ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co w scenie piszczy?

pią, 20 maj 2005 17:59:35 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Ponieważ pojawiły się liczne głosy oskarżające głównego ORG'a o monotematyczność (tdm,tdm,tdm), postanowiłem tę sytuację zmienić. Oto przed wami skrót informacj z całej sceny q3 oprócz tdm (nie będę akk0 chleba zabierał :P):

:: Clan Arena::
* Już jutro w Lublinie odbędzie się turniej 2v2 , w którym udział wezmą aż 24 teamy! Zapraszam na stronę turnieju i temat na forum.
*
* 10-11-12 czerwca (piątek-sobota-niedziela). W tych dniach w Piasecznie (pod Warszawą) odbędzie się turniej 1v1 i 4v4 (jeśli gracze dopiszą). Na razie nie ma jeszcze za dużo konkretnych informacji odnośnie całej imprezy. Zapisy na forum.
*
* Ponadto dla zainteresowanych - wieści ze sceny clan areny.
*

:: Promode ::
* Nadal można zapisywać się na organizowany przez Robaka i mys1ę turniej CPMA 1v1/TDM, który odbędzie się w dniach 26-27 Sierpnia 2005r w Rozdrażewie (w sali Kółka Rolniczego). Wybrano już wersję cpma, na której odbędzie się turniej - 1.31.
Info i zapisy na stronie turnieju.
*

:: Instagib ::
* Prawdopodobnie już w tę sobotę wystartuje Cup 1on1 o tytuł Króla śmiercionośnego rail-a. W cup-ie wezmą udział gracze z pozycji 1-32 ladder-a ESL. Start pucharu poprzedzi pokazowy turniej "King of the Hill" z udziałem czterech czołowych graczy Ladder-a. Trwa on już od 16:00
* GTV: hunter.splatterworld.de:27970
*
* Shoutcast: sopee.net:8888/

Wszytkie spotkania zostaną rozegrane na oficjalnym serwerze ESL: 213.218.117.243:27960.

:: 1.11 ::
* Na scenie vq3 trwa liga o3s (One Eleven Section) 1 vs. 1 All Weapons. Turniej rozgrywany jest na mapach : pro q3dm6, q3tourney2, q3tourney3, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, q3dm17 i q3dm13. Zwycięzca Turnieju stoczy walkę 1 vs 1 z matr0xem - jednym z czołowych graczy vq3 (nie wiadomo jeszcze na którym pr odbędzie się mecz). Więcej info oraz wyniki na www.o3s.prv.pl.
*
* Portal q3i.info organizuje ligę iTDML (Instagib TeamDeathMatch League). Zapisy do ligi można składać na stronie ligowej do 26 maja. Planowany dzień startu ligi to Sobota 28 maja 2005r. Jest o co grać:
* Za miejsce I - server publiczny - 10 slotów, hostowany przez firmę GamesNET.pl.
*
* Za miejsce II - Profesjonalny Hosting www z obsługą (php, MySqL, domen, kont www i C-panel'e) by GamesNET.pl.
*
* Za miejsce III - Profesjonalny TeamSpeak 10 slotów. (Serwer Do rozmów podczas Gier Online) Hostowany przez Ghaax.com.

Dodać należy, że liga jest przeznaczona jedynie dla nowopowstałych klanów 1.11 oraz tych, które nie posiadają jeszcze własnego servera, dlatego doświadczeni gracze z 1.32 od razu mogą sobie darować zapisy.

:: Trickerzy ::
* Wraz z quakeconem rozegrany zostanie mini-turniej trickjumping’owy pod dźwięczną nazwą "TrickCon" organizowany przez Rogera. Odbędzie się on w trzech kategoriach (Horse - grupowa, Individual, Speedrun), obowiązuje defrag (vq3). Rejestracja i więcej info na stronie turnieju ...może jakiś tricker "made in Poland" poczuje powołanie i się wybierze? :>
*

:: Rocket Arena ::

Niedawno zgd napisał bardzo rzetelnego newsa na temat sceny RA3, więc nie będę się powtarzał. Jeśli kogoś ów news ominął - click!

Na pewno nie są to wszystkie informacje, jakie można było przekazać, wybrałem jedynie te, które uznałem za warte przedstawienia ogółowi. Graczy żądnych szczegółów zapraszam na poszczególne podserwisy.
Mam nadzieję, że w komentarzach wyrazicie swoją opinię na temat tego typu newsów.
Scena CTF'a została celowo pominięta, gdyż niedługo pojawi się osobny news, traktujący o wczorajszym meczu reprezentacji polski ctf w ramach Clan Base Nations Cup.

MisieX | 2005-05-20 18:01:12 +0200

Jest to mój pierwszy news. W dodatku raz mi komp padł i raz news sie usunął bez zapisania, więc pisałem to wszystko za trzecim razem już pod wpływem silnych emocji :P Dlatego proszę o wyrozumiałość i zapraszam do komentowania!

zgr3dek | 2005-05-20 18:24:45 +0200

fajnie fajnie

kos | 2005-05-20 18:27:17 +0200

MisieX hahahah :d ale newsa sztrzeliłeś =X no fajny fajny jak na pierwszy mam nadzieje, że następne będą lepsze :DD ale nie jest źle :>

gr. | 2005-05-20 19:04:08 +0200

dlatego musisz zapisywac co jakis czas zeby pozniej krew nie zalewala

pepz | 2005-05-20 19:12:21 +0200

GJ misiex :) i gl w pisaniu, miejmy nadzieję, że to nie będzie słomiany zapał :D

MisieX | 2005-05-20 19:14:20 +0200

Nie będzie dopóki mam modem, tak mi dopomóż Quake! :D

akk0 | 2005-05-20 21:14:02 +0200

Dobry pies, wara naruszyć mój teren;asd Nie no Gl witaj (stąd nie ma wyjścia)

MaS | 2005-05-20 23:59:38 +0200

Hehe... ciekawie jak wypadnie zawodnik z 1.11 w spotkaniu z matr0xem :E

kos | 2005-05-21 00:06:41 +0200

pewnie wygra ;)

XMATbyQ | 2005-05-21 15:35:39 +0200

-.-

gj misiek :>

zdrav

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63