ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co na scenie "piszczy"

wto, 02 grudzień 2003 22:39:22 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

**potwierdzily sie plotki o wzmocnieniu clanu 666 przez *Kertala. To nie wszystko: R1vs wraca do gry oraz kolejny eX urinalowiec Sh1eldeR zasila "Bestie"
**w szeregi teamu malleus maleficarum dolączył były gracz multiclanu *sYnthesis nikon. Warto wspomniec ze mm podzieliło sie na 2 dywizje (vq3 i pm) i poszukuja "grajków" :P
**ceLniK zadomowił sie juz w clanie dominion i bedzie sporym wzmocnieniem dla "cedekow*"
**
"ciasteczkowy" clan p2f zmienił nazwe na **TNT* (groźnie:>) i patrzac na liczbe playerow w składzie wydaje mi sie ze szukaja kogos kto razem z nimi "postrzela"
***** na stronie tsk widnieje informacja o checi pozyskania nowych ownerow :P ktorzy to mieliby wspomagac ów clan w 2 dywizji ligi PD

EDIT: *****clan pa1n na nowy adres swojej krwistej www pa1n.rules.it . Jest to kolejna znaczaca zmiana po wRoC=pa1n

EDIT2 ***** przed chwila dowiedzialem sie o pewnej wspaniałej wiadomości jeden z czołowych działaczy sceny kutrzy ff-ognos wrócil caly i zdrowy z wakacji !!!

SAI4H | 2003-12-02 22:46:12 +0100

get'em Bubu!
:)

eng | 2003-12-02 22:47:54 +0100

no to zapodal reklame klanomi zawodnikom ;d for free...

sYnth|Bubu | 2003-12-02 22:48:45 +0100

po 1 nie free :D
po 2 wy mieliscie ostatnio a sYnth nie moge reklamowac bo to lamy nawet www nie maja :d

eng | 2003-12-02 22:52:03 +0100

no tak jakby ale zapomniales tez dodac , ze clan pa1n ma nowy adres : pa1n.rules.it i dziala szybciej niz pr.pl ;d

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-02 22:54:27 +0100

bubu :* :d

Gravatar

uK*Luk4S | 2003-12-02 22:55:52 +0100

no niezle zycze ci shr wielkie GL :D:D

ognos | 2003-12-02 22:59:49 +0100

Bubu ale nie napisales ze caly i zdowy wrocilem z wakacji :))

enjoy | 2003-12-02 23:17:26 +0100

pa1n,tnt - jakie to pro :O

Rozz | 2003-12-02 23:25:35 +0100

Koncert zyczen czy co ;p

ognos | 2003-12-02 23:29:45 +0100

jaki obciach :P
zawstydziles mnie Bubu ;o

SL4VE | 2003-12-02 23:33:50 +0100

buzi mu daj ;d

sYnth|Bubu | 2003-12-02 23:36:48 +0100

no wiesz ogi :D jak cie w gruncie rzeczy... k... :D no wiesz :D

host | 2003-12-02 23:45:44 +0100

kopie? ;p

sYnth|Bubu | 2003-12-02 23:47:16 +0100

uwaznie czytaj niedoimformowany czlowieczkq

SL4VE | 2003-12-02 23:49:46 +0100

Bubu... walnij EDIT3: k... ognosa :D

sYnth|Bubu | 2003-12-02 23:52:16 +0100

miales isc spac! tak napisales na gadu !
oszust!

abs | 2003-12-03 01:08:58 +0100

jhdjksahdjkhdakjd no zesz w pizde:D pierwszy raz sie zgadzam z ty karłem:D esports ssie i smierdzi:D ale zobaczcie jakie tam warunki sa:D chlopaki na modemach kjezdza bo jak nareszcie ktos zaczal pisac o polskiej scenie czyli o graczach klanach itp.. to nagle xeroboje z esports zaczeli opowiadac jakies bzdury:D w sumie niedlugo pojawia sie newsy:::: gracze klanu xxx zbluzgali graczy klanu xxx w sposob xxx sajdhsajkdhsajkdash GJ!

