Customs
pią, 15 sierpień 2003 13:37:36 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Od jakiegoś czasu nastała moda na tuningowanie naszych Pecetów. Chodzi nie tylko o tuning sprzętowy, ale również wizualny. Jednak dla niektórych, przeźroczyste, podświetlane obudowy są zbyt mało atrakcyjne, więc robią rzeczy naprawdę nie do pomyślenia przez zwykłych użytkowników komputerów.
Poniżej znajdziecie maszyny jakie gracze przytaszczyli ze sobą na QuakeCon.













shiv | 2003-08-15 13:48:07 +0200
hehe najlepszy komp to ten z trumna , co siadziesz do kompa to memento mori:P
#650329
chrzomszcz | 2003-08-15 14:00:02 +0200
ladnie kogos pokrecilo z ta trumienka
a karnister calkiem w @#$%
#650330
akir | 2003-08-15 14:07:26 +0200
hehe trumna rox
#650331
nxs.rush | 2003-08-15 14:15:13 +0200
koles od trumny musi byc niezle wygiety :)
#650334
dAde | 2003-08-15 14:26:33 +0200
Z tą trumną to jest normalnie przegięcie.
#650337
shiv | 2003-08-15 14:33:11 +0200
mysle ze to bylo na jakies zawody robione bo chyba gosc nie bylby calkiem normalny gdyby na co dzien siadal przy takim komputerze:P
#650339
LaGranda | 2003-08-15 14:41:38 +0200
trumna rox :P
#650340
cd.bloody | 2003-08-15 14:46:12 +0200
zajebiste :)
#650342
HaSu_Szlauf | 2003-08-15 15:20:52 +0200
buehhea koleś od trumny roxuje :P Naprawde trzeba by było mieć przegięte w głowie, żeby grać na czymś takim codziennie :P
#650344
bfr_aka_pablonzo | 2003-08-15 15:40:02 +0200
no no no trumna r0x :d
#650345
Zenith | 2003-08-15 16:27:34 +0200
buahahah... koles sobie zrobil kompa w trumnie :D
PS trumna najwieksze wrazenie zrobila o_0
#650347
auroxick | 2003-08-15 16:28:58 +0200
buhaha no nieźle, gosc chyba jest internetowym grabarzem na zamowienie :)
#650348
Nikon | 2003-08-15 16:35:30 +0200
haahhhahaa @#$% no niemoge sie powstrzymac od smiechu trumna roxorz :D ciekawe jaki to jest sprzet tam jest tyle przestrzeni ze by mozna z 2 kompu spakowac :D
#650349
ff7 | 2003-08-15 17:01:56 +0200
hehe n1 ktos ma niezle nasrane w kasq ..... =d
#650352
||| | 2003-08-15 17:11:15 +0200
Trumna zaje***** !!! :DDD
Ale mój komp jest fajniejszy :p
#650353
tęczowa.zemsta | 2003-08-15 17:43:04 +0200
a w polsce ktos poza mna ztuningowal jeszcze swoja obudowe ? moze jebne fotki jak wroce...
#650357
hardtmuth | 2003-08-15 19:30:43 +0200
nie tylko ty w polsce modujesz :D
www.moded-kompz.net/
tutaj baza do rozpoczecia.
#650362
tęczowa.zemsta | 2003-08-15 21:54:09 +0200
ta, ale mi chodzi o kaczorowcow :]
#650370
bryan | 2003-08-15 22:47:13 +0200
koles chociaz karimaty nie musi ze soba wozic ;P spi w komputerze ;)
#650377
shiv | 2003-08-16 02:15:35 +0200
zapraszam na forum free mozna podyskutowac
#650391
Zaloguj się by dodać komentarz.