ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co wy na to?? FIKU MIKU LEAGUE

śro, 04 styczeń 2006 20:03:00 | Autor: mhr | Quake 3 Arena

Cześć wszystkim! Nadeszła ta chwila, na którą wielu z Was czeka już od jakiegoś czasu. Mianowicie po wielu miesiącach stagnacji na scenie ProModa, i niezbyt udanej X-lidze startuje coś, co nam wszystkich na pewno zadowoli i przyniesie nam znowu kolejne emocje, i miejmy nadzieje ożywi trochę naszą pod umierającą scenę. Oto, co udało mi się dowiedzieć na tą chwile. Liga będzie składać się na fazę grupową (każdy z każdym, bez rewanżów) oraz fazę play-off, do której zakwalifikują się teamy z czołowych miejsc tabeli ogólnej (liczba awansujących drużyn zależeć będzie od tego, ile klanów zapisze się do ligi). Mecze rozgrywane będą podobnie jak w zeszłym roku, od poniedziałku do niedzieli, czyli cały tydzień. Zapisy począwszy od dziś, trwają do 4 lutego. Na potrzeby ligi została specjalnie stworzona strona internetowa. Aby zapisać swój klan trzeba zgłosić się do jednego z organizatorów, którymi są: pl1(5593667), pod1(2886052) oraz dziku (4292829).

Liga odbywa się na modzie CPMA 1.32 (Challenge ProMode Arena TDM 4v4)
Mecze rozgrywane są na serwerach polskich.
Mapy obowiązujące w lidze to:
cpm4a, cpm18r, cpm21, cpm26, cpm27, nodm18, ospdm5a.

Formularz zgłoszeniowy
:: klan oraz tag klanowy:
:: Skład klanu
:: cl i vcl wraz z numerami gg
:: strona klanowa:
:: kanał iRC:

::Na koniec info od pl1

Najważniejsze jest to ze chce żeby każdy zawodnik zapłacił 4 zł, czyli gdzieś, z 1 euro, dlatego iż chce zrobić nagrody pieniężne za pierwsze 3 miejsca - uzbierane pieniądze będą całkowicie rozdysponowane. Myślę ze wpłaty najlepiej dokonywać na konto, które tam kiedyś podam. Liczę ze będzie spoko frekwencja postaram się to zorganizować poprawnie no i w sumie tyle. Bez waszej pomocy nic nie zrobimy. Ligę organizujemy for fun i o wielkie mistrzostwa świata!
Organizatorzy: pl1 ,pod1, arcio .Liga będzie luźna, ale zajebista nie będzie jakiegoś zbędnego p******, postaram się opisywać, co się będzie działo w sposób szybki i takie tam.

Ps: Z ta kaska to moze sredni pomysl zobaczymy jak wyjdzie - jak co to p***** te pieniadze we wlasciwy sobie sposob.

k3m | 2006-01-04 20:42:36 +0100

Odkryj gwiazdki do chu** Wacława!

brutal1ty_ | 2006-01-05 00:46:11 +0100

zawsze myslalem ze sie pisze podumierajaca [razem] omg

MaY4N | 2006-01-05 15:47:08 +0100

Nareszcie ktos cos pomyslal a zrobili to pl1 pod1 dziku :) Takie cos to super pomysl tylko zeby nie skoczylo sie jak xliga :/ klapa z powodu Raula :/ wrr Mam nadziej ze zglosi sie wiele klanow nie tylko Polskich ale tazke zagranicznych jaki i rowniez z innych modow zachecam tu szczegolnie graczy ca/pm bo tam jest wiele klanow ktrore moga sprwdzic swoje mozliwosci na cpma :) Pozdrawiam all players

MaY4N wroci do gry :) na czas turnieju :) mam nadzieje ze inni pojda w moje slady i bede promowac takie pomysly !!zachecmy innych do udziału :) warto

THRAWN | 2006-01-05 16:17:52 +0100

gut gut ! :D~~

Gravatar

ciem | 2006-01-05 16:39:29 +0100

ten news jest żałosny..

..sorry, ale no offence :/

MaY4N | 2006-01-05 16:49:34 +0100

kolo sie nie zna a gada :D

Requiem | 2006-01-05 16:54:53 +0100

W rzeczy samej.

dAde | 2006-01-05 16:57:04 +0100

Otóż to!

Gravatar

ciem | 2006-01-05 17:28:30 +0100

chyba mnie nie zrozumiales :) dla mnie eot

k3m | 2006-01-05 17:28:45 +0100

Dobrze gada. Żałosne jest wrzucanie takich pierdół.
Z gwiazdkami czy bez - na to samo wychodzi.

Gravatar

ciem | 2006-01-05 17:33:04 +0100

mnie chodzi o caloksztalt k3m :D

aimowy | 2006-01-05 20:52:27 +0100

Kto mi usunal komenta? :

MaY4N | 2006-01-06 15:38:24 +0100

www.lanparty.slask.pl glosujcie na q3

rzu | 2006-01-06 23:27:59 +0100

pod płotem umierające

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63