ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup Fall 2004 - FINAŁ !

sob, 15 styczeń 2005 21:38:28 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Już jutro odbędzie się "Polski" finał ClanBase Open Cup Fall 2004 - "Second League"! Na przeciwko siebie staną dwa znakomite klany istniejące na naszej scenie już ładne pare lat... Mowa tutaj oczywiście o klanie sYnthesis oraz the Shadows. Obie drużyny w drodze do finału zaprezentowały wysokie umiejętności, wygrywając swoje spotkania z innymi zespołami Europy. Klan sYnth musiał przebyć nieco dłuższą drogę do finału niż t5, ponieważ "Cienie" w swojej grupie byli na 1 miejscu, a gracze sYnth dopiero na 3... A teraz krótkie info odnośnie samego meczu:

Finał ClanBase Open Cup Fall 2004 - "Second League"

sYnthesis vs the Shadows

Data: 16.01.2005r.

Godzina: 21:00

GTV: hunter.splatterworld.de:27960

scorebot: #sYnth | #clanbase.q3

Shoutcast: sopee.net:8888

!!! Raport ClanBase !!!

A oto wszystkie mecze jakie obie drużyny rozegrały w Open Cupie Fall 2004:

sYnthesis:
vs GF - 3:0 - Raport ClanBase - 1/2 finału
vs FF - 3:2 - Raport ClanBase - 1/4 finału
vs rage - 3:1 - Raport ClanBase - 1/8 finału
vs HoT - 2:0 - Raport ClanBase
vs pmhag - 0:2 - Raport ClanBase
vs naos - 2:1 - Raport ClanBase
vs ashlen - 2:1 - Raport ClanBase
vs Lance - 1:2 - Raport ClanBase
vs LKFF - 0:2Raport ClanBase

the Shadows:
vs Xp - 3:1 - Raport ClanBase - 1/2 finału
vs Lance - 3:0 - 1/4 finału
vs Xp - 1:2 - Raport ClanBase
vs GPFr - 2:0 - Raport ClanBase
vs sTa - 2:0 - Raport ClanBase
vs s2o - 2:0 - Raport ClanBase
vs eS - 2:0 - Raport ClanBase

W tym przypadku nieważne kto wygra... najważniejsze było to, aby oba te klany znalazły się w finale "Second League" ! Oczywiście każdy ma swojego faworyta w tym meczu. O tym kto wygra dowiemy się już jutro. Serdecznie zapraszamy do oglądania meczu na GTV ! GL i HF !

teo | 2005-01-15 21:46:59 +0100

hmm... myśle że wygra t5 ;asdDF:FDSAasd

P|jiN | 2005-01-15 22:02:14 +0100

hmm nie mam nic przeciwko jezeli sYnth wygra :)

fhantom | 2005-01-15 22:03:50 +0100

ja też nie mam nic przeciwko ale przecież i tak wygrają cienie

pepz | 2005-01-15 22:20:29 +0100

WyGrA LePsHy, CzYli BuBu!

;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

wishoza | 2005-01-15 22:39:12 +0100

ja wygram :q

nie no sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeet polski finał ;D

gr. | 2005-01-16 01:18:17 +0100

no ladnie ladnie polski final brawo ciekawe kto wygra - stawiam nieznacznie wiecej pieniedzy na synth =]

Mav_8217 | 2005-01-16 01:52:19 +0100

Z tego meczu chyba nie dam rady napisać kowera. Za duży nawał w szkole niestety :/

lecho | 2005-01-16 02:18:01 +0100

prognoza: t5 3:1 sYnth

hanti | 2005-01-16 09:55:40 +0100

no ladnie ladnie tylko skad wiesz ze jutro ten final ? :)

sYnth|Bubu | 2005-01-16 10:03:49 +0100

Bo to ustalone :>

[M]aniek | 2005-01-16 10:26:59 +0100

Tego no, zmiencie jak mozna adres radia na sopee.net:8888 ;x niby to to samo, ale takie sa rozkazy odgorne, ktorych nie smiem kwestionowac. Wiec goraco prosze o zmiane :)