abs | 2003-12-03 02:22:04 +0100

albo jakis robot ze mna gadal albo z tych z epsortu pojebalo:/ koles jakis do mnie pisz ena gg i mowi ze bub robi wojne z esportem i w ogole ze po co pisze ze on jets xeroboyem skoro on jets bardzo dobrym newswriterem i to ze napisalem ze skoiowal pomysl newsa z orga straszliwie go urazilo i w ogole??????????? WTF???????????? czy oni @#$% naprawde z domu nie wychodz i nie maja sie z kim klocic i komu wyplakiwac @#$% tylko wojny na serwisy beda robic?? zeby ich @#$% musialem sie z zerem uzerac 30 minut a dzisiaj mam kolosa:DDD i w ogole drzewo :/

sYnth|Bubu | 2003-12-03 08:22:39 +0100

"jhdjksahdjkhdakjd no zesz w pizde:D pierwszy raz sie zgadzam z ty karłem:D
Abs to najpiekniejsza obraza jaka uslyszalem :****
btw jakis lecho (wtf?) cos pisal ze newsow pisac nie umie ze on lepszy itd . Tak jakby mi na tym zalezalo rownie dobrze mogl mi napisac ze wyszywac nie umie i szydelkowac zrobil mi tyle samo szkody czyli nic ::D

ale dzieki temu dzieciakowi mialem duzo radosci i odstresowalem sie od analizy matematycznej :D dzieki bro!

Gravatar

mik | 2003-12-03 10:25:49 +0100

eh... bo to Polska i Polacy =) tak sobie tlumacze te wasze konflikty...

Bs0d | 2003-12-03 11:07:22 +0100

Bubu analiza matematyczna ownz ;P

Gravatar

igor9k | 2003-12-03 11:28:04 +0100

dzieki za reklame !

shiv | 2003-12-03 11:40:17 +0100

no problem:D

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-03 12:10:42 +0100

heh :D

sYnth|Bubu | 2003-12-03 12:50:47 +0100

chyba anty

lecho jedyne co dobrze robi w tym servisie to edytuje mi komentarza zmieniajac ich tresc ale tak chyba tam mozna sasa :D

abs | 2003-12-03 14:43:26 +0100

jhdjksahdjkashdas jak ten kretyn traktuje to jako reklame to ja nie mam pytan:DDD

Gravatar

igor9k | 2003-12-03 15:08:23 +0100

abs waruj

baxowy | 2003-12-03 16:31:57 +0100

W końcu musi sprzedać swoje pedalskie sweterki ze swoim logo.

abs | 2003-12-03 17:24:20 +0100

igor ja nadal obstaje przy moim - poczekam az cie spotkam i bede ci mogl soczyscie przypierdolic. W ogole dawno nie spotkalem kogos kro wyglada jakby wyszedl z obozu koncentracyjnego a kto rznie kozaka ze hej:ASD kruchy jetses dla mnie:D

Gravatar

igor9k | 2003-12-03 17:33:55 +0100

Za to ja nie widzialem nikogo tak pulchnego jak ty.

SL4VE | 2003-12-03 17:38:24 +0100

nie chce mi się z Tobą gadać.....

SAI4H | 2003-12-03 17:50:36 +0100

igor na esporcie wielki boss zawolal szczura i plecho i kozacza ;q
przyjdzcie tutaj i rozpocznijcie taka dyskusje - zostaniecie zrownani z ziemia ;o

sYnth|Bubu | 2003-12-03 18:08:41 +0100

na tamtym super servisie dziwne rzeczy na moj temat wygaduja
jakies scr lecho i cos na litere k... nie pamietam nazwy mowia ze sie zmienilem (jakby mnie znali wczesniej ass :D) ze teraz mi odwalilo (pewnie przez ta popularnosc ;];];])
co za ludzie zaden nie ma ani garstki wiadomosci o mnie a dyskusja na moj temat zajabis! :D

edit: wlasnie ten koles co napisal komentarz zara po mnie o tym znawcu mej osoby mowilem :P

