ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CNL3 - playoffs

pon, 03 listopad 2003 20:00:46 | Autor: maZat | Quake 3 Arena

W końcu faza grupowa zakończyła się i liga przeszła w etap playoff. Losowanie przeprowadzono za pomocą kostki sześcio-ściennej :). Klany zostały podzielone na dwa koszyki. W pierwszym znajdowały się klany z pierwszych miejsc w każdej grupie: Quick Omission, lolbarn, no Damn clan, malleus maleficarum. W drugim koszyku klany z drugich miejsc: dioxide, fLaMasters, frag hunters nation, Crew of destruction. Wyniki losowania:

lolbarn vs fhn - Mecz będzie ciężki dla klanu fhn, lolbarn wzmocniło skład i obecnie gra tam dwóch podstawowych graczy z klanu nobles (zwycięzcy clanbase). Miejmy nadzieję że fhn|Ben'ek? czyli nasz najszybszy człowiej świata poprowadzi swój klan do zwycięstwa! :)

qo vs fLM - Również bardzo ciężki mecz dla fLM, Quick Omission przegrało w półfinale clanbase z niemieckim team y. W CNL3 qo pokazało już na co ich stać wygrywając swoje mecze wysoko.

nDc vs cOd - A tutaj gracze cOd już płaczą :) nDc to kandydat na pierwsze miejsce, a wyniki typu 300:20 nikogo już nie szokują. nDc mess i spółka mają małe szanse na przegraną.

mm vs dx - Dwa rodzime klany. Mecz powinien być wyrównany przez co atrakcyjny dla widzów. Nie potrafię określić faworyta ponieważ oba klany reprezentują ten sam poziom.

b31m0 | 2003-11-03 20:07:42 +0100

/quote/ A tutaj gracze cOd już płaczą :) /unquote/ :ASDSADSADSAD lol ;)

PS. Zawsze chciałem być pierwszy ;)

ramm | 2003-11-03 21:06:09 +0100

pokazal bym messqowi i reszcie jak sie gra promode ale czasu mało :] gl & hf !

MsT | 2003-11-03 22:24:05 +0100

hahahha Benek poprowadzisz nas na cpm18 gdzie isc po quada ??

zoom | 2003-11-03 22:44:42 +0100

mazat lolbarn to euro a nie finland clan ;-S

zoom | 2003-11-03 22:45:40 +0100

i graja tam 2 gracze z nobles jeden z forZe i ja :-D

benek | 2003-11-03 23:21:52 +0100

no to mamy pozamiatane :DD

nita | 2003-11-04 00:36:21 +0100

zoom a ty nie w leto ? :PPP

Gravatar

katz | 2003-11-04 01:13:49 +0100

zum sie kapnal ze leto nie wyszlo z grupy :D wiec zmienil :D

Gravatar

katz | 2003-11-04 01:14:17 +0100

bez urazy :/

zoom | 2003-11-04 08:16:20 +0100

katz w cnl nie mialem grac z leto zreszta powiedzialem aggnog'owi ze najpierw chce zobaczyc jak ten klan sobie radzi tdm i ze podejme decyzje za jakis czas a niestety on dopisal mnie do skladu :-DD na www lol
A co do lolbarn to europejska wersja g&p :-D

zoom | 2003-11-04 08:18:37 +0100

i male sporostowanie do tego co napisalem wczesniej nie bede grac w cnl poniewaz regulamin zabrania dopisywania do skladu w czasie playoffow :-/
W sumie wiem dlaczego..

Gravatar

mmNomaD | 2003-11-04 13:25:30 +0100

Dlaczego?

Gravatar

666|v1nc | 2003-11-04 13:27:48 +0100

bo masz malego:P

zoom | 2003-11-04 15:33:36 +0100

vinc skad wiesz ??? a pamietam ze mi pod biurkiem na cglu siedziales :-D
Nomad chodzi o mecz BMF vs DX w cnl2 :-D

dx-set | 2003-11-04 15:35:38 +0100

zoom oszczedz sobie tego gadania, ze wiesz dlaczego niegrasz w playoff ...

nita | 2003-11-04 16:39:48 +0100

porazka z tymi play offami:P no coz witajcie looser bracket :D

zoom | 2003-11-04 18:32:51 +0100

set masz cos z oczami ?? Przeciez napisalem dlaczego nie gram.

-KruK- | 2003-11-04 19:20:17 +0100

dobrze,z e to drabinka DE : D

Gravatar

katz | 2003-11-06 12:34:37 +0100

europesjska wersja g&p? cpaja pija i chca bic kijamipo mordzie na turniejach? kurde to fajnie trafiles.. szczesciarz ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63