ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cooller do tablicy

wto, 25 styczeń 2005 23:40:34 | Autor: gr. | Quake 3 Arena



Heja, ja tu tylko na chwilkę, więc się będę streszczał. Carmac, z okazji trwającego GGL'a przepytał aktualnie chyba największą rosyjską gwiazdę Q3. Anton Cooller Signov, bo o nim mowa, właśnie jako pierwszy padł ofiarą naszego rodaka. Wywiad wprawdzie zawiera sporo pytań, lecz mimo to jest nieco krótki, gdyż Anton nie należy do wylewnych osób - jego odpowiedzi są krótkie i zwięzłe. Motywem przewodnim jest tutaj porównywanie Rosjanina z Amerykaninem ZeRo4. Carmac pyta o m.in. o mocne i słabe strony obu panów. Oprócz tego jest też m.in. wątek o naszej rodzimej produkcji - Painkillerze oraz o EuroCup XI, w którym Anton ma zamiar wystąpić z Jibo. Całość czyta się bardzo miło, a z racji nieskomplikowanych odpowiedzi Coollera, nawet osoby nie znające dobrze języka angielskiego powinny sobie poradzić ze zrozumieniem rozmowy. Treść wywiadu bardzo ciekawa np. Anton zarzuca Johnowi, że jeśli ten nie kontroluje mapy, bądź nie posiada raila, wówczas jest nikim - mocne słowa. Nie przedłużam już więcej i podaję link do rozmowy:

[ Wywiad z Coollerem ]
* Global Gaming League
* ESR

Mav_8217 | 2005-01-25 23:59:32 +0100

Fajny wywiadzik. Znalazłem jeszcze przed newsem i muszę powiedzieć, że Anton, to bardzo pewny siebie @#$%... Ale i tak najbardziej lubię własnie jego styl gry. Mimo wszystko kocham to jego bez-railowe dm6 :)

A co do ZeRo4 - zupełnie nie ma racji mówiąc, że bez RG jest nikim. I wiele razy przekonał się o tym grając z nim na t4. Na innych mapach, rzeczywiście nie gra zbyt dobrze, ale po mistrzowsku umie tego raila wyłuskać. No i rzeczywiście... Z4 jest uwazany za jednego z tych mniej odpornych psychicznie graczy...

Aha i jeszcze co do ich przyszłości w EC: Jeśli wejdą na LAN, wtedy będą czarnymi... koniami oczywiście :) Nikt nie wie gdzie zajdą, ale ja nie wróżę im miejsca ponad iC czy SK-Gaming. Jednak sądzę też, że jeśli tylko przebrną przez elimki netowe, to będą najbardziej nieobliczalną ekipą i jedną z niewielu, dla których spokojnie zarezerwowałbym kilka Euro.

gr. | 2005-01-26 00:03:41 +0100

ja tez znalazlem przed newsem ale ja nie mam czasu pisac wtedy gdy chce 4 dni kompa nie wlaczalem uczylem sie a i tak nie zdalem wytrzymalosci w ostatnim terminie super nie? chyba bede powtarzal rok rewelka a o 8:00 mam nastepny egzamin tym razem analiza na niego nic sie nie uczylem bo juz nie mam sily ide spac
[zdolowany]
.......
ps. jakbyscie bardzo chcieli to moge tradycyjnie to przetlumaczyc ale sadze ze tym razem nie bedzie (chyba) takiej potrzeby

Mav_8217 | 2005-01-26 00:08:50 +0100

gr - nie ma co się denerwować :)

Spotkamy się niedługo, szaq zawiezie Ci ten film z Angeliną i jush się wszyscy wyluzujemy :))))

p0nchov | 2005-01-26 00:08:59 +0100

heh ... mi tam wywiad sie podoba i fakt cooller to pewny siebie sk*** ;asd
no ale kto by nie byl na jego miejscu? ;d

Gravatar

g0ral | 2005-01-26 01:02:23 +0100

mogl bys przetlumaczyc z mila checia bym go sobie przeczytal ! bo ja i tak w niektorych momentach nie wiem o co biega !

szaq | 2005-01-26 05:35:59 +0100

pfeee.. a ja ostatnio się mierzyłem na collera na ircu żeby go przepytać po swojemu mniej o grze, więcej z życia), no ale teraz chyba czas wyszukać innej ofiary ... :b

wuder | 2005-01-26 10:07:31 +0100

Trzeba być pewnym siebie, ale coolerek nie zaciekawie wygląda, oczka jakby od kompa nie odchodził :-q

shiv | 2005-01-26 10:46:01 +0100

Rzeczywiscie prosty wywiadzik , z reguly to pytania sa krotkie a odpowiedzi dlugie ale tu zauwazam jakas zmiane:D

Mav_8217 | 2005-01-26 11:12:48 +0100

Bo on zawsze taki ’rozmowny inaczej’ jest :)

Gravatar

JaraCz | 2005-01-26 11:59:29 +0100

cooler to jest lelok :ASD

shiv | 2005-01-26 12:20:24 +0100

lelok?:DDDD

gr. | 2005-01-26 14:39:33 +0100

przetlumaczylem to i wyslalem carmacowi do autoryzacji czekam na odpowiedz.....

PeterSchiff | 2005-01-26 17:09:12 +0100

nigdy tego gnoja nie lubilem ;) ale przynajmniej ma racje ze czm jest teraz debesciak :D

"pfeee.. a ja ostatnio się mierzyłem na collera na ircu żeby go przepytać po swojemu mniej o grze, więcej z życia), no ale teraz chyba czas wyszukać innej ofiary ... :b"

szaq mozesz ze mna zrobic:D juz widze te rekordowe liczby czytelnikow ;0 wywiad z ravenem, czlowiekiem znikad :D

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-26 17:25:09 +0100

Mav9l1ty wróżenie zostaw wróżkom ;x, a komentarz na CB o hools to mnie rozsmieszyl :D

gr. | 2005-01-26 18:01:35 +0100

wywiadu nie bedzie po polsku bo GGL sie nie zgadza n/c

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-26 18:57:05 +0100

rotfl

pepz | 2005-01-26 19:05:06 +0100

lol? :b @#$%ć ich w takim wypadku :d

Gravatar

sIn_pl | 2005-01-27 09:48:20 +0100

a co oni @#$% maja do powiedzenia jak to polak przeprowadzal ten wywiad niech spierdalaja!! , wez normalnie przetlumacz to daj linka i tyle sraj na nich lacha !!!!! JEBAC TYCH AMERYKANCOW CALYCH !!!!

gr. | 2005-01-27 12:05:13 +0100

jedyne co moge zrobic to wam wysylac na maila polska wersje jakby co to piszcie [email protected] ..

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63