ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase TDM Open Cup Spring 2005 - Wyniki czwartej kolejki

wto, 15 marzec 2005 19:44:21 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Czas już na wieści z ligi ClanBase TDM Open Cup Spring 2005. Wczoraj zakończyła się czwarta kolejka, w której odbyło się o wiele więcej meczów, niż w poprzedniej turze. Spowodowane było to przekładaniem sporej liczby spotkań na kolejny tydzień... Naszym klanom wiodło się różnie, jednak jest bardzo mało powodów do pochwały polskich teamów. Na 15 rozegranych walk nasze zespoły doznały aż 10 porażek ! ... i 3 wygrane. Zliczając do tego oczywiście dwa "bratobójcze" pojedynki. Do całej serii spotkań dodałem jeszcze jeden rozegrany wczoraj mecz - the h00ligans vs Clan Dollz.

Premiere League:

Second League:

Third League:

  • Death Kings 0 : 2 Morana Clan- Raport ClanBase
  • Death Kings 2 : 1 Doggie Style- Raport ClanBase
  • Czarne Pantery 2 : 0 Rush'n Frag - zwycięstwo P! przez "no show" !
  • taboo 1 : 2 gorońa que grońa - wygrana klanu gQg - pro-q3dm6 | q3dm14tmp | ospdm5

Fourth League:

  • Unnamed Killers 0 : 2 City Of Violence - Raport ClanBase
  • Black Eagles 2 : 0 The Z#D Clan - zwycięstwo be przez "no show" !
  • af 0 : 2 banned 4 life - zwycięstwo b4l przez "no show" !

Jak widać nie ma zbyt wielkich powodów do zadowolenia... Na większe zainteresowanie zasługuje wczorajszy mecz klanu the h00ligans, który dzielnie stawił czoła jednej z lepszych drużyn szwedzkich - Clan Dollz. Bardzo dobra gra polskich zawodników, którzy obydwie mapy przegrali bardzo małą różnicą fragów, nie wystarczyła do pokonaniu szwedzkich graczy. Można powiedzieć, iż o wygranej zadecydowało szczęście, bo przegranie mapy jednym fragiem inaczej nazwać nie można :) Na słowa uznania w tym meczu zasługuje najlepszy gracz w teamie h00lsów - av3k.

Dostępne są również demka z paru spotkań, z udziałem naszych graczy. Można też zassać dema meczów z innych spotkań, w któych uczestniczyły klany z Europy - [enter]. Podsumowując czwartą kolejkę można stwierdzić, iż występ naszych klanów był bardzo słaby. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania Polaków przechylą się na ich korzyść.

cocaine | 2005-03-15 19:47:54 +0100

bieda panie ;(

L3si0 | 2005-03-15 20:18:40 +0100

t5 nie gralo z dollz tylko z headz :P

Gravatar

zik | 2005-03-15 20:19:49 +0100

my przegralismy z headz nie z dollz

MaS | 2005-03-15 20:35:55 +0100

Tak, tak ... ja też tak myśle :)))

W Premiere League - 3:0 dla Szwedów :ASD

Pawuj | 2005-03-15 21:00:49 +0100

be znowu ownuje! :O

THRAWN | 2005-03-15 23:01:59 +0100

no naraze team.pl wygrywa przez wo glownie ..szkoda :/ ale gg i gl dalej :)

Gravatar

scar | 2005-03-15 23:20:56 +0100

"Na słowa uznania w tym meczu zasługuje najlepszy gracz w teamie h00lsów - av3k."

dm7:
avek 6500/6500 +7
detal 8100/8000 +1

dm14:
avek 4900/5400 +1
detal 5000/4000 -1

gg

v3rb | 2005-03-15 23:26:30 +0100

nie od dzisiaj wiadomo ze ludzie podniecaja sie tym co widac....

sYnth|Bubu | 2005-03-15 23:34:41 +0100

Scar ale siie czepisasz :P

Gravatar

avek | 2005-03-16 00:24:27 +0100

scar jeszcze jakbys spojrzal na nasze zebrane armory bys wiedzial skad mniejszy damage od detala . ale nic juz nie bede pisal :]

Gravatar

tox1c | 2005-03-16 03:33:45 +0100

avek mala qrwo nie bron sie bo sam wiesz ze dobrze nie rozegrales meczu z detalem darlem pizde " na RA na RA ! " i ze 3 razy widzialem jak przebiegadasz oboknie mnie z RG i w strone quada zmamiast do RA :/

ziemba | 2005-03-16 07:28:10 +0100

??:P
sahark musi zginac :P

gu4rd | 2005-03-16 07:44:19 +0100

heh mecz uk to byla parodia na pro6 grali 4v2 i ledwo co wygrali 1 fragiem lol?

ren | 2005-03-16 08:17:01 +0100

ale w topa

Gravatar

avek | 2005-03-16 09:48:56 +0100

stojac na arenie nic nie wskurasz tak samo ty biegales na mega tak ja chcialem stac w wejsciu albo na pg i tam ma respy a oni nie wchodza na ra

jam | 2005-03-16 10:20:21 +0100

pozatym trzeba wspomniec ze dollzy mialy farta bo byl respawn 10 zamiast 1 bo nikt nie pamietal zeby zmienic przed meczem :D

Gravatar

avek | 2005-03-16 10:26:12 +0100

jak ktos gadal na ts ze sie nie respoawnuja a nikt z nas sie nie kapnal nawet ze musimy zmienic normalnie se o tym gadamy :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63