ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyber Killers League - 1 kolejka spotkań

śro, 20 kwiecień 2005 22:35:20 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Dokładnie 5 kwietnia zostały rozlosowane grupy w 1 edycji ligi Cyber Killers League. Niezbyt dużo wiadomości zostało przekazane o tej lidze na naszym serwisie. Dlatego chciałbym przypomnieć parę ważnych rzeczy... W CKL występuje aktualnie 13 polskich klanów. Jakby nie patrzeć jest to polska liga, jednak nie brakuje w niej zagranicznych akcentów. Rywalizują też z naszymni zespołami 4 zagraniczne klany. Główny organizator ligi - cmx, jak na razie stara się ze wszystkich sił, żeby liga ta przebiegała sprawnie i bez żadnych problemów. Już po kilku rozegranych meczach można stwierdzić, iż zapowiada się dobra (polska) liga, których ostatnio nie mamy zbyt dużo :) A tak przedstawiają się grupy i rozstawione w nich klany:

Grupa A:

the h00ligans

elite squad 2

pa1n

death kings

Grupa B:

Dollz

taboo

black eagles

sYnthesis

Grupa C:

Fear Factory

Evil Unleashed

Unnamed Killers

Doggie Style

Grupa D:

the Death

Czarne Pantery

raGe

xeno Fusion

InDestructible

Z pewnością godne uwagi jest to, że w lidze występuje jeden z najlepszych zagranicznych klanów - Dollz. Są też czołowe polskie teamy... jednak czegoś brakuje :P ... klanu the Shadows. Ale już się chyba zdążyliśmy przyzwyczaić do ich nieobecności w kilku dobrych imprezach... Do tej pory wszystko sprawnie idzie. Mecze odbywają się już od 2 tygodni. Jeszcze nikt nie skarżył się na to, że liga jest źle prowadzona, czy też zachodzą jakieś niepotrzebne nieporozumienia...

Tak, jak już wcześniej wspomniałem odbyło się kilka meczów. Pierwszy tydzień minął całkiem sprawnie. Prawie wszystkie spotkania zostały rozegrane. Chyba nie było większych niespodzianek, które mogły by nas w jakimś stopniu zaskoczyć. W sumie na razie odbyło się 5 meczów w pierwszej kolejce... Oto ich wyniki:

Jak widać nie ma jeszcze zbyt dużo rozegranych spotkań, lecz z pewnością w następnej kolejce będzie ich więcej... Już wkrótce nowe wieści o kolejnej turze rozgrywek, które zapowiadają się dość interesująco. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie ligi - Cyber Killers League. Klanom i ich zawodnikom życzymy powodzenia...

kaboom | 2005-04-20 22:58:22 +0200

dollz to Polacy?

jesli chodzi o mecze to sporo było wildcardów w pierwszej rundzie....możesz sobie dodac jeszcze mecz dollz vs be

bl4ck | 2005-04-20 23:02:29 +0200

z Trynidadu i Tobago

sYnth|baal | 2005-04-20 23:23:15 +0200

deaths vs pantery :>>>

gr. | 2005-04-21 00:28:56 +0200

kto skasowal moj radosny komentarz ty lobuzie ! :c zajmij sie lepiej poprawianiem bledow w newsach bo widze flaga polska przy klanie Dollz a obok napis ze to jeden z najlepzych zagranicznych klanow rofl

cmx | 2005-04-21 06:57:16 +0200

ej ale MaS napisał tylko o 1 kolejce -mecz P! vs death to już 2 kolejka, zarówno jak i mecz dools vs be...

Pawuj | 2005-04-21 07:52:27 +0200

bollzy były do rozjebania, ale chujowy skład :DD

wishoza | 2005-04-21 09:33:15 +0200

Nie to, żebym się chwalił czy coś, ale oni nie byli wcale tacy dobzi ... wystarczyło ich dobrze zrobić, z tym, że kiedy sam stałem na RA z wyposazeniem i 100/100 to reszta latała sobie w najlepsze po mapie ;E

heh republika.pl/r4ven/zdjecia/vsdollz.jpg :D

Pawuj | 2005-04-21 12:20:13 +0200

w1sh miałeś stać na RG a nie na RA :) pro6 może ci się udało ale za to na dm7 zjebałeś :D

szłem | 2005-04-21 14:05:52 +0200

bal nie martw sie MaS napisze ze PRZEGRALISMY z wami 2:0

pepz | 2005-04-21 14:40:00 +0200

be forever and ever ;*

hihi

sYnth|baal | 2005-04-21 14:46:46 +0200

"bal nie martw sie MaS napisze ze PRZEGRALISMY z wami 2:0 "
własnie takie komentarze i trawy na CB są strasznie fajne gdyby , gdyby gdyby:>
PS.Trawa pokaż mi jakies ciekawe bajery bo napisałeś że takie masz . Jak byłbyś tak uprzejmy to zapodałbyś nimi z chęcią obejrze sobie :>

