Coś dla elity
wto, 10 luty 2004 13:04:49 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
SZybcy O Kulach!!! Skilled Old Men Tornament Uwaga! STARIKI! Kurdebalans2
Bez owijania w bawełnę.
• Data - 28 luty 2004 (sobota)
• Czas - gdzieś tak od 15 do wyłonienia zwycięzcy
• Miejsce - Sieć ze szczególnym uwzglednieniem obszarów o kryptonimach strategicznych
ztn3tourney1
pro-q3dm6
pro-q3tourney4
q3tourney2
ospdm8
• Uczestnicy - gracze urodzeni w roku 1976 i wcześniej,
którzy przesłali swoje zgłoszenie na adres [email protected] do dnia 21.02.2004 do godz. 14.00
• Regulamin - w osobnym dokumencie *
• Organizatorzy, Sponsorzy, Wspieracze Medialni - w osobnym dokumencie*
• Nagrody - Chwała, Sława, Zaszczyty i Powszechny Podziw... tradycyjnie.
• Zmiany - niewątpliwie należy oczekiwać
• Skargi i Wnioski - nasze forum
- - jak tylko powstanie
Riq - ureguluj rachunki w elektrowni!





shiv | 2004-02-10 13:22:31 +0100
Ha i jest next edycja :)
Dzieki slawku za ponowna organizacje , nie moglem sie doczekac:D
Gl dla wszystkich bioracych udzial w tym i dla mnie of korz.
#671831
... | 2004-02-10 13:30:13 +0100
lol ? !
#671832
shiv | 2004-02-10 14:11:07 +0100
co lol przecie to nie nowosc:P
#671838
move | 2004-02-10 14:14:10 +0100
jesli ktos jest zainteresowany pomoca w organizacji: q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=71&temat=10626
#671839
L1ghtn1ng | 2004-02-10 14:21:16 +0100
lo0zer po twoich komentarzach stwierdzam ze na ORGa zagladasz od miesiaca albo nawet od tygodnia, wiec poki zagladasz tutaj od nie dawna pomysl czasami co piszesz. Myslenie nie boli, naprawde.
#671840
vult | 2004-02-10 14:26:16 +0100
qrde tez bym se zagrał :( moze cos dla młodszejszych :P ? (niech ktos zrobi custom map ver2)
#671841
MateoMartinezz | 2004-02-10 14:42:41 +0100
Błyskawiczny - on tego jeszcze nie wie, na razie jest na etapie "lol", "omg", i zakładania bzdurnych topików, wiele razy przegadanych. Potem, czyli gdzieś za miesiąc lub później zaskoczy, zmieni nicka, i zacznie normalnie od nowa. Sam powiedz - ilu juz tu takich przeżyliśmy? :D
A wracając do tematu - qqrvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Sławek, normalnie jak tam kiedyś przyjadę z ziomalami to Wasza ul.zielona pochowa się w kanały. Dlaczego Ty mi to robisz?! Celowo się na mnie uwziąłeś i sprawdzasz moje granicy wytrzymałości, tak??!!! :D:D:D:D:D Czekasz aż puszczą mi nerwy i bluzgnę tu i tam?:DDDD A może masz wtyki u mojej żony i wiesz od niej, jakie terminy wybierać?? co? bo tym razem znów termin turnieju zbiega się z wakacjami rodzinnymi :D:D:D:D nosz nie mogłem mieć większego pecha. Pierwsze kurdebalans odpadło bo siedziałem w zasranej Brennej (nie no, wiocha fajna, tyle że cafe z 12 stanowiskami jest oparte na modemie - nie wierzycie? serio :D), a turniej customowy też nie wyszedł z powodu pobytu w miejscu gdzie nie było neta. Tym razem (pamiętam, trzecim, gr........) znów wyjazd, i pobyt 3000npm. Niby fajnie, bo dom w górach, ale na więcej niż modem w komórce nie mogę liczyć :=]
qfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nienawidze was :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d
#671845
slawek | 2004-02-10 14:58:29 +0100
Mateo - najszczersze słowo honoru, ze bez Ciebie itscrazy2 sie nie odbędzie. A będzie niebawem.
Shivus, Proctolog, Geralt Riv, Quub, Killertowa (probably), riq, manyec to ci, którzy juz napisali zgłoszenia.
