ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup Spring 2005 - Draft 3 !

pią, 04 luty 2005 13:00:09 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Ostatnio dużo się dzieje w ClanBase. Wszystko to spowodowane jest wieloma zmianami, które wprowadzane są przez adminów poszczególnych lig. Ostatnio ukazał się nowy "draft" (3) do tegorocznej edycji ClanBase Open Cup Spring 2005. Wprowadzono kilka znaczących zmian... mianowicie Pan Slajer postanowił, zamiast trzech lig (jak to miało miejsce w drafcie 2) wprowadzić jeszcze jedną dywizję - 4. Spowodowało to wiele roszad w poszczególnych dywizjach i grupach...

W pierwszej dywizji ("Premiere League") znalazły się aż 3 polskie klany: sYnthesis, the h00ligans, the Shadows . W "Second League" znajdują się pięć polskich klanów: Dioxide, Fear Factory, malleus maleficarum, pa1n i United Forces. W "Third League" są cztery klany reprezentujące Polskę: Czarne Pantery, death kings, supreme Hustlaz . oraz taboo. No i w ostatniej "Fourth League" są trzy nasze klany: Unnamed Killers, Assault Force i Black Eagles. A oto poszczególne ligi i grupy, w których znajdują się polskie klany:

Premier League:

Grupa A

Biberbutzemaenner

Broken

decepticons

Eyeballers

next five please red!

s1 gaming!

sYnthesis

Grupa C

clan aRCa

Clan Dollz

Clan HeadZ

Machinae Supremacy

rewind

the h00ligans

the Shadows

W porównaniu do wcześniejszego draftu, w "PremierLeague" troszkę się pozmieniało. Doszło parę klanów z "Second League", w tym jeden polski klan - sYnthesis, który znalazł się w grupie A. Kolejną zmianą jest fakt, iż w grupach jest po siedem klanów, a nie jak to miał miejsce wcześniej - po pięć. A oto następna dywizja - "Second League" :

Second League:

Grupa B

Art of Capping

Fear Factory

God Forsaken

High Octane Therapy

internal life

MaD RaiLerS

malleus maleficarum

SmackThatAss

Grupa C

Dioxide

eXtremely powerful

FiaNna

pa1n

Sniper Yetis From Heaven

team-enclave

Total Annihilation

United Forces

Tutaj dosyć sporo się zmieniło... grupy zostały uszczuplone do czterech. W każdej z grup jest po osiem klanów (w następnych ligach też...). Wcześniej w tej dywizji było 5 polskich klanów, jednak gracze klanu sYnthesis zostali przeniesieni do "Premier League". Z kolei team malleus maleficarum został wprowadzony do grupy B z wcześniejszej "Third League". Szkoda tylko, że aż trzy klany z Polski będą grać w tej samej grupie... Kolejna liga to "Third League" :

Third League:

Grupa A

ashlen

clan mulkq

Czarne Pantery

e.ru

HUBBS

onfiRe

Rush'n Frag

scarab

Grupa B

Alliance of Virtual Arca

death kings

Doggie Style

Doomwarriors

eRRor contRol

Force Of Alias

isnogud

Morana Clan

Grupa C

Burning Legion

Clan Pro

GermanPsychoForce-RED-

qubism

Rijecki Pijanci

supreme Hustlaz .

wadlviaririchta

wreCkamob

Grupa D

2 eXtreme

exnetclan

expression

Gladiators of Death

gorońa que grońa

taboo

TAK!

Team Telefragged

Tutaj praktycznie administrator Slajer, rozłożył wcześniejszą "Third League" dodając "Fourth League". Do 3 ligi dostały się cztery polskie drużyny. Trzeba tutaj pochwalić Pana Slajera, ponieważ bardzo dobrze rozmieścił nasze teamy w tej dywizji. Każdy z czterech klanów jest w innej grupie. A są nimi: Czarne Pantery, death kings, supreme Hustlaz. oraz taboo. No i ostatnia dywizja - ""Fourth League":

Fourth League:

Grupa A

Absolute Predat0rz

At the Gates

City Of Violence

Deathfromabove

No*TDM

Scions of Clandestine Op

Unnamed Killers

xChat Team

Grupa B

All Killer No Filler

Assault Force

banned 4 life

Devils Warriors

Paradox Of Life

Remix

ToOns

Wir zocken Jetzt

Grupa D

Black Eagles

Dark Side Quarter

e-Rencontre

Guardians of Sorrow

MuerteMamonesdeMierda

Private Virtual Gunners

The Z#D Clan

X-treme Quakers

W ostatniej już dywizji - czwartej grać będą trzy nasze zespoły, w trzech różnych grupach... Są nimi: Unnamed Killers, Assault Force i Black Eagles. Tak jak już mówiłem w każdej grupie jest po osiem drużyn, które będą ze sobą rywalizować.

Jak na razie nie ma większych zastrzeżeń do 3 draftu, choć są osoby, którym taka decyzja o rozmieszczeniu klanów się nie podoba. Prawdopodobnie są to już ostateczne rozwiązania - na 99%, jednak do 7 lutego może się jeszcze coś zmienić. Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś sugestie co do ligi zapraszam do komentowania - [click].

Gravatar

snik4 | 2005-02-04 13:29:17 +0100

test

furi | 2005-02-04 13:36:54 +0100

Szkoda ze kilka lat temu nie gralo tyle polskich klanow :P

Powodzenia!

7328221o | 2005-02-04 13:41:55 +0100

Szkoda .... że wódka się skończyła .... szkoda .... że Fur1 z absem nie są razem w klanie .... szkoda .... że młodość trwa max 20 lat .... szkoda .... że Lepper nie gra w q3 .... szkoda ... że TPSA to nie Caritas ...... szkoda ..... że quad trwa tylko 30 sec .... szkoda .... że nudno mi jest .... szkoda .... ehh .... szkoda słów ...

hanti | 2005-02-04 13:43:29 +0100

co prawda to prawda polskich klanow najebalo niezle ;d ale to dobrze

ramm | 2005-02-04 13:54:38 +0100

eee :) bo ta sa grupy gdzie graja polskie klany :P

sent3nce | 2005-02-04 14:20:04 +0100

szukam klanu ktory gra w wyzej wymionej lidze:P

sYnth|Bubu | 2005-02-04 14:59:40 +0100

No to trzeba bedzie karać.
gl all :>

szłem | 2005-02-04 16:40:40 +0100

gl :)

furi | 2005-02-04 18:15:00 +0100

[P!]~Tehnick ciesz sie ze jestes z psychic’kiem w klanie pasujecie do siebie...

MaS | 2005-02-04 18:46:00 +0100

No a może się tak z łaski swojej wypowiecie na temat nowego rozstawienia ? :p

7328221o | 2005-02-04 18:54:53 +0100

Dzieki mistrzu :*

said | 2005-02-04 19:09:51 +0100

widac co polacy potrafia najlepiej

magic | 2005-02-04 19:27:04 +0100

o jak fajnie, gram w second league

MisieX | 2005-02-04 19:49:55 +0100

quad 30 sek? wtf

szłem | 2005-02-04 22:09:01 +0100

fur1 placze bo abs z 666 odszedl ;/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63