ClanBase TDM Nations Cup - Polska vs Szwecja !
pią, 12 listopad 2004 16:19:17 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Dziś odbędzie się pierwszy mecz naszej reprezentacji w tegorocznym turnieju ClanBase TDM Nations Cup VII. Poniżej znajduje się krótkie info odnośnie tego meczu:

vs.

Składy:
Polska: syn, zik, mar1o, creepy, rav, equador.
Szwecja: ANAKiN, desp, bOtl, H3lly, Desperad0, shaakz.
Godzina: 19:30
Sędzia: Slajer
GTV: Prawdopodobnie GTV-FF (da-sv.one.pl:20000)
ScoreBot: #team-pol
Poprosiłem jednego z naszych reprezentantów (t5-syn) o wypowiedzenie się na temat tego meczu:
"No wiec Szwecja na pewno nie będzie łatwym rywalem. Ja jestem pełen optymizmu i uważam że jesteśmy dobrze przygotowani a różnica pingów aż taka wielka być nie powinna. Moim zdaniem będzie wyrównany ,zacięty mecz. Nasz skład nie jest stały i zależny jest od predyspozycji graczy danego dnia i także oczywiście od mapy."
Tak więc nie jesteśmy jeszcze pewni co do GTV... mamy nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia tego meczu. Składy obydwu reprezentacji na pewno będą ulegać zmienia. Wszystko tak na prawdę okaże się o 19:30. Trzymamy kciuki za TP !





THRAWN | 2004-11-12 16:21:46 +0100
nie dajcie dupy ! GL ! no i dobzre powiedzial syn najlepiej zeby grali nawet jak przegrywaja ci sami zeby zgranie funkcjonowalo...
aha i zeby GTV dzialalo...+ 10 zdrowasiek :)
#699999
pro_L0rd | 2004-11-12 16:24:38 +0100
no tak gl :D
ps bedzie jakis shoutcast ?
#700001
shiv | 2004-11-12 16:29:25 +0100
geel =o
#700002
Blizzen | 2004-11-12 16:30:31 +0100
co tu duzo mowic .... GL!!!!
#700003
7328221o | 2004-11-12 16:34:07 +0100
Go go power ranger’s !!! GL i gl dla nas by GTV było.
#700004
akk0 | 2004-11-12 16:47:13 +0100
No equ pokaż co potrafisz, mam nadzieję, że GTV nie zawiedzie i będe mógł Cie pospectować. GL TP !!!
#700006
RZELKY | 2004-11-12 16:48:42 +0100
powodzenia
#700007
.... | 2004-11-12 16:58:02 +0100
GL, ale i tak przegramy ;( nie wierze w TP sorry
#700009
k3m | 2004-11-12 17:01:28 +0100
Szwecja - bedzie ciezko.
GL
#700010
unnzor | 2004-11-12 17:02:14 +0100
nie wierzysz bo nigdy nie grales w tp
gl chlopaki, my dzisiaj z turcja sie zmagamy [ctf] :)
#700011
PeterSchiff | 2004-11-12 17:33:21 +0100
GOGO PL :D grajcie na mallleusie:DD jak to mowil kertal: nie dajcie sie jebac w dupe :D
#700014
Fabian | 2004-11-12 17:50:50 +0100
GL ! Tylko żeby było GTV ...
#700015
Pawuj | 2004-11-12 17:59:56 +0100
GiLi ;)
#700017
ca1_ownz_you | 2004-11-12 18:09:08 +0100
kilka osob bym wykresil z tp ale coz (:
gl , na mm niegrajcie bo tez chce gdzies bonuce w grobie porobic
#700018
f1do | 2004-11-12 18:35:21 +0100
equ dzis na servach wymiatal :>> bo myszke ma radiowa :]
#700026
pro_L0rd | 2004-11-12 18:36:00 +0100
szkoda tylko ze kertala nie ma ;/
#700027
Pawuj | 2004-11-12 18:44:05 +0100
ca1 kilka osob? przeciez kilka to jest wszystkich =o Jak dla mnie ten sklad jest najlepszy jaki moglby byc ;p
#700029
ma5b | 2004-11-12 18:45:16 +0100
ja tam wierze w tp i zycze im zeby wygrali(nawet jesli niektorzy mysla ze to jest nie mozliwe)...;D mam nadzieje ze GTV bedzie bo jak nie to.;...;P
#700030
[M]aniek | 2004-11-12 18:56:02 +0100
kazdy tak najezdza na ognosa, a nasi zajda dalej to ciekawe co powiecie ;p (a juz wiem, "ze fart")
gl tp
#700032
pro_L0rd | 2004-11-12 18:56:05 +0100
nie mam meczu swe wzielo wildcard :)
#700033
enjoy | 2004-11-12 18:58:13 +0100
eeee bez Bubu nie macie szans :]
#700034
m4k | 2004-11-12 19:02:41 +0100
moze ja nie jestem pro itp jak niektorzy ale squad TP jest ze tak powiem lekko pol smieszny....
no coz ale nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc im GL ;q
#700035
akk0 | 2004-11-12 19:10:26 +0100
No i meczu nie będzie Szwecja wzięła wildcarta:[
Dla niedowiarków: www.netsports.pl/news.php?nid=2615
ognos ;)
Mas napisz tu co trzeba.
#700037
enjoy | 2004-11-12 19:17:09 +0100
mas poszedl wypic za wygrana tp :)
#700038
akk0 | 2004-11-12 19:17:27 +0100
Kurde przez przypadek ognos skasowałem Twój koments:[ Wielkie sorry !!!! Czysty przypadek
Dopisano 12.11.2004 o godzinie 19:09 [ ognos ] [kasuj komentarz ]
www.netsports.pl/news.php?nid=2615
#700039
XMATbyQ | 2004-11-12 19:23:03 +0100
to se pograli :D 2 raz uciekają coś w tym musi być :D
zdrav
#700041
THRAWN | 2004-11-12 19:23:46 +0100
MECZ SIE NIE ODBEDZIE !!!! WTF !!!
#700042
ma5b | 2004-11-12 19:42:55 +0100
je**c szwecje:o kurde a tak dlugo czekalem na ten meczyk:(
#700045
Fabian | 2004-11-12 19:47:03 +0100
A ja już szykowałem popcorn, eh ..
#700049
.... | 2004-11-12 20:10:22 +0100
unn tak bardzo mi zalezy na gre z TP ze jaaaaa... nie badz smieszny ;)
#700051
akk0 | 2004-11-12 20:47:13 +0100
666|maZzi - chyba to jakieś nieporozumienie? Pora chyba zmienić nicka maZzi co? ;)
#700057
dinh-equador | 2004-11-13 15:57:34 +0100
tak od paru dni mam myszke radiowa:):):) wypasna jest ostatnio wkurzal mnie kabel wiec postanowilem ze sobie kupie radiowke... :)::):):) ale zeby bylo smieszniej postanowilem ze jesli mam myszke radiowa to lacze tez sobie zmienilem.... Przez to ze mam all radiowe czuje sie bardziej pro :)
P.s
Makus no wyzal sie wszystkim....pozatym dalej badz taki zakomplekasialy... :/ w pa1n gralem chyba ze 2 lata temu a od tego czasu troche sie zmienilo!! Jesli jestes choc troszke inteligentny to zrozumiesz...
#700253
ff7 | 2004-11-13 15:58:27 +0100
dajcie sie chlopakowi nacieszyc
#700254
Zaloguj się by dodać komentarz.