ClanBase TDM NationsCup VIII - Polska vs. Rosja !
nie, 15 maj 2005 00:20:38 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Dzisiaj odbędzie się mecz polskiej reprezentacji w ClanBase TDM NationsCup ! Jest to ostatnie spotkanie polskich graczy w fazie grupowej. Naszym przeciwnikiem będzie silna reprezentacja
Rosji. Konfrontacja obu krajów, miała rozstrzygnąć się w pierwszej kolejce (fazy grupowej), jednak mecz został przełożony na inny termin. Chyba już wszyscy wiedzą, dlaczego tak się stało... Nie będziemy już przypominać całej "pomylonej" sytuacji. Tak więc przejdźmy do konkretów. W naszej grupie pozostały już tylko 3 ekipy. Jednak śmiało możemy już powiedzieć, kogo zobaczymy w kolejnej fazie turnieju...
Oba kraje będą walczyć o tak zwaną "pietruszkę", ponieważ
Polska i
Rosja mają już zapewnione miejsce w dalszej fazie rozgrywek - playoffy. Z grupy została "wydalona" reprezentacja
Serbi i Czarnogóry. Powodem tego było oddanie dwóch meczów - walkowery. To samo spotkało (już wcześniej) ekipę z
Chorwacji. Jest to bardzo smutna i żałosna postawa obu państw. W końcu jest to grupa osób, która reprezentuje dany kraj... Jak na razie, ekipa z Rosji nie pokazała nam na co ich stać. Mieli rozegrać spotkanie z reprezentacją
Słowacji, jednak nasi sąsiedzi nie pojawili się o umówionej godzinie. Wystarczyło wygrać ze Słowacją, żeby zapewnić sobie awans do kolejnej fazy turnieju. Mimo, iż Rosjanie nie rozegrali jeszcze meczu w tej edycji "Pucharu Narodów", to chyba nie trzeba przypominać, że jest to bardzo "ciężki" i wymagający rywal. Ostatni mecz w grupie z naszą reprezentacją, będzie spotkaniem o 1 miejsce.
W grupie D został rozegrany tylko jeden mecz ! Jest to wręcz skandaliczna postawa drużyn, które oddawały w/o. Mimo tego, właśnie to jedno spotkanie odbyło się z udziałem
Polski. Był to oczywiście mecz ze Słowacją, który wygraliśmy bez żadnych problemów - [click!]. Ze sprawdzonych źródeł wiem, że na jutrzejszym spotkaniu z Rosją zabraknie naszego "młodego wymiatacza", którym jest oczywiście
av3k. Wyjeżdża on do Lublina i prawdopodobnie nie będzie mógł wystąpić w jutrzejszym spotkaniu. Mamy nadzieję, że inni gracze godnie go zastąpią :) Nasi zawodnicy zawsze zjawiali się na wyznaczoną godzinę i czekając na swoich rywali, zastanawiali się pewnie tylko nad jedną rzeczą - "czy rywal w ogóle się pojawi ?" :) Tym razem mamy nadzieję, że Rosjanie nie pokpią sprawy i zaszczycą nas swoją obecnością :]
Polska [ 2 : 0 ]
Rosja
Data: 15.05.2005r. (niedziela)
Godzina: 20:00
GTV: hunter.splatterworld.de:27960
Shoutcast: http://games-2.clanbase.com:8100/listen.pls
Scorebot: #team-pol.q3
Tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Pocieszające może być to, że mecz zostanie rozegrany na naszych warunkach, tzn. prawdopodobnie będziemy mogli wybrać serwer, na którym zagramy... O tym przekonamy się już dzisiaj. Jeśli mecz odbędzie się, to z pewnością zobaczymy ciekawe widowisko. Więcej informacji możecie znaleźć na #team-pol.q3. Życzymy polskim graczom wielu fragów i miłej zabawy. GL i HF !
