CPL Winter zakończone, zwycięża Cooller
nie, 18 grudzień 2005 22:16:08 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena

Zakończył się turniej "Quake'a 4" na tegorocznym CPL Winter. W wielkim finale zwyciężył Rosjanin, Anton Singov, czyli znany ze sceny "Q3" Cooller. Ostatni pojedynek turnieju wyglądał praktycznie tak samo jak wczorajszy finał drabinki zwycięzców - kolejny raz przeciwnikiem Coollera był
Johan "toxic" Quick i kolejny raz do roztrzygnięcia potrzebne były trzy mapy. Oto wyniki z poszczególnych "setów":
**Phrantic
**
15 - 9
**
Lost Fleet
**
12 - 15
**
Pro-Bliptourney
**
16 - 8
Poniżej lista graczy nagrodzonych finansowo:
Cooller $9,000
toxic $5,600
fox $3,600
fooKi $2,100
Ztrider $1,500
socrates $1,200
TooGood $900
Deus $600
9-12.
Scooby,
Jibo,
nomadic,
destrukt - $450
Nas oczywiście najbardziej cieszy wysokie miejsce Polaka, Grzegorza "Scooby'ego" Radzimirskiego. To najlepszy wynik reprezentanta Rzeczpospolitej (pytanie której? ;)) od czasu kiedy na podobnej imprezie Roos zajął trzecie miejsce. Ktoś w ogóle pamięta kiedy to było?
Sam turniej po początkowych trudnościach przebiegał bardzo sprawnie - mimo wszystkich niedoróbek "Quake 4" spisał się lepiej niż nasz rodzimy "Painkiller". Są demka, są gracze (co prawda o połowę mniej niż zapowiadano), a przede wszystkim jest widownia. Szkoda, że zabrakło kilku osobistości (m.in. Vo0, Fatal1ty'ego, czm) - gdy do akcji wkroczą Ci panowie mecze będą jeszcze bardziej emocjonujące. Zapowiada się dobry rok dla fanów "Quake'a".
P.S. Przebieg turnieju najlepiej odtworzyć sobie za pomocą drabinek, które dostępne są tutaj i demek, których część jest, a część dopiero będzie dostępna tutaj.
Cooller $9,000
socrates $1,200
TooGood $900
Scooby,
Jibo, 




cin | 2005-12-18 23:02:11 +0100
i znowu wygrał ten ruski patataj :/
ale dziwne....scob skopał D socratesowi, i przegrał z brytyjczykiem :/ a soc przegrał ze scobe, a wygrał z angolem :ASD parodia :S
#730725
GaD | 2005-12-18 23:16:56 +0100
Ciekawe kiedy wygral z socratesem i w ogole o co ci chodzi ? ;asd
#730726
kos | 2005-12-18 23:32:08 +0100
przecież skubiemu qler ukradł mysze, żeby czasem polak nie wygrał :D
#730727
Mav_8217 | 2005-12-18 23:37:53 +0100
kos ma rację a cin blefuje ;)
#730728
cin | 2005-12-19 00:18:23 +0100
cinowi popieprzyło sie w głowie :D tak to jest jak sie niepatrzy dokładnie na poprzednie newsy :DDDDD
#730729
shiv | 2005-12-19 09:19:05 +0100
loma xD
#730741
kylos | 2005-12-19 12:53:15 +0100
gratz scooby :)
ps. mam nadzieje, ze ktos sie pokusi o jakiś wywiadzik ze skubim:)
#730751
Razor_w_UK | 2005-12-19 13:27:20 +0100
Gratuluje scooby :)
#730753
Vymmiatacz | 2005-12-19 15:05:15 +0100
Wielkością jest dobra - przynajmniej nie obija się o sufit przy skoku na rakiecie :) Całkiem grywalna konstukcja, chociaż zwiększył bym dystans pomiędzy RL i RA, bo cała gra toczy się głównie tam.
#730754
forest | 2005-12-19 18:45:49 +0100
wywiad ze scoobem sie ukaze wkrotce na tzw. "konkurencyjnym serwisie" :>
#730759
bizarre | 2005-12-19 20:03:21 +0100
a pamietajcie , newsow , wywiadow , wrecz niczego z " konkurencyjnego serwisu" nie czytamY!
#730760
TrapH | 2005-12-19 21:15:03 +0100
Nie wiem jak rosjanin mógł wygrać przecież oni są tylko dobrzy w piciu szpirola:)
#730762
SAI4H | 2005-12-19 21:41:18 +0100
niektorzy nie odrozniaja cha0ticza od socratesa. :DDD
#730763
m1ru | 2005-12-19 22:48:09 +0100
gg scoob
#730764
kylos | 2005-12-20 21:25:21 +0100
no SAIAH niesamowita zieja !!!!!
#730799
brutal1ty_ | 2005-12-21 06:34:18 +0100
pierwsze 5 miejsc i az 4 vikingow :/
#730812
Zaloguj się by dodać komentarz.