#671846
furi | 2004-02-10 15:03:40 +0100
shivus myslalem ze ty mlody jestes =o
#671847
PLANET | 2004-02-10 15:12:58 +0100
eee aa jak ktos w 80 to juz zdyskryminowany i nie moze ? :D
#671850
slawek | 2004-02-10 15:25:35 +0100
Nie no stary... no offence, ale jakbysmy chcieli robic za przedszkolanki, to bysmy poszli do odpowiedniej pracy, a nie uprawiali jako hobby :)
Dorosnij dziecko, za cztery lata sie załapiesz ;)
#671852
PLANET | 2004-02-10 15:44:11 +0100
bo 24 a 28 to taka wielka roznica... za 4 lata nie bede urodzony w 1976 szanowny pan raczyc nie zauwazyl :P oczywiscie poziom jest ustawiony wygodnie przez organizatora, co by nie musial sie tlumaczyc.. i kto tu jest dziecko ;)
#671856
MateoMartinezz | 2004-02-10 15:48:19 +0100
Planet - głowa w dół, to jest turniej dla zgredów i basta! Dorośniesz, dojrzejesz, i wtedy ewentualnie ( oile bedziesz jeszcze gral w q3) to sobie popykasz z grzbkami :D
#671858
rav | 2004-02-10 15:54:36 +0100
a zrobicie turniej dla łebków ? :D
#671860
skaven | 2004-02-10 15:59:13 +0100
siema slavek;)
#671864
slawek | 2004-02-10 16:00:32 +0100
Ta. Kiedys zrobimy taki rodzinny. TeamFamilyFrag&DragFestivalTakTak
Ile osób z rodziny sie znajdzie - tyle gra w teamie :)
siema skaven i wszyscy.
#671865
baxowy | 2004-02-10 16:01:51 +0100
Stare p i e r d z i e l e robia turniej dla grzybów plesniakow :))))
A tak serio, to mam nadzieje ze sie uda jak ostatnio.
HF wapniaki :)
#671866
wishoza | 2004-02-10 16:03:09 +0100
qfa WTF ?! :D to turniej dla dziadkow ? :P nie kfalac sie mam 14 lat i chyba na impreze w domu starcow sie nie wedre ;ppppppp ale hf
#671867
Soulbringer | 2004-02-10 16:08:26 +0100
Co wy chcecie dziadki tez grywaja w q3 :) GL !
#671869
qwe | 2004-02-10 16:54:32 +0100
buhuahua :)
juz widze ze niezla zabawa bedzie :)))))))
postawicie GTV ???
bo jesli tak to juz ide qpic kilo chipsow i 5 litro napoju :D
#671871
shiv | 2004-02-10 17:45:48 +0100
hehe moze jesio otworzymy sts-y:DD
no miejmy nadzieje ze bedzie jak ostatnio czyli zajefajnie ;o
mlodziki nie pyskowac za pare lat wy tez zwapniejecie to pogadamy:)))
#671877
deluka | 2004-02-10 20:22:34 +0100
powodzenia p.i.e.r.d.z.i.e.l.e :)
#662717
St1ff3R | 2004-02-10 23:19:14 +0100
Kurdebalans to moze sie tez zapisze. Shiva zrobim team oldbpjow ?? Musze zagadac w pracy co by miec wolne i wchodze w ten biznes. Powzdrowienia dla emerytow od emeryta ;)
#671918
shiv | 2004-02-10 23:39:00 +0100
spox mozna robic stif:)
ee deluka a ty nie jestes przypadkiem tez oldboy?:P
#671925
jarq. | 2004-02-11 11:08:41 +0100
/ready :)
#671969
gr. | 2004-02-11 11:44:21 +0100
buahahahhah brakuje mi 8 lat ale za 8 lat sproboje swoich sil ;o
#671973
shiv | 2004-02-11 13:11:02 +0100
ano zapraszamy :)) hm o ile za 8 lat bedzie jesio q3:D
#671993
PLANET | 2004-02-11 13:26:07 +0100
by emerytas for emerytas :D
#671995
w1n | 2004-02-11 14:55:49 +0100
Tobie PLANET troche braknie kup lewy dowód osobisty jebnij fote zeskanuj i mozesz grac:)
#672012
Jolka | 2004-02-14 18:26:25 +0100
o w pysk !!:P gdyby nie Shivus :D to bym nic nie wiedziała,dzięki shivusek:)...bo oczywiscie o mnie nikt nie chce pamiętać,no jasne wapniaki:P a ja to co ?...też usiłuje biegać na arenie q3:D:D:D staram się jak mogę:P:P raz lepiej raz gorzej:P...pozdrawiam wszystkich starych ,starszych i najstarszych...malolatów też w końcu ich grupa jest najliczniejsza.:D:D papa :*
#672411
november | 2004-02-15 18:59:55 +0100
Hyyyy wreszcie coś dla emerytów :D:D:D Wchodze w to :D:D:D Będzie przednia zabawa (mam taką nadzieję ) HF & GL Wszystkim oldboyom :) (no i paniom też ;) )
#672543
Fabian | 2004-04-25 14:01:48 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681451
Fabian | 2004-04-25 14:01:49 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681452
Fabian | 2004-04-25 14:01:49 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681453
Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681454
Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681455
Fabian | 2004-04-25 14:01:50 +0200
fdsghjkvhdzgfjdhklfghfgh
#681456
Zaloguj się by dodać komentarz.