CPL: Powrót Q3 do łask?
śro, 26 listopad 2003 21:36:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

CPL ogłosiło już pule nagród dla takich gier, jak Counter Strike - $100,000, UT2003 - $50,000 i Halo $50,000. Jednak to jeszcze nie wszystko. Na forum CPL, znany wszystkim Angel Munoz ustawił ankietę, która ma za zadanie wyłonić czwartą grę, której gracze będą mogli wystąpić na Cyberathlete Professional League. Do wyboru mamy takie gry jak BF1942, StarCraft, RTCW i... Quake 3: Arena! Tak, to nie pomyłka. Q3 dostaje szansę powrotu na CPL. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zarejestrować się na forum CPL, zagłosować w ankiecie i mieć nadzieję, że gracze Q3 będą mieli możliwość zagościć na CPL!





PLANET | 2003-11-26 22:17:37 +0100
niestety, obawiam sie ze wygra star...
#662514
PLANET | 2003-11-26 22:18:29 +0100
aha i tak wyniki beda sfalszowane - przeciez to munoz i spolka :D
#662515
pawson | 2003-11-26 22:21:43 +0100
done :]
#662516
enjoy | 2003-11-26 22:50:35 +0100
obawiam sie ze planet ma racje....tzn ze wygra star :/
#662520
bryan | 2003-11-26 22:59:18 +0100
narazie sc ma sporo ponad polowe mniej glosow niz q3 , a battlefield sporo wiecej. Bierzcie sie do glosowania zamiast zrzedzic. kazdy glos sie liczy
#662521
cgx*blk | 2003-11-26 23:01:14 +0100
poki co na 1-szym miejscu jest Battlefiled 1942, a na 2-gim QUAKE3!!!. GLOSUJCIE LUDZIE! :D.
Btw. SC poki co jest ostatni :)
#662522
Yaboll | 2003-11-27 01:43:45 +0100
Rzuccie wyglodnialym psom kosci to sie zagryza....
#662525
bryan | 2003-11-27 02:28:52 +0100
yabollq??
#662526
Paraluch|cD | 2003-11-27 04:26:33 +0100
glosujcie narazie na q3 oddano nieco ponad 250 glosow ....... to raczej nie duzo :D
#662527
... | 2003-11-27 06:51:43 +0100
no raczej nie #)
#662528
zablotzky | 2003-11-27 07:11:14 +0100
jak sie usery orga wezma w garsc to sami oni wygraja ta ankiete :)
#662529
ca1 | 2003-11-27 07:42:47 +0100
battle ma 520 a q3 450 jak dobrze pamietam wiec do roboty:ASD
#662530
ca1 | 2003-11-27 07:42:48 +0100
battle ma 520 a q3 450 jak dobrze pamietam wiec do roboty:ASD
#662531
gr. | 2003-11-27 13:40:48 +0100
jestem oczywiscie za q3 ale mysle ze polegnie i wejdzie sc mimo ze narazie nie prowadzi
#662540
PYTON | 2003-11-27 15:47:12 +0100
glosowac @#$% na kłejka bo na drugim miejscu jest 200 glosow przewagi ma bf42 :(
#661554
BROWAR | 2003-11-28 22:24:56 +0100
Jak narazie Quake zajmuje 2 miejsce z wynikiem 26% a wyprzedza go Battlefield 1942 z wynikiem 34% :( Ludzie glosujcie w imie Quake'a!!! :)))
#661710
Zaloguj się by dodać komentarz.