ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co na scenie "piszczy"

sob, 04 grudzień 2004 17:40:33 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


* Nowym wzmocnieniem teamu 666 jest butch .
* Klan the deaths po opuszczeniu frN poszukuje jednego dyspozyjnego oraz utalentowanego gracza, zgłoszenia przyjmowane są na gg scara: 3602453 , bądź na księdze gości .
* Zamff , tak brzmi nick nowego playera klanu mm .
* Z teamu BaD wyrzucony został t3mplar , a sam odszedł fur1 .
* L1ghtn1ng to nowy nabytek klanu be .
* Niedawno powstał nowy klan a3e założony przez zdunka, obecnie gra w nim trzech graczy: zdun3k ,z3us i playaz . Poszukiwani są zawodnicy z dobrym skillem. Zgłoszenia na gg:6101449
* Do klanu [t] dochodzi ofc@ .
* Team tX opuściło trzech graczy: mefisto , vo oraz r1 .
* Z klanu uK wydalony został travis , w jego miejsce wchodzi Vomith .
* Team United Forces poszukuje dyspozycyjnego coacha
* .

Przypominam, że istnieje temat na boardzie , gdzie możecie pisać o tym co na scenie "piszczy". Zapraszam do udzielania się na nim!

Wszystkim klanom życzę sukcesywnych postępów, a graczom udanych występów w barwach swoich nowych klanów.

Jeśli macie dla mnie jakiekolwiek informacje dotyczące transferów, urodzin, nowych sajtów itp. itd. prosze kierować się z tym na moje gg 3327606 , bądź email .

SL4VE | 2004-12-04 18:11:35 +0100

lgt chłopie, no co Ty? :D

Gravatar

Fabian | 2004-12-04 18:15:55 +0100

SL4VE też się temu bardzo dziwie ..

ff7 | 2004-12-04 18:37:02 +0100

wow jest o mnie w newsie :O am i pro ?

gr. | 2004-12-04 18:45:43 +0100

jak zwykle fachura news, a info o zmianie skladu klanu BAD ownuje biorac pod uwage qotd znajdujacy sie obok:D

Pawuj | 2004-12-04 18:57:41 +0100

slejf, cos nie tak? :D
lobUz czemu sie dziwisz? :o

Gravatar

dr@g | 2004-12-04 19:06:26 +0100

bo lamy z was

Pawuj | 2004-12-04 19:17:52 +0100

Skoro tak mowisz to mozemy zagrac z tym twoim smiesznym af.

SL4VE | 2004-12-04 19:21:35 +0100

Po prostu lgt stać na więcej moim zdaniem.

Pawuj | 2004-12-04 19:25:20 +0100

Nie wiem jak gral kiedys bo jestem dosc krotko na scenie, ale patrzac na klany w jakich byl to odpowiedz jest prosta ;) a w obecnej chwili jest na naszym poziomie :>

Gravatar

dr@g | 2004-12-04 19:48:50 +0100

a co to af??

akk0 | 2004-12-04 19:54:46 +0100

no sl4vek niewiem czy lgt jest teraz taki dobry widzialem jak grał dziś bez obrazy ale chyba zapomniał jak się gra. Gdyby porównać różnice jak grał w urinalach, a jak teraz to jest bardzo bardzo duza rożnica oczywiście na gorsze. pzdr:)

Gravatar

g0ral | 2004-12-04 19:55:54 +0100

lgt ... ten lgt ? on gra ? ja juz prawie o nim zapomnialem .. :D

pepz | 2004-12-04 20:04:14 +0100

ej teraz się nie dochodzi do klanu, w którym jest wysoki poziom, bo po co i tak wygra t5 ;O

ATi | 2004-12-04 20:16:32 +0100

pepz ownejdż :S

EDIT :

Cos ostatnio malo sie dzieje na scenie :Q

Gravatar

sld | 2004-12-04 20:25:43 +0100

travcio :(

akk0 | 2004-12-04 21:35:41 +0100

prawda prawda mało sie dzieje, ale to chyba dobrze?!

ps. aTi czas sie poprzenosic troche, zebym mial o czym pisać (zapłace) ; ))))

Pawuj | 2004-12-04 22:38:58 +0100

Jakby ktos chcial wiedziec to light. co napisal komentarz to nie L1ghtn1ng ;)

Gravatar

sld | 2004-12-04 22:41:50 +0100

o Pawuj dobra uwaga :))

SL4VE | 2004-12-04 22:44:33 +0100

Ja po prostu pisałem, że stać go na więcej. Nie grał mnóstwo czasu, więc jeśli ktoś go ocenia w ciągu pierwszych kilku dni gry to się nie dziwcie.

Pawuj | 2004-12-04 23:17:46 +0100

pomijajac skill, lgt to spoko gosc :D

Gravatar

dr@g | 2004-12-05 08:53:56 +0100

tak zaraz odejdzie z be:DDD

R1ce | 2004-12-05 09:25:06 +0100

szuka ktos ludzi do klanu :) ?

pepz | 2004-12-05 09:32:35 +0100

hapaj dzide dr@g bo sam jesteś lama :O

btw. żebyś wiedział przynajmniej co to znaczy ;Q

edit. do uk doszedł jeszcze loki?

nord | 2004-12-05 10:27:17 +0100

light ja tez cie kocham :)

akk0 | 2004-12-05 10:35:56 +0100

Oj mało sie dzieje malutko zacznijcie coś z sobą robić ;DD

SL4VE | 2004-12-05 12:45:59 +0100

ja COS ZE SOBA robie, ale to nie powinno was interesowac /o/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63