ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase TDM Open Cup Spring 2005 - Kolejny tydzień

pon, 21 marzec 2005 17:04:27 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Właśnie minął kolejny tydzień w lidze ClanBase TDM Open Cup Spring 2005. Tym razem nasze drużyny spisywały się nieco lepiej w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Na dziewięć rozegranych meczów, cztery wygrane spotkania naszych zespołów w starciu z zagranicznymi rywalami, dwa "bratobójcze" pojedynki między klanami w "Second Division" oraz trzy porażki. Tak wygląda statystyka polskich teamów. Do zakończenia fazy grupowej pozostało jeszcze tylko kilkanaście meczów, które mogą przesądzić losy naszych teamów.

Mała liczba rozegranych meczów jest skutkiem korzystania z "dzikich kart" polskich i zagranicznych klanów. Tylko po dwa mecze w 1 i 2 lidze. W "Premiere League" wygrywały polskie teamy. Natomiast w "Second League" odbyły sie dwa "bratobójcze" mecze. W pierwszym meczu spotkały się teamy: Evil Unleashed i Dioxide. Górą w tym spotkaniu byli gracze klanu dx, którzy pewnie wygrali w obu mapach. Drugim pojedynkiem był mecz z udziałem "nieaktywnego" już zespołu malleus maleficarum i Fear Factory. Team FF wygrał przez "noshow" z wiadomych powodów :) A oto wyniki wszystkich meczów :

Premiere League:

  • sYnthesis |[ 2 : 0 ]| 7th Art - Raport ClanBase
  • the h00ligans |[ 2 : 0 ]| rewind - zwycięstwo klanu h przez "noshow" !

Second League:

  • Evil Unleashed |[ 0 : 2 ]| Dioxide - Raport ClanBase
  • malleus maleficarum |[ 0 : 2 ]| Fear Factory - zwycięstwo klanu FF przez "noshow" !

Third League:

Fourth League:

  • Black Eagles |[ 2 : 0 ]| Dark Side Quarter - zwycięstwo be przez w/o !

Chyba możemy być zadowoleni z postawy naszych klanów. Jedyny zawód sprawili gracze teamów P!, tbo i sH , którzy przegrali swoje spotkania. Niemniej jednak wszystkim należą się gratulacje za walkę. Życzymy naszym klanom, aby wyniki kolejnych meczów (a nie zostało ich dużo) przechyliły się na korzyść Polskich teamów. GL i HF !

akk0 | 2005-03-21 17:12:13 +0100

Nie mieliśmy szans, w końcu graliśmy liderem naszej ligi, ale nie było aż tak źle, walka była to najważniejsze! gg

Pawuj | 2005-03-21 17:45:58 +0100

Jak na razie rozegraliśmy 3 spotkania, jeden wygraliśmy normalnie a 2 przez w/o ;D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-03-21 17:54:23 +0100

MaS zapomniałeś napisać ze my wygrywając swój mecz zapewniliśmy sobie awans do playoff :P

kaboom | 2005-03-21 18:08:36 +0100

tak orzy okazji to taboo nie grało z rush’n’frag - nie wiem skąd żeś wziął tą drużynę, bo ona nawet nie jest z nami w grupie

Pawuj | 2005-03-21 18:23:14 +0100

A właśnie, my już tez wyszliśmy z grupy ;)

MaS | 2005-03-21 21:58:59 +0100

o lol ... sor za pomyłke już poprawiłem :) A o awansach napisze, jak przyjdzie na to czas :]

lizard | 2005-03-21 23:05:33 +0100

eee dupa tam nie zawod, ping byl 3 razy wiekszy ;]

*Luk4S* | 2005-03-21 23:43:51 +0100

my jeszzce dzis wygralismy 2:0 ale pewnie nie ma jeszzce raportu! pozdro all

ramm | 2005-03-22 06:45:41 +0100

Zawsze mówiłem, że hiszpanie zawsze są do zjedzenia :D

szłem | 2005-03-22 09:40:20 +0100

a co z naszym meczem z HUBBS ?

MaS | 2005-03-22 16:49:46 +0100

... bo jeszcze go nie było ? :o

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-03-22 17:16:29 +0100

O,o

Pawuj | 2005-03-22 19:09:34 +0100

^_-

ren | 2005-03-22 19:17:41 +0100

,,>_______

THRAWN | 2005-03-23 19:01:12 +0100

muekekeke:D

sYnth|Bubu | 2005-03-24 19:01:14 +0100

Zapomniales dodac ze jako pierwsi w historii polskiej "sceny" q3 awansowalismy do playoffow pierwszej ligi OC :>

RZELKY | 2005-03-24 23:03:05 +0100

i zapomniales ze w div3 gramy przeciwko ziomkom z c58 i repy tdm uk . :) bosko

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63