ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CNL4: playoff

wto, 07 grudzień 2004 22:32:48 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

No cześć! CNL4 idzie pełną parą, za nami pierwsza i druga runda playoff. Pierwsza runda zakończyła się już parę ładnych dni temu, ale wolałem umieścić info o obydwu rundach w jednym newsie. Najpierw podam zaległe wyniki z rundy pierwszej, a później przejdę do konkretów, czyli informacji aktualnych:

  • I Runda Playoff:

Dioxide over fLaMasters || 2:0
:: 158:72 @ cpm21 [ screen | demo ]
:: 239:70 @ q3dm14tmp [ screen | demo ]

malleus maleficarum over Fraghunters Nation|| 2:0
:: 126:96 @ cpm18i [ screen | demo ]
:: 177:78 @ ospdm5a [ screen | demo ]

Evil Unleashed over crew of destruction || 2:0
:: 210:80 @ cpm4 [ screen | demo ]
:: 139:39 @ ospdm5a [ screen | demo ]

cLan Blokers over lamma correction || 2:0
:: 197:58 @ q3dm14tmp [ screen | demo ]
:: 119:52 @ cpm18i [ screen | demo ]

W tej rundzie dx, głównie za sprawą mess'a i zik'a gładko poradziło sobie z runner-up'em poprzedniej edycji - drużyną fLM. W meczu mm vs fhn ci drudzy nie potrafili znaleźć sposobu na będącego w znakomitej formie zoom'a, który w tym dwu-meczu zanotował NET o łącznej wartości 100! Totalnym own-agem zakończyła się konfrontacja cB oraz lc - uop wraz ze swoim składem nie dał szans rywalom. Podobnie jak Blokersi, również Evil Unleashed pewnie idzie do przodu będąc niewątpliwie jednym z kandydatów do wygrania ligi - jak widać wzmocnienie składu snapcase'm dobrze im służy - cod spada do LB.

Teraz, tak jak obiecałem relacja z zakończonej w dniu wczorajszym rundy drugiej:

  • II Runda Playoff:

  • Winners Bracket:

Dioxide over malleus maleficarum || 2:0
:: 235:74 @ q3dm14tmp [ screen | demo ]
:: 120:109 @ ospdm5a [ screen | demo ]

Evil Unleashed over cLan Blokers || 2:0
:: 115:71 @ ospdm5a [ screen |demo ]
:: 157:44 @ cpm18i [ screen | demo ]

  • Loosers Bracket:

lamma correction over crew of destruction || 2:0
:: 118:85 @ cpm18i [ screen | demo ]
:: 146:83 @ cpm4 [ screen | demo ]

fLaMasters over Fraghunters Nation || 2:1
:: 127:54 @ cpm21 [ screen | demo ]
:: 89:90! @ cpm18i [ screen | demo ]
:: 124:115 @ cpm4 [ screen | demo ]

Przebieg rundy II:
Będące głównym faworytem do wygranej w lidze dwutlenki, natrafiły w rundzie drugiej drabinki WB na drużynę malleus maleficarum. Ten mecz wszyscy mogliśmy oglądać wczoraj wieczorem na GTV. Spodziewaliśmy się zaciętej batalii nie kończącej się bynajmniej na dwóch mapach. Było jednak inaczej - dx na dm14 nie pozwoliło młotom na rozegranie się. Zwycięstwo różnicą grubo ponad 150 fragami robi wrażenie. Druga mapa wybrana przez mm miała przedłużyć nadzieje graczy ów teamu oraz widzów na GTV na 3-mapowe widowisko. Przebieg gry na ospdm5a znacznie różnił się od tego z pierwszej mapy. Dioxide tym razem nie dało rady uzyskać tak łatwo przewagi, ich przeciwnicy utrzymywali cały czas nieznaczną przewagę. Gdy wszyscy szykowali się na trzecią mapę, nastąpił zgoła nieoczekiwany zwrot sytuacji, bo oto asic zebrał ostatniego quada w meczu, zrobił swoje i pozbawił nadziei na finał drabinki drużynę mm.
Drugim finalistą koszyczka wygranych okazało się być Evil Unleashed. Blokersi po imponującej wygranej nad lc, tym razem nie sprostali swoim oponentom przegrywając wysoko. MotM w tym dwu-meczu był bezapelacyjnie dziku.
W drabince LB na tym etapie ligi zostały teamy: cod, lc, fhn i fLM. Drużyna lc po porażce z cB tym razem zrehabilitowała się gładko wygrywając na dwóch mapach z żegnającym się już z ligą klanem crew of destruction.
Dwie ostatnie drużyny, które pozostały do omówienia, stoczyły ze sobą batalię, która jako jedyna jak do tej pory w drabince zakończyła się dopiero na trzeciej mapie. Najwięcej emocji w meczu fLM vs fhn było na mapie cpm18i gdzie Fraghunters Nation "złowiło" zaledwie jeden frag więcej! Pozostałe dwie mapki należały już do fLaMastrów. Na mapie cpm21 fLM nie dało żadnych nadzieji przeciwnikom, natomiast cpm4 była ostatnią szansą Fhn na przedłużenie swojej przygody z ligą CNL4. Walka toczyła się do końca, różnica jedynie dziewięciu fragów spowodowała, że to jednak drużyna Mazata wyszła zwycięsko z tej konfrontacji.

Tak więc znamy już dolną część klasyfikacji końcowej - miejsca 7/8 zajęły ex aequo klany Fraghunters Nation oraz crew of destruction.

  • Kolejne mecze:

Pozostało mi jedynie przedstawić wam najbliższe spotkania, które odbędą się już niebawem:

Finał Winners Bracket:

  • Evil Unleashed vs Dioxide

III Runda Loosers Bracket:

  • fLaMasters vs cLan Blokers
  • malleus maleficarum vs lamma correction

Terminy powyższych meczów na tę chwilę nie są jeszcze znane. Pozostaje nam tylko czekać na informacje od seta :).

Gravatar

edix | 2004-12-07 22:43:39 +0100

no no :>

sYnth|Bubu | 2004-12-07 22:53:59 +0100

Boze jaki amatorski news :/
:DDDDDDD

gj

dx-set | 2004-12-07 23:04:09 +0100

demka dx - mm sa na esports.pl

THRAWN | 2004-12-08 02:30:17 +0100

CPMA zsssssssssssssysa orga :D

a keidy z pifpaf jakeis info :P

ale ownege dx to szok :D

RZELKY | 2004-12-08 12:28:33 +0100

N!TA !

k3m | 2004-12-08 13:07:53 +0100

SLAYER ! Mapa cpm4 ;>

fhantom | 2004-12-08 13:34:51 +0100

finał WB zapowiada się zajebiście :>

rzu | 2004-12-08 14:03:16 +0100

:ooooo ziewac mi sie chce..

dx-set | 2004-12-08 14:05:36 +0100

Gdy wszyscy szykowali się na trzecią mapę, nastąpił zgoła nieoczekiwany zwrot sytuacji, bo oto mess zebrał ostatniego quada w meczu,

Ostatniego quada wzial asic :()

mess | 2004-12-08 14:57:28 +0100

ta, asic mial ostatniego quada, nie ja

gr. | 2004-12-08 15:06:45 +0100

sorka wiecie latka leca a oczy i pamiec coraz gorsza ;o poprawione

MisieX | 2004-12-08 15:49:17 +0100

piepSZone farty :P

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-08 16:04:49 +0100

ale chamska grafa na tych skrinach tosz to r_picmip 10 ;p

dx-set | 2004-12-08 23:42:17 +0100

r_picmip 5 :))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63