PeterSchiff | 2005-01-16 10:38:45 +0100

gogogogoogog synth :D bubu zownuje t5 ;d

kaboom | 2005-01-16 11:21:45 +0100

bóBó zownuje sam siebie i będzie miał największy net ze wszystkich :D (na minusie hehe :P)

3:1 dla t5.......chyba że zagra log zamiast bubsona :D

sYnth|Bubu | 2005-01-16 11:40:24 +0100

cabóm bardzo smieszne ha ha ha!

:P

r3v_M1RO | 2005-01-16 12:33:00 +0100

Najważniejsze jest to kto by tego nie wygrał, bedzię to zespól polski :D
GW

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-16 12:40:36 +0100

wygra wydra ;d

dinhkertal | 2005-01-16 14:32:21 +0100

good luck madafak :)

Gravatar

boloman | 2005-01-16 15:46:24 +0100

gramy na 70%

sYnth|Bubu | 2005-01-16 16:45:11 +0100

Termin potwierdzony wiec na 100%
;]

hanti | 2005-01-16 17:16:25 +0100

ano juz widze na cb potwierdzenie ;d
szkoda ze tak pozno bo nie napisali zadnej zapowiedzi albo cos..
hm a moze nas olali bo to polski final i nikomu sie nie chcialo pisac ;d

sYnth|Bubu | 2005-01-16 18:08:00 +0100

Moze forest cos szkrobnie na CB :>

son1c | 2005-01-16 18:28:59 +0100

callvote synth wins 1

eng | 2005-01-16 18:46:08 +0100

wszystko wyjdzie w praniu - doslownie i w przenosni.

kaboom | 2005-01-16 18:49:27 +0100

foresta od dawna nie ma bo mu się coś z kompem zepsuło

a co do zapowiedzi - jedyna zapowiedz to był mecz o 1 miejsce 1 ligi, pozostałych nie robią.........na ircu jest wszystko

Gravatar

boloman | 2005-01-16 18:55:25 +0100

myk ci sie bubu nie udal, mamy sklad ;>

sYnth|Bubu | 2005-01-16 19:27:57 +0100

lol
:D
Wiesz ale do potwierdzenia meczu na CB potrzebne sa 2 (slownie DWA) clany wiec skoro potwierdzacie to logiczne ze macie sklad nie?

Mad | 2005-01-16 20:59:30 +0100

niepoprawni marzyciele obstawiaja na synth ;) bez urazy ale t5 wygra to stosunkiem 3do0 ;) pozdro

Gravatar

vvv | 2005-01-16 21:00:32 +0100

bylo sobie GTV

Gravatar

c-load | 2005-01-16 21:03:30 +0100

Bubu , powiem tak... Ja potwierdzilem od strony t5 :DDD , wiec nie musi byc tak jak piszesz ;DDD, pozdro i gl dla obu klanow ;]

raZox | 2005-01-16 21:20:17 +0100

hmmm dziala wam gtv ? bo mnie ladnie wywala :(

r3v_M1RO | 2005-01-16 22:03:04 +0100

jak synchronizowac gtv z radiem ?????????

Mad | 2005-01-16 22:57:54 +0100

a jednak sie mylilem ;) 3:1 gg wp!

Mav_8217 | 2005-01-16 23:04:55 +0100

t5 > sYnth

3 : 1

Gravatar

vvv | 2005-01-16 23:07:05 +0100

gtv sux !. admin gtv nas olal i poszedl sobie gdzies (pewnie ogladac szfabow i pedalow ze Szwecji :d) przez co pov byl jaki byl :d

no,ale nie ma sie co zmulac, moze beda demka :p

wp

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-16 23:19:14 +0100

ja nie moglem wejsc bo wyskakiwalo mi : GTV-Banned ;x

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63