ClanBase - wyniki
śro, 25 grudzień 2002 18:26:53 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
Jeżeli losy polskich klanów Cię nie interesują zignoruj tego newsa!
22 grudnia odbyły się 2 mecze w polskim ladderze w ClanBase.
Pierwsze z nich to opisywana wczesniej konfrontacja klanów ex' (cH) i gp, która zakończyła się wynikiem 230:172 dla gp.
Drugi mecz rozegrały klany WaR i 666. Sixy wygrały 284:172. GG!
Zauważyłem też, że część naszej sceny nie próżnowała i w wigilie i rozegrany został jeszcze mecz 666 vs AoD. 666 zaliczyło tutaj kolejne zwycięstwo w stosunku punktowym 203:180 i tym samym awansowały na drugie miejsce w ladderze.
Dla przypomnienia w naszym polskim ClanBase liderem jest klan h00ligans.





harpagan | 2002-12-25 18:31:59 +0100
dla przypomnienia liderem jest h .... przed meczem z 666 my bylismy liderem :D
#627829
move | 2002-12-25 18:38:13 +0100
heh, na dm6 uratowal nas frag infa w ostatniej sekundzie ;), byl niezly rozgardiasz, tylko ben trzymal sie zalozen taktycznych ;D.
gg aod ;)
#627832
infek | 2002-12-25 18:40:10 +0100
n/c
#627833
dinhkertal | 2002-12-25 18:42:20 +0100
hihihi :D
#627835
mrmef | 2002-12-25 19:07:47 +0100
Demka dajcie!!
#627839
harpagan | 2002-12-25 19:23:31 +0100
infek na kim nabiles tego fraga :D ?
#627847
infek | 2002-12-25 19:38:42 +0100
na Tobie noskillu, mialem 30 hp i blyskawice ;x, a Ty 100hp, sg i ping 30 :DDDDDDDDDD
#627851
ognos | 2002-12-25 20:06:14 +0100
harp by sie wstydzil :)
#627856
harpagan | 2002-12-25 20:15:14 +0100
30 to ci moze zostalo bo ze 2 dobre sg przylapales :D
a co do noskilla to juz inna sprawa
#627858
kompresor | 2002-12-25 20:29:49 +0100
SL4VE madrze pishesz to "jezeli cie nie interesuje to nie czytaj"... nie beda sie czepiac :P
#627860
SL4VE | 2002-12-25 21:44:05 +0100
kompresor... wlasnie po to to napisalem :>
#627868
5l3py | 2002-12-25 22:06:52 +0100
slave o to chodzi :) newsy o wynikach z CB sa dobrym rozwiazaniem. nie trzeba latac i szukac po stronkach klanowych wynikow z interesujacych meczy. po to sa newsy :) a ci ktorzy beda uwazac ze to przesada to niech ida obejrzec newsy w polsacie albo fuckty tefauen. slave kontynuuj :-))
#627872
kompresor | 2002-12-25 22:09:09 +0100
sl4ve, nei przerywaj kontynuuj ;p oto chodzi jak sie komus nie podoba to niech nie czyta, eh. moze sl4ve bedziesz robil takie kolorowe znaczki ze nie dla tych co nie lubia tego typu newsow... mzoe takie jak na polsace znackzi no nie?
#627873
akir | 2002-12-25 22:50:51 +0100
nono mi si epodoba, tylko jakis link do demek by sie przydal bo sa one na ftp orga juz :)
#627881
ognos | 2002-12-25 23:11:49 +0100
no :p przydalobysie wiecej demek TDM na orgu z polskich meczy ;p
#627887
*MR.GOD* | 2002-12-25 23:20:13 +0100
heh podpisuje sie z petycja ze wiecej newsow
btwnie tylko mecze z szycztu ale nawet gorszych klanowf powinniscie newsy pisac wkoncu mamy ta snene (hi ash) :>
a pozatym dalbys linka do cb :>
#627888
SL4VE | 2002-12-25 23:37:16 +0100
ano dalem linka do ClanBase w zrodle :>
#627891
Rozz | 2002-12-26 00:07:04 +0100
Link do laddera cb jest przeciez w menu na dole.
#627894
nita | 2002-12-26 00:33:43 +0100
sory ze nie na temta ale sonda jest zle sprecyzowana kto powidizla ze kazdy ma hgrac na WSADzie czy na prawo... a nizej ZXC ? :> albo innych klawiszy ? :P
#627905
BobeK | 2002-12-26 12:58:33 +0100
Pozdro e51 - czlowiek ktory gra na zxc i ALT :))).
#627925
gacU | 2002-12-26 15:29:27 +0100
pozdro fatal co gra na samej myszce :P
#627950
dinhkertal | 2002-12-26 21:45:04 +0100
o dzizys, to do tych ktorzy nie rozumieja tego newsa:
SKORO SE MOZNA WEJSC NA CB I SPRAWDZIC WYNIK TO PO KIEGO SIURA PISZE SIE NEWSY O ECT3? PRZECIEZ MOZNA SE WEJSC NA STRONE I SPRAWDZIC...
Przeciez to co napisal mayhem jest conajmniej durne :/
Zreszta skoro to jest serwis o quaku 3 arenie to chyba dobrze ze pisze sie o wszystkim co jest zwiazane z q3 prawda? Wlasciwie to po cholere jest taki serwis skoro "mozna se wejsc na inne strony i sprawdzic"? Przeciez takie rozumowanie jest bez sensu...
#627976
mayhem | 2002-12-27 12:58:26 +0100
ale mnie pojechal :/
#628193
mayhem | 2002-12-27 13:00:45 +0100
chyba przestane sie wpisywac publicznie w komentarzach jak xts bo zebys zrozumial o co mi chodzi musialbym sie rozpisac jak shr
#628194
Zaloguj się by dodać komentarz.