K4r3n1n | 2003-12-03 18:45:04 +0100

Nie musze Ciebie znac. Wystarczylo mi to co wypisujesz :/

Gravatar

scR | 2003-12-03 19:58:53 +0100

Bubu kiedys z toba gadalem i wydawalo sie, ze jestes normalny. Jezeli juz wtedy byles taki jak teraz to przepraszam, pomylilem sie. BTW - bubu popularnosc, jaka popularnosc :) ?

Saiek - nie kozacze na esports.pl, tylko dbam, zeby tacy ludzie jak ty nie robili burdelu. Na orga zeby sie klocic nie bede wchodzil, bo po pierwsze nie mam w zwyczaju odwiedzac czesto tego servisu, tak jak ty esports.pl, a po drugie - nie ma z kim sie klocic. "Zostaniecie zrownani z ziemia" - przez kogo :) ?

P.S. kto tu kozaczy

SAI4H | 2003-12-03 20:01:43 +0100

wole wchodzic na esreality, a nie na marna, polska kopie tego serwisu. ;p

Gravatar

scR | 2003-12-03 20:06:25 +0100

Ok, mam nadzieje, ze cie juz nigdy nie zobacze na esp.pl. Acha i prosze nie mow kopie, jezeli nie masz pojecia jak powstawal nasz servis.

sYnth|Bubu | 2003-12-03 20:18:08 +0100

sCr nie przypominam sobie takiej rozmowy pozatym napewno sie nie zmienilem bo nadal jestem walniety :P

jest jedna sprawa dotyczaca esports i orga esports chce dorownac Orgowi co do tego chyba nikt nie ma watpliwosci ? ale to sie nie moze udac bo esports to nie jest servis o q3 a po 2 doswiadczenie na "rynku" ma duzo mniejsze .
De facto do eSports nic nie mam :jeszcze lubie igóra :D zóma tylko jakies lecho mnie wqrzyl ale co tam leje na niego :P bo nawet nie wiem kto to taki :P

Gravatar

scR | 2003-12-03 20:28:49 +0100

Mylisz sie - nie chcemy dorownac orgowi, bo jak sam stwierdziles esp.pl nie jest servisem poswieconym Q3. Pozatym kazdy ma swoje zdanie, jedni uwazaja ze org jest lepszy, inni ze team Q3 esp.pl - jezeli juz mowic w tym zakresie, tak czy inaczej niewazne. Co do doswiadczenia serwisu, co ono ma do rzeczy? IMO liczy sie jakosc tekstow, a nie doswiadczenie.

Bs0d | 2003-12-04 00:04:39 +0100

Ehh niektorzy panowie z orga sa naprawde zalosni :/ Na szczescie nie wszyscy...

lecho | 2003-12-04 00:44:42 +0100

bubu ladnie grasz :> ale to zbyt zalosne zeby bylo smieszne :>

Gravatar

mik | 2003-12-04 00:54:11 +0100

gwoli scislosci
"jest jedna sprawa dotyczaca esports i orga esports chce dorownac Orgowi co do tego chyba nikt nie ma watpliwosci ? ale to sie nie moze udac bo esports to nie jest servis o q3 a po 2 doswiadczenie na "rynku" ma duzo mniejsze."
Pomijajac to ze kazdy serwis w polsce chce dorownac orgowi, o co chodzi z tym doswiadczeniem ? Doswiadczeniem w klotniach i pieniactwie ?
Czesc adminow esp.pl to ludzie ktorzy pisali jeszcze dla getit'u... wiec o czym mowa ? Wiekszosc redaktorow tez ma wieloletni juz raczej staz. Doswiadczenia ludzi piszacych w jakims serwisie nie mierzy sie chyba po tym jak dlugo ten serwis istnieje =/
Nie zrozumiem po co sie tak bez sensu wyklocacie o to ze ktos proboje wam dorownac, ze robi wam na zlosc, ze ... juz sam nie wiem. My i WY - skad ja to znam.

