ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cover Story - Doom 3

czw, 17 październik 2002 11:53:37 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

W internecie pojawiły się skany z grudniowego wydania PC Gamer. Na screenach znajduje się artykuł poświęcony Doomowi III. Sama historia zawiera kilka nieznanych dotąd detali dotyczących gry, kilka nowych screenshotów oraz koncepcji artystycznych.

*About the game:

"Doom III will have spectacular rendering and art, and mediocore AI and multiplay." (John Carmac) and a disappointing bit about the J.C. himself: "With each engine iteration taking six months to develop, Carmack suspects he may do a chunk of the next version based on NVIDIA's NV30 and ATI's R300 technology before Doom III ships. After that, he says, "I can imagine myself stepping back to be technical director rather than lead programmer."*

Poniżej macie owe skany, wystarczy tylko kliknąć na obrazek, zapisać do pliku lub wydrukować.

slawek | 2002-10-17 11:56:51 +0200

No fajne.
A potem picmip 5, tekstury down i heja! gramy!
:)

Gravatar

StaryOrgowicz_415 | 2002-10-17 12:30:42 +0200

i tak bedzie 20 fps ;p

slawek | 2002-10-17 12:35:56 +0200

Swoją drogą ktoś wyciął PCGamerowi niezły numer :D
Chyba, ze to część kampnii reklamowej.

MateoMartinezz | 2002-10-17 13:49:04 +0200

A ja i tak wolę zaczekać na Q4, z tego co się słyszy to ID planuje stworzyć serię Doom dla trybu single player, natomiast Quake będzie zdecydowanie przeznaczony dla trybu multi i na podstawie tychże informacji czekam wyłącznie na Q4, ale jak mi D3 wpadnie w łapki a komp pociągnie te wymagania to chętnie zagram

MateoMartinezz | 2002-10-17 13:52:20 +0200

Zauważcie też że w lewym dolnym rogu podany jest numer PC Gamera - i jak byk stoi tam December 2002 (dla niewtajemniczonych grudzień 2002 ;D) hieh time machine, albo ktoś mi to wytłumaczy? :D

SAI4H | 2002-10-17 15:39:55 +0200

lagranda uwielbiam twoje newsy z obrazkami :D

slawek | 2002-10-17 15:40:43 +0200

Po prostu cykl produkcji tego rodzaju magazynów trwa czasem i kilka miesięcy. Niektóre części mozna przygotować dużo wcześniej. Tak zawsze jest z miesięcznikami, ze niektóre artykuły, wywiady są gotowe miesiące przed opublikowaniem.

slawek | 2002-10-17 15:41:53 +0200

LaGranda - wszyscy modemowcy kochają te newsy z obrazkami ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_412 | 2002-10-17 17:50:34 +0200

Wymaganie Doom'a trujeczki to po prostu przegięcie pały ! Mój GeForce 2 MX 400 z 64 MB ramem obawiam sie że nie nie pociągnie tej gry. Kto będzie taki wspaniały i zprezentuje mi GeForce 4 TI 4600 albo ewentualnie Radeona 9700 ? Pleace !!!!

*M4STER* | 2002-10-17 18:45:28 +0200

nikt? :D
dobra zbye syzbko doom wyszedł :D
przeszedl bym sobie singiel :P i na q4 czekał :>
hmm przeszdlbym jakas dobra fpp :> (nową) :P

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-17 21:48:14 +0200

Pamietam czasy kiedy wyszedl przed q3, UT i w niego gralem! Q3 mial straszne wymagania jak wyszedl i nieznalo sie jeszcze komend typu picmip! ale przyszedl czas kiedy od dna sie odbilo i po q3 siegnelo! wiec nie nazekajcie na dooma bo ta gra bedzie tak samo jak q3 szokowac przez pare lat! jakby poscili ja na silniki Q3 to byscie dopiero sie smiali! pozdro all!

Gravatar

orbital | 2002-10-18 04:38:49 +0200

Czy ktoś wrescie @#$% poprawi te wyjebiscie male okna z obrazkami w kazdym news'ie, mam 19" i nie obejmuje calego obrazka !!! LoL
Czy tak ma byc za kazdym screen-newsem ?
Jaja jak berety....

LaGranda | 2002-10-18 07:09:08 +0200

orbital czytaj co jest napisane: wystarczy tylko kliknąć na obrazek, zapisać do pliku lub wydrukować. czyli obrazki takie maja byc bo straca na jakosci, potem nie odczytasz co bylo tam napisane!

Gravatar

orbital | 2002-10-18 13:11:31 +0200

A czy ty wiesz ze istnieje takie cos jak skalowanie obrazkow ? Moze poczytaj jeszce troszke

LaGranda | 2002-10-18 16:48:34 +0200

no to se zapisz na dysk i przeskalu, a nie bedziesz tu buczal ze ci sie screeny na 19" monitorku nie mieszcza, mnie na 21" pasuje w sam raz :D

Gravatar

orbital | 2002-10-18 18:30:57 +0200

:-D

LaGranda | 2002-10-19 14:49:26 +0200

no taki monitor mam w pracy, w domu mam tylko 17", ale kupie sobie z rok 18" LCD, to wtedy sobie na scianie powiesze i bede skalowal :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63