EDIT:
Ha ! :D Jednak pokazaliśmy na co stać Polaków ! Pokonaliśmy "silną" reprezentację Rosji - 2:0 ! Faworytem w tym meczu byli Rosjanie... jednak nie zdołali pokonać naszych graczy - mimo, iż w naszych szeregach nie było avka :D Za to u Rosjan mogliśmy zobaczyć w akcji takie sławy, jak -
Cooller czy
jibo. W pierwszej mapie bardzo dobrze zagrał ten pierwszy - jednak nie dał rady naszym zawodnikom :) Sam wygrać meczu nie mógł... Za to w naszym teamie bardzo dobrze zagrał
Rav. Chociaż reszta naszych graczy, również zagrała na dobrym poziomie. Na drugiej mapie mieliśmy już na samym początku przerwę, która trwała jakieś 10-15 minut. Powodem był ping Coolera - 999, który po czasie wrócił do gry... przez cały czas, stan meczu był wyrównany. Raz Polacy obejmowali prowadzenie, a raz Rosjanie... Jednak końcówka należała do nas ! :D Z kolei na tej mapie bardzo dobrze zagrał
Detal... Bardzo dobra gra z obu stron. GG !







k3m | 2005-05-15 00:25:34 +0200
GL!
btw: Przeciez detal gral ze Slowacja.
#716046
kos | 2005-05-15 01:11:34 +0200
nie mam zamiaru czekać na ten mecz bo albo będzie w/o albo gtv nie będzie działać, strata czasu
#716049
scar | 2005-05-15 01:19:12 +0200
o ja @#$% naprawde fajnie, ze piszesz newsy ale te informacje, niektore to wyciagasz tak z dupy, ze az nie moglem sie powstrzymac od komenta :|
spodziewam sie teraz odpowiedzi w stylu "byla 0:20 bylem zmeczony"... to napisze od razu ... nie pisz o tej porze :|
bo to jest az tak ciezko zobaczyc kto gral a kto nie...
#716050
krk_AfganoV | 2005-05-15 01:28:10 +0200
zycze powodzenia !!! pokazcie na co was stac
gl
#716051
h00lsfanat1c | 2005-05-15 09:14:21 +0200
Napukać Spirytusowym chłopaczkom : D
#716054
h00lsfanat1c | 2005-05-15 09:15:54 +0200
Scar co ty taki nerwowy ? ; )
#716055
MaS | 2005-05-15 10:32:57 +0200
No tak ... sor :) Przeciez detal gral ostatnio :/ omg :]
#716060
d00mer | 2005-05-15 10:55:47 +0200
chloapki mam taką prośbe: jak juz wybierzecie serw, pewnie aster, to postawcdie to GTV bo by sobie ludzie popatrzyli
GL!!!!
#716063
sYnth|baal | 2005-05-15 11:05:02 +0200
mas fajny edit komentarza :o
#716065
MaS | 2005-05-15 11:06:32 +0200
Hehe........
GL TP !! :E
#716066
Mav_8217 | 2005-05-15 11:37:36 +0200
Szczęście nie będzie nam potrzebne - wygramy ;)
#715897
null | 2005-05-15 12:27:32 +0200
GL TP
kurnia nie moge przegapic tego meczu, postarajcie sie o GTV...!!!
#716071
davep | 2005-05-15 13:06:23 +0200
hm nie wiem czy jest sie o co martwic, jesli mecz sie odbedzie to juz napewno CB lub ktos inny zadba o to zeby bylo GTV, jak gra Rosja to juz jest jakies wydarzenie :-)
#716075
Mav_8217 | 2005-05-15 13:48:10 +0200
nom, av3k już na 110% nie zagra. Dzwonił do mnie przed chwilą zgadać się co i jak w samym Lublinie oraz dodał, że za parę minut ma pociąg. huh, a tak się denerwował czy kasę skołuje ;)
Nie wiem co będe robił wieczorem, bo moge się przed samym Lublinem "odchamiać", ale chyba raczej możecie się spodziewać coveregu ;)
ps. cover z Lublina też będzie i jeśli tylko mof będzie mnie dopuszczał do kompa, to baaardzo wnikliwy ;)
#716079
rav | 2005-05-15 13:48:49 +0200
jedziesz scar !!!!!!!!!!!!!!!
#716080
scar | 2005-05-15 15:03:03 +0200
rafal karaj !!!!!!!