abs | 2003-12-04 03:29:29 +0100

nie mam pytan!!! ekipa esp q3?? a co to za ekipa?? 1 plebs i 2 przydupasów:/ wielka mi @#$% ekipa, aha i zeby nie bylo mowie tu o vq3 a nie o marginalnym modzie ktorym jets promode bo od tego jest osobny dzial na orgu jak i o innyh modach wiec stwierdzam ze raczej 3 kolesi (w tym 1 chudy 2 zalosny a 3 nie znam:/) - ładna mi @#$% ekipsadkjsahdjksahdjksadh

Gravatar

scR | 2003-12-04 06:53:02 +0100

Tak, ekipa esp.pl Q3. Nie bede tu wymienial ludzi, bo wszyscy maja duze doswiadczenie i sa znani - wyjatkiem jestem ja. Byloby milo gdybys pisal troche czytelniej, bo ledwo idzie cie zrozumiec...

Gravatar

igor9k | 2003-12-04 06:56:59 +0100

Szpakowski nie moze komentowac skokow narciarskich, przeciez on nigdy nie skakal !

kreeg | 2003-12-04 09:34:26 +0100

Miałem tego nie komentować, jednak mnie za przeproszeniem szlag trafił.

1 - Po kiego H wy się wogóle tak obrzucacie? Widać, gówno wam zalezy zarowno na scenie jak i na samym q3
2 - poziom niektorych komentarzy po prostu mnie zmasakrowal
3 - Masz cos do eSp? Nie wchodz na sajt, proste i skuteczne
4 - Do tych co sie wypowiadaja na temat, o ktorym nie maja pojecia. NIE WIESZ - MILCZ
5 - nie pasi ekipa q3 esp? Prawda taka, ze znaczna czesc ekipy q3esp zjada pod wzgledem doswiadczenia ekipe orga (nie cala, zeby nie bylo niescislosci). Kto z starej gwardii jeszcze u was pisze?

Gdzie te czasy, ze na orga wchodzilem codziennie, majac pewnosc poziomu zarowno newsow jak i osob piszacych ... czas swietnosci orga dla mnie niestety minal. A szkoda :/

sYnth|Bubu | 2003-12-04 09:48:41 +0100

mik

doswiadczenie = czas istnienia
czyli co za tym idzie nabywa sie je z czasem (to chyba nie ulega watpliwosci?)

abs | 2003-12-04 12:54:15 +0100

kreeg bbubuahsuahushas powiem ci tak, dla mnie liczy sie tresc newsa a nie czy go pisz estara gwardia czy nowa:ASD a ze starej to u was tylko pisze sxl z tego co sie oreintuje i to nie na temat q3:DDDDDDDD a ty kim w ogole jestes??? bo ja cie staruchu nie kojarze a pewnie powiesz ze jestes od poczatku sceny itd itp:DDDD jasne

Gravatar

igor9k | 2003-12-04 13:26:11 +0100

kreeg nie mow juz nic bo abs Ci wpierdoli na nastepnym turnieju

kreeg | 2003-12-04 13:34:07 +0100

Boż, abs, nie będę schodził do Twojego poziomu, bo mi zrobiśz wpier** na turnieju :| tak jak igorowi. Cóż tu dużo pisać - boje sie Ciebie.
GL Anyway.

Piszesz, że nie liczy się treść newsa, więc radzę Ci czytać dokładniej to co piszą redaktorzy na różnych serwisach.
Scenę q3 śledzę od dobrych kilku lat, pisałem tu i tam ... ale to Ciebie i tak nie powinno interesować.

BTW, bogu dzięki że ty newsów nie piszesz ...

