ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Coaching v2

pią, 09 maj 2003 18:09:26 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Jakis czas temu LukaS napisal artykul na temat coachowania i zwiazanych z nim zagadnien. Omylkowo ktos go usunal, dzisiaj jednak , zgodnie z zapowiedziami przyszedl czas na uaktualnienie artykulu o nowe tresci. Na koncu publikacji czeka na Was mila niespodzianka - zwlaszcza dla tych, ktorzy poszukiwali narzedzi. Czy nadal ktos watpi w swietnosc naszego coacha? Nie sadze ;) Zapraszam do ponownej lektury i testowania !
Tutaj link do artykulu

Nikon | 2003-05-09 20:25:49 +0200

@#$% czmu nie ma gtv na mecz h arcy do chuja tylko jakies biedne odc kogo to obchodzi

Gravatar

najcik | 2003-05-09 23:46:45 +0200

Jakie jest hasło? Bo mi sie nie chce myslec alo niech ktos mnie nakieruje !

Gravatar

StaryOrgowicz_654 | 2003-05-10 09:52:35 +0200

To nie zaden Pro, tylko lama!!! Widzialem jak ta @#$% gra, zalosne. Ze tez komus takiemu pozwala sie kaleczyc Queja!!! FF wezcie mnie a nie trzymacie jakiegos pierdolnietego lamera ktory grac nie umie tylko udaje caocha. ZALOSNY JESTES LUKAS!!! WYPIERDALAJ NIE MA DLA CIEBIE MIEJSCA!!!

ognos | 2003-05-10 10:02:07 +0200

boze ty jestes kretynem czy idiota? a moze kupa gowna z przewaga gowna? jak patrze na tego twojego posta bo mi sie smiac chce, jesces w FF? or smth ze tak movisz? znasz lukasa? on jest przede wszystkim coachem i to praktycznie najlepszym w polsce, a jak gra w q3, to kazdy sobie moze wyobrazic (jak gra raz w miesiacu) wiec odpierdol sie osle od niego

bryan | 2003-05-10 12:03:05 +0200

to jest coach a nie gracz majtajacy sie po mapie debilu =) Coach nie ma za zadanie grac i wymiatac na mapie , tylko dobrze tych grajacych wymiataczy skoordynowac.

Sh1eldeR | 2003-05-10 14:45:48 +0200

bry, ogi, a po co wy sie tlumaczycie plebsowi? Kazdy klan by chcial miec takiego coacha jak Lukas, a to ze jednoczesnie nie jest nowym bylym mistrzem swiata w skakaniu na beton nie ma zadnego znaczenia.
Hmm dawno nie widzialem tak kretynsko lamerskiego posta, jakim nas uraczyl fokker. Debilizm dla samego debilizmu. Zero przeslania i o nic nie chodzi... gw

Gravatar

najcik | 2003-05-10 15:39:35 +0200

A slave'wowi nie staje :D

canis | 2003-05-10 20:30:09 +0200

bryan moze zacznij pisac z polskimi fontami bo to nie wyglada zbyt dobrze jak wszystkie newsy maja poza twoimi :P

eng | 2003-05-10 20:56:55 +0200

bry i ogi zachowajcie wiecej zdrowego rozsadkq ,zawsze znajda sie osoby , ktore zazdroszcza =o

lukas_1 | 2003-05-10 21:51:30 +0200

spokojnie chlopcy, mi to nie ujelo :D Natomiasy ktos cos mieszal przy moim linuxie :/ Jestem zly ale nie na fokkera :P Tylko na "chakiera" ktory sie chce bawic. Tego to pogryze jak dorwe :)

eng | 2003-05-11 02:54:57 +0200

pc-51.venco.com.pl/~plask/!lukas/focie/mz_warp.jpg yeuuh!:D

lukas_1 | 2003-05-11 11:04:07 +0200

To bryan osiagajacy predkosc Warp na motorze MZ ETZ :D

eng | 2003-05-11 11:38:50 +0200

a te spaliny to niczym dym z rl ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63