#716091
eng | 2005-05-15 17:38:39 +0200
japa tam mlokosy :)
#716098
sYnth|Bubu | 2005-05-15 18:50:51 +0200
Lessie wroc!
#716101
pepz | 2005-05-15 19:34:28 +0200
moze L3si0 wroc ;asd
#716103
cocaine | 2005-05-15 21:15:46 +0200
omg detal to kosiarz :o
tacz mi !
#716105
wishoza | 2005-05-15 21:16:37 +0200
O kurka blada ! To bylo to : ))) Na maxa gg ... koncowka dm7 rox :D Fajny excelencik Detala na koniec chyba nas uratowal : )
GG : )
#716106
hrupek | 2005-05-15 21:17:30 +0200
polska kur wa!!!!!!!!!!!!! 2:0 :D 1 raz ogldalem mecz TP :DDDDDDDDD oplacalo sie :D
#716107
c0l0ssus | 2005-05-15 21:17:47 +0200
Zawalisty mecz!!!!!!
#716108
rod1c | 2005-05-15 21:18:07 +0200
i tak miało być :D gg !!!! detal >>LOL
#716109
k3m | 2005-05-15 21:18:26 +0200
hahaha!!!11!11
PL won !
Pingi bez komentarza :d. Wazne, ze rowne :>
dm7 ? Od polowy meczu szli leb w leb, koncowka bardzo emocjonujaca, detal wszystko wyjasnil :d
GG !
#716110
dinhkertal | 2005-05-15 21:18:26 +0200
brawo team poland,brawo detal,brawo zik,brawo rav,brawo scar, brawo Polska ;) "Russia has been owned by... Poles? Wtf?" niusy na stronach cb ;p :)
#716111
kos | 2005-05-15 21:22:44 +0200
TAK WŁAŚNIE TRZEBA Z NIMI POSTĘPOWAĆ !!!!!!!
GG TP!
#716113
davep | 2005-05-15 21:22:49 +0200
ach zawsze wierzylem ze dozyje tych czasow jak nasi klada czolowke swiatowa, sie ruskie zdziwily ;-)
ktos jeszcze mi powie ze polacy odstaja poziomem od kogokolwiek?
gg ;-)
#716114
cmx | 2005-05-15 21:23:08 +0200
kertal a gdzie brawo dla mnie ? :[
#716115
cyb3k | 2005-05-15 21:23:16 +0200
YEah wkoncu polacy utarli nosa ruskom :D. Detal n1 action :DD:
#716116
cocaine | 2005-05-15 21:25:47 +0200
WIEEELKIE GG !
wszyscy zagrali zajebiscie, ale najbardziej mi sie podobało jak zik uciekał przed pg... normalnie lol
#716117
STING | 2005-05-15 21:27:39 +0200
No piekne meczyki :) gg :)
#716118
enjoy | 2005-05-15 21:27:48 +0200
yebac tych sputinasynow w kakauko :D
gg niggaz :)
#716119
pepz | 2005-05-15 21:30:30 +0200
PRZEDE WSZYSTKIM GRATULACJE I GJ LECHO, a dopiero pozniej gratulacje i gj gracze i cmx :)
#716120
firefoxx | 2005-05-15 21:31:19 +0200
demos ludzie dajcie demos o zesz w morde nie mialem czasu ogladac..szlak trafil ;(((((((
#716121
freak | 2005-05-15 21:34:28 +0200
Dokonało się ! Dzisiejszy mecz przeszedł do historii !
#716122
d00mer | 2005-05-15 21:36:30 +0200
Polska biało czerwoni.............