SL4VE | 2003-12-04 14:21:03 +0100

weźcie sie juz zamknijcie ok?
esp.pl - wam tu nikt komentarzy ani loginów nie edytuje, więc odwdzięczcie się tym samym i odwalcie się od Buba.
Jak się serwis któryś nie podoba to na niego nie wchodzić i tyle, a nie tracicie czas na rzucaniu mięchem. kthxbye

Gravatar

igor9k | 2003-12-04 14:41:36 +0100

SL4VE: a czy my komus edytujemy komentarze (lecho pogrubil fragment komentarza bubu) lub loginy ?

Gravatar

scR | 2003-12-04 14:49:15 +0100

Bubu, ale co ma do rzeczy doswiadczenie, czyli ten wedlug ciebie czas istnienia? Przeciez chodzi o jakosc tekstow.

Gravatar

mat1x | 2003-12-04 15:20:04 +0100

sl4ve chyba nie jestes w temacie - ta rozmowe rozpoczal bubu, wiec wedlug twojego rozumowania to on powinien sie odwalic

dziekuje za uwage

Gravatar

katz | 2003-12-04 16:22:49 +0100

Przepraszam wszystkich AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAAHHAHA zalosne. dziekuje

abs | 2003-12-04 16:33:05 +0100

dobra dajmy se spokój nie co gadac z gminą:/ swoje wiemy i styknie

sYnth|Bubu | 2003-12-04 16:45:28 +0100

napisalem tylko jeden wyraz "copy"( angielskie slowo ) a jakis lecho zaczal drazyc temat

co do kasowania edytowania to moze lepiej nie zaczynajcie gadki bo baks zaraz przyjdzie i wam duuuuzooo przykladow poda ktore to zna z autopsji

SL4VE | 2003-12-04 17:01:38 +0100

mat1x... wszyscy powinni(smy) sie zamknac, a oni przestac sobie robic chamstwa (ktokolwiek komukolwiek robił).

Gravatar

mik | 2003-12-04 17:33:19 +0100

"mik
doswiadczenie = czas istnienia
czyli co za tym idzie nabywa sie je z czasem (to chyba nie ulega watpliwosci?)"
czyli jezeli Fifa robi na mecz pokazowy dream-team to znaczy ze gracze ktorzy w nim graja sa niedoswiadczeni ? ;-))))
Do tego serwis to nie druzyna pilkarska gdzie niezbedne jest cwiczenie czegos wspolnie tygodniami i miesiacami, natomiast jezeli chodzi o poziom organizacji to moim zdaniem w esp.pl stoi on na bardzo wysokim poziomie.?

abs info o mnie masz w profilu na esp.

edit... widze ze to bylo do kreega, jebac nie chce mi sie pisac juz w takich totalnych o/t kto jest kim, kto jest lepszy kto gorzsy. HF wszystkim co zamierzaja to kontynuowac, ci madrzejsi zamiast pierdolic o gownie wezma sie do roboty.

Gravatar

StaryOrgowicz_693 | 2003-12-04 20:32:17 +0100

o jejku. najpierw troche o mnie: pisze na esports.pl, pisalem kiedys na cs.fpp.pl no i na mymTw.de (moze znajda sie tutaj tacy co sie troche orientuja na scenie esportowej i ten klan znaja :S). nie jestem graczem q3 i tak naprawde do dzisiaj org byl mi obojetny. po przeczytaniu kilku komentarzy zmienilem zdanie.

przeczytalem newsa na esports.pl. klotnie zaczyna bubu ktory zaczyna lecha (wedlug mnie najlepszego polskiego newswritera o q3) oskarzac o plagiactwo pomyslu. wszyscy dosc spokojnie odpowiadaja ze nie ma patentu na takiego newsa... a jesli jest, to na pewno go nie ma org. z tego co wyczytalem to jednak wszyscy byli spokojni... az do momentu gdy bubu zaczal przeklinac i przezywac ekipe esports. po krotkiej chwili przylaczaja sie s4iek i jeszcze inni. nie tylko ze prawie w kazdym komentarzu kogos obrazaja... to jeszcze sami sobie zaprzeczaja w swoich stwierdzeniach itd. ekipa esports.pl zachowala sie profesjonalnie... i gdy redaktorzy orga ja wyzywali oni zachowywali spokoj. no dobra... cos tu chyba jest nie tak??

