ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co z CGL?

pon, 11 sierpień 2003 18:47:40 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Sprawa czwartej edycji CGL nieco przycichła a wakacje powoli mają się ku końcowi. Na boardzie CGL cały czas aktywna jest ankieta z pytaniem które gry powinny być na CGL'u. Wygrywa q3 z nieco ponad 100 głosami, o połowę mniej ma Unreal Tournament, ale od dawna nie ma tam zauważalnego ruchu. Z kolei druga "teoretyczna" ankieta na nasz ulubiony temat czyli CPMA vs VQ3 pokazuje w chwili obecnej stan remisowy - obie pozycje po 62 głosy. Newsy na głównej stronie także milczą. Na co czeka ekipa CGL? Nie mam pojęcia.

Zenith | 2003-08-11 19:12:44 +0200

no fakt ;o mam nadzieje ze nie odwołaja =o

kos | 2003-08-11 19:26:50 +0200

CPMA ludzie!!! xD!!!

tofu | 2003-08-11 19:34:06 +0200

spoko spoko - cpma prowadzi :P ale zemnie zdrajca ;)

kaboom | 2003-08-11 22:42:30 +0200

jakie cpma :) kto w to gra wogóle :D

Replay | 2003-08-11 22:49:51 +0200

no to dzieciaki leccie glosowac na vq3 ;)

nita | 2003-08-11 23:36:24 +0200

powiedza tydzien przed turniejem jaka platforma a na miejscu dowiesz sie na jakich mapach :>>>

benek | 2003-08-12 00:17:28 +0200

zapowiada sie dobry turniej ;)

zoom | 2003-08-12 10:37:18 +0200

lockers czy cos takiego wiesz kto gra w cpma ??? tylko ci lepsi nie taki plebs ktory jedyne co robi to pisze komentarze jakie te cpma hujowe, vq3 sobie gracjcie z litwinami aaa sorry oni tez lepsi od nas arhgg to moze sparing z Nigeria oni nie maja internetu wiec pewno bedza godnym rywalem

grzEs | 2003-08-12 12:40:45 +0200

panowie z CyberLandu chyba zapomnieli o CGL'u :D. ja powiem tylo tyle, ze niechce widziec powtorki z CGL#3

akir | 2003-08-12 13:55:02 +0200

ten turniej "cpma" spłynie po mnie jak po rynnie, nawet nie bedzie mnie obchodzilo kto wygral. :p

akir | 2003-08-12 13:56:44 +0200

logowac sie tam i glosowac noskile, bo cpma juz wygrywa 7 glosami...

Gravatar

Zenolop | 2003-08-12 13:58:12 +0200

zoom ... cham pozostanie chamem :P cpma powstalo po to by cieci ktorzy kiedys nie potrafili sie poruszac nauczyc biegac :P . Nie chcialem najezdzac na cpma bo jak ktos lubi to niech gra ale nie musisz obrazac vq3

nita | 2003-08-12 15:52:14 +0200

nie ponizajcie sie... niech podejma decyzje i nie bedzie rozmowy

Gravatar

roy | 2003-08-12 20:50:39 +0200

hahahaah, "ktorzy nie umieli biegac", ciekawe czy ty umiesz chociazby na tym swoim vq3, :DD, tez nie che obrazac vq3, ale cgl zawsze kojarzy sie z cpma, to jedyna nasza impreza, czemu ja odbieracie, macie przeciez mase innych turnijow, zawsze piszecie "wiecej jest turniji na vq3", a jak widac malo na cpma, wiec zostawice na to co pozostaje nasza jedyna nadzieja, wasza 3 edycja (do waniliowcow) nie wypalila ,a nasze 2 edycje TAK, wiec wioski sami wyciagnijcie , na czym powinien byc CGL:D

benek | 2003-08-12 21:00:08 +0200

Ta jezeli bedzie vq3 bedzie dobrze, a jak bedzie cpma to bedzie z a j e b iscie :)))!

shiv | 2003-08-12 23:42:42 +0200

kurde jak zwykle klotnie o pierdoly , cieszcie sie ze wogole cos sie dzieje na scenie , a tu jak zwykle kilku "inteligentow" musi sie poklocic czy lepsze vq3 czy cpma , zenada:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63