ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



zenek981 | 2002-11-07 09:44:56 +0100

Jaki gośćiu.hahaha

mess | 2002-11-07 11:36:50 +0100

eh ff7 bylo na ps1 :(

Szczawson | 2002-11-07 11:53:08 +0100

Nie FF7 na ps2, jes tylko zrobiony na psx, ale model wymiata!dnx za info!

bryan | 2002-11-07 13:01:32 +0100

niach niach , widac ze redakcja org'a orientuje sie w konsolowych klasykach :) ale wystarczy spojrzec na date wydania gry ('97 - na pc 98) zeby wpasc na to , ze nie bylo wtedy jeszcze ps2 :)

esgaroth* | 2002-11-07 14:02:47 +0100

jak dla mnie to qpa ...

5l3py | 2002-11-07 15:13:03 +0100

final fantasy na ps2? lol nie slyszalem o tym ;p . ma byc 11 i 12 (10 wyszlo jakos w wakacje) ale o 7 to nie slyszalem na ps2 :D widac ze rpg maniak jakis zabral sie za tego newsa :> (jak sie nie wie to sie nie pisze...)

5l3py | 2002-11-07 15:15:28 +0100

tam na poczatku mialo byc "7" ;PPPPPPPPPPPPPPPP sor

Pheu | 2002-11-07 15:18:21 +0100

e ale newsy o nowych modelach juz dawno wyszly z mody...

Pheu | 2002-11-07 15:20:11 +0100

hi sl3py :D ja na gg teraz nie siedze bo zaraz sie rozlaczam :)

mayhem | 2002-11-07 15:35:11 +0100

FF7 r00lz d world. Gram w finala od 97 roku. :) Przeszedlem z tuzin razy, nabilem 99lvl chyba wszystkim postaciom, zdobylem all master summon materie, limit breaks, pokonalem weapony, trafilem do Honey Bee na Wallmarket i udalo mi sie pojechac w przejazdzke w Gold Saucer przed czy po zniknieciu Temple Keya z Barretem :DDDDD

bryan | 2002-11-07 15:43:22 +0100

a ja pokonalem sephiroth'a w 2 turach i jestem z siebie dumny :D KOTR+NeoBahamut x 3 , pozniej repost za 9999 (prawie zabil mi red'a :)) na koniec bahamut 0 :D i czas na ostateczna walke na miecze :D ultima sword ROX!:P

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-07 16:34:21 +0100

jak zobaczlem to ps2 to myslelem ze je... ekhm padne. ff7 bylo na ps one i na pc;q

Arnold | 2002-11-07 16:42:42 +0100

Nic dziwnego ze malo kto sie modelami interesuje ,jak i tak nie mozna na necie nimi pograc bo pure ,a poza tym i tak kazdy ma keela albo tanka :)

Gravatar

kozik | 2002-11-07 17:21:31 +0100

heh, nie będę ukrywal, że znam się na PS. Wiedzialem ze Final Fantasy jest na PS bo widzialem to gdzieś w sklepie na półce, ale nie przypuszczalem ze nie ma tego na PS2. Jakbym coś się tym interesowal to bym wiedzial ze akurat 7 część była tylko na PS a dopiero zdaje się od 10 jest na PS2. Jeżeli uraziłem fanów gry Final Fantasy oraz PS to big sorry za tą pomyłkę :)

mayhem | 2002-11-07 18:18:44 +0100

bryan mowisze o jego zmorphowanych postaciach czy samym finale bo tam wchodzil na jednego omnislasha

BobeK | 2002-11-07 20:17:31 +0100

:o o:
:oo oo:
:ooo ooo:
:oooo oooo:
:ooooo ooooo:
:oooooo oooooo:
:ooooooo ooooooo:
:oooooooo oooooooo:
:ooooooooo ooooooooo:
:oooooooooo oooooooooo:

BobeK | 2002-11-07 20:18:59 +0100

Big :o

mayhem | 2002-11-07 21:54:07 +0100

sup. bob? Lubisz jak mowie: wchodzi? ;uu

Gravatar

DirainH-gD* | 2002-11-08 07:10:59 +0100

Jak dla mnie FF7 to najlepszy rpg a q3 najlepszy fpp >=] . Z seri ff polecam 6. Peace my Niggaz.

bryan | 2002-11-08 11:19:30 +0100

co wy wszyscy chrzanicie ze nia ma ff7 na ps2 ?:D wsadzic plytke do czytnika . moze mi ktos powie ze nie polszlo ?! :DDDD

mayhem | 2002-11-08 12:01:11 +0100

nie poszlo, wersja ntsc :P

BobeK | 2002-11-08 13:23:02 +0100

„sup. bob? Lubisz jak mowie: wchodzi? ;uu”

Lubie jak mowisz: „jestem zukiem”.

Sil2100 | 2002-11-08 17:49:30 +0100

FF7 4 eva ! :o

:oooo ? :oooooooooo...
:S

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63