#cpmpickup.pl - jeżeli lubisz CPMA TDM, to coś dla Ciebie !
pon, 28 czerwiec 2004 14:40:16 | Autor: RauL | Quake 3 Arena
Kto z nas nie denerwował się czekając w kolejce na serwerze, aby wreszcie móc zagrać, bądź też komu z nas nie zdarzyła się sytuacja, kiedy mamy ochotę pograć TDMa, a po prostu nie ma z kim, gdyż server jest pusty. Od skrajności w skrajność. Zapewne większości z graczy preferujących tryb Team Death Match, taka sytuacja przytrafiła się niejednokrotnie. Specjalnie z myślą o graczach Challenge ProMode Arena (oczywiście tryb TDM) przygotowaliśmy specjalny kanał na QuakeNecie, który umożliwia w sposób wręcz błyskawiczny zebranie ekipy do rozgrywki Teamowej, czyli tzw. "pickupaa". Sądzę, że każdy gracz tej platformy rozgrywa bardzo często właśnie tego rodzaju mecze. Jeżeli nudzi Cię wyczekiwanie na serverze na swoją kolej, bądź czekanie aż ktoś w ogóle wejdzie na server - kanał #cpmpickup.pl musisz obowiązkowo dodać do "performe" (opcja w kliencie iRC, która łączy od razu z wybranym kanałem po uzyskaniu połączenia z serverem). Co musisz zrobić aby skorzystać z naszej nowej usługi? Nic prostszego !
- Krótkie how to (4 newbie):
- po pierwsze musisz posiadać zainstalowanego klienta iRC (np. miRC)
- połączyć się z jednym z serverów sieci QuakeNet (hub: irc.quakenet.org)
wejść na nasz kanał #cpmpickup.pl (komenda /join #cpmpickup.pl)
Jestem na kanale #cpmpickup.pl, i co dalej?
po wpisaniu na kanale komendy !add nasz bot (echbot4) doda Cię do graczy, chcących wziąść udział w grze. (Twój nick pojawi się w topicu, jeżeli 8 graczy też się zapisze, możecie spokojnie przejść na wskazany w topicu server).
komenda !remove usuwa Cie z listy chętnych do gry.
Sądze, że od teraz każdy gracz lubiący wzmagania teamowe w "szybkie lasery" będzie przebywał na naszym kanale, gdyż został on stworzony przez graczy i z myślą o graczach CPMA TDM. Pozostaje mi życzyć tylko dobrej zabawy i niskich pingów !





RauL | 2004-06-28 14:42:48 +0200
aby start kanału był lepszy, który może naprawde ułatwić życie TeDeeMowcom z CPMA pozwoliłem sobie zamieścic newsa również na głównym :)
#686604
bryan | 2004-06-28 14:43:05 +0200
to do kompletu brakuje nam # do pickupa w FT i ffa :)))
#686605
surfer_ | 2004-06-28 15:06:49 +0200
prostrze? ;o
#686607
enjoy | 2004-06-28 15:08:04 +0200
zdażyła, poprostu, wogóle, prostrzego, wziąść - jak widac nadal nie korzystasz z dobrodziejstw autokorekty wordowej........
#686609
RauL | 2004-06-28 15:20:46 +0200
sorry, my mistake - done [oprocz wziąść, bo sam nie jestem pewien, bo mi ktos kiedyś mowil ze mozna pisac tak i tak ;P)
#686610
gr. | 2004-06-28 15:23:03 +0200
nie musisz z kazdym niusem leciec na glownego orga w celu dobicia licznika lol przeciez to widac =/
#686612
eng | 2004-06-28 15:59:25 +0200
dupa tak i tak , wziać sie pisze i mowi :/
#686613
edix | 2004-06-28 16:30:29 +0200
co trza zrobic zeby miec maściera :))
#686614
v3rb | 2004-06-28 17:21:56 +0200
to moze #1v1pickup? :/
#686617
RauL | 2004-06-28 19:03:52 +0200
gr a co mi zalezy myslisz na liczbie newsow? lol, chodzi mi o to, zeby informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców, bo po co kanał pickupowy, skoro bedzie na nim siedziec kilka osob?
#686629
SharK | 2004-06-28 19:18:14 +0200
hmm nie wtracam sie ... ale jednak Raul dobrze zrobil ze dal tego niuwsa na glownego orga.. wiecej ludzi tu zaglada niz na cpma albo ca :)
#686632
fiszon | 2004-06-28 20:24:31 +0200
no pomysł bardzo dobry szkoda ze wczesniej takiego czegos nie bylo tylko :/ szkoda ze juz mi sie nie chce z irca korzystac :P:P
#686635
.... | 2004-06-28 20:52:16 +0200
a kiedy bedzie 1v1pickup.pl? :D Bo widze ze non stop nowe sie pojawia. ctfpickup.pl tdmpickup.pl cpmpickup.pl looooooool :D
#686636
prz3kus | 2004-06-28 20:57:05 +0200
jak se hcesz pograc 1v1 to se zamiast monitora postaw lustro (tylko sie nie wystrasz) :D
#686639
ahle4ge | 2004-06-28 21:21:45 +0200
powtorze sie : "bla bla bal... a kiedy bede mogl posciagac mapki ?? "
#686641
gr. | 2004-06-28 23:00:08 +0200
Dopisano 28.6.2004 o godzinie 19:03 [ Raul ] [kasuj komentarz ]
gr a co mi zalezy myslisz na liczbie newsow? lol, chodzi mi o to, zeby informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców, bo po co kanał pickupowy, skoro bedzie na nim siedziec kilka osob?
to po co sie tlumaczysz w pierwszym komentarzu? tylko winni sie tlumacza..
#686654
RauL | 2004-06-29 00:40:07 +0200
hehe, napisalem po to, zeby takim jak dac wytlomaczenie, zanim sie dopierdziela ;D ale Tobie to czeba pisac kilka razy widze ;)
#686679
Zaloguj się by dodać komentarz.