Russia was railed by Poland
#716123
kos | 2005-05-15 21:38:56 +0200
JAAAAAA CHCEEEEEEEE DEMKAAAAAAAA I NIE TYLKO JAAAAAAAAA =DDDDDDDDDDDD
#716124
amir | 2005-05-15 21:55:10 +0200
wow, szok :)
#716125
amir | 2005-05-15 21:56:11 +0200
moze teraz wezma matr0xa na eswc? :D
#716126
dinh-equador | 2005-05-15 22:06:44 +0200
i tak właśnie miało byc! :) gg TP
#716128
fhantom | 2005-05-15 22:08:06 +0200
nie spodziewałem się takiego wyniku
gg tp
#716129
vvv | 2005-05-15 22:12:56 +0200
jazda jazda jazda ,Polak to tez gwiazda :p
gg
#716130
*misiek* | 2005-05-15 22:24:00 +0200
gg wiara czyni cuda ale najwecej potrafimy my - polacy :P
#716134
eXe|Korol | 2005-05-15 22:25:57 +0200
brawo
#716136
K1lim | 2005-05-15 22:32:45 +0200
Hehehe moglo zostawic to w/o dla nas przynajmniej bysmy ich nie osmieszyli =D nie ma co zasluzone zwyciestwo !! 2 cud nad wisla =>
#716137
sYnth|Bubu | 2005-05-15 22:41:07 +0200
gg!
#716139
forest | 2005-05-15 22:47:06 +0200
nagral ktos shoutcast ?
gg TP, greetz Lecho
#716140
*Luk4S* | 2005-05-15 23:20:21 +0200
GG polacy jakby bylo 2 coollerow na 4 polakow byloby ciezko bo jak bylo widac cooller bardzo dobrze sam se praktycznie dawal rade ale ogolnie super mecz tlyko szkoda ze na ping 80 ciekawiej byloby na 35!! pozdro GG
#716141
MaS | 2005-05-15 23:22:32 +0200
Good Work : lecho, sting i całe TP :D
#716142
voodoo|seRious | 2005-05-15 23:26:46 +0200
zajebiscie ... rusy dostali w pape i gupio im :D
GJ CALE TP + majstry Lecho and Sting :D
#716143
cmx | 2005-05-15 23:33:32 +0200
no jeden pepz docenia prace całej ekipy, bo nie tylko 4 graczy składa sie na wygrana, to cały sztab szkoleniowy :)
#716144
m1ru | 2005-05-15 23:41:20 +0200
najs ! gg !
#715886
gr. | 2005-05-15 23:50:34 +0200
no super szczerze mowiac w ogole sie nie spodziewalem takiego obrotu sprawy bardzo mile zaskoczenie gg :-)
#715885
Vymmiatacz | 2005-05-15 23:59:25 +0200
Nie wszyscy mieli okazję widzieć to niebanalne osiągnięcie, więc... gdzie są dema?
#716147
trombson | 2005-05-15 23:59:57 +0200
elegancko :] gg!
#716148
kos | 2005-05-16 00:11:15 +0200
ja chciałbym takiego paka nagrany komentarz z radia + demka :D chętnie bym takie coś zassał :>
#716149
XMATbyQ | 2005-05-16 00:59:22 +0200
od dzisiaj wszystko co myslalem o polakach zmieniam na pozytywy i superlatywy :]
v_o.O_v
zmieniam takze wiare na TP !!
Teraz Polska ma być !!
na serio !! GG !!
P.S. To co kupować cipsy, cole i powiadomić dziewczyne, żeby wpadła do mnie na Finał NC !! -.-
#716152
[M]aniek | 2005-05-16 08:20:57 +0200
na dm6 cooller rozbil oboz na ra i gral na net burak a nasi ladnieee
i nie oceniajcie graczy po necie np. dobrze zagral rav, ok moze mial wysoki net, moze nawet zagral dobrze (nie bylo na gtv jego pova to skad mamy to wiedziec? zreszta nie wiem czemu riper tak latal z tymi povami, na cholere mi pov coollera?), ale przeciez w tdm gra 4 graczy + coach + kapitan, net nie jest miernikiem dobrej gry
albo na dm7 bardzo dobrze zagral detal, (bo mnial najwiekszy net?) wszyscy zagrali swietnie, bo robili to co trzeba czyli 20 minut na RA i Quady jak sadze. Przyjemnie sie patrzylo na gre detala fakt, ostatnia akcja gdzie zalatwil 3 w decydujacym momencie (bo byla roznica 3 fragow, a gdyby go zabili i na respach pojechali to byloby niewesolo). Zmierzam do tego, ze nie ma sensu nikogo wywyzszac albo ponizac :D wygrywa caly team przegrywa tez caly, dobra spadam bo zara ktos wpadnie ze sie podlizuje
#716156
bryan | 2005-05-16 08:52:33 +0200
detal fajna koncowka w RLu na dm7 =)))
gg.
