ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



cpma.pl !

wto, 18 styczeń 2005 22:39:00 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


Wreszcie jest. Długo, jako serwis, na nią czekaliśmy. Działa już od kilku dni, ale dopiero dziś piszę o tym fakcie, a powodem tego nieznacznego opóźnienia jest niestety brak czasu, w specyficznym dla każdego studenta okresie =]. Nie przedłużając chciałbym wszem i wobec poinformować, że ORGowy podserwis ProMode pozyskał nową, łatwą do zapamiętania i jakże pro (:D) domenę - cpma.pl ! Celem redaktorów strony - naszego szefa czyli MsT oraz mojej skromnej osoby - było podniesienie rangi serwisu poprzez, posiadanie profesjonalnej, krótkiej domeny. Wszak łatwiej zapamiętać i wstukać na klawiaturze obecny adres, aniżeli ten stary czyli q3arena.gry.imro.pl/promode. Mamy też nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do powiększenia liczby odwiedzających serwis o kolejnych użytkowników. Adres z domeną imro.pl jest oczywiście nadal aktualny, bo bynajmniej nie zamierzamy kiedykolwiek odłączać się spod "skrzydeł" ORGa.

Nowa domena to dopiero początek rewolucji naszego serwisu. Za jakiś czas będą miały miejsce kolejne zmiany, ale tej kwestii póki co nie chciałbym poruszać, a tę najważniejszą informację o domenie już przekazałem. Chciałbym jeszcze oznajmić wam, że wraz z nowym adresem strony, zmienia się też kontakt z redaktorami serwisu. Nasze dotychczasowe maile wprawdzie wciąż pozostaną aktualne, w każdym razie wraz z nową domeną pojawiły się też nowe adresy pocztowe, a oto one:

I to chyba byłoby na tyle. Dzięki za uwagę. Pzdr.

«« cpma.pl »»

Mav_8217 | 2005-01-18 22:42:41 +0100

Kewl. Szkoda, że szybkie laserki brzydko pachną, ale kewl :)))

szaq | 2005-01-18 23:05:49 +0100

Jestem pod wrażeniem Emil - gj.

sYnth|Bubu | 2005-01-18 23:07:02 +0100

Soł pro :D

Gravatar

edix | 2005-01-18 23:30:10 +0100

PRO PRO PRO :D:D:D:D:D:D:D:D
ed. grr ladne zdjecie ;) ;)

gr. | 2005-01-18 23:48:00 +0100

GoLY mi zrobil to miszcz fotoszopa jest =]

Gravatar

edix | 2005-01-18 23:54:27 +0100

taa a ja jestem miszczem PAINTa ;]

ATi | 2005-01-18 23:59:11 +0100

gj gr

bfr_aka_pablonzo | 2005-01-19 00:11:17 +0100

ta, ale jak otwierasz w cpma.pl to nei ma bajeru z uzytkownikami (nie mozna wysweitlic) i sie sajt rozjezdza, gj !

gr. | 2005-01-19 00:12:21 +0100

problem chyba z maskowaniem nie wiem dokladnie ale niedlugo zostanie naprawione :)

ziel1na | 2005-01-19 01:37:36 +0100

fajna domenka :) gj

Gravatar

Fabian | 2005-01-19 07:14:11 +0100

Fajna domena.

[fhn]SLAYER | 2005-01-19 07:57:18 +0100

Mst sie spisal na 5 tke zreszta ten czolowiek jak dla mnie to kochana morda potrafi swoje jesli chodzi o organizacje buziaki miloszku :*** fajno :)

wishoza | 2005-01-19 08:04:55 +0100

taaaa :DD ale co najlepsze, że przy tym samym newsie na cpma.pl znajdują się 2 komentarze, a tu 13 :D ale i tak spoko, tylko widzę błędzików, jak ten boxik z użytkownikami (chyba największy) i kilka takich drobnych ;D

matirix | 2005-01-19 12:34:56 +0100

:Đ ehehe fajna strona z cpma tylko malo plikow do pobrania

rzu | 2005-01-19 13:48:59 +0100

gr - teraz to dopiero jestes pro i hardkor i w ogole ah i oh, co?
a zeby zrobic taki obrazek to wcale nie trzeba byc wielkim ’miszczem’ fotoszopa - wystarczy posiedziec nad programem kilka minut (?) zeby zalapac co gdzie i jak. Widac bystrzak nie jestes!

cocaine | 2005-01-19 21:40:19 +0100

dobra zostawcie juz gr :D:D:D cisza :X

gr. | 2005-01-19 22:26:51 +0100

posadzali mnie ze nic nie robie - zle, to zrobilem - kupilem domene za wlasne pieniadze tez zle - kapa :/
i jak tu ludziom dogodzic w tych czasach :c

maZat | 2005-01-20 17:10:30 +0100

gr wyczesana sprawa z ta domena, chwala Ci za to! :) arcik w newsie tez klimatyczny.. no i ciekawe co za niespodzianki szykujesz.. moze jakis nowy radeonik dla wszystkich uzytkownikow co maja nicka na ma... ;))
btw: nie sluchaj jakis tam rzurzu, bo to nie wiadomo co to kto to jest.. lamka sie przywalila bo zazdrosci ci uznania, pozdroo :)

edit: no teraz przecztalem ze to lord golasny zrobil grafike ;) to z nim tez misia robie ;D

gr. | 2005-01-20 18:28:31 +0100

jak wygram w totka to owszem hehe
ps. gruson to jest inna zupelnie osoba ja jestem gr :/

maZat | 2005-01-20 19:34:58 +0100

oooooooo tyle czasu zylem w bledzie :) moj mozg ma jakies uszkodzenia chyba.. w kazdym razie bedziecie dla mnie teraz bracmi ;D;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63