ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CPL Winter zakończone, zwycięża Cooller

nie, 18 grudzień 2005 22:16:08 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena

Zakończył się turniej "Quake'a 4" na tegorocznym CPL Winter. W wielkim finale zwyciężył Rosjanin, Anton Singov, czyli znany ze sceny "Q3" Cooller. Ostatni pojedynek turnieju wyglądał praktycznie tak samo jak wczorajszy finał drabinki zwycięzców - kolejny raz przeciwnikiem Coollera był Johan "toxic" Quick i kolejny raz do roztrzygnięcia potrzebne były trzy mapy. Oto wyniki z poszczególnych "setów":
**Phrantic

**
15 - 9
**
Lost Fleet

**
12 - 15
**
Pro-Bliptourney

**
16 - 8

Poniżej lista graczy nagrodzonych finansowo:

  1. Cooller $9,000
  2. toxic $5,600
  3. fox $3,600
  4. fooKi $2,100
  5. Ztrider $1,500
  6. socrates $1,200
  7. TooGood $900
  8. Deus $600 9-12. Scooby, Jibo, nomadic, destrukt - $450

Nas oczywiście najbardziej cieszy wysokie miejsce Polaka, Grzegorza "Scooby'ego" Radzimirskiego. To najlepszy wynik reprezentanta Rzeczpospolitej (pytanie której? ;)) od czasu kiedy na podobnej imprezie Roos zajął trzecie miejsce. Ktoś w ogóle pamięta kiedy to było?
Sam turniej po początkowych trudnościach przebiegał bardzo sprawnie - mimo wszystkich niedoróbek "Quake 4" spisał się lepiej niż nasz rodzimy "Painkiller". Są demka, są gracze (co prawda o połowę mniej niż zapowiadano), a przede wszystkim jest widownia. Szkoda, że zabrakło kilku osobistości (m.in. Vo0, Fatal1ty'ego, czm) - gdy do akcji wkroczą Ci panowie mecze będą jeszcze bardziej emocjonujące. Zapowiada się dobry rok dla fanów "Quake'a".

P.S. Przebieg turnieju najlepiej odtworzyć sobie za pomocą drabinek, które dostępne są tutaj i demek, których część jest, a część dopiero będzie dostępna tutaj.

Gravatar

cin | 2005-12-18 23:02:11 +0100

i znowu wygrał ten ruski patataj :/
ale dziwne....scob skopał D socratesowi, i przegrał z brytyjczykiem :/ a soc przegrał ze scobe, a wygrał z angolem :ASD parodia :S

GaD | 2005-12-18 23:16:56 +0100

Ciekawe kiedy wygral z socratesem i w ogole o co ci chodzi ? ;asd

kos | 2005-12-18 23:32:08 +0100

przecież skubiemu qler ukradł mysze, żeby czasem polak nie wygrał :D

Mav_8217 | 2005-12-18 23:37:53 +0100

kos ma rację a cin blefuje ;)

Gravatar

cin | 2005-12-19 00:18:23 +0100

cinowi popieprzyło sie w głowie :D tak to jest jak sie niepatrzy dokładnie na poprzednie newsy :DDDDD

shiv | 2005-12-19 09:19:05 +0100

loma xD

Gravatar

kylos | 2005-12-19 12:53:15 +0100

gratz scooby :)

ps. mam nadzieje, ze ktos sie pokusi o jakiś wywiadzik ze skubim:)

Razor_w_UK | 2005-12-19 13:27:20 +0100

Gratuluje scooby :)

Vymmiatacz | 2005-12-19 15:05:15 +0100

Wielkością jest dobra - przynajmniej nie obija się o sufit przy skoku na rakiecie :) Całkiem grywalna konstukcja, chociaż zwiększył bym dystans pomiędzy RL i RA, bo cała gra toczy się głównie tam.

forest | 2005-12-19 18:45:49 +0100

wywiad ze scoobem sie ukaze wkrotce na tzw. "konkurencyjnym serwisie" :>

bizarre | 2005-12-19 20:03:21 +0100

a pamietajcie , newsow , wywiadow , wrecz niczego z " konkurencyjnego serwisu" nie czytamY!

TrapH | 2005-12-19 21:15:03 +0100

Nie wiem jak rosjanin mógł wygrać przecież oni są tylko dobrzy w piciu szpirola:)

SAI4H | 2005-12-19 21:41:18 +0100

niektorzy nie odrozniaja cha0ticza od socratesa. :DDD

m1ru | 2005-12-19 22:48:09 +0100

gg scoob

Gravatar

kylos | 2005-12-20 21:25:21 +0100

no SAIAH niesamowita zieja !!!!!

brutal1ty_ | 2005-12-21 06:34:18 +0100

pierwsze 5 miejsc i az 4 vikingow :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63