potem wchodzi rozz i daje 2 komentarze: "dziala to @#$% czy co " i "... lecho roxisz normalnie. Kolumny ladne piszesz ale czasami taka beka z ciebie ze wymiekam...". oba sa bardzo interesujace. chyba sami widzicie... (choc szczerze mowiac jakos w to watpie) ze cos jest nie tak.

chcialbym tutaj podkreslic ze nie mialem przedtem juz wyrobionej opinii o orgu.... zachowanie ich redaktorow je ukszaltowalo. obrazaja innych (bez powodu). robia merytoryczne bledy w newsach co naprawde utrudnia ich zrozumienie... daja komentarze typu: to jakis noname. (- do tego co to napisal: czlowieku... ty chyba nic nie wiesz o zyciu? po 1: kreeg jest na scenie juz bardzo dlugo... to ze go nie znasz, moze byc spowodowane tym, ze twoje zainteresowanie scena konczy sie na orgu. i tyle. i jak noname jest dla ciebie nikim... to ci wspolczuje.

wiecie... jestescie naprawde prymitywni. i wiecie co? nie dostane odpowiedzi w ktorej ktos napisze swoja opinie i poprze ja argumentami... tylko albo obrazliwego posta, bezsensowna paplanine albo moj komentarz zostanie wrecz skasowany.

o jejku... ktos tu sie zachowuje jak male dziecko... pominal chyba okres dorastania. kazdy normalny czlowiek uczy sie z czasem rozpoznywania wlasnych bledow... ale wy tylko umiecie obrazac innych. i to nawet nie uzywajac argumentow.

ech... mam nadzieje ze ktos kto naprawde umie sensownie argumentowac odpisze.

cu,
smile

sYnth|Bubu | 2003-12-04 21:36:54 +0100

sm1le przeczytaj jeszcze raz komentarze na esp

zwroc uwage na daty i czas napisania a potem jeszcze raz sie wypowiedz tutaj
de facto napisalem 1 wyraz a lecho zaczal drazyc temat i sie zaczelo

nie wiem czy wy(skieruje to do ogolu ) jestescie tak ciemni i nie widzcie ze takich newsow o scenie nie bylo pojawily sie na orgu (ok 2 lat takich newsow nie widzialem) a potem na esports wiec az sie prosi zeby napisac ze pomysl zostal skopiowanny z ORGA wczesnie nie bralem udzialu w klotni ktory servis jest lepszy (tematyka q3) a teraz wezme bo az razi !!!
Rozz wpadl na pomysl zeby pisac co sie dzieje na scenie (korzystajac ze stron clanowych) moja bardzo skromna osoba to kontynuje a ze po ok 10dniach takie newsy pojawily sie na eSports to az sie cisnie na usta ze to jest skopiowanie pomyslu

A teraz posdumowanie : do eSports nic nie mam (powtarzam sie wiem ) ale nie toleruje jak ktos na sile chce pokazac ze "jego" servis jest lepszy i nie chce sie przyznac (choc to wiadome) ze pomysl zaczerpal z ORGA co z tego ze by powiedzial ze faktycznie zobaczylem taki news na oRgu i mysle ze napisze takiego typu newsy na moim servisie spoko pisz ja nic nie mam do tego i pewnie ekipa orga tesh by nic nie miala ale skoro panuje powszechne zakłamanie to bedzie nadal tak jak jest

p.s komentarz pisany pod wplywem 4 Tyskich groni w puszcze ale przemyslany 10 razy poparawiany :P i chyba jest zgodny z rzeczywistoscia
dziekuje za uwage :P jezeli taka byla :"D

