ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase - wyniki

śro, 25 grudzień 2002 18:26:53 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

Jeżeli losy polskich klanów Cię nie interesują zignoruj tego newsa!

22 grudnia odbyły się 2 mecze w polskim ladderze w ClanBase.

Pierwsze z nich to opisywana wczesniej konfrontacja klanów ex' (cH) i gp, która zakończyła się wynikiem 230:172 dla gp.

Drugi mecz rozegrały klany WaR i 666. Sixy wygrały 284:172. GG!

Zauważyłem też, że część naszej sceny nie próżnowała i w wigilie i rozegrany został jeszcze mecz 666 vs AoD. 666 zaliczyło tutaj kolejne zwycięstwo w stosunku punktowym 203:180 i tym samym awansowały na drugie miejsce w ladderze.

Dla przypomnienia w naszym polskim ClanBase liderem jest klan h00ligans.

harpagan | 2002-12-25 18:31:59 +0100

dla przypomnienia liderem jest h .... przed meczem z 666 my bylismy liderem :D

move | 2002-12-25 18:38:13 +0100

heh, na dm6 uratowal nas frag infa w ostatniej sekundzie ;), byl niezly rozgardiasz, tylko ben trzymal sie zalozen taktycznych ;D.
gg aod ;)

Gravatar

infek | 2002-12-25 18:40:10 +0100

n/c

dinhkertal | 2002-12-25 18:42:20 +0100

hihihi :D

mrmef | 2002-12-25 19:07:47 +0100

Demka dajcie!!

harpagan | 2002-12-25 19:23:31 +0100

infek na kim nabiles tego fraga :D ?

Gravatar

infek | 2002-12-25 19:38:42 +0100

na Tobie noskillu, mialem 30 hp i blyskawice ;x, a Ty 100hp, sg i ping 30 :DDDDDDDDDD

ognos | 2002-12-25 20:06:14 +0100

harp by sie wstydzil :)

harpagan | 2002-12-25 20:15:14 +0100

30 to ci moze zostalo bo ze 2 dobre sg przylapales :D
a co do noskilla to juz inna sprawa

Gravatar

kompresor | 2002-12-25 20:29:49 +0100

SL4VE madrze pishesz to "jezeli cie nie interesuje to nie czytaj"... nie beda sie czepiac :P

SL4VE | 2002-12-25 21:44:05 +0100

kompresor... wlasnie po to to napisalem :>

5l3py | 2002-12-25 22:06:52 +0100

slave o to chodzi :) newsy o wynikach z CB sa dobrym rozwiazaniem. nie trzeba latac i szukac po stronkach klanowych wynikow z interesujacych meczy. po to sa newsy :) a ci ktorzy beda uwazac ze to przesada to niech ida obejrzec newsy w polsacie albo fuckty tefauen. slave kontynuuj :-))

Gravatar

kompresor | 2002-12-25 22:09:09 +0100

sl4ve, nei przerywaj kontynuuj ;p oto chodzi jak sie komus nie podoba to niech nie czyta, eh. moze sl4ve bedziesz robil takie kolorowe znaczki ze nie dla tych co nie lubia tego typu newsow... mzoe takie jak na polsace znackzi no nie?

akir | 2002-12-25 22:50:51 +0100

nono mi si epodoba, tylko jakis link do demek by sie przydal bo sa one na ftp orga juz :)

ognos | 2002-12-25 23:11:49 +0100

no :p przydalobysie wiecej demek TDM na orgu z polskich meczy ;p

*MR.GOD* | 2002-12-25 23:20:13 +0100

heh podpisuje sie z petycja ze wiecej newsow
btwnie tylko mecze z szycztu ale nawet gorszych klanowf powinniscie newsy pisac wkoncu mamy ta snene (hi ash) :>
a pozatym dalbys linka do cb :>

SL4VE | 2002-12-25 23:37:16 +0100

ano dalem linka do ClanBase w zrodle :>

Rozz | 2002-12-26 00:07:04 +0100

Link do laddera cb jest przeciez w menu na dole.

nita | 2002-12-26 00:33:43 +0100

sory ze nie na temta ale sonda jest zle sprecyzowana kto powidizla ze kazdy ma hgrac na WSADzie czy na prawo... a nizej ZXC ? :> albo innych klawiszy ? :P

BobeK | 2002-12-26 12:58:33 +0100

Pozdro e51 - czlowiek ktory gra na zxc i ALT :))).

gacU | 2002-12-26 15:29:27 +0100

pozdro fatal co gra na samej myszce :P

dinhkertal | 2002-12-26 21:45:04 +0100

o dzizys, to do tych ktorzy nie rozumieja tego newsa:
SKORO SE MOZNA WEJSC NA CB I SPRAWDZIC WYNIK TO PO KIEGO SIURA PISZE SIE NEWSY O ECT3? PRZECIEZ MOZNA SE WEJSC NA STRONE I SPRAWDZIC...
Przeciez to co napisal mayhem jest conajmniej durne :/
Zreszta skoro to jest serwis o quaku 3 arenie to chyba dobrze ze pisze sie o wszystkim co jest zwiazane z q3 prawda? Wlasciwie to po cholere jest taki serwis skoro "mozna se wejsc na inne strony i sprawdzic"? Przeciez takie rozumowanie jest bez sensu...

mayhem | 2002-12-27 12:58:26 +0100

ale mnie pojechal :/

mayhem | 2002-12-27 13:00:45 +0100

chyba przestane sie wpisywac publicznie w komentarzach jak xts bo zebys zrozumial o co mi chodzi musialbym sie rozpisac jak shr

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63