ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CTF- scena nam się powiększa

pią, 06 luty 2004 13:49:40 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Jak powszechnie wiadomo na naszej scenie są a raczej były dwa clany stricte grające CTFa-Capture The Flag (bl@ck oraz PPP-Polish Power Pack. Z dniem dzisiejszym to się zmienia a to za sprawą multiclanu Elite Mates ,który zalożył dywizje CTFa . Jej skład wygląda następująco:

3M.ctf : mad, ash, matr0x, mess(on gra we wszystko), protoss i over.
Ekipa wygląda obiecująco (przynajmniej skillowo) , mam nadzieje że podniesie poziom polskiej sceny ctfa. Zachęcam ich do zapisania się do ligi Savage Q3 CTF (więcej na jej temat w newsie Pawsona, który znajduje się poniżej) i podnoszenia swoich umiejętności gl!!!.

Logitechr4 | 2004-02-06 13:57:58 +0100

gl dla nich ! ;)

sh1bby | 2004-02-06 13:59:29 +0100

mess gra we wszystko bo potrafi i jest w q3 prze @#$% :D pozdro peace :D

unnzor | 2004-02-06 14:17:20 +0100

o/ czekamy na inne klany :)

amir | 2004-02-06 14:27:02 +0100

rotfl jak przeczytalem tego newsa to sie zalamalem ;d myslalem ze w ctf gra copnajmniej z 10 klanow ;->

sYnth|Bubu | 2004-02-06 14:38:11 +0100

Graja w ctfa ale clany wyspecjalizowane tylko w tym modzie byly tylko 2 a teraz sa az 3 :>

amir | 2004-02-06 14:40:16 +0100

"az 3" ;ddddddddd a jak beda 4?! przeludnienie na scenie?;o

[M]aniek | 2004-02-06 14:40:52 +0100

gl i niskich pingow

sYnth|Bubu | 2004-02-06 14:43:08 +0100

jak beda 4 to 2 zrobia fuzje i beda zas 3 :P

pent1um | 2004-02-06 14:44:12 +0100

bubu ctf to nie mod tylko tryb gry...

sYnth|Bubu | 2004-02-06 14:48:13 +0100

w consoli jest tak
/callvote MODE 5 pro-q3dm6 czy jakos tak nie pamietam numerka ani tych map do ctfa :>

g0ld | 2004-02-06 14:52:49 +0100

to juz mozecie robic polska lige ctf (only polish clans) :P

Mattias | 2004-02-06 15:23:43 +0100

jeje bedzie kogo fragowac :D

rav | 2004-02-06 15:26:05 +0100

o lol, az sie usmialem :D na pewno mysla ze beda wszystko wygrywac za pomoca skilla ale niestety ctf tylko z samym skillem to nie wszystko, a mapy nie zna tylko ma chociaz 50% squadu ? :D

slawek | 2004-02-06 15:45:03 +0100

Bo "mode" znaczy tryb.
A jak bedą 4 klany to ho ho! Mozna bedzie zrobić turniej i double elimination!

rav | 2004-02-06 15:50:45 +0100

no niby sa 4 bo bl@ck to fuzja MiB i @nonymous

unnzor | 2004-02-06 15:59:17 +0100

Dzisiaj prawdopodobnie (jak 3m zbierze squad) bedziemy grac sparing, na mibie (bo tylko 1 serv ctf'a w polsce...:). okolo 22

sYnth|Bubu | 2004-02-06 16:06:49 +0100

Dopisano 6.2.2004 o godzinie 15:45 [ slawek ]

Bo "mode" znaczy tryb.
A jak bedą 4 klany to ho ho! Mozna bedzie zrobić turniej i double elimination

I finał bo5 ! (czy jak to tam sie w ctf nazywa :D)

w1n | 2004-02-06 16:06:57 +0100

wD myśli na dywizją CTF :>

Zell | 2004-02-06 16:25:52 +0100

myslec to mozecie ;p

unnzor | 2004-02-06 16:34:51 +0100

no to do roboty i zrob ta dywizje

pawson | 2004-02-06 16:47:49 +0100

aha tak łatwo powiedziec ze "myslimy". Zrob ja wtedy pogadamy ;o

eng | 2004-02-06 17:03:01 +0100

plej mor kapczur de flak !

sYnth|Bubu | 2004-02-06 17:08:49 +0100

nie mowi sie flak tylko flag

b31m0 | 2004-02-06 17:15:41 +0100

mowi sie fleg :ASD

adi* | 2004-02-06 17:19:48 +0100

a klan T-org to juz nie istnieje?

unnzor | 2004-02-06 17:28:44 +0100

nie :)

enjoy | 2004-02-06 17:49:22 +0100

hyyy co prawda nowy klan bez doswiadczenia ale mysle ze staneli by na podium mistrzostw polski ctf :SSS
=0

k3m | 2004-02-06 17:54:39 +0100

"a klan T-org to juz nie istnieje?"
Istnieje, ale najwyrazniej nie jest 'stricte' ;].

eng | 2004-02-06 18:36:12 +0100

ale ja napisalem flak a nie powiedzialem ;d

sYnth|Bubu | 2004-02-06 19:02:54 +0100

Napisalem ze te 2 sa stricte od CTFa dlatego ze juz we wczesniejszych newsach Pawsona albo sp00mana mowili oni ze tylko te teamy graja ctfa a reszta to tdmowe clany ktore probuja wlasnych sil :P

w1n | 2004-02-06 19:30:22 +0100

już nie myśle nad CTF :)

... | 2004-02-06 19:53:57 +0100

gl chłopaki
PS : ja tesh nie ;o

kood | 2004-02-06 20:52:13 +0100

Co To Flaga ?

Gravatar

melanz | 2004-02-06 21:21:22 +0100

flaga to flaga. taka kolorowa szmatka powiewajaca na wietrze. :)))

Gravatar

.... | 2004-02-08 18:59:30 +0100

Dostali własnie z PPP 7:0 :)))))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63