ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup Spring 2005 - Drugi tydzień...

nie, 27 luty 2005 14:24:34 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Praktycznie już wszystkie mecze rozegrane zostały w drugim tygodniu ligi ClanBase Open Cup Spring 2005. Do pełnego zakończenia tygodnia zostały jeszcze dwa mecze (z udziałem polskich drużyn) , które odbędą się właśnie dzisiaj. Ogólnie (zaplanowanych) spotkań było 16, jednak nie wszystkie doszły do skutku... niemiecki klan ashlen w spotkaniu z zespołem Czarne Pantery wykorzystał w/c oraz team Private Virtual Gunners w rywalizacji z inną polską drużyną Black Eagles. Oba te mecze odbędą się w następnym tygodniu... W sumie rozegrano 10 meczów, na 16 umówionych. Mamy też jedną smutną nowinę dla fanów klanu the Shadows, którzy ... ale o tym po wynikach spotkań :)

Premiere League:

  • the Shadows vs Machinae Supremacy - t5 wykorzystało w/c !
  • sYnthesis 2 : 0 next five please - sYnth wygrało dzięki w/o !
  • the h00linags vs clan aRCa - h` wygrało dzięki w/o !

Second League:

  • Dioxide 2 : 0 FiaNna - dx wygrało przez "no show"
  • Fear Factory vs Team Telefragged - Stan meczu to 1:1 w mapach. Trzecia zostanie dokończona w poniedziałek o 20:00!
  • Fear Factory 2 : 0 MaD RaiLerS - Raport ClanBase
  • pa1n 2 : 1 syfhh4k - Raport ClanBase
  • pa1n 2 : 0 United Forces - Raport ClanBase
  • malleus maleficarum vs Deathfromabove - Mecz odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:00 !

Third League:

  • Czarne Pantery vs ashlen - Mecz przełożony na następny tydzień !
  • supreme Hustlaz 2 : 0 GermanPsychoForceRED
  • Death Kings 2 : 0 isnogud
  • taboo 2 : 1 eXnet - Raport ClanBase

Fourth League:

  • Unnamed Killers 2 : 0 At the Gates - Raport ClanBase
  • Black Eagles vs Private Virtual Gunners - Mecz przełożony na następny tydzień !
  • af vs All Killer No Filler - Mecz odbędzie się dzisiaj o godzinie 21:00 !

Bardzo mało screenów i raportów... jednak jeśli coś się ukaże od razu zostanie to wrzucone do newsa ! Jak widać wszystkie mecze zakończyły się na korzyść polskich klanów. Niestety parę meczów się nie odbyło i zostało przełożonych na następny tydzień rozgrywek. Jak na razie bardzo dobrze spisują się klany: Fear Factory, Dioxide, pa1n oraz Unnamed Killers, którzy nie przegrali żadnego z dwóch dotychczasowych meczów.

Największą jednak niespodzianką jest to, że jeden z najlepszych klanów w Polsce zrezygnował z dalszego uczestnictwa w tej prestiżowej lidze. Mowa tutaj oczywiście o klanie the Shadows, który postanowił zakończyć swoją przygodę z ""Premiere League" i całym OC Spring 2005. Powodów było wiele... najlepszym wyjaśnieniem tej sytuacji jest wypowiedź (ze strony t5) t5-Bolomana:

" ...i stało się, z dniem dzisiejszym t5 przechodzi w stan nieaktywności ciotowej; przyczyn tego stanu jest wiele, największa z nich zaś brak serca do gry; zero treningów, ciągle przesiadywanie na ircu i pierdolenie o zerżniętych kaszalotach co widać było dobitnie min w naszym ostatnim meczu z dollz, przy okazji najgorszym od przeszło roku; wielu ten fakt zapewne ucieszy, synth, ff czy innym multiproklanom otworzyły się drzwi, drzwi do których od 2 lat dzierżyliśmy klucze; niestety nie są to drzwi do doskonałości, ta zabierzemy ze sobą odchodząc w glorii chwały i niedoścignionego wzoru, Mistrza Polski na którego nie było mocnych.
Bynajmniej powyższe nie oznacza rozpadu klanu, cały czas tworzymy grupę, grupę która w wakacje wspólnie urznie się w Augustowie; kanały irc nie zostaną zamknięte, będzie można nadal śmiało wpadać ażeby na luzie zostać zbesztanym; a kiedyś ...kto wie, może wrócimy ? ;-) "

Pewnie mało kto spodziewał się takiego obrotu sprawy. Mamy nadzieję, że w następnym sezonie będzie już wszystko dobrze, a gracze t5 wrócą do rozgrywek o najwyższe laury. GL i HF !

kos | 2005-02-27 14:32:38 +0100

lol t5 inactiv ;o

7328221o | 2005-02-27 14:32:46 +0100

Ej bez jaj, że t5 upada, tak nie może być!! t5 wracać mi tu natychmiast i " wygrywać wszystko pokolei ". Scena bez t5 to jak tp bez ognosa :) .

