ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Coraz bliżej święta ...

nie, 14 grudzień 2003 21:27:29 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

... i coraz bliżej finał ligi ECT5 ! Już w przyszłym tygodniu obejrzymy finał Winners Bracket pomiędzy klanami The Number Of The Beast i sYnthesis. W tym tygodniu jednak ostatecznie rozstrzygnęło się, kto rozegra półfinał drabinki przegranych. Po spadku na przeciwników czekały teamy Fear Factory i green power - parami dla nich będą odpowiednio dioxide (po dzisiejszej wygranej z natural enemy przez w/o spowodowane lagami ekipy kostona), oraz the shadows po pewnej wygranej 3:0 nad radioactiv. Niedługo na stronie ligowej ukażą się pełne raporty ze spotkań. Już przed Nowym Rokiem dowiemy się , kto zagra w wielkim finale, a w pierwszym tygodniu 2004AD obejrzymy to spotkanie. Oby każdy rok tak się rozpoczynał !

tomz | 2003-12-14 22:31:57 +0100

wszystko pieknie panie bryan ale chyba cos ci umknelo w tych kalkulacjach ... polecam jeszcze raz przyjrzec sie drabince. podpowiedź -> gdzie jest dominion (?)

Insaneq3 | 2003-12-14 22:36:24 +0100

gdzie cD ? ;]

tysik | 2003-12-14 22:40:13 +0100

no wlasnie - tomz wyjales mi to z ust :-

tomz | 2003-12-14 22:40:32 +0100

jeśli dobrze widze to xeno fusion tez gdzies wyparowało...

t5-syn | 2003-12-14 22:52:28 +0100

powinno byc najpierw dx vs xF i t5 vs cD chyba tak wskazuje drabinka

tomz | 2003-12-14 23:07:01 +0100

syn ... miało być bez podpowiedzi ... ;)

lel | 2003-12-15 12:02:00 +0100

z kim my teraz gramy?,
moze gramy z cD, ale dalej jakby to wygladalo

pewnie bylo juz dawno ustalone kto zajmie jakie miejsce ale xf i cD to jakies niespodzianki i zostali wyeliminowani przez...drabinke:P

SL4VE | 2003-12-15 14:51:04 +0100

tysik... mówisz, że tomz wyjął Ci TO z ust? :D
Panowie, trochę dyskretniej z takimi wyznaniami ;-)))

tysik | 2003-12-15 15:10:09 +0100

hahah wieeedzialem ze sie ktos doczepi! no wiedzialem! :D btw - fajny txt sleeta : "jeszcze tylko zalicze ustnie polski [bez skojarzen .. i tak nas babka uczy] i mam wolne :D"

fen1x. | 2003-12-15 16:37:16 +0100

ej no wiecie heh . moim zdaniem to tak szczerze regulamin ligi jest troche nie fer poniewaz teamy z WB jak przegraja to wogole nietraca szans na granie dalej (a wrecz maja wieksze na dostanie sie do finalu ) poniewaz spadaja do LB gdzie znow graja . Powinno byc tak ze jak przegraja w WB to odpadaja z ligi tak samo jak to sie dziej z teamami z LB (przegrasz odpadasz) . Moze i slabsze klany tez powinny miec szanse dostania sie do finalu ECT a nie organizatorzy mimo wszystko faworyzuja "elitarne" klany !!!

finsek | 2003-12-15 17:00:09 +0100

lige ma wygrac xF blagam nie rozsmieszajcie mniel;)

SL4VE | 2003-12-15 17:09:05 +0100

fen1x... w LB grają klany, które już raz przegrały, a w WB te bez porażki.
Każdy klan ma prawo przegrać raz, a za drugim odpada... proste i sprawiedliwe, nie wiem w którym miejscu ktoś tu kogoś faworyzuje :D.

bryan | 2003-12-15 20:42:47 +0100

hm sor za blad ogi juz poprawil na szczescie.

fen1x. | 2003-12-16 00:05:16 +0100

no tak slave tylko ze przegrana przed play off niepowinna sie liczyc . a tutaj klany z WB jak przegraja to nadal graja w play off i to jest wlasnie nie fer . Bo ta twoja "2" porazka ,kktora sie tu liczy jest jeszce przed paly-off (chyba :D )

a tak przy okazji nikt tu niepowiedzial ze xf wygra ECT , tylko nalezy kazdemu dac szanse a nie z gory zakladac wyniki . A jak chcesz sie posmiac to spojrz w lusterko :QQQQ

lel | 2003-12-16 16:36:26 +0100

fenix, cos krecisz, nie wiem za bardzo co, ale krecisz.......
my przeciez tez przegralismy i gramy dalej, wiec o co chodzi?

fen1x. | 2003-12-16 18:59:06 +0100

lelek zdrajco :D mialaes siedziec cicho :D ja tu takiego palna mialem ( 3 lata nad tym siedzialem ) a ty sie wygadales :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63