Psychic.a tak pozatym jakbyś był troche domyślny i przeczytał jeszcze raz mój zajebisty komentarz wczesniej doszedłbyś może do takiego wniosku ze newsa nie czytałem.... bo co ma 1 kolejka do drugiej ... bo chyba raczej nic: o
I dalej go nie przeczytam całego bo nie widze sensu czytania go gdyż wszytko na CB było już napisane . Pewnie Mas ładnie to oprawił i streścił relacje z upojnego tygodnia:>

sYnth|baal | 2005-04-21 15:22:15 +0200

a tak pozatym sory jeżeli moje niedoczytanie sprawiło komuś przykrość:)

gu4rd | 2005-04-21 17:14:15 +0200

Wyluzujcie byl mecz wygralo death koniec po co to dalej ciagnac spotkamy sie w playoffach to bedziemy mogli sie zrewanzowac wiec nie plakac i dac sobie spokoj juz.

sYnth|baal | 2005-04-21 17:45:02 +0200

niektórym brakuje podejscia, którym może się pochwalić guard:> mi też go czasami brakuje niestety :>

ren | 2005-04-21 17:49:29 +0200

losowanka nawet tako tako.

MaS | 2005-04-21 18:30:56 +0200

gr moim zdaniem Dollzi grają dobrze i są na pewno jednym z lepszych klanów... w Europie... w końcu nie bez kozery grają już 2 sezon w 1 lidze OC :PPP ... a to z flagą przy nich nie zauwazyłem :]

Napisałem tylko o 1 kolejce... skończy się następna to się napisze... proste :]

gr nic nie kasowałem... :/

gu4rd | 2005-04-21 19:04:07 +0200

bal :* Mas mogles od razu wszystkie dygnac i najwyzej zedytowac te zalegle mecze :D ale nic jest dobrze tak jak jest i dajcie mu juz spokoj :D

eng | 2005-04-21 19:31:00 +0200

ha! My wiecej z pawujami wygralismy ;>

Pawuj | 2005-04-21 19:41:59 +0200

apfrrrrrrrrrrrrrrrrrr :b możemy zagrac za tydzień to wam napierdolem :>

szłem | 2005-04-21 19:56:16 +0200

bal niezly jestes komentujesz newsa przed przeczytaniem
nie chce cie urazic bo jak napisales ty tez nikogo nie chcesz ale mala uwaga : najperw czytaj newsa a dopiero potem go "komentuj"

Pawuj | 2005-04-21 20:18:01 +0200

Co wy wszyscy pierdolilcie, spokój bo spuszcze Bubu z łańcucha :ASD

MaS | 2005-04-21 20:42:05 +0200

:bubułan znowu ? :)

ff_ave | 2005-04-21 21:45:59 +0200

bubu @#$% skasowala moj komentarz :D
jestes zly bo znowu przgrales przez ping? zalosny gej :SSSSS

sYnth|baal | 2005-04-21 22:28:32 +0200

Powiem Ci tyle czytanie i komentowanie to jest sprawa indywidualna jeżeli się to tobie nie podoba to nie czytaj:>

cocaine | 2005-04-21 22:50:44 +0200

bijcie sie... :A

sYnth|Bubu | 2005-04-21 23:10:38 +0200

Dopisano 21.4.2005 o godzinie 21:45 [ avenger_pl ] [kasuj komentarz ]

bubu **** skasowala moj komentarz :D
jestes zly bo znowu przgrales przez ping? zalosny gej :SSSSS

:DDDDDDDDDDDDDDD
Idz do Razora po logi z logowania na ORGa i mozesz zobaczyc ze wlasnie wszedlem bo gralem lige vs tbo od 21 :o

A gejow to poszukaj w stołowym pokoju.

ff_ave | 2005-04-22 01:49:30 +0200

nie wiem czemu sadzisz, ze szukam gejow:DD no coz, kazdy sadzi wedlug siebie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63