ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



cW i AoD w DM Open CUP

sob, 01 luty 2003 16:20:11 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Rozlosowano już grupy w kolejnym sezonie Clanbase Quake3 DM Open Cup. Spośród sześciu zapisanych polskich klanów w Pucharze wezmą udział jedynie Clan Warsaw i Angels Of Death. Przydzielono ich do czwartej ligi w której są cztery grupy - jak wiemy w tym sezonie zaszło trochę zmian organizacyjnych - jest więcej mniejszych grup i nie ma podziału na konferencję zachodnią i skandynawską.

cW zagra w grupie B wraz z Niemcami z GoD oraz TeT, Francuzami z oXo, Holendrami z QzS i europejskim klanem sV.

AoD z kolei będzie się zmagać w grupie C wraz z Jugosłowianami z 4cE, Portugalczykami z deaTh, Grekami z Fianna, Hiszpanami z gQg i Czechami z nr.

Mecze rozpoczną się 10 lutego. Mamy nadzieję że oba polskie zespoły wyjdą z grupy a ping będzie sprzyjał!

edit: cW zostali przeniesieni jednak do III ligi a to dzięki wygranemu wcześniej meczowi z wyżej notowanymi LKKF w międzynarodowym ladderze CB. Oznacza to, że przeciwnicy będą nieco silniejsi, no ale wzrósł też co nieco prestiż :) Thanx c-load.

Shadow | 2003-02-01 16:27:16 +0100

Zycze niskich pingów bo reszta i tak zajmą się nasi.

Gravatar

yt1 | 2003-02-01 16:32:36 +0100

niskich tzn kolo 100? :] bo jak taki jest na zagranicznych to sie jesce da grac ;)

nxs.rush | 2003-02-01 16:52:06 +0100

dolaczam sie do zyczen shadowa :D, mam nadzieje ze z kazdego rozegranego meczu przez nasze klany bedzie demko szybciutko na orgu :D

Rozz | 2003-02-01 17:00:20 +0100

Ciekawi mnie jak ustala serwer w czsaie gry np. z portugalia, czyli z drugiego konca europy. Pewnie w gre wchodzi tylko BW?

semp2 | 2003-02-01 17:18:34 +0100

gl aodeki

semp2 | 2003-02-01 17:26:31 +0100

mecze ustawiasz praktycznie na takiej samej zasadzie co w ladderze... a serwery wybierasz z tej listy:
www.clanbase.com/serverpick.php?gid=4&sgid=11&frame=1&frame
i mozesz zarazerwowac serwer na ktorym chcesz grac...

Gravatar

vTm | 2003-02-01 17:32:55 +0100

wszystk0 jest 0k ty|k0 ze 4 |iga:/ zycze g| ma|ych ping0w i wejscia d0 3 |igi:)

Gravatar

R4VeN | 2003-02-01 17:56:50 +0100

No na ping to nie ma co liczyć, bo lącza netowe są kurewsko źle skonfigurowane, generalnie nikt nie robi ich pod gry.
Powalczyć można ofkoz, bo tam też kolesie grają różni
GL for all

SAI4H | 2003-02-01 18:09:44 +0100

HF!

Polish Power! :o

semp2 | 2003-02-01 18:10:01 +0100

najlepsze warunki do gry maja ci z Aster city net bo oni maja pingi 50-100 zalezy od pory dnia ,a inni maja juz gorzej 70-150...

ognos | 2003-02-01 18:13:35 +0100

:( no trudno. dobrze ze wogole 2 klany polskie przyjeli zycze wam duzych sukcesow w tym open cupie ;]

harpagan | 2003-02-01 18:41:26 +0100

powodzenia ceWki

Nikon | 2003-02-01 18:42:51 +0100

trzeba bylo grac w internacionalach gs.cup wiecej albo wygrac jak cw z lkff czy jak oni maja i sie zpaisac tam przedewszystkim to by wiecej przyjeli :)

Gravatar

c-load | 2003-02-01 18:46:15 +0100

hehe cW zostalo pzreniesione do 3 ligi bo wlansie ktos z lkff nazkeal ze sa nizej a wygrali z nimi wiec ich przezucili do lepszych hyhy :D GL teraz macie trudniejszych przeciwnikow pewnie tego chceiliscie :D ale z tego co widze to i tak wyjda z grupy jesli 3 klany wychodza zreszta cW to ACN ;]

ognos | 2003-02-01 19:04:06 +0100

nikon: z wami jest to nr co z nami dostalo :] dalej tego nie rozumiem, movili ze chca uniknac nieaktywnych klanow itp :p

Nikon | 2003-02-01 19:04:47 +0100

co za lol k... :) to moze my bedziemy tez narzekac i nas do 2 wrzuca co za pojeban...

Nikon | 2003-02-01 19:05:42 +0100

nie jaze o co chodzi z niekatywnym klanami ale luz nr nie gra nic ?

Mad | 2003-02-01 20:37:24 +0100

no full wypas ! mamy trudniejszych zawodnikow ale sie nie damy ! mysle ze najwiecej trudnosci sprawi nam francuski tim qUd ... ale jakos damy rade z 2 mijesca powinismy wyjsc :D

Gravatar

yt1 | 2003-02-01 22:17:16 +0100

nie damy rady... :( ping ping i jesce raz ping...
ale co tam zawsze mozna pograc z jakims burakami z zagranicy :D

Mad | 2003-02-01 22:44:08 +0100

ja wiem ze damy rade ! yt1 @#$% nie amsz za grosz optymizmu nie nawidze tego !

ognos | 2003-02-01 23:19:01 +0100

nikus chodzilo mi o to ze mieli badac klany i sprawdzac czy sa aktywne, a da chyba jestr aktywne? ;] btw walic to pogramy cos w cb int

Gravatar

yt1 | 2003-02-02 08:01:42 +0100

no bo tera nawet nie mam czasu sie w dupe podrapac a co dopiero grac w cb... :((((((((((((((((((

bodo | 2003-02-02 08:22:52 +0100

Szkoda, ze mam chello i na tych servach europejskich ping 200-300. Zytcze gl ekipie a wszystkich zapraszam okolo 20 coidziennie na inca #cw.pl Zawsze tak ktos siedzi, jest niezla zabawa :D

SpOOnman | 2003-02-02 09:52:22 +0100

GL cW, nawet na 100 da sie pograc wiem cos o tym :/ Ja tez mam chello i chodzi bardzo ladnie. Rowne 100 zagranica :>

freak | 2003-02-02 11:44:40 +0100

fuck! aod jest bez szans :( fiona , 4ce, ech... zę chociaż nie dali dupy (pierdolona tepsa!! przez nią naperno nie pokaża na co ich stać :/) ale życze obuwdu klanom Gje-eL!!!

freak | 2003-02-02 11:45:31 +0100

clan Warsaw dawać hopaki dawać!!!

Gravatar

yt1 | 2003-02-02 14:33:24 +0100

niech mi ktos porzyczy nomalnego kompa na te mecze!!!! plz? :P bo co z tego ze mam acn skoro amd k6-2 400
:((((((((((((

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63