ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyber Killers League - Ćwierćfinały

sob, 21 maj 2005 00:00:21 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Poznaliśmy już półfinalistów ligi Cyber Killers League ! Ostatnio mogliśmy śledzić walki, które rozegrane zostały w ćwierćfinale. Wyniki większości spotkań były do przewidzenia... jednak jeden mecz zakończył się niespodziewaną porażką klanu the h00ligans, którzy oddali spotkanie - w/o. Tak więc w walkę o 1 miejsce, włączył się zagraniczny zespół - Clan Dollz. Reszta "potyczek" między teamami z Polski, przebiegła bez większych problemów. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy bardzo ciekawe pojedynki i (mamy nadzieję) ciekawe spotkania w półfinałach. A oto wyniki i walki ćwierćfinałowe:

  • pa1n [ 3 : 1 ] sYnthesis

:: Raport ClanBase

:: Screeny - ospdm5 | q3dm7 (1) | q3dm14tmp | q3dm7 (2)

Spotkanie to było rozgrywane bardzo późno... osoby, które oglądały ten mecz na GTV musiały poświęcić czas do samej północy. Dopiero około godziny 00:00 zakończyło się całe spotkanie - oczywiście na korzyść graczy pa1n. Ten kto został i oglądał spotkanie do końca z pewnością nie doznał zawodu :) Mecz był bardzo dobry. Ładne akcje i wielka walka, nie mogą zanudzić "podglądaczy". Na początku były jakieś problemy, ponieważ server (na którym grali) miał tylko 10 slotów. W tej sytuacji jeden z klanów musiał grać bez coacha. Jednak zawodnicy ustalili wszystko między sobą i zaczęli grać... Ogólnie spotkanie podobało się i mimo opóźnień, wszystko grało :) W fazie grupowej gracze pa1n, pokonali (między innymi) klan h00ls i do playoffów awansowali z pierwszego miejsca. Teraz czeka ich ciężki mecz z klanem the Deaths, który stanowić będzie trudną "zaporę" do przejścia. Wszystko rozstrzygnie się już niedługo...

  • Fear Factory [ 3 : 1 ] Czarne Pantery

:: Raport ClanBase

:: Screeny - cpm4 | pro-q3dm6 | ospdm5 | q3dm7

Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu był klan FF, który ma znacznie więcej doświadczenia, a niżeli zespół P! Jednak walka była, lecz prawie na każdej mapie kończyła się ona w połowie meczu :) Czarne Pantery starały się prowadzić wyrównaną walkę, jednak większa klasa klanu FF zaowocowała w ich zwycięstwo. Nie było kłopotów z wybraniem servera, co przyczyniło się do bezproblemowego rozpoczęcia spotkania. Pierwszą mapę wygrali gracze ""Fabryki Strachu" - praktycznie bez problemów. Jednak druga mapa należała już do Panter... od tego momentu zapowiadała się ostra walka. Tak się (niestety) nie stało. Gracze FF zagrali zdecydowanie lepiej na cpm4. Natomiast podczas ostatniej mapy - 14 minuta meczu... server nagle "padł" :D Po pewnej chwili wszystko wróciło do normy i graczy obydwu klanów, dograli dm7 do końca (+6 minut). Team Fear Factory zajął w swojej grupie 2 miejsce. Jednyną przegraną zanotował z drużyną uK - w/o. Ich rywalem będzie silna ekipa ze szwedzka - Clan Dollz. Ciężko będzie polskiej drużynie wygrać ten mecz. Tym bardziej, że ostatnie problemy kadrowe klanu FF, nie napawają optymizmem :) Mamy nadzieję, że gracze ff powstrzymają Szwedów :D

  • the Deaths [ 3 : 1 ] Unnamed Killers

:: Raport ClanBase

:: Screeny - cpm4 | q3dm14tmp | pro-q3dm6 | q3dm7

W tym spotkaniu większość stawiała na klan the Death... i nie pomyliła się ! Spotkanie było dobre, lecz nie obfitowało w jakieś nadzwyczajne akcje :) Na pierwszej i drugiej mapie, mogliśmy zobaczyć dość wyrównaną rywalizację. Po remisie - 1:1 w mapach, mogliśmy spodziewać się kolejnej zaciętej walki o każdy frag. Jednak wszystko potoczyło się, jak w przypadku P! vs. FF. Kolejne dwie mapy zdecydowanie należały do teamu Death, którzy nie mieli większych problemów z pokonaniem swojego rywala. Spotkanie odbyło się bez większych problemów. Trzeba jeszcze wspomnieć o bardzo ładnej zagrywce ze strony graczy the Deaths :] Mianowicie... zajeli oni 2 miejsce w swojej grupie. Jednak mieli oni szansę na pierwsze, lecz jej nie wykorzystali. Dlaczego ? Ponieważ na zwycięscę grupy czekał już silny klan FF. Gdyby Death pokonało swojego przeciwnika w fazie grupowej, wtedy zagraliby z drużyną Fear Factory. Zobaczymy na co będzie stać ekipę Deaths z klanem pa1n, którzy już czekają na nich w półfinale.

  • the h00ligans [ 0 : 3 ] Clan Dollz

:: w/o dla dollz !

W tej sytuacji, gracze klanu h00ls sprawili bardzo miły prezent szwedzkiemu teamowi. Niestety polski zespół oddał mecz walkowerem. Powodem takiej decyzji, był brak squadu... Dzięki temu zobaczymy w półfinale ekipę z zagranicy. Mają oni teraz szansę na wygranie całej ligi. Jest to bardzo ciekawa sytuacja... Zagraniczny klan, który wygrał polską ligę :) Brzmi to troszkę dziwnie i mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie :D Liczymy na nasze drużyny :]

Tak więc wszystko jest już jasne. Poznaliśmy wszystkie ekipy, które zagrają w półfinale ligi CKL. A tak przedstawiają się półfinałowe pary :

:: Kolejne mecze - półfinał :


Clan Dollz vs. Fear Factory


pa1n vs. the Deaths

My będziemy trzymać kciuki za nasze/polskie klany. Mamy nadzieję, że ligę wygra polski team... Oba spotkania będzie można zobaczyć na GTV. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie ligi - [click] oraz na kanale - #ckl.

Logitechr4 | 2005-05-21 00:57:52 +0200

ktos zbic musi dollz, a kto ? czas pokaze :D

gr. | 2005-05-21 11:24:56 +0200

plus za przejrzystosc newsa

forest | 2005-05-21 11:40:27 +0200

imho wygra dollz, albo moze pa1n ...

THRAWN | 2005-05-21 12:10:04 +0200

szkoda ze h00lsi zawiedli :/

sYnth|Bubu | 2005-05-21 12:39:14 +0200

dollz
death
pa1n
FF

gr. | 2005-05-21 13:11:50 +0200

a minus za to ze Ci sie screeny poyebaly w 1 meczu to sa screeny Eyeballers

MaS | 2005-05-21 13:21:36 +0200

Nie pojebały, tylko musiałem je zamienić na chwilę... piszę teraz o OC i musiałem je gdzieś wsadzić :] Już jest ok...

sYnth|baal | 2005-05-21 15:18:47 +0200

bubu stawia na nas:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63