Cooller Mistrzem Świata
nie, 13 lipiec 2003 12:56:24 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Po niesamowitych spotkaniach z wczorajszego dnia znamy już zwycięzcę Electronic Sports World Cup w Quake3. Nowym mistrzem świata od teraz jest Rosjanin
Cooller. Jednak zacznijmy po kolei.
Wczoraj o godzinie 21:00 odbył się mecz o trzecie miejsce pomiedzy
fazz’em a
LeXeR’em.
fazz vs
LeXeR 0:2
2:9 @ ztn3tourney1 - demo
12:14 @ pro-q3tourney4 - demo
Następnie organizatorzy sprawili nam małe widowisko pod nazwa Q3dm17 Championship , gdzie pokazowy mecz zagrali
fatal1ty i
proZaC.
proZaC vs
fatal1ty 33:32 - demo
Aż w końcu o 22:00 rozpoczął się wielki finał
Zero4 vs
Cooller . Po wspaniałych meczach, w trzy mapowym spotkaniu wygrał Rosjanin , stając się zarazem nowym Mistrzem Świata. Jak pokazuje historia, Rosja jest numerem jeden jeśli chodzi o duel’a
Zero4 vs
Cooller 1:2
6:5 @ pro-q3tourney4 ( Zero4, Cooller )
7:8 @ ztn3tourney1 ( Cooller, Zero4 )
4:16 @ pro-q3dm6 (Cooller, Zero4 )
I jeszcze na koniec filmik jak Cooller odbiera trofeum - click. I kilka linków: dema, zdjęcia, filmiki.
Końcowa klasyfikacja:
1.
Cooller - $4,000
2.
Zero4 - $3,000
3.
LeXeR - $2,000
4.
fazz - $1,000





TymoN | 2003-07-13 13:16:40 +0200
Od poczatku stawialem na cooller'a:)
BIG GG
#647152
bfr_aka_pablonzo | 2003-07-13 13:35:39 +0200
mniam ale frutu $$$$$ :P
#647154
Niedzwiedz | 2003-07-13 13:44:17 +0200
Aż w końcu o 22:00 rozpoczął się wielki finał Zero4 vs Cooller . Po wspaniałych meczach, w trzy mapowym spotkaniu wygrał Rosjanin , stając się zarazem nowym Mistrzem Świata. Jak pokazuje historia, Rosja jest numerem jeden jeśli chodzi o duel’a
#647155
move | 2003-07-13 14:00:06 +0200
Fatal byl we Francji?
#647157
bl4ck | 2003-07-13 14:29:15 +0200
ta gral w UT2003 i chyba nie wygral
#647158
enjoy | 2003-07-13 14:35:07 +0200
hehe fatal zajal 3 miejsce i zarobil tyle co zero4, chociaz nie wiem czy tu mozna mowic o zarobku bo za tyle kasy to by nie wrocil nawet do stanow :D
#647159
enjoy | 2003-07-13 14:36:25 +0200
ludzie nie moge obejzec tego filmiku z qlerem, jak sie odtwarza taki format MOV, nie mylic z mof :P
a ten prozac to rzeczywiscie jest abdulem gejem :O
thursinn.hugi.is/cached/eswc-day4/eswc_friday_005 :)
#647160
shiv | 2003-07-13 14:45:55 +0200
ta tylko on byl chyba na ut2003
ale pokazowke pyknal:)
#647161
move | 2003-07-13 14:50:58 +0200
zainstalujcie sobie QuickTime'a to pojdzie bez problemow...
#647162
YoullBeDeath | 2003-07-13 15:07:05 +0200
Zjebana jest ta stronka mi sie nie che sciagnac !!!
#647163
enjoy | 2003-07-13 15:28:27 +0200
a zna ktos adresik do tego quicktime'a?
#647165
Zenith | 2003-07-13 15:45:22 +0200
wiedzialem ze wygra =d
ej a tak wogole te dema beda na orgu z tych finalowych meczy? bo kurde nie chce cos sciagac z cached =/
#647168
kood | 2003-07-13 16:03:52 +0200
www.apple.com
#647170
BfC|Fr1zZ | 2003-07-13 16:45:32 +0200
Cooller r0x!!! wkońcu fatal1ty nie jest mistrzem :)
Dajcie te dema na orgu!!!
#647173
lecho | 2003-07-13 17:54:30 +0200
Nie kazdy, przesledz uwaznie wyniki pro, za cos awansowal do drugiej rundy. Polecam tez jego demo z ZeRo4 na ztn. Aha, ktos na orgu moglby juz zdjac te ankiete ;P
#647179
enjoy | 2003-07-13 18:18:38 +0200
frizz ty sie chyba z choinki urwales co? fatal sie quejkiem nie zajmuje od dawna bo trenuje ut (i moze cos jeszcze?), a twoim zdaniem sin jak ktos zajmie 3 miejsce na swiecie to oznacza ze juz sie skonczyl? to lexer tez juz sie skonczyl pewnie, no tak ty po zajeciu takiego miejsca to bys uznal ze pora konczyc kariere :d
#647182
move | 2003-07-13 18:22:42 +0200
i dodac nową.. w jakie wzorki bokserki nosi dzis mof?
a) całe w motylkach
b) całe w banankach
c) całe w ślimaczkach
d) niecałe w Garfieldach :)
Komu uda się jako pierwszemu dobrze odpowiedzieć, ten wygrywa niteczkę ze zwycięskich bokserek! ha!
