ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyber Killers League - 2 kolekja spotkań...

pon, 25 kwiecień 2005 18:11:04 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Właśnie minął kolejny tydzień ligi Cyber Killers League. W drugiej kolejce zaplanowano osiem meczów. Jednak dwa został przełożony na kolejny tydzień. Spotkania odbyły się bez większych problemów. Nie zabrakło też niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji... Klany, które były faworytami w danym meczu wygrywły swoje spotkania. Chociaż niespodzianką była porażka klanu Fear Factory, który przegrał przez tzw. "forfeit" z drużyną Unnamed Killers. Druga kolejka to dopiero półmetek fazy grupowej, więc jeszcze wszystko może się zmienić...

A oto wyniki spotkań drugiej rundy :

  • Czarne Pantery |[ 0 : 2 ]| the Deaths - Raport ClanBase
  • Death Kings |[ 1 : 2 ]| elite squad 2 - Raport ClanBase

  • Black Eagles |[ 0 : 2 ]| Dollz - Raport ClanBase

  • Evil Unleashed |[ 0 : 2 ]| Doggie Style - Wygrana klanu DS przez "noshow"

  • sYnthesis |[ 2 : 1 ]| taboo - Raport ClanBase

  • Fear Factory |[ 0 : 2 ]| Unnamed Killers - Wygrana klanu uK przez "forfeit"

Jak widać... niektóre mecze zapowiadały się całkiem interesująco. Niektórzy ciekawi byli, jakim wynikiem zakończy się potyczka klanu be z (chyba) lepszym o klasę klanem Dollz. Oczywiście było to spotkanie, w którym gracze be mogli nabrać swego rodzaju doświadczenia... Również ciekawy i dosyć wyrównany mecz odbył się pomiędzy klanami Czarne Pantery i the Deaths. Górą w tym meczu był klan the Deaths, którzy wygrali obie mapy niezbyt dużą przewagą fragów... Z pewnością oba te klany spotkają się jeszcze w 1/4 finału, ponieważ są to zespoły o największych szansach na awans do playoffów... Niestety na meczu klanu Death Kings z brytyjskim zespołem elite squad 2 nie było już tak pięknie i ładnie :) "Sporo problemow meczowych, wiele wynikało z bardzo złej postawy graczy es :/". No i jeszcze jeden mecz, w którym miał zagrać klan Evil Unleashed. Od samego początku team eu (niewiadomo dlaczego) nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania...

Tak wygląda 2 kolejka spotkań w CKL. Wszystkie demka można znaleźć tutaj. Już niedługo kolejne mecze i ich wyniki. Mamy nadzieję, że następny tydzień będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Życzymy miłej zabawy :)

sYnth|Bubu | 2005-04-25 18:36:42 +0200

Newsow jak na onecie :>
gl!

Gravatar

scar | 2005-04-25 19:28:53 +0200

the Deaths a nei the Death :SAD

MaS | 2005-04-25 22:15:33 +0200

^_^

akk0 | 2005-04-25 22:30:20 +0200

To chyba dobrze Bubu;) Żeby tak było codziennie min 3 newsy, fajnie by było. Co do ckl szkoda, że nie mogliśmy rozegrać 2 mapy w takim samym sql i warunkach jak na 1... ;) No ale GG i Gl w nastepnych spotkaniach.

Gravatar

BinLadenakaBin* | 2005-04-26 01:30:19 +0200

szkoda tylko ze polske klany przegraly z tymi zagranicznymi:/ ale moze damy rade :)

sYnth|Bubu | 2005-04-26 07:14:20 +0200

Akk0 mi sie nie podobaly warunki na 1 :>
log w skladzie ;]
Lagujace neo bo Maxthona (taka przegladarka) mialem wlaczonego?!?!

Jebac TPSA! Od Pazdziernika netia :P
gg :>

forest | 2005-04-26 15:08:30 +0200

eu dostalo w/o w meczu z DS przez noshow tylko, a poza tym cos sie nie kwapia do gry :p
gj mas :)

FF-wiseman | 2005-04-26 16:11:04 +0200

o kur... :D kiedy mial byc ten mecz z uk ?

MaS | 2005-04-26 16:54:31 +0200

:wiseman

k3m | 2005-04-26 17:44:11 +0200

’2 kolekja’. Pisalem na prv :E

forest | 2005-04-26 21:04:25 +0200

wiesiek - w niedziele o 18 bodajze :p umowiony byl z tygodniowym wyprzedzeniem :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63