ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co tam panie w ECT?

śro, 17 sierpień 2005 17:08:46 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Jak wiadomo od kilku dni trwają zapisy do szóstej edycji legendarnej ligi ECT. Zapisało się już 18 klanów. Wśród nich takie jak: sYnth, ff czy h00ls. Zapowiada się więc przednia zabawa i masa emocji. Na liście zapisanych brakuje wciąż klanów: t5, 666 i dx, mam nadzieję, że ich zapis jest jedynie kwestią czasu. Dokładna lista zapisanych znajduje się na oficialnej stronie turnieju (tutaj). Od razu rzuca się w oczy, iż niektóre klany są bardzo liczne. Organizatorzy apelują do tych klanów by wystawiały kilka składów. Dzięki temu lista zapisanych będzie dłuższa, a zabawa większa. Zapisy potrwają do 26 sierpnia. Jest więc jeszcze trochę czasu, zapraszam serdecznie do zapisywania się, drugiej okazji może już nie być...

olek | 2005-08-17 17:10:57 +0200

ano, t5 to jedyny klan ktory tu znam, ale ja nie jestem stad ;)
mam nadzieje ze sie zapisza :P
pierwszy!

Gravatar

avek | 2005-08-17 17:17:26 +0200

ah te w @#$% dluge newsy Manka

[M]aniek | 2005-08-17 17:27:31 +0200

jak lubisz czytac to sobie kup Claudie

gr. | 2005-08-17 18:03:14 +0200

hahahah ale dis :D

lidek | 2005-08-17 18:11:09 +0200

dx sie zapisze jak dave wroci z wakacji

sYnth|Bubu | 2005-08-17 18:26:53 +0200

Lead zanim dave wroci to bedzie koniec zapisow. Niech to sting zrobi i bedzie spokoj : P

zoom | 2005-08-17 22:57:38 +0200

to ktos jeszcze gra w q3 ? :-D

Gravatar

ugiler | 2005-08-18 00:42:54 +0200

A moze jakies klany z zza granicy popytac? Byly by miedzynarodowe MP :)

sYnth|Bubu | 2005-08-18 07:53:25 +0200

Dopisano 17.8.2005 o godzinie 22:57 [ zoom ] [kasuj komentarz ]

to ktos jeszcze gra w q3 ? :-D

Nie nie nikt, to tylko liga dla sciemy.

SL4VE | 2005-08-18 11:28:16 +0200

Bubu, ale Ty jesteś mądry i elokwentny. Tak cudnie potrafisz przekazać takie zawiłe treści. No no.

Gravatar

NWO | 2005-08-18 12:28:21 +0200

slv hehe bubu sie obrazi : ) :D

bryan | 2005-08-18 12:44:13 +0200

sapisywac sie a nie o dupie maryny gadacie :d

paker | 2005-08-18 13:44:30 +0200

Nie zdziwie sie jak trzeba bedzie okroic lige z paru miejsc ,bo zabraknie chetnych klanow :X

fen1x. | 2005-08-18 15:40:24 +0200

no super :D , czlowiek jedzie na wkacje i juz jakies typki sie pod jego nick ciskaja :D "eXtremePlayers : vec ... gof3r "

WTF :D

fen1x. | 2005-08-18 15:42:00 +0200

Co racja to racja niewolniku :D

dadek | 2005-08-18 23:34:48 +0200

Czy liga ECT#6 może być traktowana jako mistrzostwa Polski tdm/vq3? Czyli ten klan który wygra będzie nazywany mistrzem Polski, czy też zwycięzca Polish Divisions? :o

March | 2005-08-19 01:19:49 +0200

moim zdaniem zwyciezce ect powinno sie traktowac jaki mistrza polski a nie PD w ktorym wystepuje narzucanie map itp bo to jest bezsensu, poniewaz duzo zalezy od map i przeciwnika w danej rundzie.

pozdrawiam

Pionier | 2005-08-19 10:06:19 +0200

march ma troche racji :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63