ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Curvy

pon, 26 styczeń 2004 15:06:14 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Dzisiaj w ręce wpadła mi (thx damndog) pewna mapa - Curvy (aka Slopy:Arena) by Aardappel. Nie pisałbym tego newsa, gdyby nie fakt, że nie jest to zwykła mapa. Całość jest zrobiona w ogromnym stopniu z krzywych (curves). Wszystko jest pokręcone, zniekształcone, że w pewnym momencie zastanawiałem się, czy znajduję się w q3, czy w grze alien vs predator (jako alien oczywiscie:). Mamy tu jedynie kilka pomieszczeń rozplanowanych na dwa piętra, połączonych oczywiście krzywymi korytarzami. Mapę spokojnie można zaliczyć do eksperymentalnych. Zdecydowanie przeznaczona do 1v1. Oto dwa screeny:

A oto link do pliku: Curvy (aka Slopy:Arena) by Aardappel (download: 242kb)

O, a tu mirror do ORGa: Curvy (aka Slopy:Arena) by Aardappel (download: 242kb)

skejwen | 2004-01-26 15:11:44 +0100

Ach te Curvy :D

btw. zrzuccie to na orga bo jakie pokrzywience beda narzekaly na to ze nie da sie zassac

SAI4H | 2004-01-26 15:21:42 +0100

O curva! :D Chyba zessiem. ;]

bryan | 2004-01-26 15:25:46 +0100

jak ktos gral w medievil na psx to skojarzy te mape z levelem w mrowisku zapewne ;)

skejwen | 2004-01-26 15:30:16 +0100

jakby zrobic takie cosik 100 razy wieksze... dodac jakowes fikusne przepascie... kladeczki szerokosci kilku pikseli... to trikmany mialby z tego niezly fan :]

Requiem | 2004-01-26 15:36:52 +0100

Zeby zrobic ruchome tekstury na scianach, mape oswietlic bardzo kolorowo i dodac jeszcze pare fajnych bajerkow, to bylby niezly shiz :)

enjoy | 2004-01-26 15:56:58 +0100

przelece ta curve kilka razy i zobacze czy to tylko przygoda na jedna nocke czy z nia moze sie ozenie :S

bfr_aka_pablonzo | 2004-01-26 16:20:05 +0100

o żesz Curva mać :D

przodownikpracy | 2004-01-26 17:34:50 +0100

no curva! fajna nazwa :P, podoba mi sie to zdanie ze zdecydowanie do 1on1 :D [ a teraz takie cos: niech sobei siedze w cafe i ktos pyta: jaka mapa:} a ja co mowie? curva! :P ]

damndog | 2004-01-26 17:56:19 +0100

ojoj! nie wiedzialem, ze takie zainteresowanie bedzie :D

no coz... wszyscy leca na curvy :DDDDDDD

Requiem | 2004-01-26 20:00:22 +0100

Toż z Curvami zawsze robi sie 1v1 :> Co? chcieliscie trojkacik? :D

Qelo | 2004-01-26 20:52:39 +0100

OOOO CURVA!!!!! Jeszcze mi sie kreci w glowie i jeszcze jak dac sobie fova na 150 ale schiz
Oryginalny pomysl

cerfes | 2004-01-27 10:44:05 +0100

nom nice... choć do grania, to ta krzywa podłoga trochę psuje przyczepność no i nie ma botów. jednak z samą oryginalność i kreatywność należy się 6/6. to może być przełom wśród mapperów (no i odmładza kłeja o dobrych kilka lat) tak trzymać!!!

Yaboll | 2004-01-27 19:29:23 +0100

LOL LOL LOL....
zagrtajcie w ta mape koniecznie po spozyciu alkoholu... wlacznie full detail, ostra muze ktora was "rusza" fov 115.......... nie nie nie ja nie moge...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63