ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Coś dla elity

wto, 10 luty 2004 13:04:49 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

SZybcy O Kulach!!! Skilled Old Men Tornament Uwaga! STARIKI! Kurdebalans2

Bez owijania w bawełnę.
• Data - 28 luty 2004 (sobota)
• Czas - gdzieś tak od 15 do wyłonienia zwycięzcy
• Miejsce - Sieć ze szczególnym uwzglednieniem obszarów o kryptonimach strategicznych
ztn3tourney1
pro-q3dm6
pro-q3tourney4
q3tourney2
ospdm8
• Uczestnicy - gracze urodzeni w roku 1976 i wcześniej,
którzy przesłali swoje zgłoszenie na adres [email protected] do dnia 21.02.2004 do godz. 14.00
• Regulamin - w osobnym dokumencie *
• Organizatorzy, Sponsorzy, Wspieracze Medialni - w osobnym dokumencie*
• Nagrody - Chwała, Sława, Zaszczyty i Powszechny Podziw... tradycyjnie.
• Zmiany - niewątpliwie należy oczekiwać
• Skargi i Wnioski - nasze forum

  • - jak tylko powstanie

Riq - ureguluj rachunki w elektrowni!

shiv | 2004-02-10 13:22:31 +0100

Ha i jest next edycja :)
Dzieki slawku za ponowna organizacje , nie moglem sie doczekac:D
Gl dla wszystkich bioracych udzial w tym i dla mnie of korz.

... | 2004-02-10 13:30:13 +0100

lol ? !

shiv | 2004-02-10 14:11:07 +0100

co lol przecie to nie nowosc:P

move | 2004-02-10 14:14:10 +0100

jesli ktos jest zainteresowany pomoca w organizacji: q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=71&temat=10626

L1ghtn1ng | 2004-02-10 14:21:16 +0100

lo0zer po twoich komentarzach stwierdzam ze na ORGa zagladasz od miesiaca albo nawet od tygodnia, wiec poki zagladasz tutaj od nie dawna pomysl czasami co piszesz. Myslenie nie boli, naprawde.

Gravatar

vult | 2004-02-10 14:26:16 +0100

qrde tez bym se zagrał :( moze cos dla młodszejszych :P ? (niech ktos zrobi custom map ver2)

MateoMartinezz | 2004-02-10 14:42:41 +0100

Błyskawiczny - on tego jeszcze nie wie, na razie jest na etapie "lol", "omg", i zakładania bzdurnych topików, wiele razy przegadanych. Potem, czyli gdzieś za miesiąc lub później zaskoczy, zmieni nicka, i zacznie normalnie od nowa. Sam powiedz - ilu juz tu takich przeżyliśmy? :D

A wracając do tematu - qqrvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Sławek, normalnie jak tam kiedyś przyjadę z ziomalami to Wasza ul.zielona pochowa się w kanały. Dlaczego Ty mi to robisz?! Celowo się na mnie uwziąłeś i sprawdzasz moje granicy wytrzymałości, tak??!!! :D:D:D:D:D Czekasz aż puszczą mi nerwy i bluzgnę tu i tam?:DDDD A może masz wtyki u mojej żony i wiesz od niej, jakie terminy wybierać?? co? bo tym razem znów termin turnieju zbiega się z wakacjami rodzinnymi :D:D:D:D nosz nie mogłem mieć większego pecha. Pierwsze kurdebalans odpadło bo siedziałem w zasranej Brennej (nie no, wiocha fajna, tyle że cafe z 12 stanowiskami jest oparte na modemie - nie wierzycie? serio :D), a turniej customowy też nie wyszedł z powodu pobytu w miejscu gdzie nie było neta. Tym razem (pamiętam, trzecim, gr........) znów wyjazd, i pobyt 3000npm. Niby fajnie, bo dom w górach, ale na więcej niż modem w komórce nie mogę liczyć :=]
qfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nienawidze was :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d

slawek | 2004-02-10 14:58:29 +0100

Mateo - najszczersze słowo honoru, ze bez Ciebie itscrazy2 sie nie odbędzie. A będzie niebawem.

