ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyber Killers League - Playoff

pon, 09 maj 2005 18:16:59 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Kilka dni temu poznaliśmy drużyny, które zagrają w playoffach ligii Cyber Killers League. Jest to dopiero pierwsza edycja CKL, która jak na razie nie spotkała się z większymi problemami organizacyjnymi. Klany, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w swoich grupach - przechodzą do fazy playoff. Praktycznie wszystkie "faworyzowane" teamy, zagrają w kolejnej fazie ligi. A oto klany, które zagrają w kolejnym etapie :

pa1n

sYnthesis

Unnamed Killers

the Deaths

Czarne Pantery

Fear Factory

Clan dollz

the h00ligans

Obok polskich klanów, na liście znajduje się też rodzynek :) Jest to szwedzki zespół - Clan dollz. Drużyna ta zajęła pierwsze miejsce w gupie B, pokonując (między innymi) ekipę - sYnth. Jest to jedyny zagraniczny zespół w playoffach... Wszystkie drużyny są już rozstawione - no... prawie wszystkie. Jeszcze dzisiaj odbędą się dwa mecze z udziałem klanu the Deaths. Gracze death mają dwa zaległe spotkania. Jeśli wygrają obydwa, wtedy zmieni się sytuacja w grupie D. W przypadku wygranej - awansują na pierwsze miejsce w grupie, tym samym spychając team Czarne Pantery na drugą pozycję. Efektem tego, będzie po postu wymiana rywali w playoffach. Na dzień dzisiejszy "pary" wyglądają następująco :

pa1n vs. sYnthesis

Unnamed Killers vs. the Deaths

Czarne Pantery vs. Fear Factory

Clan dollz vs. the h00ligans

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja klanu the h00ligans ze szwedzką ekipą - dollz. Reszta meczów (mamy nadzieję) będzie równie ciekawa. Niestety jeszcze nie znamy terminów spotkań, lecz z pewnością poznamy je już niedługo.

PS. Wiem, że to co teraz napiszę może być (przez niektórych) odebrane, jako "chwalenie się" - ale co tam :) Jest to obecnie mój "Jubileuszowy news" :) Uzbierałem już 200 niusów, z których jestem dumny :D Wiem, że nie wszystkie moje niusy były "piękne, ładne i śliczne", ale były i to jest ważne. Z góry za nie przerpaszam :E Mam nadzieję, że współpraca z ORGiem pozwoli mi na napisanie kolejnych 200 newsów :) Dziękuję za uwagę...

7328221o | 2005-05-09 18:22:19 +0200

A że death nie chce zapewne się spotkać z ff więc przegrają :D

cmx | 2005-05-09 18:26:12 +0200

hheee, pro! pozdro 200 ;p

sYnth|Bubu | 2005-05-09 18:30:48 +0200

No kurde jeszcze nam dollz polska lige wygra :>
A z pa1nami bedzie walka :D

Gravatar

pro_L0rd | 2005-05-09 18:35:02 +0200

1000 newsow !;p

Pionier | 2005-05-09 19:28:53 +0200

Dopisano 9.5.2005 o godzinie 18:30 [ sYnth|Bubu ]

No kurde jeszcze nam dollz polska lige wygra :>
A z pa1nami bedzie walka :D

chciales napisac chyba
No kurde jeszcze nam dollz polska lige wygra :>
A z pa1nami bedzie wpie.rdol :D

pozdro:>

gu4rd | 2005-05-09 19:30:10 +0200

eee uwazam ze deathy nie beda sie bawic i na pewno wygraja wszka maja taka forme ze po wczorajszym meczu z 666, ff tez pewnie ulegnie :D

Gravatar

scar | 2005-05-09 19:34:03 +0200

w f2f fart w drabice tutaj tez :) co to sie dzieje... :P

k3m | 2005-05-09 19:55:31 +0200

Powodzenia!
Nie zawiedzcie w czasie ligiiiiiiiiiiiiiiii :)

sYnth|baal | 2005-05-09 20:24:46 +0200

jak to mówił murnio my mamy siłę w głowach the reds w nogach
a ja powiem My mamy tu i tu :PPP

THRAWN | 2005-05-10 00:18:34 +0200

hehe mas spoko gratuluje :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63