cpma.pl !
wto, 18 styczeń 2005 22:39:00 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

Wreszcie jest. Długo, jako serwis, na nią czekaliśmy. Działa już od kilku dni, ale dopiero dziś piszę o tym fakcie, a powodem tego nieznacznego opóźnienia jest niestety brak czasu, w specyficznym dla każdego studenta okresie =]. Nie przedłużając chciałbym wszem i wobec poinformować, że ORGowy podserwis ProMode pozyskał nową, łatwą do zapamiętania i jakże pro (:D) domenę - cpma.pl ! Celem redaktorów strony - naszego szefa czyli MsT oraz mojej skromnej osoby - było podniesienie rangi serwisu poprzez, posiadanie profesjonalnej, krótkiej domeny. Wszak łatwiej zapamiętać i wstukać na klawiaturze obecny adres, aniżeli ten stary czyli q3arena.gry.imro.pl/promode. Mamy też nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do powiększenia liczby odwiedzających serwis o kolejnych użytkowników. Adres z domeną imro.pl jest oczywiście nadal aktualny, bo bynajmniej nie zamierzamy kiedykolwiek odłączać się spod "skrzydeł" ORGa.
Nowa domena to dopiero początek rewolucji naszego serwisu. Za jakiś czas będą miały miejsce kolejne zmiany, ale tej kwestii póki co nie chciałbym poruszać, a tę najważniejszą informację o domenie już przekazałem. Chciałbym jeszcze oznajmić wam, że wraz z nowym adresem strony, zmienia się też kontakt z redaktorami serwisu. Nasze dotychczasowe maile wprawdzie wciąż pozostaną aktualne, w każdym razie wraz z nową domeną pojawiły się też nowe adresy pocztowe, a oto one:
- [email protected] - MsT
- [email protected] - gr
I to chyba byłoby na tyle. Dzięki za uwagę. Pzdr.
«« cpma.pl »»





Mav_8217 | 2005-01-18 22:42:41 +0100
Kewl. Szkoda, że szybkie laserki brzydko pachną, ale kewl :)))
#706313
szaq | 2005-01-18 23:05:49 +0100
Jestem pod wrażeniem Emil - gj.
#706316
sYnth|Bubu | 2005-01-18 23:07:02 +0100
Soł pro :D
#706317
edix | 2005-01-18 23:30:10 +0100
PRO PRO PRO :D:D:D:D:D:D:D:D
ed. grr ladne zdjecie ;) ;)
#706319
gr. | 2005-01-18 23:48:00 +0100
GoLY mi zrobil to miszcz fotoszopa jest =]
#706320
edix | 2005-01-18 23:54:27 +0100
taa a ja jestem miszczem PAINTa ;]
#706321
ATi | 2005-01-18 23:59:11 +0100
gj gr
#706322
bfr_aka_pablonzo | 2005-01-19 00:11:17 +0100
ta, ale jak otwierasz w cpma.pl to nei ma bajeru z uzytkownikami (nie mozna wysweitlic) i sie sajt rozjezdza, gj !
#706323
gr. | 2005-01-19 00:12:21 +0100
problem chyba z maskowaniem nie wiem dokladnie ale niedlugo zostanie naprawione :)
#706324
ziel1na | 2005-01-19 01:37:36 +0100
fajna domenka :) gj
#706327
Fabian | 2005-01-19 07:14:11 +0100
Fajna domena.
#706329
[fhn]SLAYER | 2005-01-19 07:57:18 +0100
Mst sie spisal na 5 tke zreszta ten czolowiek jak dla mnie to kochana morda potrafi swoje jesli chodzi o organizacje buziaki miloszku :*** fajno :)
#706331
wishoza | 2005-01-19 08:04:55 +0100
taaaa :DD ale co najlepsze, że przy tym samym newsie na cpma.pl znajdują się 2 komentarze, a tu 13 :D ale i tak spoko, tylko widzę błędzików, jak ten boxik z użytkownikami (chyba największy) i kilka takich drobnych ;D
#706332
matirix | 2005-01-19 12:34:56 +0100
:Đ ehehe fajna strona z cpma tylko malo plikow do pobrania
#706341
rzu | 2005-01-19 13:48:59 +0100
gr - teraz to dopiero jestes pro i hardkor i w ogole ah i oh, co?
a zeby zrobic taki obrazek to wcale nie trzeba byc wielkim ’miszczem’ fotoszopa - wystarczy posiedziec nad programem kilka minut (?) zeby zalapac co gdzie i jak. Widac bystrzak nie jestes!
#706348
cocaine | 2005-01-19 21:40:19 +0100
dobra zostawcie juz gr :D:D:D cisza :X
#706384
gr. | 2005-01-19 22:26:51 +0100
posadzali mnie ze nic nie robie - zle, to zrobilem - kupilem domene za wlasne pieniadze tez zle - kapa :/
i jak tu ludziom dogodzic w tych czasach :c
#706388
maZat | 2005-01-20 17:10:30 +0100
gr wyczesana sprawa z ta domena, chwala Ci za to! :) arcik w newsie tez klimatyczny.. no i ciekawe co za niespodzianki szykujesz.. moze jakis nowy radeonik dla wszystkich uzytkownikow co maja nicka na ma... ;))
btw: nie sluchaj jakis tam rzurzu, bo to nie wiadomo co to kto to jest.. lamka sie przywalila bo zazdrosci ci uznania, pozdroo :)
edit: no teraz przecztalem ze to lord golasny zrobil grafike ;) to z nim tez misia robie ;D
#706435
gr. | 2005-01-20 18:28:31 +0100
jak wygram w totka to owszem hehe
ps. gruson to jest inna zupelnie osoba ja jestem gr :/
#706438
maZat | 2005-01-20 19:34:58 +0100
oooooooo tyle czasu zylem w bledzie :) moj mozg ma jakies uszkodzenia chyba.. w kazdym razie bedziecie dla mnie teraz bracmi ;D;D
#706442
Zaloguj się by dodać komentarz.