ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cooller Mistrzem Świata

nie, 13 lipiec 2003 12:56:24 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Po niesamowitych spotkaniach z wczorajszego dnia znamy już zwycięzcę Electronic Sports World Cup w Quake3. Nowym mistrzem świata od teraz jest Rosjanin Cooller. Jednak zacznijmy po kolei.

Wczoraj o godzinie 21:00 odbył się mecz o trzecie miejsce pomiedzy fazz’em a LeXeR’em.

  • fazz vs LeXeR 0:2

2:9 @ ztn3tourney1 - demo

12:14 @ pro-q3tourney4 - demo

Następnie organizatorzy sprawili nam małe widowisko pod nazwa Q3dm17 Championship , gdzie pokazowy mecz zagrali fatal1ty i proZaC.

  • proZaC vs fatal1ty 33:32 - demo

Aż w końcu o 22:00 rozpoczął się wielki finał Zero4 vs Cooller . Po wspaniałych meczach, w trzy mapowym spotkaniu wygrał Rosjanin , stając się zarazem nowym Mistrzem Świata. Jak pokazuje historia, Rosja jest numerem jeden jeśli chodzi o duel’a

  • Zero4 vs Cooller 1:2

6:5 @ pro-q3tourney4 ( Zero4, Cooller )

7:8 @ ztn3tourney1 ( Cooller, Zero4 )

4:16 @ pro-q3dm6 (Cooller, Zero4 )

I jeszcze na koniec filmik jak Cooller odbiera trofeum - click. I kilka linków: dema, zdjęcia, filmiki.

Końcowa klasyfikacja:
1. Cooller - $4,000

2.Zero4 - $3,000

3.LeXeR - $2,000

4.fazz - $1,000

Gravatar

TymoN | 2003-07-13 13:16:40 +0200

Od poczatku stawialem na cooller'a:)
BIG GG

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-13 13:35:39 +0200

mniam ale frutu $$$$$ :P

Gravatar

Niedzwiedz | 2003-07-13 13:44:17 +0200

Aż w końcu o 22:00 rozpoczął się wielki finał Zero4 vs Cooller . Po wspaniałych meczach, w trzy mapowym spotkaniu wygrał Rosjanin , stając się zarazem nowym Mistrzem Świata. Jak pokazuje historia, Rosja jest numerem jeden jeśli chodzi o duel’a

move | 2003-07-13 14:00:06 +0200

Fatal byl we Francji?

bl4ck | 2003-07-13 14:29:15 +0200

ta gral w UT2003 i chyba nie wygral

enjoy | 2003-07-13 14:35:07 +0200

hehe fatal zajal 3 miejsce i zarobil tyle co zero4, chociaz nie wiem czy tu mozna mowic o zarobku bo za tyle kasy to by nie wrocil nawet do stanow :D

enjoy | 2003-07-13 14:36:25 +0200

ludzie nie moge obejzec tego filmiku z qlerem, jak sie odtwarza taki format MOV, nie mylic z mof :P

a ten prozac to rzeczywiscie jest abdulem gejem :O
thursinn.hugi.is/cached/eswc-day4/eswc_friday_005 :)

shiv | 2003-07-13 14:45:55 +0200

ta tylko on byl chyba na ut2003
ale pokazowke pyknal:)

move | 2003-07-13 14:50:58 +0200

zainstalujcie sobie QuickTime'a to pojdzie bez problemow...

Gravatar

YoullBeDeath | 2003-07-13 15:07:05 +0200

Zjebana jest ta stronka mi sie nie che sciagnac !!!

enjoy | 2003-07-13 15:28:27 +0200

a zna ktos adresik do tego quicktime'a?

Zenith | 2003-07-13 15:45:22 +0200

wiedzialem ze wygra =d

ej a tak wogole te dema beda na orgu z tych finalowych meczy? bo kurde nie chce cos sciagac z cached =/

kood | 2003-07-13 16:03:52 +0200

www.apple.com

Gravatar

BfC|Fr1zZ | 2003-07-13 16:45:32 +0200

Cooller r0x!!! wkońcu fatal1ty nie jest mistrzem :)
Dajcie te dema na orgu!!!

lecho | 2003-07-13 17:54:30 +0200

Nie kazdy, przesledz uwaznie wyniki pro, za cos awansowal do drugiej rundy. Polecam tez jego demo z ZeRo4 na ztn. Aha, ktos na orgu moglby juz zdjac te ankiete ;P

enjoy | 2003-07-13 18:18:38 +0200

frizz ty sie chyba z choinki urwales co? fatal sie quejkiem nie zajmuje od dawna bo trenuje ut (i moze cos jeszcze?), a twoim zdaniem sin jak ktos zajmie 3 miejsce na swiecie to oznacza ze juz sie skonczyl? to lexer tez juz sie skonczyl pewnie, no tak ty po zajeciu takiego miejsca to bys uznal ze pora konczyc kariere :d

move | 2003-07-13 18:22:42 +0200

i dodac nową.. w jakie wzorki bokserki nosi dzis mof?

a) całe w motylkach
b) całe w banankach
c) całe w ślimaczkach
d) niecałe w Garfieldach :)

Komu uda się jako pierwszemu dobrze odpowiedzieć, ten wygrywa niteczkę ze zwycięskich bokserek! ha!

