ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Coś na poprawienie humoru

nie, 05 styczeń 2003 19:52:12 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dostałem od Panów Pogroma i Harpagana demko ukazujące jak wszechstronne zastosowanie może mieć Q3. Okazuje się, że w naszej ukochanej gierce można nawet popływać, ale nie tak znowu normalnie. Takiego stylu pływania nie powstydziłby się nawet dorodny delfin :).

Demko zostało nagrane na mapce poq3dm5, a ściągniemy je stąd [66 kb].

Cóż za pomysłowość!

Rozz | 2003-01-05 19:57:12 +0100

Hehehe, dobre na film!

Yaboll | 2003-01-05 20:09:39 +0100

rybko porzuc to czym karmia cie, rano wieczor i we dnie.....
rzuc falszywe powerupy to wszystko co to powolnie o qr.......
wszystko to czym karmia cie...... rano wiecor i we dnie...
panowie tomek mowi zescie mu lekarstwa schowali....

SAI4H | 2003-01-05 20:13:16 +0100

Rozzik, juz jak z pogromem gadalismy to byla taka mysl, ze moznaby takie cus do filmiku walnac tyle ze grupowo :) duzo rybek :)

p0gr0m | 2003-01-05 20:14:45 +0100

rozz tak juz myslelismy nad tym ze moglo by to komus do filmu posluzyc ale mozna bylo by tez zrobic tak ze np z 5 osob by se wzielo quady i battlesuits(callvote quad 1-0) i te 5 osob by sobie tak poskakalo a 6 by nagrywal :D

SAI4H | 2003-01-05 20:15:05 +0100

yabollq nice :D (sorki za podwojny ..)

nsx | 2003-01-05 20:23:39 +0100

heh :D ławica rybooof ;p
fajnie by to wygladalo na jakims intrze, kolo podlatuje z kamera od gory, powoli, powoli.
a tu taki matr0x... PLUM! ;D

baxowy | 2003-01-05 20:25:47 +0100

ekstra :D

mayhem | 2003-01-05 20:27:56 +0100

l33t :)

SL4VE | 2003-01-05 20:38:35 +0100

skings.cyberion.pl/download/zlota_rybka.mp3 - ta muza pasuje :P.
Ja moze bede robil film i moge krecic albo plywac :P. Kto chetny do pomocy niech da maila albo gg. Najlepiej niech sie odezwie na gg - 316966, mail : [email protected] :D

SL4VE | 2003-01-05 20:49:48 +0100

potrzebowalbym 2 rybek w sumie, ale najpierw moze zapytam czy p0gr0m i harp wyrazaja zgode na wykorzystanie tego w filmie. Dam was w napisach jakby co :>

harpagan | 2003-01-05 21:10:39 +0100

n/p :D

p0gr0m | 2003-01-05 21:19:36 +0100

slave no problem jak chcesz to mozemy ci nawet posluzyc jako aktorzy :D

SAI4H | 2003-01-05 21:25:58 +0100

slave mnie tez walnij w napisach :DDD bo ja to swiatu obwiescilem :P

cOijN | 2003-01-05 21:29:16 +0100

5+ za styl dla pogrom'u :]]]]]
ExTr4! ;D

stirmal | 2003-01-05 21:46:14 +0100

Plywanie z BS-em to juz troche temu urzadzalismy sobie z ludem na tym wlasnie serwq, ale nikt raczej sie nie przypatrzyl, ze to tak l33t wyglada. p0g, harp, Wy lolki :P

3st | 2003-01-05 21:51:24 +0100

eee tam ja mysle ze lepiej zrobic zawody kto przeplynie cala dlugosc basenu 4 razy :D takie SWIM zawody :D

SAI4H | 2003-01-05 21:54:51 +0100

ej...pogrom sie utopil ;((((

SL4VE | 2003-01-05 22:04:33 +0100

przkre no nie?

*MR.GOD* | 2003-01-05 22:05:24 +0100

qwa ludzie daljciemapkebo nie włazi mi demko:P

*MR.GOD* | 2003-01-05 22:08:36 +0100

ehhhhh sopirx nie zauwazylem ze jest link :P sorx:D

SAI4H | 2003-01-05 22:27:35 +0100

eheheh rotfl :D a tak specjalnie dalem linka bo wiedzialem ze polskie lamki nie maja tej mapki nawet :P

vq2 | 2003-01-05 23:15:43 +0100

jak dlamnie ... bomba :D hyhyhy lajt :!

Yaboll | 2003-01-06 00:05:49 +0100

"lajt"
nie szpanuj swoja angielszczyzna rodem z mc'donalda

*MR.GOD* | 2003-01-06 07:39:50 +0100

ehhhhs jabol a ty lepszy..:PPPP hehehehe nie szpanuj polszczyzna :D ;asd

3st | 2003-01-06 07:39:50 +0100

ten co sadzi najwieksze grypsy sie odezwal

Gravatar

Tyski | 2003-01-06 08:01:57 +0100

Fajnie rusza przeszczepami :D

vq2 | 2003-01-06 08:50:54 +0100

a lajt to po angielsq :?

Yaboll | 2003-01-06 23:13:14 +0100

tak lajt jest dokladnie angielskim narzeczem Gwadelupijskim...
zainteresowanych odsylam do atlasu, dokladnie mapa republik radzieckich strona 44 w moim atlasie obecnego uksztaltowania politycznego

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63