lecho | 2003-12-04 21:42:02 +0100

dobra juz nie wytrzymalem :> bubu, czy jesli nie przemawia do ciebie moja poprzednia argumentacja bedaca autentyczna, to czy ty jestes az takim debilem ze nie potrafisz poszukac w archiwach moich newsow ze juz wczesniej takowe pisalem o polskich klanach? wpisz sobie w quake3.fpp.pl albo esp moja ksywke i zobacz czy rzeczywiscie NIKT I NIGDZIE nie pisal newsow o polskiej scenie a potem zacznij obrabiac mi dupe, k? bo do tego ze spora czesc newsow twojego zioma sajka o poprzednim eurocup byla ctrlc+ctrlv z tych pisanych przez scRa (z malymi zmianami) nikt sie nie dopieprzal, wiec zejdz z nas prosze cie bardzo

poza tym uwazam ze nie musze nikomu niczego udowadniac a tym bardziej juz tobie - nie po to pisze ... no ale moze ty masz inna misje.

tak samo nigdy nie powiedzialem ze esp jest lepsze od orga czy cos takiego... kazdy ma swoje preferencje i jednemu bardziej podoba sie esp a drugiemu org... no ale oczywiscie tobie wygodniej jest wlozyc mi w usta stwierdzenie typu ze lecho uwaza iz org smierdzi zgnilymi jajami a esp rulezuje ... zebys ty wiedzial ile na esp jest niedoskonalych rzeczy ale w przeciwienstwie do ciebie ja nie probuje nikomu wmawiac ile esp ma zalet... po prostu ludzie ktorzy nasza strone czytaja wiedza o tym i nie potrzebuja zalosnej promocji. end.

sYnth|Bubu | 2003-12-04 21:44:32 +0100

lecho sai zaczal pisac newsy o euro cupie zanim esports powstal wiec nie zachowuj sie jak Andrzej L. tylko mow prawde

Gravatar

scR | 2003-12-04 21:50:50 +0100

Co nie zmienia faktu, ze ladnie manipuluje tekstem zrodlowym... cholera znizam sie do poziomu niektorych :)

"A teraz posdumowanie : do eSports nic nie mam (powtarzam sie wiem ) ale nie toleruje jak ktos na sile chce pokazac ze "jego" servis jest lepszy i nie chce sie przyznac (choc to wiadome) ze pomysl zaczerpal z ORGA co z tego ze by powiedzial ze faktycznie zobaczylem taki news na oRgu i mysle ze napisze takiego typu newsy na moim servisie spoko pisz ja nic nie mam do tego i pewnie ekipa orga tesh by nic nie miala ale skoro panuje powszechne zakłamanie to bedzie nadal tak jak jest"

Ja nie wiem jak ty to wymysliles, ze chcemy cos pokazac.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-12-04 22:31:47 +0100

Doswiadczenie redaktorow eSp jest o niebo wieksze niz orgowiczow. Dlaczego? Poniewaz na tym serwisie (dzial q3) pisze cala smietanka redaktorow tego tematu - np. lecho, scr. A jesli chodzi o ogol to juz w ogole org moze co najwyzej poogladac nasze plecy - lecho, scr, sxl, hodek itd. To krajowa smietanka redaktorow - przynajmniej dla mnie.

Jak mozna w ogole mowic o doswiadczeniu strony? To zalosne, czegos takiego nie ma. W jaki sposob strona nabywa doswiadczenie? Moze przez zmiane serwera? lol

Strona co najwyzej moze miec jakies tradycje, moze byc powarzana w sieci - czy org taki jest? Odpowiedz pozostawiam wszystkim do dowolnej interpretacji.

