ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CPMa 1.41 już niebawem!

nie, 01 kwiecień 2007 00:28:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Całkiem nie tak dawno, bo w grudniu ubiegłego roku dostaliśmy prezent na gwiazdkę od arQona w postaci CPMa oznaczonego numerkiem 1.40. Nic nie zapowiadało, że kolejna wersja popularnego modu Challenge ProMode Arena

ukaże się szybko, gdyż poprzednia wydawała się już dopracowana w

najdrobniejszym szczególe. A jednak! Minęły zaledwie 4 miesiące, a
arQon raczy nas kolejną wersją swojej modyfikacji! Postanowiłem zapytać samego twórcy, co było przyczyną tak nagłego releasu, którego chyba nikt się zresztą nie spodziewał.

org`RauL: Cześć arQon! Od wydania ostatniej wersji CPMa minęły zaledwie 4 miesiące? Co jest głównym powodem wydania nowej wersji? Przecież 1.40 wydaje się być dopracowany w każdym calu?

arQon: Tak, zgadza się! Szczerze mówiąc ja sam się nie spodziewałem, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi będę musiał grzebać w kodzie CPMa i wprowadzać jakieś zmiany. Jedyną przyczyną takiego stanu rzeczy była implementacja vq3 w CPMa. Jak zapewne doskonale wiesz, CPMa to oficjalna platforma CPL 1v1 na rok 2007. Dostałem polecenie od Angela Munoza (szefa CPL) abym upodobnił bardziej moje vq3 do tego z modu OSP 1.03a, ponieważ były niewielkie niedociągnięcia, a jak wiemy CPL rozpoczyna się już niebawem, więc wszystko musiało być gotowe "na wczoraj". *Nowa wersja modu powinna być już na CH-TV

pod koniec przyszłego tygodnia. Praktycznie jest już skończona, ale

musimy jeszcze wszystko przetestować.*

Jak widzicie arQon nawet w święta ma zajęcie. A ORG jest pierwszym serwisem, który informuje Was o nadchodzącym CPMa 1.41!

detox | 2007-04-01 00:31:53 +0200

ty modziaż ... jak cię dorwę to przy samej dupie. Za to że gówno się znasz na modzie... i ciągle udziwniasz tego starego poczciwego cpma. Nie grasz w to a mieszasz... idź na emeryturę już czas...

nord | 2007-04-01 09:16:41 +0200

Co sie czepiasz? dobry mod zrobil.

detox | 2007-04-01 09:48:16 +0200

Powiedz mi czemu nikt nie zmieniał osp 1.03 od momentu kiedy wszedł na scene? Można było, a jakoś nikt się tego nie podjął. Przecież też można było zrobić kilka "poprawek" w wyniku czego pewnie by go popsuli. Tak samo jest z cpma. Łapie się za to człowiek, który nie gra cpma, a dużo miesza. To jest tak jak by dać kowalowi skalpel i powiedzieć mu żeby przeprowadził operację. Teraz znowu coś kombinuje. Przy tak szybko zmieniających się modach nigdy nie będziemy w stanie chociaż na trochę przyzwyczaić się do jednego stylu gry, bo za chwilę wielki macho znowu coś zmieni. Waść pan idź na emeryturę.

RauL | 2007-04-01 10:09:57 +0200

Tym razem chodzi o kasę. CPL wymaga zmian jedynie w fizyce vq3, aby była identyczna jak w czystym Q3. CPM pozostanie nietknięte.

coolfon | 2007-04-01 10:23:42 +0200

bazując na doświadczeniu z lat ubiegłych, wszystkie dzisiejsze newsy traktuję z mocnym przymrożeniem oka ;)

GaD | 2007-04-01 10:40:45 +0200

omg komputerowy psikus na 1 kwietnia ;e

RauL | 2007-04-01 10:49:18 +0200

gdy by to był psikus to bym kasował nachalnie Wasze wyimaginowane domysły :P zobaczycie sami :]

kaboom | 2007-04-01 10:58:01 +0200

raul nie kasuj komentarzy :D

RauL | 2007-04-01 11:00:49 +0200

czytaj 2 pietra nizej. ;O

kaboom | 2007-04-01 11:03:13 +0200

a gdzie komentarz pepza dla przykladu? :P

sYnth|Bubu | 2007-04-01 11:04:04 +0200

Szerloku Ty tam sie szykuj : P

RauL | 2007-04-01 11:12:47 +0200

jaki pepza? :OOOO bo teraz nie wiem ocb!

pepz | 2007-04-01 11:15:00 +0200

kaboom przeciez ja nie komentowalem tego newsa! O_o

;>

Mav_8217 | 2007-04-01 11:46:41 +0200

to nie kawał bo znowu mnie sama gwałci na ircu, żebym na niemieckich serwach biegał w tym nowym cpma i mówił co jest nie tak

fizyka jak w osp, ale dalej są te spawny np. przy rl na ztn'ie

AL|EN | 2007-04-01 19:19:24 +0200

Bedzie zmiana naprawdopodobniej w RL Knockback = 125% obcnego

Czyli powróci trochę dynamik - pozatym jest jeszcze masa życzen co do zmian ...

k3m | 2007-04-02 22:13:17 +0200

Jaka ściema. arQon nie stawia tak często wykrzykników jak Ty.

RauL | 2007-04-08 02:55:51 +0200

No raz sobie postawił, to chyba rzeczywiście nie stawia za często :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63