Cooller opuszcza c58
nie, 13 kwiecień 2003 22:18:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Z dniem dzisiejszym Cooller, jeden z najlepszych graczy 1v1 na świecie żegna się ze składem c58. Zasili on szeregi klanu eSports United team. Swoje odejście od Cyberfight gracz tłumaczy tym, że chciałby dalej rozwijać swoje umiejętności przez uczestniczenie wraz z esu w międzynarodowych turniejach, czego c58 nie mogło mu zapewnić. W barwach nowego klanu będziemy mogli oglądać go już na Qlan.





BobeK | 2003-04-13 22:29:51 +0200
Wes... ale to "Powodzenia esu
Cooller" zrobiles wiesniacko, jak na isrealiti. ;p#639513
SAI4H | 2003-04-13 22:41:47 +0200
Wiesz... masz racje. :ASD
#639514
scR | 2003-04-13 23:37:25 +0200
nigdy w c58 nie bylo gracza o nicku Cooler, ani tez gracz o takim nicku nie jest jednym z najlepszych duelowców swiata...
#639523
JarlB | 2003-04-13 23:41:54 +0200
no szczurek ma racje :P
#639524
monja | 2003-04-14 10:08:25 +0200
heheh sai wytez umysl :>
#639534
BobeK | 2003-04-14 11:40:07 +0200
heh... a przy
Powodzenia esuCooller!` napisal dobrze. :))#639536
Dud9k | 2003-04-14 13:12:11 +0200
sie pisze cooller
#639546
davep | 2003-04-14 13:18:50 +0200
bobek chciales powiedziec ze dobrze przetlumaczyl.
Nie bede sie powtarzal, ale panowie newsmakerzy jesli macie zamiar pisac newsy na sile to nie piszcie ich prosze. Ludzie zloci wkladajcie w to odrobine osobistej inwencji tworczej !
btw. fajne logo orga, chyba przeswiece jajko ze znaczkiem ]|[ :)
#639547
SAI4H | 2003-04-14 13:42:17 +0200
scR nie rob z siebie mozga, bo jak ja bym sie mial przypierdalac do Waszego esportu to tez troche by tego bylo. Oszczedz sobie takich komentarzy. Literowka sie zdarza - lol.
#639548
scR | 2003-04-14 15:23:27 +0200
no coz mam pecha do orga, bo na miesiac zobacze z 20 takich literowek, no ale coz zdarza sie. szukaj bledow w moich newsach prosze bardzo. ja nie pisze aNkind, LeXoR czy ZaRo4 ;P a btw to nie byla literowka :)
#639554
davep | 2003-04-14 15:29:01 +0200
scr a kto to jest duelista ? :>
#639556
scR | 2003-04-14 15:32:01 +0200
skad pytanie ?
#639557
SAI4H | 2003-04-14 15:50:20 +0200
Dobra widze, ze nie ma sensu sie klocic. Pomylilem sie.
#639559
davep | 2003-04-14 17:40:14 +0200
"nigdy w c58 nie bylo gracza o nicku Cooler, ani tez gracz o takim nicku nie jest jednym z najlepszych duelistow swiata..." (c) sCR.
Co to znaczy duelistow badz duelista :>
#639571
SAI4H | 2003-04-14 18:28:15 +0200
Bo to mozg z esports. o_0
#639577
scR | 2003-04-14 19:46:29 +0200
oj duelowiec, pomylka w komentarzu bardziej dozwolona :) a tak btw saiek od******* sie od esports.pl, zwrocilem ci uwage na blad, bo czytasz topic newsa i sie rzuca jak cholera w oczy, a jeszcze cos pyskujesz o esp...
#639590
sYnth|Bubu | 2003-04-15 09:49:52 +0200
czemu saikowi nie wygwiazdkowalo przypierdala???
#639619
sYnth|Bubu | 2003-04-15 09:50:17 +0200
przeciez to brzydki wyraz :d
#639620
SAI4H | 2003-04-15 13:31:17 +0200
bo szycha jestem ;]
#639629
Zaloguj się by dodać komentarz.