ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Open Cup Spring 2005 - Pierwsze mecze...

pon, 21 luty 2005 16:41:00 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Nadszedł czas podsumowania pierwszego tygodnia ligi ClanBase Open Cup Spring 2005. Niestety nie można powiedzieć, iż poprzedni tydzień był dla naszych drużyn szczęśliwy. Miało odbyć się trzynaście spotkań z udziałem polskich drużyn... niestety nie wszystkie zostały rozegrane. Klany United Forces, malleus maleficarum oraz MaD RaiLerS wykorzystał przywilej, jakim jest "wildcard". Odbyło się 10 meczów, których bilans to - 4 wygrane i 6 przegranych. Nie jest to bilans zbytnio zadawalający, lecz jest to dopiero początek i wszystko może się diametralnie zmienić. A oto krótkie info o wszystkich meczach "1 kolejki" :

Premiere League:

Second League:

  • Dioxide vs team-enclave - dx wygrało przez "no show" (2:0)
  • Fear Factory vs MaD RaiLerS - Wykorzystanie "dzikiej karty" przez klan Mr !
  • pa1n vs United Forces - Mecz odbędzie się jutro o 22:00 !
  • malleus maleficarum vs internal life - Wykorzystanie "dzikiej karty" przez klan mm !

Third League:

Fourth League:

Jak widać wyniki nie są chyba na tyle satysfakcjonujące, żeby zaspokoić nasze ambicje. Przypominam, iż jest to dopiero początek. Niektóre klany dopiero co zaczynają swoją przygodę z Open Cup`em. Miłą niespodziankę ? Sprawił klan Czarne Pantery, którzy debiutują na światowej scenie q3. Słowa szacunku należą się też graczom klan sYnthesis, którzy dzielnie stawili czoła jednej z najlepszych drużyn na Świecie. Tym bardziej, że do 15-16 minuty (na obu mapach) stan meczu był remisowy... Również gracze klanu the Shadows, którzy niestety przegrali ze szwedzkim klanem Clan Dollz, lecz pokazali, że liczą się w europejskich rozgrywkach (mała różnica fragów). Mamy nadzieję, że kolejne zmagania naszych ekip przyniosą owocne skutki... GL i HF !

k3m | 2005-02-21 16:44:08 +0100

Udalo Ci sie czybko temat newsa zmienic :D
oko wygralo :

MaS | 2005-02-21 16:56:18 +0100

Jeżeli są jakieś błędy to proszę o ich skorygowanie :) GG all.

Gravatar

scar | 2005-02-21 18:04:08 +0100

Należy także dodać, iż Clan Dollz to ubiegłoroczny finalista "Premiere League".

final to chyba byl foe/eye ...

sYnth|Bubu | 2005-02-21 18:09:39 +0100

Kto wie jakby sie obie mapy skonczyly gdyby nie pech fana (ping i problemy z ts...).
GG
A t5 mialo pecha... :(

Gravatar

scar | 2005-02-21 18:11:03 +0100

"problemy" :D:D:DD:D: haha

problem byl taki, ze na nim nie gral D:D:D:

cocaine | 2005-02-21 18:14:05 +0100

szkoda t5, bardzo szkoda, zik napisał ’the worst game ever’... wynik mógł byc dokładnie w drugą strone... ehh szkoda, ale t5 jeszcze pokaze :]
a miło to mnie pantery zaskoczyły, gl dalej :)

akk0 | 2005-02-21 20:40:27 +0100

No nasza wpadka(tbo) była katastrofalna. Zawiedli najlepsi nie przychodząc... Ale i tak bywa. GG

performer | 2005-02-21 22:02:39 +0100

brawo t5, synth gg, gramy na nimi jak z równymi mimo czesto gorszycvh pingow, slicznie :)

kaboom | 2005-02-21 22:30:47 +0100

bo eye to nie są highpingowcy, oni sa przyzwyczajeni do białych, może lekko zielonych pingów, a tu mieli pond 60, orpócz irba

sYnth|Bubu | 2005-02-21 22:46:04 +0100

Na tabie mieli 60 jak dalismy maxpackets na 40 to mieli 37-45.
A fan co przyzwyczajony do 90ms?

Vymmiatacz | 2005-02-21 23:49:23 +0100

Będą jakieś dema z gier synthesis lub t5? Czy nie?

Sh1eldeR | 2005-02-22 00:45:36 +0100

extra, Cienie i synthy spisali sie wysmienicie! Szkoda, ze t5 zabraklo szczescia :/

7328221o | 2005-02-22 01:26:28 +0100

Mas troche przegiołeś :| Nie tylko dla nas pochwały ale i dla uK i [be] tzn. [afuj] Oni chyba też debiutowali i wygrali . Takto ok tylko szkoda że przy wybranych klanach są screeny a nie przy all.

Gravatar

MaS | 2005-02-22 12:56:14 +0100

aaa... Scar true :P

Teh be i uK też dobrze się spisali, ale to było chyba wiadome ? :P A P! zagrało niezły mecz więc ... :/

Po 2 Teh Dałem screeny tam gdzie nie było raportów ! Nie widać tego ? Po co do wszystkich dawać screeny jak są raporty ?? :o

cmx | 2005-02-22 15:38:02 +0100

thx za ciepłe słowa :] i jakbyście chciali wiedzieć uK wygrali już 2 mecz :D stosunkiem 2:0 , pewniej niż przed tygodniem :D

slawek | 2005-03-01 13:24:48 +0100

Ejże! Tu wczoraj było całkiem inaczej i o czymś zupełnie innym!
:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63