CTF inaczej
czw, 03 lipiec 2003 11:37:16 | Autor: Shadow | Quake 3 Arena
Pojawił się nowy mod xCTF. Jest on oczywiscie bardzo podobny do zwykłego Capture The Flag, poza jednym wyjątkiem. Przeciwnicy nie wiedzą gdzie znajduje się flaga! Jest to dość ciekawe urozmaicenie gry. Każda drużyna ma 20 sekund na to żeby umiejscowic gdzies na mapie swoją flage, po tym czasie rozpocztna sie gra i szukanie flagi przeciwnika.
Możecie ściągnąć moda z tej strony klik Mod waży 18 MB.





qw3rterro | 2003-07-03 16:14:36 +0200
hyh... czyzby sie skonczyly pomysly na nowe mod'y? :P
#646219
Mattias | 2003-07-04 09:36:13 +0200
hehe ja juz sciagam :D
#646273
MateoMartinezz | 2003-07-04 12:51:30 +0200
zajebioza - już ściągam, ale bedzie zabawa - Shadow - robimy tego moda na nastepnym JN?
#646279
Shadow | 2003-07-04 22:40:28 +0200
Mateo, jak najbardziej :]
#646338
Zaloguj się by dodać komentarz.