CPMA 1.00 na Orgu
sob, 04 styczeń 2003 14:46:40 | Autor: Chaos | Quake 3 Arena
Ok rzadni krwi CPMA-niacy. Cpma w wersji "końcowej" juz u nas na orgu. Zainteresowanie widac bardzo wysokie bo zamin wrzuciłem plik na orga juz 35 osób zaczeło go ssac ..
Co tu dużo gadac pełny mod ze wszystkimi mapami (cpm1a nie ma :( ). Wszystko już wszyscy wiedzą wiec nie bede zanudzał. Miłego pykania życzy CHAOS.





qwe | 2003-01-04 14:51:22 +0100
nah nah ja tesh se sciagne TERAZ :)
#629725
Duncan | 2003-01-04 14:52:08 +0100
Pewnie wszyscy, którzy chcieli mieć cpma już go mają.. ale to i tak miło z twojej strony =]...
#629727
bryan | 2003-01-04 15:08:27 +0100
skolujcie se dostep do shella na wp i wgeta zapuszczajcie a nie sie tak katujecie download/uplad :D sam niech org zassa :P
#629738
nita | 2003-01-04 15:13:24 +0100
kto czekal na cpma to jsuh dawno je ma :>
#629742
Duncan | 2003-01-04 15:24:52 +0100
N!TA .. wpełni się z Tobą zgadzam :]. Miałem tą przyjemność zacząć download jako jeden z pierwszych X].
#629744
BrakDanych | 2003-01-04 15:31:44 +0100
/callvote map !cpm1b :d
#629750
SAI4H | 2003-01-04 15:40:18 +0100
ja tez juz sciagnalem nah nah :D
#629752
Sajrus | 2003-01-04 15:46:24 +0100
:D Miałem to szczęście i nowego PM zessałem bez problemu :-)
#629753
Chaos | 2003-01-04 15:53:10 +0100
Gotowe tera możecie ssac całość :D
#629755
SiD | 2003-01-04 16:08:34 +0100
ehh ... nie każdy mógł mieć kiedy chciał wystarzy jedna młodsza siostra (czyt. mały wstrętny koszmar) i dwóch dorosłych po jej stronie i nie ma neta dla synka :|
ps. dzięki za umieszczenie - może więcej osób zobaczy promoda, bo większość vq3 nawet nie zagląda na inne strony niż q3arena.wp.pl
#629757
qpr | 2003-01-04 17:38:19 +0100
Ciekawy jestem tylko dlaczego w wersji finalniej (pełnej)zabrakło paka z mapka map_cpm1.pk3, bez którego nie działa komenda którą podał już tutaj -woj-
/callvote map !cpm1b
=o
#629770
BrakDanych | 2003-01-04 18:21:19 +0100
hm komenda dziala ,tak samo !cpm13a i jeszcze pare innych ,chyba trzeba zalozyc cpm1a i wtedy /callvote map !cpm1b
#629777
qpr | 2003-01-04 18:33:19 +0100
wiem ze komenda działa, ale dopiero w tedy gdy sami dogramy sobie paka z mapą cpm1 , bo o takowym autorzy zapomnieli ? :>
#629779
Ozzy | 2003-01-04 19:25:39 +0100
jest jeszcze pare mirrorów:
booking01.leaguez.com/cpma100maps.zip
tourneys.cached.net/cached/images/cpma100maps.zip
www.challenge-tv.com/demostorage/files/cpm/cpma100maps.zip
www.excaliburknights.org/cpma100maps.zip
ftp://ftp2.extreme-players.de/q3/mod/cpma/cpma100maps.zip
#629783
Zaloguj się by dodać komentarz.