ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



#cpmpickup.pl - jeżeli lubisz CPMA TDM, to coś dla Ciebie !

pon, 28 czerwiec 2004 14:40:16 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Kto z nas nie denerwował się czekając w kolejce na serwerze, aby wreszcie móc zagrać, bądź też komu z nas nie zdarzyła się sytuacja, kiedy mamy ochotę pograć TDMa, a po prostu nie ma z kim, gdyż server jest pusty. Od skrajności w skrajność. Zapewne większości z graczy preferujących tryb Team Death Match, taka sytuacja przytrafiła się niejednokrotnie. Specjalnie z myślą o graczach Challenge ProMode Arena (oczywiście tryb TDM) przygotowaliśmy specjalny kanał na QuakeNecie, który umożliwia w sposób wręcz błyskawiczny zebranie ekipy do rozgrywki Teamowej, czyli tzw. "pickupaa". Sądzę, że każdy gracz tej platformy rozgrywa bardzo często właśnie tego rodzaju mecze. Jeżeli nudzi Cię wyczekiwanie na serverze na swoją kolej, bądź czekanie aż ktoś w ogóle wejdzie na server - kanał #cpmpickup.pl musisz obowiązkowo dodać do "performe" (opcja w kliencie iRC, która łączy od razu z wybranym kanałem po uzyskaniu połączenia z serverem). Co musisz zrobić aby skorzystać z naszej nowej usługi? Nic prostszego !

  • Krótkie how to (4 newbie):
  • po pierwsze musisz posiadać zainstalowanego klienta iRC (np. miRC)
  • połączyć się z jednym z serverów sieci QuakeNet (hub: irc.quakenet.org)
  • wejść na nasz kanał #cpmpickup.pl (komenda /join #cpmpickup.pl)

  • Jestem na kanale #cpmpickup.pl, i co dalej?

  • po wpisaniu na kanale komendy !add nasz bot (echbot4) doda Cię do graczy, chcących wziąść udział w grze. (Twój nick pojawi się w topicu, jeżeli 8 graczy też się zapisze, możecie spokojnie przejść na wskazany w topicu server).

  • komenda !remove usuwa Cie z listy chętnych do gry.

Sądze, że od teraz każdy gracz lubiący wzmagania teamowe w "szybkie lasery" będzie przebywał na naszym kanale, gdyż został on stworzony przez graczy i z myślą o graczach CPMA TDM. Pozostaje mi życzyć tylko dobrej zabawy i niskich pingów !

Join now #cpmpickup.pl !!!

RauL | 2004-06-28 14:42:48 +0200

aby start kanału był lepszy, który może naprawde ułatwić życie TeDeeMowcom z CPMA pozwoliłem sobie zamieścic newsa również na głównym :)

bryan | 2004-06-28 14:43:05 +0200

to do kompletu brakuje nam # do pickupa w FT i ffa :)))

surfer_ | 2004-06-28 15:06:49 +0200

prostrze? ;o

enjoy | 2004-06-28 15:08:04 +0200

zdażyła, poprostu, wogóle, prostrzego, wziąść - jak widac nadal nie korzystasz z dobrodziejstw autokorekty wordowej........

RauL | 2004-06-28 15:20:46 +0200

sorry, my mistake - done [oprocz wziąść, bo sam nie jestem pewien, bo mi ktos kiedyś mowil ze mozna pisac tak i tak ;P)

gr. | 2004-06-28 15:23:03 +0200

nie musisz z kazdym niusem leciec na glownego orga w celu dobicia licznika lol przeciez to widac =/

eng | 2004-06-28 15:59:25 +0200

dupa tak i tak , wziać sie pisze i mowi :/

Gravatar

edix | 2004-06-28 16:30:29 +0200

co trza zrobic zeby miec maściera :))

v3rb | 2004-06-28 17:21:56 +0200

to moze #1v1pickup? :/

RauL | 2004-06-28 19:03:52 +0200

gr a co mi zalezy myslisz na liczbie newsow? lol, chodzi mi o to, zeby informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców, bo po co kanał pickupowy, skoro bedzie na nim siedziec kilka osob?

SharK | 2004-06-28 19:18:14 +0200

hmm nie wtracam sie ... ale jednak Raul dobrze zrobil ze dal tego niuwsa na glownego orga.. wiecej ludzi tu zaglada niz na cpma albo ca :)

fiszon | 2004-06-28 20:24:31 +0200

no pomysł bardzo dobry szkoda ze wczesniej takiego czegos nie bylo tylko :/ szkoda ze juz mi sie nie chce z irca korzystac :P:P

Gravatar

.... | 2004-06-28 20:52:16 +0200

a kiedy bedzie 1v1pickup.pl? :D Bo widze ze non stop nowe sie pojawia. ctfpickup.pl tdmpickup.pl cpmpickup.pl looooooool :D

prz3kus | 2004-06-28 20:57:05 +0200

jak se hcesz pograc 1v1 to se zamiast monitora postaw lustro (tylko sie nie wystrasz) :D

ahle4ge | 2004-06-28 21:21:45 +0200

powtorze sie : "bla bla bal... a kiedy bede mogl posciagac mapki ?? "

gr. | 2004-06-28 23:00:08 +0200

Dopisano 28.6.2004 o godzinie 19:03 [ Raul ] [kasuj komentarz ]

gr a co mi zalezy myslisz na liczbie newsow? lol, chodzi mi o to, zeby informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców, bo po co kanał pickupowy, skoro bedzie na nim siedziec kilka osob?

to po co sie tlumaczysz w pierwszym komentarzu? tylko winni sie tlumacza..

RauL | 2004-06-29 00:40:07 +0200

hehe, napisalem po to, zeby takim jak dac wytlomaczenie, zanim sie dopierdziela ;D ale Tobie to czeba pisac kilka razy widze ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63