#716158
VipeR | 2005-05-16 09:07:45 +0200
@#$% a ja musialem zejsc z kompa bo ojciec robil jakas prace!!! Ja nie moge! Ma ktos moze demko z tego meczu, chcialbym bardzo poogladac!!!
#716159
MateoMartinezz | 2005-05-16 09:34:15 +0200
gdzie demka!?
#716160
davep | 2005-05-16 09:58:30 +0200
Ja nie nagrywalem dem na gtv bo myslalem ze kazdy bedzie nagrywal i beda ludzie wrzucali a tu cisza- no co jest ma ktos ? bo ludzie sie niecierpliwia!
Zreszta sam bym na dm6 obejrzal bo przyszedlem na koncowke.
#716165
THRAWN | 2005-05-16 11:22:25 +0200
gg :)
tylko zeby komus z TP woda sodowa do glowy nie odbiła, szykowac sie na dalsza gre ! bo zaczynaja sie schody :D
#716172
STING | 2005-05-16 11:28:07 +0200
Beda dema :) Juz niedlugo:)
MANIEK: GTV operowal forest, ktory jednoczescnie bawil sie shoutem ;D i daltego moze mu povy sie zmienialy, jak cos bazgral w windozie - ale to nie bylo zle, wrecz przeciwnie : szybkie zobaczenie co sie dzieje u kazdego i znow jeden pov:)
THRAWN: Nikomu woda sodowa do glowy nie uderzyla, wierz mi;]
Acha i mnie tez to bardzo, ze juz napisze WKURWIA, jak ktos cos mowi o tych netach. Na cholere wymyslili taka glupote? Graliscie kiedys na ’NETy’ ? Ja nie, a jak znam historie Q to NETow nie bylo i nikomu to nie przeszkadzalo. Nienawidze, jak ktos ocenia gre gracza/graczy wg ich ’Netu’. W teamplayu liczy sie druzyna, ich nastawienie i to co robia na danej mapie, a nie ze ’ktos jest z dupy, bo ma niski net’. Opamietajcie sie troche. ’Net’ nie jest najwazniejszy. A dla przewrazliwionych na jego punkcie polecam komende: cg_q3compScoreboard przestawic na "0" ;)
#716146
sYnth|Bubu | 2005-05-16 11:28:10 +0200
Racja Thraw :P
Spokojnie do kazdego meczu... z respektem i powinno byc git :>
#716173
d3vil | 2005-05-16 11:49:29 +0200
"Dopisano 15.5.2005 o godzinie 23:20 [ Luk4S ]
super mecz tlyko szkoda ze na ping 80 ciekawiej byloby na 35!! pozdro GG "
haha czlowieku zastanow sie co piszesz, wlasnie po to taki serw byl zeby nasi mieli szanse, bo ruscy do takich pingow nie przyzwyczajeni, raczej do lana jakiegos, gdyby pingi byly po 35 to mokra plama by z naszych nie zostala :x
#716174
krig | 2005-05-16 11:52:33 +0200
Mokro to ty masz. GG i tyle co tu wiecej pisac :)
#716175
STING | 2005-05-16 11:56:39 +0200
Dopisano 16.5.2005 o godzinie 11:49 [* d3vil * ]
"haha czlowieku zastanow sie co piszesz, wlasnie po to taki serw byl zeby nasi mieli szanse, bo ruscy do takich pingow nie przyzwyczajeni, raczej do lana jakiegos, gdyby pingi byly po 35 to mokra plama by z naszych nie zostala :x"
Widac masz olbrzymie pojecie ;-) Rosjanie na drawpingach przy ich laczach mieli z 60ms, nasi z 60-70. Zreszta, tu nie ma co sie tlumaczyc. Obydwie druzyny maja doswiadczenie i obydwie zostaly postawione w sytuacjii pingu >60. Myslisz, ze na bialych pingach byloby jednostronnie? watpie. Nasi tez nie sa przyzwyczajeni do grania na 60tkach. Dla nich 30 to tez lepsza opcja, tak jak dla Rosjan.
