749
ognos | 2003-11-04 21:53:53 +0100
n3 tez jest w tej lidze, gdyby dx wlozylo troche pracy w tego oc to by spokojnie przeszli do play offow ;p
#659752
dinhkertal | 2003-11-04 21:54:57 +0100
ogon wez no podepnij po ludzku te linki :o i gra jest zacieta nie "zamknieta" :)
#659753
ognos | 2003-11-04 22:00:22 +0100
juz ;p
#659754
ash | 2003-11-04 22:11:56 +0100
a 3M?:>
chyba najlepiej radzacy sobie klan na arenie eu, bowiem awansowal do playoffow w 2 lidze. Fakt ze teraz gra tam tylko 1 polak, ale w sumie 90% spotkan 3M to w duzej mierze rozegrala polska ekipa:>
#659757
PYTON | 2003-11-04 22:21:18 +0100
jest blad w meczu n3 vs LG link do spotkania na ospdm6 prowadzi do q3dm6 wiec wprowadzcie mala poprawke
#659760
Mad | 2003-11-04 23:17:28 +0100
Na mapie Polakow od poczatku f zdobylo kilkunasto fragową przewage i nie oddało "ją" aż do końca.
"jej"
;]
#659767
Mad | 2003-11-04 23:18:42 +0100
ash dziekuje za wsparcie ;] ...
#659768
bfr_aka_pablonzo | 2003-11-04 23:41:02 +0100
n3 nie mialo szans przy tak duzej roznicy pingu :/
#659770
[yarazz] | 2003-11-05 07:56:03 +0100
Ojej :o
#659775
MateoMartinezz | 2003-11-05 09:00:46 +0100
może i szans nie było, ale widać że obecnie jedynym klanem aktywnie działającym jest FF. Aż mi szkoda że szóstki i dx dały ciała. Ich czas już chyba przemija, a może się mylę?
#659776
ice | 2003-11-05 10:14:18 +0100
zalosne jest to ze screeny znowu sa poucinane , wezcie najlepiej nety pozakrywajcie zeby nie bylo widac jak mastahy swietnie sobie radza ... pffff zenada
#659778
bryan | 2003-11-05 10:59:11 +0100
screeny sa z raportow CB wziete , a tam wlasnie tak admini je robia ... i bardzo dobrze - raport krocej sie laduje , a to co trzeba widac . Ludzie juz sami nie wiecie do czego sie przyczepic.
#659779
vTm | 2003-11-05 13:58:37 +0100
mecz n3 vs LG odbył sie na holenderskim serwie ponieważ sedzia byl holenderski a na niemieckich serwach my mialiesmy 50-60 a oni 40-50 i sedzia stwierdzil ze gra bedzie nierowna . ale tak bywa .... w PLAY OFFach napewno lepiej sobie poradzimy bo 1 mecz gramy z ruskami .. czyli taki ping jak my beda mieli ... prawda ze lol co :)
#659788
Mad | 2003-11-05 17:44:55 +0100
malo wiesz... nie bedzie taki sam ping bo pewnie zagracie na serwerze skandynawskim na waszym pingu 60-100 i ich 50-70... a zreszta co mnie to ;]
#659802
vTm | 2003-11-06 17:54:48 +0100
:D na finlandzkich mam 60 to mozna grac:]
#659973
Zaloguj się by dodać komentarz.