#647183
MaxDamage | 2003-07-13 18:53:01 +0200
Ja proponuje inna ankiete, czy przyjezdzajac na ff tournament przeznaczysz 10zl na zrzute dla maxdamage'a na rame? Gdyby kazdy z 1v1 (juz 70 osob) zaplacil ta 10, to juz bym mial na prawie polowe ramki... A radoche byscie mi zrobili nie z tej ziemi :) 10zl to malo dla pojedynczej osoby ale razem niezla kaska calkiem, 1000 to juz mi starsi rzuca.
Wiem ze w naszym kraju sie nie przelewa i dla niektorych (wiekszosci) kazda dycha to juz pieniadz, jednak prosze szczegolnie tych zamozniejszych o ta dyszke dla mnie :) 3 browarki mniej dla was, a dla mnie pomoc ktorej nikt inny mi nie zapewni!!!
Z gory serdecznie dziekuje.
#647187
ez0p | 2003-07-13 20:26:47 +0200
e ale co to za rama oco w tym chodzi a mof to nośi hmmmm Garfieldy
#647191
SL4VE | 2003-07-13 21:09:58 +0200
rame od roweru zapewne.
demka macie na www.cyberfight.org
sIn... każdy prozaca jechał? Powiem Ci tyle... proZaC od QLAN'a nie grał ani jednego duela. Dostał zaproszenie dzień przed turniejem, więc nie dziwie mu się, że pierwsze dwa mecze zagrał kiepsko (St_Germain i cha0ticz przegrał 2:1... był pierwszym który dał radę wyrwać mape cha0ticzowi), ale potem wygrał z byłym VICEMISTRZEM ŚWIATA Akillesem i gościem, który do kiepskich nei należy, czyli z Pythonem!
Bardzo ładnie poradził sobie z ZeRo4 na ztn3tourney1 gdzie nawet cooller miał z amerykaninem problemy (chociaz jest to najsłabsza mapa zerocztery).
proZaC jest jednym z tych graczy, których zdecydowanie nie możesz potraktować jako mięso na zawodach takiej rangi!
proZaC to jedyny gość (poza SteLamem), który b. dobrze radzi sobie i w TDM i w 1v1. Aż tak dobrze mimo długich przerw w grze! Jak widać ma stabilną formę i wysokiego skilla!
SteLam w czasach swojej świetności ownował razem z unmatched (schroet komando) w TDM, a w 1v1 na WCG 2001 zajął 3 miejsce!
#647194
marcosx | 2003-07-13 22:07:56 +0200
Dajcie dema na waszym serverze, bo sa jakies problemy z ich ściąganiem, bardzo chial bym je zobaczyc =)
#647196
viltZz | 2003-07-14 01:28:41 +0200
a jak bys jeszcze palko (nie ty SL4VE:D mowie do tamtego) popatrzyl jak prozac ownuje w TDM to bys se w dupe wepchnal to swoje kazdy go pojechal....
#647202
shiv | 2003-07-14 01:56:17 +0200
"w ut tez dostal fatal, on juz sie skonczyl wkoncu :D ale od prozaca dostac jak go kazdy tam jechal :/ "
przesledz cale mistrzostwa a pozniej @#$% takie glupoty jelopie:P
#647203
SL4VE | 2003-07-14 08:35:50 +0200
co do fatala to spójrz sobie na LeXeRa. Czy możesz o nim powiedzieć, że "dostał"? Przecież przez cały turniej ownował równo i dopiero na ZeRo4 padł pokonany. Przegrał jeden pojedynek chyba z foxem (podobno się podkładał, who cares) no i ten z ZeRo4.
Czy możesz o nim powiedzieć, że dostał?
Nie? To pomyśl sobie, że fatal był w identycznej sytuacji jak LeXeR. Nie napisze Ci ile meczy wygrał/przegrał, bo ut się totalnie nie interesowałem, ale gość jest 3 na świecie, a Ty mi mówisz, że przegrał.
Wiadomo... zawsze jest rozczarowanie, że mogłem być tą pozycje wyżej czy cuś, ale 3 miejsce na mistrzostwach świata to naprawdę sukces! To tak jak zdobyc brązowy medal na olimpiadzie... nazwał byś takiego olimpijczyka przegranym i że już stracił formę? Bo ja nie!
Dobra... zajrze tu za 2 tygodnie, bo wyjezdzam. pa ;p
#647207
gacU | 2003-07-15 16:45:39 +0200
bardzoe sie z tego powodfu cieszymy (ze wyjerzdzasz) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#647260
tylmarande | 2003-07-16 00:32:31 +0200
swiatem rzadzi Q3 ;p cooller nowym panem swiata... oddajmy mu czesc i wyslijmy nasze corki i zony :P zeby mogl se harem budowac:P cooller nasz pan!
#647272
PLANET | 2003-07-16 02:20:54 +0200
Tja... Cooller sobie robil jaja w pewnym momencie meczu.. osobiscie nie przepadam za takim stylem gry.. (vide vs ZeRo4 na T2, ostatnie WCG z kwakiem)
#647275
00rl1k | 2003-07-18 20:57:47 +0200
@#$% ten fatal1ty jest jakis jełmuk !! w ostatnich minutach meczy chyba se gruche trzepał !! :D
#647429
Zaloguj się by dodać komentarz.