#716176
lecho | 2005-05-16 11:59:41 +0200
tzn wiesz d3vil nie zebym sie wtracal, ale o ile pamietam to Rosjanie 2 sezony temu wygrali na takich pingach Nations Cupa, wiec chyba jednak potrafia grac w takich warunkach :x a ping byl tak samo zly dla obu stron ;]
#716177
STING | 2005-05-16 12:04:49 +0200
esports.pl/?id=post&post_id=1879230087
Jak ktos chce, tutaj sa dema - narazie pov scara, jak rav da, to wrzucimy jego;)
#716178
jarq. | 2005-05-16 12:11:15 +0200
kurde ... nie myslalem ze dozyje takiej chwili! ;) - zaje.biste dzieki panowie za taka gre!! :)
#716179
lecho | 2005-05-16 12:30:09 +0200
apropo tego co powiedzial sting, to jest juz pov detala ;] i tak jak Szymek napisal, po poludniu bedzie pov rava... niestety, zik swoich dem nie nagrywal :x
www.esports.pl/?id=post&post_id=1879230087 -> pisze jeszcze raz, bo niektorzy beda sie denerwowac ze im sie esp nie loguje, a sting dal linka bez ’www’ :D
#716180
sYnth|Bubu | 2005-05-16 12:42:29 +0200
Dopisano 16.5.2005 o godzinie 11:49 [ d3vil ] [kasuj komentarz ]
haha czlowieku zastanow sie co piszesz, wlasnie po to taki serw byl zeby nasi mieli szanse, bo ruscy do takich pingow nie przyzwyczajeni, raczej do lana jakiegos, gdyby pingi byly po 35 to mokra plama by z naszych nie zostala :x
O @#$% :DDDDDD
Rosja wlasnie na takich pingach wygrala NC 2 sezony temu. A pierdolenie ze na 60ms nie sa przyzwyczajeni to juz @#$% szczyt :D
Zwlaszcza ze 80% spotkan rozgrywaja na takim pingu.
#716181
THRAWN | 2005-05-16 13:02:10 +0200
wybaczcie mu niewiedza...napisal to co mu na jezyk przyszlo :P chlopaki tu dobrze gadaja :)
#716182
[M]aniek | 2005-05-16 14:07:25 +0200
rav zamienil sie w super wojownika to wszystko tlumaczy (poznalem po zoltym tzn. zlotym pingu)
#716189
cocaine | 2005-05-16 14:18:31 +0200
cos na clanbase niechca dodac naszego meczu z ruskimi :>
#716190
nxs.izap | 2005-05-16 14:25:59 +0200
"omg" @mikes
#716187
szłem | 2005-05-16 14:59:24 +0200
nie wierze w to co widze :o
brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#716192
cocaine | 2005-05-16 15:01:39 +0200
time to beat the netherlands :>
#716193
voodoo|seRious | 2005-05-16 15:14:11 +0200
hahaha devil szkoda na ciebie slow :D:D:D OGOLNIE JESTESMY LAMY ,A POBICIE RUSKOW NA TAKICH PINGACH TO PESTKA :P SAM DEVIL BY DAL RADY :ASD
zajebiscie chopaki zajebiscie dajeeeeeeeeecie czaduuuuu!
#716194
gu4rd | 2005-05-16 15:51:24 +0200
Brawo Polacy ! Juz nie pierwszy raz Rosja pokazala, iz jest "Słoniem na glinianych nogach" :D
#716195
VipeR | 2005-05-16 16:42:27 +0200
No pieknie chlopaki, qwa teraz tak zaluje ze wtedy ojcu dalem kompa, o ja pierdziele ruskie pewnie teraz sie dziwia jak to sie stalo ze dostali 2 mapy >:)
#716196
XMATbyQ | 2005-05-16 16:47:54 +0200
-.- o.- -.o -.-
a ja was i tak wszystkich kofam :]
Nom tylko, żeby nie było jak z naszą reprezentacją w piłke w Korei :]. Zajebiście im poszły eliminacje a poźniej - chodź to faktycznie kiepieskie porównanie ale mimo to wierze w was chłopaki :>
P.S. Może jak zajmą któreś z miejsc na podium to zrobimy im jakąś ekstra nagrode ?? :> Co wy na to :].
zdrav
#716197
scar | 2005-05-16 17:06:31 +0200
1000 ojro na konto rava za karanie !!!!
