ClanBase Open Cup 2004
czw, 06 styczeń 2005 16:29:47 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Sezon 2004 ligi ClanBase Open Cup Fall 2004, powoli się kończy... zostało do rozegrania już tylko kilka meczów. Spotkanie finałowe trzeciej ligi zostało rozegrane już jakiś czas temu. Niestety polskie drużyny nie odegrały większej roli, jednak cieszyć może fakt, iż do 1/4 finału doszli gracze klanu BAD. Jednak po rozpadzie klanu, ich gra w Open Cup dobiegła końca... W finałowym meczu europejski klan
coyotes wygrał z hiszpańską drużyną
7th Art.
W drugiej lidze trwają jeszcze półfinały, w których występują dwie drużyny z Polski -
sYnthesis oraz
the Shadows. Klan
sYnth zmierzy się z czeskim teamem
God Forsaken, a gracze
t5 zagrają z
eXtremely powerful. Ten pierwszy mecz ma być rozegrany dzisiaj... oto info o meczu:
sYnthesis 3 : 0
God Forsaken
Data: 06.01.2005r.
Godzina: 21:00
GTV: q3.sh.cvot.cz
Screeny z meczu:
Natomiast już dzisiaj odbędzie się finał "Premier League", w którym zagrają dwa szwedzkie zespoły:
FOE vs
EYE. Oto krótkie info o meczu:
Clan FOE 2 : 3
Eyeballers
Data: 06.01.2005r.
Godzina: 21:00
GTV: hunter.splatterworld.de
Shoutcast: games.clanbase.com:8000
Już teraz można wchodzić na kanał IRC Clanbase - #clanbase.q3, na który serdecznie zapraszamy... Życzymy miłego oglądania meczu.








7328221o | 2005-01-06 16:33:47 +0100
GL syntetyczni !!
#704988
unnzor | 2005-01-06 17:09:13 +0100
zalatwcie wczesniej gtv, bo inaczej ludzie pojda sobie ogladac szwedow :-)
#704992
przodownikpracy | 2005-01-06 17:10:31 +0100
szweDZkie klany.. i gl dla naszych :>
#704993
t5-mayhem | 2005-01-06 17:14:09 +0100
my vs xp w poniedzialek @ 21:00
#704994
MaS | 2005-01-06 17:14:38 +0100
Uhhh... ale mnie głowa boli :) Mayhem do poniedziałku jesio kupa czasu :P GL all...
#704995
m4r | 2005-01-06 17:18:38 +0100
synthesis i the shadows GL!!!
#704997
Mav_8217 | 2005-01-06 17:32:13 +0100
A co sądzicie o finale 1 ligi? :)
Jush o nim pisałem newsa, ale MaS mnie ubiegł :) Tak czy owak macie tu moje refleksje na jego temat:
Byłbym bardzo ostrożny w przewidywaniu zwycięzcy tego spotkania. Oczywistym jest, że oczko puszczą tutaj do nas EYEballers, będąc dużo bardziej utytułowanym klanem. Jednak to FOE może poszczycić się tym, że w swoich siedmiu meczach poległo tylko na pojedynczej pro-q3dm6 innym swoim koleżkom z kraju - klanowi sm3k. EYE natomiast musiało dużo więcej nerwów poświęcić swojej grze w tej edycji Open Cupa. Mapy uczknęły im nie tylko dollz, ale także dużo słabsze TA a nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej pięcio mapowej batalii z The aNcients (FOE pokonało we wczesnej fazie grupowej aNc bardzo gładko), o której ostatecznym wyniku przeważyło zaledwie osiem fragów na cpm4 lub, jak kto woli, niesamowita postawa lidera EYE - ANAKiNA. Będąc między młotem a kowadłem postawię na to, że EYE będzie miało lekką wadę wzroku, ale skorygowaną i ostateczne ich zwycięstwo po ciekawym, 5-mapowym meczu.
ps. Fajnie by było zobaczyć w finale II dywizji dwa klany znad wisły, eh? :) Nie zawiedźcie NaS !!! :)
#704998
STING | 2005-01-06 18:39:38 +0100
gl sYnth ! :*
#705002
PeterSchiff | 2005-01-06 19:41:32 +0100
gl tynth i s5 :)
#705004
ognos | 2005-01-06 21:04:50 +0100
imo eye>foe, synth>gf, t5>xp, final 2 ligi t5 vs synth ;)
#705011
sYnth|Bubu | 2005-01-06 22:43:01 +0100
Ja myslalem ze nas zjedza z ta przewaga pingu a tu taka latwa rozgrywka ze szkoda gadac. Chyba az tak nie miazdzymy?
#705018
h00lsfanat1c | 2005-01-06 23:01:34 +0100
jakto nie
#705020
cocaine | 2005-01-06 23:05:03 +0100
bubu jakies skriny put tu :>
#705021
sYnth|Bubu | 2005-01-06 23:29:58 +0100
Dodane :>
#705023
k3m | 2005-01-07 00:01:09 +0100
112 : (-) 167 :d
gg i powodzenia dalej.
#705024
RZELKY | 2005-01-07 00:06:53 +0100
jakies demka z meczu sYnth ?
#705025
sYnth|Bubu | 2005-01-07 00:14:55 +0100
rav pewnie nagrywal.
#705027
Fabian | 2005-01-07 07:11:54 +0100
GG, powodzenia dalej.
#705032
akk0 | 2005-01-07 08:33:35 +0100
hehe GG sYnth wiedziałem, że wygracie! scar to chyba ten z EEC nie?
#705034
m4mut | 2005-01-07 09:05:56 +0100
scar to za duza qpa :D
#705035
cocaine | 2005-01-07 10:43:23 +0100
gg synthy :) powodzenia dalej :>
#705042
STING | 2005-01-07 11:32:10 +0100
No brawo sYnthy :) Pentagram w Finale w CSa, sYnth w finale 2 ligi .. ;) co to sie porobilo ;] Niedlugo Polacy zownuja Clanbase ;> Czyzby to nagrody pieniezne, ktore maja sie pojawic mobilizuja ?:P
#705043
Logitechr4 | 2005-01-07 12:29:43 +0100
scar w sYnth ? ;d
#705051
sYnth|Bubu | 2005-01-07 13:06:25 +0100
I z czego sie smiejesz pionku?
:P
#705057
ff7 | 2005-01-07 13:24:29 +0100
mnie tam to nie dziwi scar pomimo dobrego skilla taktyki ma opanowane bardziej niz gut :) wiec jest wzmocnieniem napewno :) powodzenia dalej
#705062
dinhkertal | 2005-01-07 14:14:32 +0100
gg synth ;)) respect 4 all nawet dla bubu ;)
#705067
eng | 2005-01-07 15:43:21 +0100
a Tobie co ? :>
#705077
dinhkertal | 2005-01-07 23:33:22 +0100
Wole Polaków niż Czechów sora :)
#705190
Zaloguj się by dodać komentarz.