ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase TDM Nations Cup - Polska vs Szwecja !

pią, 12 listopad 2004 16:19:17 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Dziś odbędzie się pierwszy mecz naszej reprezentacji w tegorocznym turnieju ClanBase TDM Nations Cup VII. Poniżej znajduje się krótkie info odnośnie tego meczu:

vs.

Składy:

Polska: syn, zik, mar1o, creepy, rav, equador.

Szwecja: ANAKiN, desp, bOtl, H3lly, Desperad0, shaakz.

Godzina: 19:30

Sędzia: Slajer

GTV: Prawdopodobnie GTV-FF (da-sv.one.pl:20000)

ScoreBot: #team-pol

Poprosiłem jednego z naszych reprezentantów (t5-syn) o wypowiedzenie się na temat tego meczu:

"No wiec Szwecja na pewno nie będzie łatwym rywalem. Ja jestem pełen optymizmu i uważam że jesteśmy dobrze przygotowani a różnica pingów aż taka wielka być nie powinna. Moim zdaniem będzie wyrównany ,zacięty mecz. Nasz skład nie jest stały i zależny jest od predyspozycji graczy danego dnia i także oczywiście od mapy."

Tak więc nie jesteśmy jeszcze pewni co do GTV... mamy nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia tego meczu. Składy obydwu reprezentacji na pewno będą ulegać zmienia. Wszystko tak na prawdę okaże się o 19:30. Trzymamy kciuki za TP !

THRAWN | 2004-11-12 16:21:46 +0100

nie dajcie dupy ! GL ! no i dobzre powiedzial syn najlepiej zeby grali nawet jak przegrywaja ci sami zeby zgranie funkcjonowalo...

aha i zeby GTV dzialalo...+ 10 zdrowasiek :)

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-12 16:24:38 +0100

no tak gl :D
ps bedzie jakis shoutcast ?

shiv | 2004-11-12 16:29:25 +0100

geel =o

Blizzen | 2004-11-12 16:30:31 +0100

co tu duzo mowic .... GL!!!!

7328221o | 2004-11-12 16:34:07 +0100

Go go power ranger’s !!! GL i gl dla nas by GTV było.

akk0 | 2004-11-12 16:47:13 +0100

No equ pokaż co potrafisz, mam nadzieję, że GTV nie zawiedzie i będe mógł Cie pospectować. GL TP !!!

RZELKY | 2004-11-12 16:48:42 +0100

powodzenia

Gravatar

.... | 2004-11-12 16:58:02 +0100

GL, ale i tak przegramy ;( nie wierze w TP sorry

k3m | 2004-11-12 17:01:28 +0100

Szwecja - bedzie ciezko.
GL

unnzor | 2004-11-12 17:02:14 +0100

nie wierzysz bo nigdy nie grales w tp

gl chlopaki, my dzisiaj z turcja sie zmagamy [ctf] :)

PeterSchiff | 2004-11-12 17:33:21 +0100

GOGO PL :D grajcie na mallleusie:DD jak to mowil kertal: nie dajcie sie jebac w dupe :D

Gravatar

Fabian | 2004-11-12 17:50:50 +0100

GL ! Tylko żeby było GTV ...

Pawuj | 2004-11-12 17:59:56 +0100

GiLi ;)

Gravatar

ca1_ownz_you | 2004-11-12 18:09:08 +0100

kilka osob bym wykresil z tp ale coz (:
gl , na mm niegrajcie bo tez chce gdzies bonuce w grobie porobic

Gravatar

f1do | 2004-11-12 18:35:21 +0100

equ dzis na servach wymiatal :>> bo myszke ma radiowa :]

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-12 18:36:00 +0100

szkoda tylko ze kertala nie ma ;/

Pawuj | 2004-11-12 18:44:05 +0100

ca1 kilka osob? przeciez kilka to jest wszystkich =o Jak dla mnie ten sklad jest najlepszy jaki moglby byc ;p

Gravatar

ma5b | 2004-11-12 18:45:16 +0100

ja tam wierze w tp i zycze im zeby wygrali(nawet jesli niektorzy mysla ze to jest nie mozliwe)...;D mam nadzieje ze GTV bedzie bo jak nie to.;...;P

[M]aniek | 2004-11-12 18:56:02 +0100

kazdy tak najezdza na ognosa, a nasi zajda dalej to ciekawe co powiecie ;p (a juz wiem, "ze fart")

gl tp

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-12 18:56:05 +0100

nie mam meczu swe wzielo wildcard :)

enjoy | 2004-11-12 18:58:13 +0100

eeee bez Bubu nie macie szans :]

m4k | 2004-11-12 19:02:41 +0100

moze ja nie jestem pro itp jak niektorzy ale squad TP jest ze tak powiem lekko pol smieszny....

no coz ale nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc im GL ;q

akk0 | 2004-11-12 19:10:26 +0100

No i meczu nie będzie Szwecja wzięła wildcarta:[
Dla niedowiarków: www.netsports.pl/news.php?nid=2615

ognos ;)

Mas napisz tu co trzeba.

enjoy | 2004-11-12 19:17:09 +0100

mas poszedl wypic za wygrana tp :)

akk0 | 2004-11-12 19:17:27 +0100

Kurde przez przypadek ognos skasowałem Twój koments:[ Wielkie sorry !!!! Czysty przypadek

Dopisano 12.11.2004 o godzinie 19:09 [ ognos ] [kasuj komentarz ]

www.netsports.pl/news.php?nid=2615

XMATbyQ | 2004-11-12 19:23:03 +0100

to se pograli :D 2 raz uciekają coś w tym musi być :D

zdrav

THRAWN | 2004-11-12 19:23:46 +0100

MECZ SIE NIE ODBEDZIE !!!! WTF !!!

Gravatar

ma5b | 2004-11-12 19:42:55 +0100

je**c szwecje:o kurde a tak dlugo czekalem na ten meczyk:(

Gravatar

Fabian | 2004-11-12 19:47:03 +0100

A ja już szykowałem popcorn, eh ..

Gravatar

.... | 2004-11-12 20:10:22 +0100

unn tak bardzo mi zalezy na gre z TP ze jaaaaa... nie badz smieszny ;)

akk0 | 2004-11-12 20:47:13 +0100

666|maZzi - chyba to jakieś nieporozumienie? Pora chyba zmienić nicka maZzi co? ;)

dinh-equador | 2004-11-13 15:57:34 +0100

tak od paru dni mam myszke radiowa:):):) wypasna jest ostatnio wkurzal mnie kabel wiec postanowilem ze sobie kupie radiowke... :)::):):) ale zeby bylo smieszniej postanowilem ze jesli mam myszke radiowa to lacze tez sobie zmienilem.... Przez to ze mam all radiowe czuje sie bardziej pro :)
P.s
Makus no wyzal sie wszystkim....pozatym dalej badz taki zakomplekasialy... :/ w pa1n gralem chyba ze 2 lata temu a od tego czasu troche sie zmienilo!! Jesli jestes choc troszke inteligentny to zrozumiesz...

ff7 | 2004-11-13 15:58:27 +0100

dajcie sie chlopakowi nacieszyc

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63