#716200
kos | 2005-05-16 17:10:47 +0200
Ciekawe kiedy odetną nam gasssssss za ten mecz :P
#716201
cocaine | 2005-05-16 17:16:19 +0200
kos n1 :DDDDDDDDD jutro pewnie juz bez gazu bedziemy :O :D
#716202
MateoMartinezz | 2005-05-16 17:45:26 +0200
Dzieki Lecho, na was zawsze można liczyć jeżeli chodzi o demka. POV detala rzeczywiście kapitalny, demka zachowam dla wnuków :d
#716205
rav | 2005-05-16 18:11:32 +0200
JEDZIESZ SCAR !!!! holendrzy sa dla ciebie niczym!! :]]
#716207
kos | 2005-05-16 19:50:32 +0200
oglądałem mecz na dm7 już 2x :D na dm6 też 2x, dm7 to był totalny, nieprzerwany rasz oglądałem z włączonymi gibami i krew strumieniami się lała - wypas:D!
#716214
coolfon | 2005-05-16 22:10:51 +0200
"Ciekawe kiedy odetną nam gasssssss za ten mecz :P" (c) kos
hahaha naprawde dobre :)
#716219
krig | 2005-05-16 23:09:31 +0200
demka wypas, zachowam na stale, przydadza sie do nauki :D
#716221
Sh1eldeR | 2005-05-17 03:04:11 +0200
vgg
Karać plebs.
#716227
*misiek* | 2005-05-17 14:42:20 +0200
dziekujemy dziekujemy dziekujemy gg
ale i tak jedno mnie zastanawia news o banie dla pewnego gracza znanego klanu mial 6 razy wiecej kometarzy od tego wspanialego newsu :/ .. slabo sie staracie orgowicze :P
edit:
do dziela :D:D:P
#716242
MaS | 2005-05-17 15:10:42 +0200
Bo bubułan wzbudza więcej zainteresowania widocznie :ASD (joke) ... jesio raz GG TP ! :D
Teraz mecz z Holandią... jak wygracie to będzie gitara ^_^
#716244
XMATbyQ | 2005-05-17 16:17:10 +0200
Ta, tego tez sie obawiam, jakoby nie patrzec swoj polityczny wymiar to ma :D :> :D
To tera chyba Avganov spotka sie juz z Kwachem odrazu a nie tylko z Kulczykiem :>
zdrav
#716249
ATi | 2005-05-17 16:29:06 +0200
nie ma h00ya tego sie nie spodziewalem :D
gg ;]
#716250
zośka | 2005-05-17 17:23:57 +0200
RGG
#716253
cocaine | 2005-05-17 18:03:16 +0200
rgg ? :D
#716256
hedgo_pl | 2005-05-17 18:03:55 +0200
Wielkie WOW! Gratuluje wygranej!!!
#716257
cin | 2005-05-17 18:22:58 +0200
rosja nie taka straszna jak ją rusyją :P gg chłopcy i dziewczęta :ASD
#716259
March | 2005-05-17 19:55:11 +0200
GG!!!!! No panowie pokazaliscie klase !!!!! teraz tylko holadnia szwajcaria i szwedzi w finale :D
#716263
Zenith | 2005-05-17 21:55:16 +0200
u la la :D ladnie :} niespodziewanka :D
#716268
fiszon | 2005-05-18 00:28:14 +0200
oliwa zawsze sprawiedliwa:]
btw gdzie sa demka??
#716277
cocaine | 2005-05-18 00:36:31 +0200
na esporcie ?
#716278
Zaloguj się by dodać komentarz.