CNL3 - zapisy
wto, 26 sierpień 2003 10:36:04 | Autor: Szczawson | Quake 3 Arena

Od 19.08 trwaja zapisy do trzeciej edycji Promodowej ligi TDM: CyberNet League #3
Cóz w niej takiego niezwyklego? Przede wszystkim - gramy na CPMA - koniec z PM na OSP. Druga nowoscia jest zmiana idei z online'owych Mistrzostw Polski ProMode TDM na lige miedzynarodowa. Taaak, nasze rodzime klany beda mialy mozliwosc potrenowac swoje umiejetnosci z takimi mocarzami jak NoDamnClan czy Nobles ...
Liga powinna ruszyc juz na poczatku wrzesnia, wiec czasu na zapisanie klanu pozostalo niewiele!
Jak do tej pory zapisalo sie 10 klanów:
Crew Of Destruction
malleus maleficarum
dioxide
fLaMasters
NoDamnClan
green and pissed
Bad Mother Fuckers
clan Blokers
Regulators
Nobles
Jak widac, mamy juz trzy zagraniczne klany ... martwi niska frekwencja polskich zespolów! I tutaj maly apel do rodzimych teamów PM: Zapisujcie sie do ligi ... macie jedna z niewielu okazji podciagnac skilla grajac z czolówka swiatowego ProMode TDM. Nie marnujcie takiej okazji.
Mala linkownia:
formularz zapisowy tutaj.
sajt ligi tutaj
regulamin ligi tutaj
Wszystkie informacje mozna uzyskac na kanale #CyberN-League oczywiscie na QuakeNecie.





kreeg | 2003-08-26 10:38:30 +0200
Dzięki szczawik! Na tobie można zawsze polegać :>
A tera ponowienie apelu ... zapisaywać sie :>
#651693
MateoMartinezz | 2003-08-26 10:57:14 +0200
fiu fiu fiu newsik Szczawika - gratulki, ładnie wygląda
#651697
kreeg | 2003-08-26 10:59:15 +0200
:DDD
Mały support ode mnie dostał :-)
#651701
Szczawson | 2003-08-26 11:14:29 +0200
taaaaak maly support:)))))
raczej calkowity support....kazdy ma niekiedy syndrom młynka:) pozdro MM:)
#651712
kood | 2003-08-26 17:20:48 +0200
a server jakis normalno-low pingowy bedzie? bo te xa.pl czy inne cuda sa tak cudowne, az sie grac nie chce :>
#651767
kreeg | 2003-08-26 17:34:02 +0200
kood, wszystko masz na sajcie ligi :> Zerknij do działu serwery.
#651770
qpr | 2003-08-26 19:37:25 +0200
będą jeszcze 2 nowe serwery.
#651791
dx-set | 2003-08-26 22:31:23 +0200
Dzieki za newsa
#651820
seVen | 2003-08-27 17:09:47 +0200
Uuuu, panowie, przykre to mi sie wydaje, ale ci zapisani to juz chyba niemal calosc polskiego cpma tdm :( Moze jednak t5 sie jeszcze skusi? Bo juz chyba tylko ich tu brak :(
#645040
gruson | 2003-08-27 21:12:58 +0200
niestety, poczatkujacy wola teraz grac latwiejsze CA niz TDM i nowych klanow brak ;/
#651941
Zaloguj się by dodać komentarz.