ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Csports.net

czw, 26 wrzesień 2002 15:03:12 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwis csports.net jak wiemy zajmuje się zbieraniem i utrzymywaniem danych statystycznych na temat gier i graczy. Hanti na naszym boardzie zauważył coś ciekawego - po otwarciu strony można uzyć wyszukiwarki graczy (ale nie tej po lewej, tylko w środkowej ramce). Po wyszukaniu możemy przejrzeć w jakie gry grał dany gracz, jaki ma ranking i zobaczyć jeszcze kilka innych statystyk. Dziwne jest za to skąd się w ich bazie wziął np. [RvG]Rozz, który ponoć grał w Excessive ostatnio 6 września i zajmuje 5389 w drabince światowej tego modu :O W życiu bym nie podejrzewał że na świecie może być więcej niż jeden [RvG]Rozz grający w q3, bo ja to na pewno nie byłem. Jedyne co to mogłem faktycznie grać Quake3Arena Deathmatch 12 września na Aster City (chociaż gram tam na fejku), ale Instagib Unlagged i Execessive raczej nie tykałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy :) Chyba, że system po prostu się w jakiś sposób pomylił i zaliczył inny tryb jako Excessive.

Hanti miał rację - większość z nas znajdzie się w bazie, ale mogą to być gracze o takich samych ksywach z innych krajów. Niech sprawdzi najlepiej ktoś kto ma w miarę oryginalną i polska ksywę (a myślałem że moja jest taka) - serwis csports.net.

edit: jak się okazuje, baza indeksuje jednak tez polskich graczy, znaczy graczy z polskich serwerów; zapewne informacje o graczach są przekazywane na master server, z którego logów z kolei korzysta system. Ciekawe.

hanti | 2002-09-26 15:08:47 +0200

:P wpiszcie rivs fajne rzeczy sie znajda rivs-pipo itd :D

hanti | 2002-09-26 15:14:23 +0200

aha no i ja tam jestem "zX3" i to faktycznie ja pokazane mody wszystkie w ktorych gralem kiedy statnio gralem czyli 12 (potem juz pod fejkami, bo net zjebany)

hanti | 2002-09-26 15:19:08 +0200

najelpiej wpiszcie "six's"

hanti | 2002-09-26 15:20:34 +0200

:o inf 305

*M4STER* | 2002-09-26 16:53:57 +0200

hehe 616 w TDM osp

SAI4H | 2002-09-26 17:15:30 +0200

a wiec :) s4!b0t - nie ma, /q5.sBt/ - nie ma , Q5|s4i - nie ma , *Q5*s4i - nie ma :)) za to saibotow od zajebania :)))

SAI4H | 2002-09-26 17:16:03 +0200

sorry za bluzge :PPP wymknelo mi sie.:P

Bs0d | 2002-09-26 17:47:42 +0200

Hehe moj nick tam byl i to tylko jeden =] Nawet napisali ze gram cpma. Poza tym sprawdzalem matroxa, ale naszego chyba nie bylo :P

BobeK | 2002-09-26 19:31:47 +0200

{z}BobeK jest na 2000 cos tam pozycji chyba moze jedno zero wiecej?

fajna rzecz tak bajdeuej

Gravatar

monja | 2002-09-26 23:16:37 +0200

huh :D
Monia!:********

Monia!Monia!

monia!rulez!

Monia:D

MONIA_BABE!!!

monia_lasko

monia_lasko_moja

monia_odjezdzasz:)))

monia|latfa

moNiac

MoniA-KochamY-CiE-'siv'

monia-pause

monia-qwa

Vymmiatacz | 2002-09-27 03:10:32 +0200

sprawdziłem swoją nieziemsko oryginalną ksywkę i... there can be only one! Odpowiedź ich bazy danych zgadza się z rzeczywistością co do joty...

hanti | 2002-09-27 12:44:21 +0200

pewnie ze sie zgadzaja ja specjalnie sprawdzilem sobie czy xywa pewna jest i nie bylo to goł na atmo o takiej xywie czyli hantus :) no i jak sie okazalo juz potem bylem a nawet pisalo ze jestem online i gram i faktycznie pokazalo przeciwnikow z ktorymi gralem czyli to tak zdiala z ok 30 min opuznieniem
@#$% a ranking 300 od konca :D a w sumie zajebiscie mi poszlo :D trzeba tez duzo grac mi sie wydaje

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63