ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cotygodniowy przegląd www

pon, 15 grudzień 2003 20:31:20 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

***** w clanie n3 nastąpiło wiele zmian . Odeszli : mag , jazziu, xeno, dołączył krop9k . Dodam jeszcze ze po tym "odchudzeniu" n3 "poszukuje pro graczy" ktorzy powinni sie zglaszac na taki numer gg:3808821'
***** zielona siła traci trzech swietnych graczy: mayhen poszukuje clanu , wizard wraca do AoD (sYnthesis), a matix zostaje zahibernowany na nieznany nikomu okres czasu.
***** nowo powstały clanik insane poszukuje "swieżej krwi" . Ostatnio widzialem SLAVE z tagiem insane więc szykuje nam sie mocna ekipa.
***** na stronie ligi PD w jednym z komentarzy mada dowiadujemy sie ze clan 3m powraca na scene po krótkiej przerwie.
***** pa1n ogłasza nabor do swojej dywizji cpma wiecej informacji znajdziecie na www.
***** eX urinalowiec putek dolączył do ost* czyli do clanu z Ostródy jak ktos nie wie :P

[pogo] | 2003-12-15 20:36:49 +0100

mayhem we need you ;]

Gravatar

.... | 2003-12-15 20:39:40 +0100

Ja tez doszłem do ost :) Zapomniałeś napisac :D

putek | 2003-12-15 20:53:53 +0100

Ty Bubi, Ty mnie za bardzo lubisz, bo ciagle o mnie piszesz :))), moze bedziesz mial kolejna okazje za tydzien... ;>

Logitechr4 | 2003-12-15 21:10:47 +0100

pogo: jak mayhem i mag ida do nas :AGD :RTV ;d

stirmal | 2003-12-15 21:11:53 +0100

Bubasq - pisze sie cotygodniowy ;-) Jak cos jeszcze dostrzege to na pewno wytkne :P

mrmef | 2003-12-15 21:18:46 +0100

AAAAAAAAAAAAAAAA JA NIE JESTEM XENOPHOB LOLLLLLLLLLL XENO NIEROWNA SIE XENOPHOB I JA NIE ODSZEDLEM UZNALI ZE NIE GRAM ALE NA ZAWSZE ZACHOWAM BARWY N3 !!!!!!!

SL4VE | 2003-12-15 21:28:32 +0100

Bubu: putek siedzi tam od pewnego długiego już dość czasu ;-))).

A ja pójdę albo do ost* jak się chłopaki z ost* (czyt. toxic i Lysy) wezmą za grę na nowo, a jak nie to ja rezygnuje i pewnie ze snejkiem sobie pogram trochę jako insane.

Taki mały teścik ;-).

NO jeszcze jest jedna opcja... jak nie ma gdzie grac to sie nie gra ;D

Sh1eldeR | 2003-12-15 22:09:13 +0100

jaki maly tescik? male to ty mozesz miec wiesz co ...

Gravatar

uK*Luk4S | 2003-12-15 22:17:04 +0100

heheheh tak tak wy wiem ze SL4VEK male to ma.... :P:PPP: =)

SL4VE | 2003-12-15 22:20:46 +0100

ta Lukas, jak ostatnio dostałeś tym przez leb to sie jeszcze nie obudziłeś :D.

Gravatar

uK*Luk4S | 2003-12-15 22:25:22 +0100

jest to takie male ze az raczej tego nie zlapales w reke a co jeszzce tym udezac :P:PP:

SL4VE | 2003-12-15 22:27:08 +0100

Lukas zwierzenia z łazienki to do pamiętnika, a nie na orga ;-)

BobeK | 2003-12-15 23:04:18 +0100

mayhen = may + hen = majowy kurnik
;D

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-15 23:15:51 +0100

gj bubu ! ;p

sYnth|Bubu | 2003-12-16 08:11:04 +0100

poprawilem tego xeno :P

Logitechr4 | 2003-12-16 13:29:49 +0100

"NO jeszcze jest jedna opcja... jak nie ma gdzie grac to sie nie gra ;D"

SL4VE: czemu sie nie gra ;D, co ja bym oddal zeby sobie pograc jako "wolny strzelec" i nie miec zadnych zobowiazan wobec klanu, to jest super pyknac sobie godzinke dziennie w q3...chyba niedlugo tak zrobie....chociaz nie zostawie moich pa1now ! :D

civ|taboo | 2003-12-16 13:37:10 +0100

hmm dupa :>

mrmef | 2003-12-16 15:38:34 +0100

Thx Bubu :p

sxl. | 2003-12-16 15:44:03 +0100

"co tygodniowy" pisze sie razem :P

sYnth|Bubu | 2003-12-16 15:50:52 +0100

sor juz poprawiem przeciez wiesz ze pisac nie umie :((((((((

sxl. | 2003-12-16 15:55:24 +0100

ty to powiedziales, nie ja :P

sYnth|Bubu | 2003-12-16 15:56:49 +0100

mowiliscie to juz z lechem tyle razy ze uwierzylem :/
;];];];];];];]

sxl. | 2003-12-16 16:15:45 +0100

dobra, wyluzuj, ja tylko blad poprawilem nie bylo w tym podtextu. wystarczy mi nieustepliwosc pana baksa

sYnth|Bubu | 2003-12-16 16:24:45 +0100

ja nawiazalem do wczesniejszych "waszych" wypowiedzi pod innymi newsami :P
ale ok niewazne :P

sxl. | 2003-12-16 23:40:29 +0100

wiem, wiem o co ci chodzilo... ale chce juz pokoju.

peace?

SL4VE | 2003-12-17 13:59:27 +0100

peace ;]

sYnth|Bubu | 2003-12-17 14:11:35 +0100

z toba tak

z lechem jeszcze nie :PPPPPPPPPPPPPPPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63