ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup 2004

czw, 06 styczeń 2005 16:29:47 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Sezon 2004 ligi ClanBase Open Cup Fall 2004, powoli się kończy... zostało do rozegrania już tylko kilka meczów. Spotkanie finałowe trzeciej ligi zostało rozegrane już jakiś czas temu. Niestety polskie drużyny nie odegrały większej roli, jednak cieszyć może fakt, iż do 1/4 finału doszli gracze klanu BAD. Jednak po rozpadzie klanu, ich gra w Open Cup dobiegła końca... W finałowym meczu europejski klan coyotes wygrał z hiszpańską drużyną 7th Art.

W drugiej lidze trwają jeszcze półfinały, w których występują dwie drużyny z Polski - sYnthesis oraz the Shadows. Klan sYnth zmierzy się z czeskim teamem God Forsaken, a gracze t5 zagrają z eXtremely powerful. Ten pierwszy mecz ma być rozegrany dzisiaj... oto info o meczu:

sYnthesis 3 : 0 God Forsaken

Data: 06.01.2005r.

Godzina: 21:00

GTV: q3.sh.cvot.cz

Screeny z meczu:

Raport ClanBase

Natomiast już dzisiaj odbędzie się finał "Premier League", w którym zagrają dwa szwedzkie zespoły: FOE vs EYE. Oto krótkie info o meczu:

Clan FOE 2 : 3 Eyeballers

Data: 06.01.2005r.

Godzina: 21:00

GTV: hunter.splatterworld.de

Shoutcast: games.clanbase.com:8000

Raport ClanBase

Już teraz można wchodzić na kanał IRC Clanbase - #clanbase.q3, na który serdecznie zapraszamy... Życzymy miłego oglądania meczu.

7328221o | 2005-01-06 16:33:47 +0100

GL syntetyczni !!

unnzor | 2005-01-06 17:09:13 +0100

zalatwcie wczesniej gtv, bo inaczej ludzie pojda sobie ogladac szwedow :-)

przodownikpracy | 2005-01-06 17:10:31 +0100

szweDZkie klany.. i gl dla naszych :>

Gravatar

t5-mayhem | 2005-01-06 17:14:09 +0100

my vs xp w poniedzialek @ 21:00

MaS | 2005-01-06 17:14:38 +0100

Uhhh... ale mnie głowa boli :) Mayhem do poniedziałku jesio kupa czasu :P GL all...

Gravatar

m4r | 2005-01-06 17:18:38 +0100

synthesis i the shadows GL!!!

Mav_8217 | 2005-01-06 17:32:13 +0100

A co sądzicie o finale 1 ligi? :)

Jush o nim pisałem newsa, ale MaS mnie ubiegł :) Tak czy owak macie tu moje refleksje na jego temat:

Byłbym bardzo ostrożny w przewidywaniu zwycięzcy tego spotkania. Oczywistym jest, że oczko puszczą tutaj do nas EYEballers, będąc dużo bardziej utytułowanym klanem. Jednak to FOE może poszczycić się tym, że w swoich siedmiu meczach poległo tylko na pojedynczej pro-q3dm6 innym swoim koleżkom z kraju - klanowi sm3k. EYE natomiast musiało dużo więcej nerwów poświęcić swojej grze w tej edycji Open Cupa. Mapy uczknęły im nie tylko dollz, ale także dużo słabsze TA a nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej pięcio mapowej batalii z The aNcients (FOE pokonało we wczesnej fazie grupowej aNc bardzo gładko), o której ostatecznym wyniku przeważyło zaledwie osiem fragów na cpm4 lub, jak kto woli, niesamowita postawa lidera EYE - ANAKiNA. Będąc między młotem a kowadłem postawię na to, że EYE będzie miało lekką wadę wzroku, ale skorygowaną i ostateczne ich zwycięstwo po ciekawym, 5-mapowym meczu.

ps. Fajnie by było zobaczyć w finale II dywizji dwa klany znad wisły, eh? :) Nie zawiedźcie NaS !!! :)

STING | 2005-01-06 18:39:38 +0100

gl sYnth ! :*

PeterSchiff | 2005-01-06 19:41:32 +0100

gl tynth i s5 :)

ognos | 2005-01-06 21:04:50 +0100

imo eye>foe, synth>gf, t5>xp, final 2 ligi t5 vs synth ;)

sYnth|Bubu | 2005-01-06 22:43:01 +0100

Ja myslalem ze nas zjedza z ta przewaga pingu a tu taka latwa rozgrywka ze szkoda gadac. Chyba az tak nie miazdzymy?

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-06 23:01:34 +0100

jakto nie

cocaine | 2005-01-06 23:05:03 +0100

bubu jakies skriny put tu :>

sYnth|Bubu | 2005-01-06 23:29:58 +0100

Dodane :>

k3m | 2005-01-07 00:01:09 +0100

112 : (-) 167 :d
gg i powodzenia dalej.

RZELKY | 2005-01-07 00:06:53 +0100

jakies demka z meczu sYnth ?

sYnth|Bubu | 2005-01-07 00:14:55 +0100

rav pewnie nagrywal.

Gravatar

Fabian | 2005-01-07 07:11:54 +0100

GG, powodzenia dalej.

akk0 | 2005-01-07 08:33:35 +0100

hehe GG sYnth wiedziałem, że wygracie! scar to chyba ten z EEC nie?

Gravatar

m4mut | 2005-01-07 09:05:56 +0100

scar to za duza qpa :D

cocaine | 2005-01-07 10:43:23 +0100

gg synthy :) powodzenia dalej :>

STING | 2005-01-07 11:32:10 +0100

No brawo sYnthy :) Pentagram w Finale w CSa, sYnth w finale 2 ligi .. ;) co to sie porobilo ;] Niedlugo Polacy zownuja Clanbase ;> Czyzby to nagrody pieniezne, ktore maja sie pojawic mobilizuja ?:P

Logitechr4 | 2005-01-07 12:29:43 +0100

scar w sYnth ? ;d

sYnth|Bubu | 2005-01-07 13:06:25 +0100

I z czego sie smiejesz pionku?
:P

ff7 | 2005-01-07 13:24:29 +0100

mnie tam to nie dziwi scar pomimo dobrego skilla taktyki ma opanowane bardziej niz gut :) wiec jest wzmocnieniem napewno :) powodzenia dalej

dinhkertal | 2005-01-07 14:14:32 +0100

gg synth ;)) respect 4 all nawet dla bubu ;)

eng | 2005-01-07 15:43:21 +0100

a Tobie co ? :>

dinhkertal | 2005-01-07 23:33:22 +0100

Wole Polaków niż Czechów sora :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63