MaxDamage | 2003-07-13 18:53:01 +0200

Ja proponuje inna ankiete, czy przyjezdzajac na ff tournament przeznaczysz 10zl na zrzute dla maxdamage'a na rame? Gdyby kazdy z 1v1 (juz 70 osob) zaplacil ta 10, to juz bym mial na prawie polowe ramki... A radoche byscie mi zrobili nie z tej ziemi :) 10zl to malo dla pojedynczej osoby ale razem niezla kaska calkiem, 1000 to juz mi starsi rzuca.

Wiem ze w naszym kraju sie nie przelewa i dla niektorych (wiekszosci) kazda dycha to juz pieniadz, jednak prosze szczegolnie tych zamozniejszych o ta dyszke dla mnie :) 3 browarki mniej dla was, a dla mnie pomoc ktorej nikt inny mi nie zapewni!!!

Z gory serdecznie dziekuje.

Gravatar

ez0p | 2003-07-13 20:26:47 +0200

e ale co to za rama oco w tym chodzi a mof to nośi hmmmm Garfieldy

SL4VE | 2003-07-13 21:09:58 +0200

rame od roweru zapewne.

demka macie na www.cyberfight.org

sIn... każdy prozaca jechał? Powiem Ci tyle... proZaC od QLAN'a nie grał ani jednego duela. Dostał zaproszenie dzień przed turniejem, więc nie dziwie mu się, że pierwsze dwa mecze zagrał kiepsko (St_Germain i cha0ticz przegrał 2:1... był pierwszym który dał radę wyrwać mape cha0ticzowi), ale potem wygrał z byłym VICEMISTRZEM ŚWIATA Akillesem i gościem, który do kiepskich nei należy, czyli z Pythonem!

Bardzo ładnie poradził sobie z ZeRo4 na ztn3tourney1 gdzie nawet cooller miał z amerykaninem problemy (chociaz jest to najsłabsza mapa zerocztery).

proZaC jest jednym z tych graczy, których zdecydowanie nie możesz potraktować jako mięso na zawodach takiej rangi!

proZaC to jedyny gość (poza SteLamem), który b. dobrze radzi sobie i w TDM i w 1v1. Aż tak dobrze mimo długich przerw w grze! Jak widać ma stabilną formę i wysokiego skilla!

SteLam w czasach swojej świetności ownował razem z unmatched (schroet komando) w TDM, a w 1v1 na WCG 2001 zajął 3 miejsce!

marcosx | 2003-07-13 22:07:56 +0200

Dajcie dema na waszym serverze, bo sa jakies problemy z ich ściąganiem, bardzo chial bym je zobaczyc =)

viltZz | 2003-07-14 01:28:41 +0200

a jak bys jeszcze palko (nie ty SL4VE:D mowie do tamtego) popatrzyl jak prozac ownuje w TDM to bys se w dupe wepchnal to swoje kazdy go pojechal....

shiv | 2003-07-14 01:56:17 +0200

"w ut tez dostal fatal, on juz sie skonczyl wkoncu :D ale od prozaca dostac jak go kazdy tam jechal :/ "

przesledz cale mistrzostwa a pozniej @#$% takie glupoty jelopie:P

SL4VE | 2003-07-14 08:35:50 +0200

co do fatala to spójrz sobie na LeXeRa. Czy możesz o nim powiedzieć, że "dostał"? Przecież przez cały turniej ownował równo i dopiero na ZeRo4 padł pokonany. Przegrał jeden pojedynek chyba z foxem (podobno się podkładał, who cares) no i ten z ZeRo4.
Czy możesz o nim powiedzieć, że dostał?
Nie? To pomyśl sobie, że fatal był w identycznej sytuacji jak LeXeR. Nie napisze Ci ile meczy wygrał/przegrał, bo ut się totalnie nie interesowałem, ale gość jest 3 na świecie, a Ty mi mówisz, że przegrał.
Wiadomo... zawsze jest rozczarowanie, że mogłem być tą pozycje wyżej czy cuś, ale 3 miejsce na mistrzostwach świata to naprawdę sukces! To tak jak zdobyc brązowy medal na olimpiadzie... nazwał byś takiego olimpijczyka przegranym i że już stracił formę? Bo ja nie!
Dobra... zajrze tu za 2 tygodnie, bo wyjezdzam. pa ;p

gacU | 2003-07-15 16:45:39 +0200

bardzoe sie z tego powodfu cieszymy (ze wyjerzdzasz) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tylmarande | 2003-07-16 00:32:31 +0200

swiatem rzadzi Q3 ;p cooller nowym panem swiata... oddajmy mu czesc i wyslijmy nasze corki i zony :P zeby mogl se harem budowac:P cooller nasz pan!

Gravatar

PLANET | 2003-07-16 02:20:54 +0200

Tja... Cooller sobie robil jaja w pewnym momencie meczu.. osobiscie nie przepadam za takim stylem gry.. (vide vs ZeRo4 na T2, ostatnie WCG z kwakiem)

Gravatar

00rl1k | 2003-07-18 20:57:47 +0200

@#$% ten fatal1ty jest jakis jełmuk !! w ostatnich minutach meczy chyba se gruche trzepał !! :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63