THRAWN | 2005-02-27 14:39:23 +0100

ostatni text lol ? prowokacja :D

eng | 2005-02-27 14:59:38 +0100

Szkoda , myslalem ze cos pokazecie w Premier L. ;/

akk0 | 2005-02-27 15:13:19 +0100

Dobra kolejka, jedziemy z nimi! t5 wróci albo zaraz albo na wakacje zapewne.

RZELKY | 2005-02-27 17:21:12 +0100

szkoda t5, czymalam kciuki za nich ...
sH. nie wygralo z tymi tam dojczami , mecz dzis ...

nergal | 2005-02-27 18:14:39 +0100

boloman niezle pisze, niezly kozak jak dla mnie najwiekszy! jest lepszy od niektoorych z ff/ ktoorzy mysla ze kozacza a tak naprawde to (tylko po ich disconnect caly serv sie z nich zlewa babehahehabheabnhea!! @#$%!)...:/ cienizna

magic | 2005-02-27 18:32:53 +0100

Po 1 dioxide wszystkie swoje mecze (2) wygrał przez w/o tak wiec ciezko mwoic ze sie super spisuja, bo nie wiadomo jak bedzie..

A co do t5 to zjebali, bo mieli najwieksze mozliwosci by cos powalczyc jako 1 klan z polski mogli komus zagrozic. Szkoda

MaS | 2005-02-27 19:18:15 +0100

No ale dwie wygrane mają i są na czystko :]

kaboom | 2005-02-27 20:35:52 +0100

przydało by się jakieś minimum komentarza odnośnie meczy

MaS | 2005-02-27 21:23:49 +0100

Pomyśle nad tym następnym razem :)))

d4widoV | 2005-02-27 22:03:53 +0100

za dużo kozactwa, wychwalania i cfaniactwa w texcie bolomana...

ognos | 2005-02-27 22:04:55 +0100

negral mow nickami - pozniej klanami, albo zamilcz na wieki
Apropo t5, najwidoczniej cos mnie ominelo, bo zawsze zdawalo mi sie, ze hugo jest liderem tego klanu ;)
btw. zenujacy avatar negral

Gravatar

scar | 2005-02-27 22:26:39 +0100

synth tez przez w/o wygralo...

Gravatar

t5-hugo | 2005-02-27 23:04:03 +0100

ognos : tak jest caly czas ....

niedoinformowanie MaSa

nergal | 2005-02-28 00:06:18 +0100

nicki:| niemam jakies piony ktoorey pisza "ready wszyscy bo sobie ide" buhahehaheha i co gorsza ida:( i nie ma squadu wtedy musze ja schodzic bo jestem najslabszy podkreslam niektoorzy!! nie Ty ale kosci zostaly rzucone słowo pisane lubi czekac! i poczeka i wszystko pamieta moze to była kolejna zanenta? tak sie zaczyna kolejna opowiesc p i e r d o l nieta i i odpowiedz Twoja pewnie bedzie nieziemsko pogieta! mooj elewator jest zalosny? h u j Ci do tego :]
Twoje czytanie stoji na zenujacym poziomie Ogons
nergal czytaj nergal nie negral masz abecadło to co wiesz z pieca spadło

MaS | 2005-02-28 11:33:27 +0100

Nie rozumiem Hugo ? Niedoinformowany w jakim sensie ? Bo napisałem, że Bolek jest liderem :P A może chciałby zostać liderem, a nie może :) Nie no spoxo, wiadomo, że jesteś cl`em klanu , ale Bolek napisał newsa i pomyślałem że ... A z resztą nie ważne ... Sorki mój błąd d:

slawek | 2005-02-28 12:51:11 +0100

Tak jest.
Wpierdol w pierwszym meczu wybił chłopakom z głowy q3 i europejską chwałę.
Okazało się, ze na naszym podwórku, owszem, da sie porządzić, ale "weświecie" to już raczej nie bardzo.
Brak serca, nie brak czasu czy czego by tam bolo nie wymienił w swojej wypowiedzi.

ramm | 2005-02-28 14:33:49 +0100

zgadzam sie ! :)

wiecej pokory... ! :) trzeba walczyc :)

sYnth|Bubu | 2005-02-28 16:31:31 +0100

Dlatego h i my gramy dalej.
Przegrywac tez trzeba umiec.

Gravatar

avek | 2005-02-28 19:07:39 +0100

Ole ole leo leo nie damy sie ! :D

Gravatar

[w]xEn | 2005-02-28 19:43:20 +0100

t5 fucktycznie zasluguje na tytul Mistrza Polski TDM wszechczasów, ale pan Boloman zachlysnal sie chyba swoja paranoiczną gadką od rzeczy
(no offence)

Gravatar

t5-mayhem | 2005-02-28 21:37:10 +0100

bubu nie medrkuj ;) trzema zawodnikami nie da sie chocby rozpoczac meczu...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63