ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Creative Fatal1ty 1010 oraz 2020, nowe myszki od Wendela

pon, 13 marzec 2006 02:46:45 | Autor: mhr | Quake 3 Arena

Firma Creative poinformowała na targach CeBIT'2006 o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych, wyspecjalizowanych myszy dla graczy, zaprojektowanych we współpracy z prawdziwą ikoną eSportowego świataka - Jonathanem 'Fatal1ty' Wendelem.
Do powszechnego obiegu zostaną wprowadzone dwie myszki pierwsza z nich Creative Fatal1ty 1010, o tej myszce słychać już od jakiegoś czasu zza granicą naszego kraju. Myszka kształtem przypomina skrzyżowanie znanego graczom Logitecha wingmana (swojego czasu grała na nim cała polska eSportowa elita z matr0xem na czele), oraz mx 518.


Wyposażono ją w szereg zaawansowanych funkcji takich jak:
• Możliwość zmiany DPI myszki za pomocą jednego, bocznego przycisku. Obecna wartość DPI będzie widoczna dzięki zmianie kolorów diody pod scrollem (zielony - 400 DPI, pomarańczowy - 800 DPI, czerwony - 1600 DPI).
• System modularnych ciężarków G-Weight pozwala dostosować ciężar myszy do stylu gry. Trzy ciężarki (o masie 3,5, 11 i 26 gramów) umożliwiają ustawienia od lekkiego - zapewniającego szybszą reakcję, po ciężkie - gwarantujące najwyższą precyzję.
• Mysz jest skonstruowana w taki sposób, aby wymusić na użytkowniku ciągły kontakt małego palca z padem
• Mechanizm optyczny HD-Optix z matrycą 5,8 megapiksela, odwzorowujący przyspieszenia do 15G.

Natomiast najnowsze dzieło Creative, profesjonalna myszka dla gracza oznaczona symbolem Fatal1ty 2020, jest to gryzoń z zaawansowaną technologią laserową, która znamy już z G5 oraz razera Copperhead. Myszka została wyposażana w nowa obudowa z gumowanymi punktami chwytu, piękne wykończenie oraz podświetlane logo "Fatal1ty". Kształt jest dość innowacji cieżko na tą chwile cieżko ją porównać do czegokolwiek, ale jeśli sam Johantan pracował nad tym produktem i zamierza tą właśnie myszką zdobywać największe laury, nie powinnyśmy się zawieść.


Gryzonia wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania:
•Mechanizm HD-Laser o rozdzielczości 2400 dpi, skanujący z szybkością 6,4 megapiksela na sekundę (7080 klatek na sekundę)
•Specjalny system modularnych ciężarków G-Weight pozwalający użytkownikom szybko regulować ciężar i równowagę myszy. Pięć ciężarków (o masie 3,5, 11, 15, 19 i 26 gramów)
•Specjalny przycisk systemu Rapid-Res™ pozwala jednym naciśnięciem płynnie zmieniać czułość myszy (5 trybów pracy: 400, 800, 1600, 2000 i 2400cpi). Kolorowe diody mają informować o zmianie DPI.
• Specjalny przewód SpeedWire™ wykonany jest z wysokiej jakości, beztlenowej miedzi.

Fatal1ty o myszkach:

"Mam nadzieję, że mysz Fatal1ty 2020 pomoże graczom spełnić marzenia i osiągnięcie mistrzowskiego poziomu. Jednakże ci, którzy pomyślą, że mogą mnie pokonać, powinni pamiętać, że ja także używam tej myszy. Chciałem przyczynić się do powstania myszy zaprojektowanej z myślą o graczach i wyposażonej we wszystkie funkcje umożliwiające podjęcie walki w zawodach najwyższej rangi. Mysz Fatal1ty 2020, którą zaprojektowałem we współpracy z Creative, jest ucieleśnieniem tej wizji i zapewnia mi przewagę, której potrzebuję by być mistrzem."

Dyrektor Creative o myszkach
Christian Brun:

"Gracze są wyjątkową grupą użytkowników. W świecie komputerów PC słyną z tego, że najszybciej przyjmują nowe technologie i stale poszukują bezkompromisowych ulepszeń dla swoich maszyn. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe myszy będą atrakcyjnym produktem dla każdego gracza."

Creative Fatal1ty 2020 Mouse i Creative Fatal1ty 1010 Mouse dostępne będą na rynku polskim w kwietniu 2006 r. Cena nowego gryzonia została ustalona dla wersji Fatal1ty 1010 na 50 USD, zaś Fatal1ty 2020 to 70USD.

Mav_8217 | 2006-03-13 11:28:15 +0100

i’m buing it!

Vymmiatacz | 2006-03-13 13:17:33 +0100

Przerost formy nad treścią.

GaD | 2006-03-13 14:15:12 +0100

Wypluje te slowa po meczu z coollerem na WT :ASD

voodoo|norad | 2006-03-13 14:19:29 +0100

W ogóle mi się jego myszki nie podobają ;D

Gravatar

666|v1nc | 2006-03-13 16:37:30 +0100

lol ta pierwsza ma tyle z wingmana co a4tech ma z unimila

Gravatar

b4m | 2006-03-13 20:50:51 +0100

zobaczymy jak juz sie w sklepie pojawia ale jakies dziwne :)

coolfon | 2006-03-13 23:53:43 +0100

hmm... na tych zdjeciach myszki rzeczywiscie urocze jak nasza obecna pani prezydentowa...

no ale poczekamy zobaczymy... jak sie pojawi trzeba bedzie chociaz na probe do lapy wziac, bo jesli rzeczywiscie "kształtem przypomina skrzyżowanie znanego graczom Logitecha wingmana (...) oraz mx 518" to moze to byc faktycznie mieszanka wybuchowa.

wingmana mialem (nadal mam w szufladzie:) i do dzisiaj bardzo milo wspominam, a mx518 mam teraz i tez bomba!

Garbol | 2006-03-14 01:00:23 +0100

a po co zmiania dpi? sensa nie lepiej zmieniac w zaleznosci od uzywania guna?

hehe smieszne pytanie ;]......ale kurde czekam na odpowiedz ;]

coolfon | 2006-03-14 01:11:18 +0100

heh no wiesz, gdyby chodzilo tylko o zmiane sensa to producenci myszek zatrzymali by sie na 400 dpi w porywach :)

AL|EN | 2006-03-14 11:50:53 +0100

NIenie nie - zmienianie sensa do broni to glupota maksymalna

Sens to powienien byc taki ,zebys mogl co najmniej 2 obroty robic na podkladve I NA ZAWSZE STAŁY !!! ...

olek | 2006-03-15 11:18:44 +0100

jo, ale news pokaleczony gramatycznie ;-)
tlumaczyles to jakims translatorem czy ki hooy? :D

Myszek i tak nie kupie, mx510 na zawsze...

Gravatar

twister | 2006-03-15 15:11:59 +0100

wygląd i z deka dziwny :)

... ale zobaczymy co warte są bebechy bo to one decydują o jakości i klasie sprzętu.

UVM-Maluszek | 2006-03-16 03:58:56 +0100

a ja czekam z niecierpliwością na tę myszke - gdyż preferuje graczy grających palcami a nie całą dłonią czyli tak jak ja, prawdopodobnie to cudo jest także stworzone dla mnie :)
a`propos urody tych myszek i naszej prezydentowej - Wiecie dlaczego Jarosław Kaczyński jest kawalerem????

Odp:Bo brat bliźniak wyrwał mu najładniejszą panne rzeczpospolitej :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63