Shivus, Proctolog, Geralt Riv, Quub, Killertowa (probably), riq, manyec to ci, którzy juz napisali zgłoszenia.

furi | 2004-02-10 15:03:40 +0100

shivus myslalem ze ty mlody jestes =o

Gravatar

PLANET | 2004-02-10 15:12:58 +0100

eee aa jak ktos w 80 to juz zdyskryminowany i nie moze ? :D

slawek | 2004-02-10 15:25:35 +0100

Nie no stary... no offence, ale jakbysmy chcieli robic za przedszkolanki, to bysmy poszli do odpowiedniej pracy, a nie uprawiali jako hobby :)
Dorosnij dziecko, za cztery lata sie załapiesz ;)

Gravatar

PLANET | 2004-02-10 15:44:11 +0100

bo 24 a 28 to taka wielka roznica... za 4 lata nie bede urodzony w 1976 szanowny pan raczyc nie zauwazyl :P oczywiscie poziom jest ustawiony wygodnie przez organizatora, co by nie musial sie tlumaczyc.. i kto tu jest dziecko ;)

MateoMartinezz | 2004-02-10 15:48:19 +0100

Planet - głowa w dół, to jest turniej dla zgredów i basta! Dorośniesz, dojrzejesz, i wtedy ewentualnie ( oile bedziesz jeszcze gral w q3) to sobie popykasz z grzbkami :D

rav | 2004-02-10 15:54:36 +0100

a zrobicie turniej dla łebków ? :D

Gravatar

skaven | 2004-02-10 15:59:13 +0100

siema slavek;)

slawek | 2004-02-10 16:00:32 +0100

Ta. Kiedys zrobimy taki rodzinny. TeamFamilyFrag&DragFestivalTakTak

Ile osób z rodziny sie znajdzie - tyle gra w teamie :)

siema skaven i wszyscy.

baxowy | 2004-02-10 16:01:51 +0100

Stare p i e r d z i e l e robia turniej dla grzybów plesniakow :))))

A tak serio, to mam nadzieje ze sie uda jak ostatnio.

HF wapniaki :)

wishoza | 2004-02-10 16:03:09 +0100

qfa WTF ?! :D to turniej dla dziadkow ? :P nie kfalac sie mam 14 lat i chyba na impreze w domu starcow sie nie wedre ;ppppppp ale hf

Soulbringer | 2004-02-10 16:08:26 +0100

Co wy chcecie dziadki tez grywaja w q3 :) GL !

Gravatar

qwe | 2004-02-10 16:54:32 +0100

buhuahua :)
juz widze ze niezla zabawa bedzie :)))))))
postawicie GTV ???
bo jesli tak to juz ide qpic kilo chipsow i 5 litro napoju :D

shiv | 2004-02-10 17:45:48 +0100

hehe moze jesio otworzymy sts-y:DD
no miejmy nadzieje ze bedzie jak ostatnio czyli zajefajnie ;o
mlodziki nie pyskowac za pare lat wy tez zwapniejecie to pogadamy:)))

Gravatar

deluka | 2004-02-10 20:22:34 +0100

powodzenia p.i.e.r.d.z.i.e.l.e :)

St1ff3R | 2004-02-10 23:19:14 +0100

Kurdebalans to moze sie tez zapisze. Shiva zrobim team oldbpjow ?? Musze zagadac w pracy co by miec wolne i wchodze w ten biznes. Powzdrowienia dla emerytow od emeryta ;)

shiv | 2004-02-10 23:39:00 +0100

spox mozna robic stif:)
ee deluka a ty nie jestes przypadkiem tez oldboy?:P

jarq. | 2004-02-11 11:08:41 +0100

/ready :)

gr. | 2004-02-11 11:44:21 +0100

buahahahhah brakuje mi 8 lat ale za 8 lat sproboje swoich sil ;o

shiv | 2004-02-11 13:11:02 +0100

ano zapraszamy :)) hm o ile za 8 lat bedzie jesio q3:D

Gravatar

PLANET | 2004-02-11 13:26:07 +0100

by emerytas for emerytas :D

w1n | 2004-02-11 14:55:49 +0100

Tobie PLANET troche braknie kup lewy dowód osobisty jebnij fote zeskanuj i mozesz grac:)

Jolka | 2004-02-14 18:26:25 +0100

o w pysk !!:P gdyby nie Shivus :D to bym nic nie wiedziała,dzięki shivusek:)...bo oczywiscie o mnie nikt nie chce pamiętać,no jasne wapniaki:P a ja to co ?...też usiłuje biegać na arenie q3:D:D:D staram się jak mogę:P:P raz lepiej raz gorzej:P...pozdrawiam wszystkich starych ,starszych i najstarszych...malolatów też w końcu ich grupa jest najliczniejsza.:D:D papa :*

november | 2004-02-15 18:59:55 +0100

Hyyyy wreszcie coś dla emerytów :D:D:D Wchodze w to :D:D:D Będzie przednia zabawa (mam taką nadzieję ) HF & GL Wszystkim oldboyom :) (no i paniom też ;) )

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:48 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:49 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:49 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Gravatar

Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200

fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63