ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Quake 3 Duel Cup

śro, 31 grudzień 2003 00:35:56 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wszechstronne ClanBase postanowiło zorganizować kolejną ligę. Tym razem rozgrywki będą toczyć się w trybie 1v1. Do końca zapisów pozostał tydzień. Przez ten czas kraje mają szansę uzupełnienia swoich "składów". Liczba zapisanych już budzi podziw - swoje zgłoszenia wysłało ponad 300 graczy z 22 państw, wsród których pojawiła się również Polska!

Poniżej pełna lista krajów, których gracze wezmą udział w ClanBase Quake 3 Duel Cup:

  • Austria

  • Belgia

  • Chorwacja

  • Dania

  • Estonia

  • Finlandia

  • Francja

  • Grecja

  • Holandia

  • Litwa

  • Łotwa

  • Norwegia

  • Polska

  • Portugalia

  • Rosja

  • Słowenia

  • Szwecja

  • Szwajcaria

  • Wielka Brytania

  • Włochy

  • USA

Jak widzicie wsród wymienionych krajów jest także USA. Początkowo ustalono, że liga będzie przeznaczona wyłącznie dla Europejczyków, jednak przy tej ilości zapisanych organizatorzy pozwolili na udział także temu krajowi. Organizatorzy są bardzo zadowoleni z faktu, że nawet państwa z niewielką sceną, takie jak Chorwacja, czy Estonia, również postanowiły wystawić swoich przedstawicieli.

My natomiast życzymy powodzenia naszym graczom!
GL!

.:: Strona ClanBase Quake 3 Duel Cup

.:: Zapisz się! (wymagane konto na ClanBase)

d4ro | 2003-12-31 00:51:09 +0100

1st =] kto od nas gra? obojetnie kto niech nas godnie reprezentuja. gl

Gravatar

hamm | 2003-12-31 01:23:35 +0100

rosja zdominuje..

Gravatar

hamm | 2003-12-31 01:23:36 +0100

rosja zdominuje..

przodownikpracy | 2003-12-31 09:05:22 +0100

a Szwecja to co? no i jeszce USA :}

rkniunia | 2003-12-31 10:08:00 +0100

Kto od nas bedzie czolowka odc?

Gravatar

VooDoo-atix | 2003-12-31 10:19:36 +0100

Ciebie sin zrozumiec to naprawde trzeba byc po paru glebszych wtedy wszystko staje sie jasne cos namieszales z tym mar1em ze nie wiadomo o co ci biega. Uwazam ze faworytami sa jednak Rosjanie i Szwedzi a Usa watpie poniewaz sadze ze turniej bedzie grany na europejskich serwerach zbyt duza roznica pingow

sYnth|Bubu | 2003-12-31 10:27:28 +0100

v3ndor sie napewno zapisal

a co do reszty to bez minimum neostrady nawet niewarto zaczynac gry chyba ze ktos lubi postrzelac na pingu od 90 do gory :o

Gravatar

x3noph0b | 2003-12-31 11:42:17 +0100

Witam
wiem ze nie naleze do scislej czolowki q3 w Polsce. Sa tacy co uwazaja ze nie naleze do zadnej czolowki ;-)
W kazdym razie chcialbym zagrac w tej lidze ale mam problem z zarejestrowaniem . Czy ktos moglby mi pomoc.

z gory dzieki

pozdrawiam

xen

SAI4H | 2003-12-31 12:19:23 +0100

309 ash
310 bizz

311 Born Frag Clan

312 dave

313 Elite Mates

314 Fuz1oN``

315 lecho

316 lecho

317 m00bile

318 mad

319 nie

320 Nikon

321 saBEERs

322 scR

323 szal

324 tysik

325 v3ndor

326 w0w

Lista Polakow.

rkniunia | 2003-12-31 12:27:53 +0100

kogos mi tu brakuje =o

SAI4H | 2003-12-31 12:30:32 +0100

Zapisy sa dobrowolne. ;]

ash | 2003-12-31 15:16:06 +0100

W tym newsie jest kilka brakow, a raczej niejasnosci.
To jest otwarta impreza i zapisac sie moze kazdy. Dany kraj wchodzi na liste po zgloszeniu sie conajmniej 6 graczy z danego kraju, a limitu niema.
Kolejna wazna sprawa to taka ze te kraje graja najpierw miedzy soba, czyli sa robione grupy krajowe i pozniej z kazdej grupy awansuje po iles tam osob i dopiero wtedy sa rozgrywki z innymi krajami.
Kolejna wazna sprawa to taka ze kazdy kraj gra na swoich serwerach, czyli Polacy az do 2 etapu (czyli rozgrywek miedyznarodowych) beda grac na PL serwerach. To jest cos na wzor eliminacji w danym kraju a pozniej dopiero na arenie miedzynarodowej.

Looknijcie tutaj: www.q3arena.gry.wp.pl/odc/?id=1#news_5397

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63