A saiek opatentowales ten typ newsow? Jesli nie i masz zamiar dalej rzucac sie to rzeczywiscie sprawdz archwium q3.fpp.pl i newsy lecha. Thx for attention (z ang. uwaga)

SL4VE | 2003-12-04 22:56:34 +0100

nie wiem cyz ja mam jakies zwidy, ale wszedzie widze plebs... nawet w lustrze... :D:D:D
Wezcie juz siedzcie cicho, bo az mi sie smiac chce ;d

lecho | 2003-12-05 00:14:08 +0100

bubu gdybym mial byc zlosliwy to bym napisal ze ja pisalem newsy o eurocupie zanim saiek w ogole nauczyl sie pisac :> ale ze zlosliwy nie jestem wiec sie powstrzymam :>

edit: a co do newsow o scenie to zadalem sobie trudu zeby poszukac czegos co powinien zrobic kazdy kto uwaza ze newsow o scenie nie bylo az napisal takiego bubu :o link -> www.quake3.fpp.pl/?pl:news:show:4837::: have fun i teraz bubu mozesz mowic ze to ty wpadles na pomysl pisania newsow o polskich klanach lol smutek

sxl. | 2003-12-05 00:27:09 +0100

Ciesze sie ze wszyscy redaktorzy orga z saikiem na czele tak dorosle podchodza do prywatnych spraw serwisow, a nawet swoich prywatnych.
Ciesze sie ze tak lubicie sie bluzgac

abs wlacz sobie ABS chlopie, bo przez te bluzgi osmieszasz sie (tak robia dzieci na chatach...) a nic z tego nie wynika. jak pobluzgasz na kogo to ci jest lepiej? nie sadze, wiec o co ci chlopie chodzi?

sYnth|Bubu | 2003-12-05 01:05:01 +0100

IDZCIE SOBIE STAD BO NIE DOSC ZE PIERDOLICIE OD RZECZY TO JESZCZE SMROD ZOSTAWIACIE

SOR CAPS LOCK SIE WLCZYL ALE DLA WAS NIE WARTO NAWET NAPISAC TEGO OD NOWA

Gravatar

scR | 2003-12-05 06:32:10 +0100

Co za poziom.

sYnth|Bubu | 2003-12-05 11:10:40 +0100

musialem zejsc do waszego poziomu bo nie rozumieliscie wczesniejszych komentarzy
oki jak dla mnie koniec
papa

abs | 2003-12-05 12:22:13 +0100

idzcie pisac wspaniale newsy na esports, wiemy dobrze ze nawet to ze ciastek idzie z kolegami na wino napiszecie ladniej niz na orgu.eot

lecho | 2003-12-05 12:56:15 +0100

zalosny poziom tyle mojego podsumowania :o

Gravatar

scR | 2003-12-05 13:36:52 +0100

Milo bylo, dzieki za te pare chwil smiechu :)
papa

baxowy | 2003-12-05 16:23:03 +0100

Mnie tam przeszkadza tylko zoom i igor, dlatego nie lubie wchodzic na esp.pl bo sie tam panosza. Skonczmy to bo to do niczego nie prowadzi.

Zenith | 2003-12-07 18:14:32 +0100

omfg!

krypton ten twoj komentarz jest tak zalosny ze az szkoda slow :(
widac wy sie najlepiej znacie a org sie wcale nie liczy, ale tak sobie wmawiajcie a ludzie beda szli tam gdzie im sie bedzie podobalo ;o

na temat doswiadczenia redaktorow to juz nie bede sie wypowiadal bo szkoda mi na was slow ;o

ognos | 2003-12-08 23:25:43 +0100

krypton, to naprawde bylo nie na miejscu, poprostu na orgu pojawiaja sie newsy lepsze i gorsze takie jaka jest scena, wiekszosc spraw dotyczacej sceny, a esports traktuje o wielu scenach i sobie wybieracie "najlepsze newsy",

zapytam po raz ostatni czemu dochodzi do porownania orga do esports ?
rozumialem to jak porownywaliscie do q3.fpp.pl.
moze brakuje wam konkurenta i sie czepiacie ?
hf tak dalej

nikogo tym komentarzem nie chcialem obrazic, patrze pol zamknietym okiem, drugim okiem lukam na tv i ogladam film, takze ssijcie psu! :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63